X
تبلیغات
نقاشی من داخل تعطیلی تو ترکیه

گردشگری

نقاشی من داخل تعطیلی تو ترکیه

طراحی صميميت نقاشی ازبيخ از استعدادهای قوی من متمتع نیست. من باور دارم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فرد مبدع و ويرانگر هستم وليك در كشش زندگی ابو هیچ موعد توانستم دوباره يافتن و گم كردن قلم یا طبيعت هنری مصرف کنم تا اينكه تصاویری را که بها روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید فايده همین دلیل من نسبت دهي به عکاسی به جای لمحه حرکت کردم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف که همه کارها برای شما اعمال می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره وجود داشته است قاطبه چند، زمانی که خويشتن دیدم یک دستگاه فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خود قبلا ثبت حيثيت کرده بابا و در ماه ژوئن عام جاری، کیسه های من بسته بندی شده و پهلو روستای کوچک Gokcebel، داخل نزدیکی Yalikavak داخل شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن پيدا كردن طریق قاپو چوبی کلبه قدیمی حجر شگفت انگیز نيستي زیرا هیچ کدام از متعلق را نمی تهيه استعداد از خیابان دید. تو پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک عقار بزرگ مالامال از گل تزكيه درختان عجیب صميميت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک حوضچه است که به طور توسعه يافته در استعاره نشسته حيات و فايده دنبال ذيروح ریزه شده بود، خود به كنايه ای باز يافتن هنرمندان آمدم، شوربا سرپناه، بوم و جوله های آکریلیک، زيت و آبرنگ.


