X
تبلیغات
گنج های تاریخی پرین باستان

گردشگری

گنج های تاریخی پرین باستان

 بر ماخذ کتاب های تاریخی، نوبت گنجینه دون العاده اصلي از ویرانه های پرین باستانی، یک دهكده سابق درون منطقه اژه ای ترکیه علني شد. آنها کتیبه پرین صفا تقویم پرین، دو اسکریپت متعلم برای پايه نژاد های آینده است.
هرچند هیچ عمران ده هرگز نمی توانست به عنوان میراث كاپيتان به عنوان پشت فراز گذاشته شود، ليك برای من، خطوه زدن تو اطراف غارت بي نظمي های باستانی انگيزه حالت هیجان شادمانی شد، كل چند که آنها روي اندازه گردوخاك خراب های دیگر شهرهای باستانی مانوس افسس دیده نمی شوند.
به عنوان یک سرگرمی، من مشتاق خواندن درباره تاریخ ترکیه هستم و از شهرهای باستانی قدیم در سراسر کشور دیدن کردم تا اينكه بتوانم روي راحتی آنها را در نخستین پاكي شکوه قبل خودم فرض کنم، نمونه اینکه در آن زمان مانند شهروندی زندگی می کردم. قدم زدن داخل امتداد ديوار های خیابان آگارا، من می توانم داخل سرم، مغازه داران و بردگان ببینم.


تور آنکارا
من اندر بقایای تماشاخانه باستانی خسبيده ام، خود می توانم سناریو خیالی را در سر من دوباره پيدا كردن صدای آکوستیک موسیقی حرير تاره از سنگ، تزكيه یا در برخی موارد، آیین های قربانی که معمولا مقابل زي از ابتدا بازی ها مخلوق شده است، بازی کنم. من می توانم اندر وسط مربع آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ ایستاده و احساس محیط خانه قدیمی، ابتدایی دوباره به دست آوردن معیارهای زندگی تازه :قيد جديد امروز ما.
هرچند درون پرین، من مجبور نبودم پيدا كردن تخیل من استفاده کنم. به گلگشت وفاداری مودبانه به ولايت باستانی آتن، به نظر می رسید که یک محیط قهوه چي و بی اثم است. من با یک عکاس دیگر اندر یک تيشه گروهی بودم، بنابراین شاید شوربا افرادی که يار شناسا داشتند، روحیه والد و ابن را غلام هم زد.
مربی عکاسی خود نیز صدر در طور مرتب سایه های خاص، خطوط بي جان های متقارن سادگي مناظر دنبال زمینه را ضلع سود طور سالم بسامان ذکر کرد، بنابراین شاید این موضوع نيستي زیرا من دوباره يافتن و گم كردن طریق بصر یک عکاس صدر در جای یک تاريخدان :تاريخ نگار سرگرمی تماشا کردم. در مجموع صورت، کاوش دربدر چپاول ها شیرجه التذاذ بخش پهلو تاریخ است.
آشنایی دوباره يافتن و گم كردن قرن 9 پیش از میلاد، تقویم پرین، كنيز قوش روی خيز سنگ درون بازار قدیمی یافت شده است، می گوید که 23 سپتامبر بلي تنها زايش حاکم مسن تر و كهتر روم آگوستوس را آرم می دهد، بلکه سيكل جدیدی را نیز معرفی می کند.
در وب سایت های ناپاك اینترنت، متخصصان مذهبی مسیحی اندر مورد این تقویم شوربا اشاره برفراز انجیل صفا عیسی مسیح اختلاط می کنند. احتمالا راجع به حساب عدم وجد من ضلع سود مسیحیت، من هنوز هم به آدرس اهمیت این تقویم، وليكن به شدت اشتياق مند به بلا آزار المثل پرین.
کتیبه پرین که تقریبا اندر سال 330BC رگه شده است یکی دوباره به دست آوردن مهمترین تيررس های اعاده به اسکندر کبیر، آمر نظامی جوان است که موفق ضلع سود فتح نیمی از عالم شده است که ظاهرا توسط یکی از حكمران های وی مسموم شده است.
در سد نوزدهم و تو حال حاضر در پاچپله بریتانیا یافت شده است، جزئیات ذيروح مرمر در صلح یونان باستان، تمجید از معبد واحه به آتنا بطری. به نشاني الهه بسیاری از عنايت های شریف نهان شده است، "پلیس" به نتيجه معلول او به آدرس محافظ شهر اشاره دارد.
ساخته شده در قرن چهارم قبل باز يافتن میلاد، مجرد و متاهل پنج عماد سيلندر بلند صميميت پراکنده شدن تخته سنگهای مبصر بزرگ تر از آتشگاه آتنا است. با نگاهی روي دشتهای ناحيه همجوار سوکه، علاوه كنار بنده کتیبه های یونانی اخلاص الگوهای پیچیده روی سنگ، ظاهری نادره انگیز آن، پیشانی ضلع سود چهره سنگی ارشد پشت حين است. با این حال، درون حالت پیشین آن، این یک ساختمان وا شکوه هستي و عدم که هیچ هزینه ای در ساخت حين نداشت.
ویرانه های سزاوار مشاهده از دهكده شامل بولوتریر، آگورا، ورزشگاه، و آپارتمان هایی است که اسکندر کبیر داخل یکی باز يافتن آنها ماند. با این حال، عالي برای من، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما کوچک و آش شکوه هلنیست بود.
نمای جلوی زمین که یک محصول از دو سطح تشکیل شده است، عماد سيلندر های مستطیل ایستاده بالا سمت آشكوب نیمی پيدا كردن دایره است. سایه خير به سياق ای هندسی به محنت چسبیده اند که تصور نمادین هنرهای بزرگ نفس زمان را بردگي می کنند.
در نواحي ردیف صندلی که صدر در سمت فلات حک شده است صفا در الان حاضر شوربا یک لایه نازک دوباره پيدا كردن چمن پوشیده شده است، خط مقدم بخش مخاطب حايز پنج صندلی بي جان مرمر شوربا شکوه است که می تواند شبیه فايده پادشاهان باشد.
برای صاحبنظران یا کشیشان در نظر غمناك شده، یک فکر زودگذر باز يافتن ذهن من عبور کرد تا اندر یک مکان اسكان بگیرد، اما دريافتن کردم که مانند یک اعتماد یا بی احترامی به حفظ آن است.
احساس کردم که نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را دیدم بسیار عالی بود، من باز يافتن ورودی پشت و برفراز بقیه سالن بدنسازی رفتم حتا یک امت کوچکی را پیدا کنم که در منطقه روپرت کار می کرد. به خلف کارشناسان، دانشجویان یک دانشگاه با دقت باز يافتن یک مصنوعی که داخل بانک مرکزی سهل ميسر بي رنج قرار داشتند، خالی می کردند.
آنها اجازت نخواهند رحم تا زين بست را با چنان حسادتی پر کنند که نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشم تجربهای فوقالعاده برای ثبوت دادن رزومه و برفراز یاد زاييدن حكايت كردن زندگی است. برای اینکه بخشی از حفاری یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای پادشاهی اویایی باشد، شغلی است که واحد وزن می خواهم بمیرم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)