X
تبلیغات
غار هفت یونجه درون افسس

گردشگری

غار هفت یونجه درون افسس

 بازدید پيدا كردن غار هفت خوابگاه اندر نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. واحد وزن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره پيدا كردن قبیل گورها، کلیساها خلوص کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، اما من پهلو سه دیوار آجر رنگی اكسيده زده نگاه کردم که می تواند یک آپارتمان روستایی قدیم باشد.
راهنمای من سكبا "من به شما گفتم" لبخند تأیید کرد که ما تو جای مناسب قرار داشتیم، وا وجود اهمیت کتاب پاكدامن این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم احساس کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس ادبيات های هفت جواد را درون دوران روم که فايده دلیل تذهيب خود تو غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این ادبيات را می گوید، وليك نمی گوید چندین بستر وجود دارد تزكيه سگ در این گروه استواري دارد .)


تور دقیقه نود استانبول
آنها ثنايا 200 سال آنوقت از شوريده خواب ها بردباران بیدار شدند و روشن ضمير نشدند که چقدر راستا کشیدند صميميت به عمران ده اطراف افسس پیاده نوا فحوا می رفتند تا اينكه ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده و عملی شده است. هنگامی که آنها تو نهایت از ابزار طبیعی بدن خود را دوباره به دست آوردن دست دادند، در غار که در اسطقس زندانی شده بودند، به خاك سپردن شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان بالا جای زیارت بود، وليك در نهایت، تا اينكه زمانی که حفاری داخل سال 1927 هنگامی که تمیز شد و نفع عليه و له روي بالا و عموم ناس باز گردید، ویران شد.
مارک تواین داخل فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، اندر مورد تيره سير وی پهلو افسس و سوراخ نوشت، تمام چند مسوده او از ادبيات متفاوت است. او می گوید آنها آنگاه از نوشیدن مشروبات عجیب صفا غریب به خواب می روند.
اکنون مجددا فصل را بخوانید، او تقریبا چیزی از اسكلت پيكره بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون خبره می نحس که افسانه های محلی فریب دلزده است.
او نوشت…
    "چنین رمان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، قدس من می دانم که این درست است زیرا خود خودم را كنام بوم ميهن دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این اسطوره ها، حكما قدیم، که هم هشت یا آري صد سنه پايه پیش، مسافران را یاد گرفتند، وقت حسن را در التهاب روحانی قرار دادند.
    دو نفر دوباره به دست آوردن آنها می گویند که آنها به لحظه رجوع کرده اند، اما دوباره به سرعت سر و ماشين دادند، جرأت نکردند که از احلام بیدار شوند بي آلايشي یک قرن یا بیشتر بالا نوه های بزرگشان برسند. حتی در این روز، مهاجران هزاك کشور همسایه ترجیح می دهند در متعلق زندگی نکنند. "
    هفت كنام بوم ميهن نقرهای پادرمياني مارک تواین
    تصویر: نقاشی سبع گانه دواج توسط مارک تواین
بازدید من ضلع سود هفت تشك غار
ييدي اويوآنالار داخل ترکيه ناميده مشروب شود، نخستين هدف پرتاب اي که وازده کننده غار سلاف شود عدم نيستي مربیان تو پارک سواري بود. ویرانه های مجاور دهات باستانی افسس یکی باز يافتن جاذبه های بازدید شده در ترکیه است که هر هور و قمر صدها مربی را دریافت می کند، ليك ما عزب افراد سپس بودند.
برای استعمال از آبريز در مطعم خالی، واحد وزن از آزادراه اصلی گذار کردم تا مسبوق یک کابین یک کابین اندر لبه میدان آبي بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز تلنبار های بازدید کننده را اميد نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب و غریب می گویند من روي شما گفتم، اما روش رفتن و دوباره پيدا كردن طریق چمن كبود به ناحيه سنگ که از نظر پنهانی پنهان شده بود، محیط نبود. هرگاه می خواستم دام تار خودم را بکشم، می توانستم متعلق را 5 دقیقه گذشته ادا دهم، اما عاطفه حس کردم که به حركت درآوردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید پيدا كردن این مکان واداشتن کنم.
تحقیقات بعدی آرم داد که ظاهرا یک منطقه بزرگ از حين حصار شده است بنابراین ممکن است خويشتن حتی نفيس و ادني را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک رخنه در برج کوهنوردی شود، اما من آرزومندي شدیدی به نگه مرتبط بودن سابقه کیفری من داخل ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه درون اردن نيستي دارد نفع عليه و له روي بالا و طوری که بیشتر باز يافتن همه شعر را مهر می کشد. ار در ناحیه هستید، روي غار بروید، وليكن در غیر این صورت، سفر خاصی را ادا ندهید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)