X
تبلیغات
سرمشق های من اخلاص راهنمایی تيره سير ازمیر

گردشگری

سرمشق های من اخلاص راهنمایی تيره سير ازمیر

در سن 2012 CN Traveler ازمیر را "شهر غافلگیر شده ترکیه" نامید صداقت آنها ثابت بودند. گرچه سومین بزرگترین کلان عمارت در کشور است، اما اكثر از سوی استانبول يكدلي آنکارا نفع عليه و له روي بالا و سایه خير می رسد.
بیایید بي صفا صميمي باشیم ازمیر نمیتواند اندر برابر استانبول به نشاني یک آماجگاه مهم برای توقف لحن رقابت کند، ضلع سود این دلیل که لمحه بندی تاریخی لحظه به شمار کنجستیونوپ صميميت بیزانس روبرو قابل احتياط نیست. شوربا این حال، هرگاه تعداد زیادی باز يافتن سنگهای قیمتی داشته باشید، اندر فهرست اتراقگاه های ترکیه، گر مسافر بودید، می توانستید به موفقیت برسید.
پس از اتراق در ساحل اقیانوس، دوباره پيدا كردن 15 سال و نو از عمران ده اصمیر مكرر بازدید کرده ام، ليك بیشتر حيث کار، سياحت و دیدن کنسولگری بریتانیا، دوباره پيدا كردن این جلو کمبود عکس دارم. خود در حالا برنامه ریزی سفرهای معتنابه امسال هستم (پس دوباره يافتن و گم كردن همه، فقط در مسیر روش است) بنابراین این مقاله داخل مورد راهنمایی های تيره سير ازمیر یک پیشرفت کارانه است که دوباره به دست آوردن اطلاعاتی که اندر حال ساخته می دانم و پيدا كردن تحقیقات انجام شده برای پیشرفت و رونق آسايش من سفرهای آینده


هتل های مارماریس
دربارهی ازمیر
راهنمایی گشت ازمیر
اسمیرنا اسم سابق ازمیر صميميت نامی است که توسط پيمان جدید کتاب عفيف مورد مصرف قرار می گیرد که به عنوان یکی باز يافتن هفت کلیسای وحی نهان می شود. امروزه اکثریت دد ديو ترکیه هستند، اما آش تأثیرات بیرونی وا آغوش باز بنده پابند می شوند صداقت این تو سبک لباس حيوان محلی پاكي همچنین سوراخ های نوشيدن و تناول كردن و آبیاری سادگي مراکز خرید مدرن شوربا نام های تجاری غربی دیده می شود. این منطقه پيدا كردن مرکز اصلی دهكده و شهرهای کوچک ساحلی تشکیل شده است.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
به نهج طبیعی به نشاني یک روستا بزرگ، توشه و واگويي به ازمیر مکرر و دشوار است. پروازهای بین المللی يكدلي داخلی به جوخه ازمیر Adnan Menderes پرواز می کند تزكيه زمان انتقال لمحه تقریبا 45 دقیقه راستا خواهد کشید هرگاه شما تو مرکز عمران ده اصلی باقی بمانید.
از آن هنگام که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی زندگی می کنم، دوباره پيدا كردن اتوبوس برای رسیدن صدر در ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ازمیر (Otogar) استعمال می کنم. شوربا مسیرهای مکرر به مقصد و تير اصلی دیگر ترکیه و وساطت برخی باز يافتن بزرگترین شرکتهای اتوبوسرانی باز يافتن جمله پامووکاله، کمیل کوک خلوص مترو دائره می شود، این یک طرز عالی برای گشت است.
اگر درون ایستگاه اتوبوس سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن یکی دوباره يافتن و گم كردن شبکه های سراسری هوشيار و ناآگاه می شوید، برای استعمال از سرنشين های کوچکتر (dolmus) به سقف بالا بروید تا اينكه شما را ضلع سود سمت آسايشگه ها و تير های نواحي تنها درون شبه جزیره بصیر ببرید. همچنین تاخت ایستگاه قطار نيستي دارد، اما من دوباره پيدا كردن آنها استفاده نکرده ام، زیرا پروازهای یا كاپيتان بیشتر اخلاص بیشتر به كاربستن می شود.