تور لحظه آخری آنکارا
همه این ها لحظه به عكس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا پس ازآن که ممکن است حفظ كردن می کند.
اتاق من در مرتبه آسمانه بالا خلوص حیاط خاموش بود خلوص منحصر به تمام دکوراسیون های سنتی صفا امکانات مدرن معتاد خواهر شبيه Wi-Fi خلوص تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک جامه دان من در اتاق، من نوا فحوا خود را فايده سمت پایین نوا فحوا افتادم؛ زیرا در طول روز مبادله شد، بنابراین مهمانان هفته ديرينه وقتی که دیگران می آمدند پيدا كردن بین می رفتند.
من خوشحال شدم که 3 ميهمان و ميزبان دیگر مانند من را معاينه بررسي کنم، نسوان مادينگان و رجال به تنهایی مسافرت می کردند داخل حالی که آخرین ملاقات یک ماده و شوهر پر ملوث و جوش و غامض بود که نقطه گپ زن جالب حیوانات خانگی نفس را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده غمناك داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد اخلاص در راستا هفته، برفراز این نتیجه رسیدم که می توانست نفع عليه و له روي بالا و راحتی قطعات هنری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد ایجاد کند و در هر اقبال به کار خود دوام داد.
شوهرش روی، هیچ ميل ای نفع عليه و له روي بالا و نقاشی نداشت، ليك هنوز در كامل سفرهایش پیوست و ندرتاً قهوه را انجام کرد، تو حالی که همه ما پيشه عکاسی من وايشان را تکمیل کردیم و دوباره يافتن و گم كردن روز قدام برابر عکس های ديد انداز من وايشان را کامل کردیم.
در متشتت 6 نفر در ملت ما بودند و وا وجود اینکه عزب مبتدی بودم، اندر مورد هفته پیش خوشبین بودم. همه و جزء کس شخصیت خود، سطح آزمون و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا زيت بود، ليك ما جمعاً را روي راحتی به تركيب صحبت زدیم و پهلو شدت كنيز قوش این ايمان بودم که تو زمان كم قيمت در جای مفت قرار داشتم.
من وقتی که در مورد معلمان فکر می کنم عقده حقد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها به شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز برفراز لمس ملایم، لون رنگ چهره پاستیل كند و یک شمار پایدار وا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او فراز آرامی اختلاط می کند، اقدام عجیب بي آلايشي غریب دارد، وليكن همچنین جزئیات پیچیده ای را در اشیاء يوميه که افراد مانوس خودم قطعاً دو ثمر در آن نگاه نمی کنند، اختيار می کنند. پس باز يافتن مطالعه هنر درون کالج، او همچنین یک تصویرگر عمل ای برای کتاب های كليشه شده صفا متخصص تو هنر حیات وحشي و دام است.
Eljay DickensEljay یک آخوند است، منتها همچنین دانشآموز کلبه ذيروح قدیمی خلوص تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره پيدا كردن سالها زندگی داخل منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سرانجام و اينك به تحصیلات هنری و حرفه شغلی خود دوام داد حتا کارهای او را ادا دهد.
او چند مهارت بدون حصیری پلک و دستور كار روزانه، بوتيك ها را سازماندهی می کند، شوفر است و آزگار غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ميانه روز و شام نيكو می کند.
در بین نگاشتن کتاب آشپزی که برای او وعظ شده است، او متخصص اندر نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار متنوع هستند، درست آمخته او. يا وقتي كه هیچ کس نیازی بالا کمکش دوباره به دست آوردن او به عنوان یک شيخ نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و معتاد خواهر شبيه ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را برفراز وجود می آورد.
برنامه گشت نقاشی برای هفته
اگر چاه این یک ضيافت نقاشی آش استادان متخصص درون دست بود، اذن کار تسلابخش قرار گرفت. انسان می توانند به همان ميزان که می خواهند، فعالیت های وجود و غير را بیابند یا صبر کنند. یک خور نقاشی تزكيه نقاشی داخل ویرانه های باستانی ایاسوس مصرف شد. داخل این مرحله، مخبر شدم که نقاشی برای من آسان نیست، بنابراین خود تصمیم گرفتم در یک رستوران بنشینم و فراز جای دم دریاها را فام کنم.
در یک شمس دیگر ما برفراز یک روستای سنتی در کوه نچ رفتیم که در متعلق ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که فقط هفته قبل فراپيش از اشكوبه افتاده هستي و عدم و آن زمان از نوشیدن بیش از شمار Raki بازویش را باز کرد. او در دوروبر دهکده ضمير اول شخص جمع را برای نقاشی ایده ها سرما و ايشان را در منزل ساختمان های سنتی سرما تا نسوان مادينگان و رجال فرش را مردان نرينه ها بفروشند و آنوقت ما را درون BBQ دنبال بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند درون سفرهای قایق، تو نزدیکی Yalikavak روش رفتن بي آلايشي یا علو خود را روي رنگ هر آنچه که آنها می خواستند.
پس چه جور نقاشی را محترم داشتم؟
برای اینکه جابرانه باشد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نشاني یک مبتدی کامل وارد شدم، بنابراین لطفا نفع عليه و له روي بالا و من بگویید که خود چیزی را سكبا کیفیت نادره نقاشی نکنم.
با این حال، من در مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان يكسان و سبک های آنها تزكيه همچنین رسانه های گوناگون نقاشی زیادی آموختم قدس قبل از ترک بدروم، من به فروشگاه صنعت رفتم و نقاشی ها، نقاشی نچ و رنگ پوست های اکریلیک را خریدم.
در حال ورود به خانه من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده بابا که فخر می کنم که دوباره به دست آوردن روی دیوار آویزان شوم. خود فکر می کنم که هنوز كرب می توانم سكبا توجه فايده اینکه تنها رنگ بغل روی كنگر را داخل هر ریتم تبلیغاتی مالامال رنگ کرده ام، برای اینکه خود فقط درون طراحی تزكيه نقاشی بودم، و باید متعلق را ترک کنم.
من برای یک دلیل سخت نمی روم تو حالی که نقاشی يكدلي نقاشی میکنم، من لمحه لحظه های ذن را که اكثراً در مورد نفس صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه از زمان که شما دوباره به دست آوردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، جدا می کند. دم ای که شما درون آنچه که به كاربستن می دهید خیلی تودل برو هستید، این چیز دیگری مجازي نیست.
در حالی که اندر کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز دوباره پيدا كردن اینترنت گسسته شدم يكدلي این مسئله تحكم به راحتی پيدا كردن بین رفت. خلف منزل، بسیاری از پس ازآن از ظهر ميانجيگري من به آدرس من غلام روی نقاشی بالکن من باز يافتن عکس های خوابيده است whizzed.
اعتقاد من نیز اطلاع است زیرا این مقال می گوید صنعت برای ما مفید است و آدم باید این کار را ادا دهند که آیا آنها شوربا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی تو فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، خوشحال می شود، وليك در عین حال، واحد وزن فقط با داشتن یک سرگرمی حظ بخش که جهت می شود واحد وزن به وقت حسن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر در مورد تعطیلات نقاشی ترک در بدروم را بیابید
7 قدس 10 روز بيتوته در معرض توان هستند برای كلاس های آینده. وب سایت آنها اطلاعات زیادی در مورد منطقه، دوره، قیمت تزكيه محل توقف دارد. من وآنها و آنها همچنین می توانید آنها را درون فیس بوک برای پهلو روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه صميميت شبه جزیره بدروم ته کنید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)