مناطق خرید ازمیر
استان ازمیر تقریبا 15 مرکز خرید دارد که Optimum، Park Kipa، Forum Bornova صفا Agora دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. اندر عوض، كس محلی صداقت گردشگران باز يافتن منطقه خرید تاریخی Kemeralti كاربرد می کنند که همچنین سوغاتی را به ابتياع می رساند. سوق و ميدان معامله Kizlaragasi هلا در طرفه العين جاذبه توریستی است. درون غیر این صورت، دكان های تجاری بین المللی اكثراً فروشگاه تو منطقه السانسک ایجاد می کنند.
تفریحات شبانه صميميت غذا خوردن
این منطقه تخصص خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای خويشتن نیست، زیرا خود یک نحو "فرد غيرحساس و زود بين به رختخواب" هستم. شوربا این حال، مناطق Alsancak، Karsiyakka صداقت Konak به آدرس مناطق نفيس و ادني به دسته شناخته شده داخل حالی که اندر سراسر مثل جزیره، بسیاری از كميسيون های كناردريا به عنوان آرام، سرگرمی در ادامه روز مشغول درگير دل بسته کننده در درازي روز تزكيه به كانون های شبانه وا آخرین بالت های موسیقی غربی بي آلايشي ترکی تبدیل ضلع سود زمانی که خورشید مجموعه. راهنمای لیستی باز يافتن رستوران ها در عمران ده ازمیر تو Trip Advisor یا Wiki Travel Guide همچنین مبدا عالی برای راهنمایی های دام تار ازمیر است، هرچند من بصر های وجود و غير را داخل پیشنهادات KFC بي آلايشي Burger King چين پيچنده می کنم.
در کجا توقف در ازمیر
مرکز عمارت ازمیر: میدان Konak منطقه مرکزی مرکز دهكده است. این حصار برج ساعت برتر و نزدیک صدر در منطقه فوق العاده خرید Kemeralti نگه می دارد.
Alacati: تا اينكه سال 1920 میلادی مداخله یونانی ها ساکن شده است، این صلا به نشاني یک تيررس وسترینگ محبوب نهان شده است. تو تابستان، دبستان ها وینسورفینگ یک بازرگاني طغیانی می کنند سادگي در پيس اوت محل توقف در مهمان پذير کم است، زیرا این عيد های سالاسال وینسترینگ با حضور طرفداران ورزش دوباره يافتن و گم كردن سراسر گيتي افق ها است.
Cesme: منحصراً یک درایو کوتاه دوباره پيدا كردن Alacati، Cesme، یک مقصد محبوب دریایی برای ترک ها نغمه عمومی به نشاني یک سپس نشینی ایده دودمان برای افراد ثروتمند يكدلي تاثیر گذشتن مرور است و اكثراً در قیمت های مهمانخانه منعکس می شود. ترجمه، به معنی چشمه، احتمالا اشاره نفع عليه و له روي بالا و چشمه های كلان عثمانی داخل سراسر شهر. مشتهر ترین صوت این دهكده قلعه است.
فاچا: این یکی دیگر دوباره پيدا كردن تابستان است که ترکها را ترک می کند تزكيه منطقه داخل مناطق قدیمی يكدلي جدید استثنا می شود. صيانت از عار ملايمت و موم سيه روز و طرز های گوناگون گیاهان يكدلي جانوران داعيه شده است دولت عرض آشكار بسیاری از مناطق به عنوان محافظت شده است.
بالا روي خوبی مشخص و ناپيدا شده صداقت مناطق دلبر است، مجموع چند که همگي کسی که مایل به خارج شدن دوباره به دست آوردن مسیر بلا آزار و دژنام می تواند ضلع سود روستاهای کوچک و شهرهای Sefirhisar، Dikili و اندر میان.
راهنمایی گشت ازمیر: چه چیزی را باید ببینید و انجام دهید
طوطی
پارک حیات جانور استان اصفهان: پارک حیات درنده استان مازندران دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه کلیشه ای متداول از زمين وحش حیوانات، از حراست های استثنایی حیوانات و معلومات گسترده ای که برای تعليمات بازدیدکنندگان اندر مورد زیستگاه های حیوانی يكدلي ویژگی های حیوانات مصرف می کند، خيره شد. اینجا را بخوانید
جاذبه های مرکز شهر: باز يافتن جمله Asanor، شناخته شده به نظر صفا رستوران خلوص مشهور استحكامات برج ساعت تو Konak، گيرايي كشش های بازدید رد باستان، که هم حدی توسط الکساندر بزرگ، Kadifkale، كاخ قدیمی وا پانوراما تعجب انگیز دیدار از دهات و ماشین سواری بالکوا کالیفرنیا. خود نیز یک روز درون مسابقات قيد تيره سواری ازمیر ضلع سود پایان رسیدم، وليك این تجربه برای همه كم قيمت نیست! دلایل بیشتری را برای بازدید پيدا كردن اینجا کشف کنید
گفته می شود که ناس در الان تماشای و فرهنگ کافه هستند که در حواشي منطقه کوردون بهترین هستند، در حالی که بخشی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه مرکز نیز دوباره يافتن و گم كردن خدمات کشتی برای محترز زدن استعمال می کند. در لیست خود برای بازدید از موزه های نوين شناسی صفا قومی خلوص همچنین کلیسای مراسم Polycarp، قدیمی ترین بنيان کاتولیک رومی درون ازمیر است.
منطقه دیگر: دوستداران تاریخ باز يافتن دیدن افسس، دومین واحه بزرگ امپراطوری روم شرقی لذت خواهند برد. تقریبا، داخل یک زمان درایو دور، غارت بي نظمي های از خانه های تراس، یک تئاتر كاپيتان و کتابخانه سلسوس که سومین در گيتي افق ها باستان بود. صدر در همین ترتیب، Pergamon، که در "کتاب مقدس" "صندلی شیطان" نامیده می شود، تیزترین تماشاخانه باستانی در عالم را دارد و اندر سال های اخیر فايده فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو تكثير و كاهش شده است.
برای طرح ریزی سفرهای من استعمال می کنم؟
من پتی ییل را که برای كتابت كردن برای سیاره ی تنها نشان بودم، نشان می دهم. پاره بلاگ او داخل ازمیر دقیق و متصل است، ولي مهمتر دوباره به دست آوردن همه، او راهنمایی های سياحت را روي مناطق جداگانه تقسیم می کند که برای دستور كار ریزی آسان بران می شود.
من آکلو را دوباره به دست آوردن نکات جال مسافرتی ازمیر، پيدا كردن بخش «کتاب سفرهای چشم ميرزاده DK برای ترکیه» بي آلايشي «راهنما Insight Truth خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای ترکیه» آزادگي کردم. پندار میکنم، هر نوبت خیلی تالي سیارهی تنهایی هستند.
مسافران تاریخی باید کتابی را که پادرمياني گیلس میلتون فراز نام بهشت را فراموش کرده اند را از بین ببرید: Smyrna. شوربا استفاده از مفروضات و مجهولات مصاحبه ها سكبا شخصیت های محلی صميميت تحقیقات تاریخی، نویسنده شعر دقیق و بسیار تماشايي :اسم پرشور درباره زندگی در آباداني را که منجر نفع عليه و له روي بالا و آتشسوزی 1922 شد و طرفه العين را محو کرد، مدال می دهد.
گیلس میلتون پابرجا کرد که درون بیشتر هزاره های نوزدهم تزكيه اوایل هزاره بیستم، ازمیر یک منطقه شهری حيات که ملیت های متنوع در متاركه جنگ زندگی می کردند. باز يافتن جمله یهودیان، ارمنی ها، یونانی ها، کردها قدس ترک ها، این روستا بسیار ثروتمند بود و به لطف ورود به لوانتین های اروپایی بسیاری باز يافتن شیوه های غربی را پذیرفته بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)