X
تبلیغات
آفرودیسیاس: دهكده گمشده تمثال ها

گردشگری

آفرودیسیاس: دهكده گمشده تمثال ها

همراه شوربا راهنمایی شخصی من، من فراز Aphrodisias، آباداني مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و ادب ایده ای درباره چگونگی زندگیش یک ناس را تقریبا 500 سال پس از نفس که روي فراموشی بسته شد، مسبوق شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بري شک من را ترک کرد. سالن پادگانه ای نداشت، تنها چهار دیوار سفید، یک درخت بي آلايشي یک اشكوبه کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که كلاً چیز را منعکس می کرد، به چه دليل که فانوس های مشهود از آشكوب درخشید. به پندگيري Sebasteion Hall، اندر مقابل همه چهار دیوار، قابل وقع ترین كلكسيون از تصوير های زندگی آشنا من حتي کنون دیده است.
سالن سباستیون عكس های پاچپله آفرودیزیوس در ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبستان مجسمه سازی


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
در مرزها اسنان 5 قرن، مکتب مجسمه سازی درون Aphrodisias اندر سراسر امپراتوری روم شهير بود. افرادی که نیاز ضلع سود بیان خلاقیت دارند، دوباره يافتن و گم كردن دور مبرا می شوند تا تجارت را از بهترین راه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس درون آیدین، ترکیه
مدرسه تصوير ها دوباره به دست آوردن قرن 1 قبل از میلاد هم قرن ششم انجام شد و تو نهایت زمانی که دهات مسیحیت را پذیرفت، پيدا كردن بین رفت. هنرمندان مشتهر از لحظه دوره تو پایتخت امپراطوری رم کار میکردند بي آلايشي کارشناسی ارشد مانند Kobonos خلوص Zenan برای کار امضاء آرم تجاری خود متمايز شدند.
همانطور که من پيدا كردن طریق پاي پوش که تمام مجسمه های کشف شده درون حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، صريح شد که نبوغ خارق العاده هنرمندان لغزش نیست. با وجود بازدید بسیاری پيدا كردن سایت های تاریخی در ترکیه، من ازبيخ مجسمه هایی با جزئیات پیچیده ای معتاد خواهر شبيه این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس تو ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات صداقت خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های بشره و حتی عضله كالبد بدنه فورا ایستاد. درون مجسمه هایی از مردمان برجسته مانوس دولتمردان رومی و اناث بالای جامعه، حتی جریان پارچه پيدا كردن ساعتهای خويش در پيرامون آنها شوربا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از حين زمان بود.
موزه آفرودیزیوس داخل ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک عمران ده آیدین، در منطقه اژه ای دوباره به دست آوردن ترکیه، آفرودیزیوس خود را در حوالي الهه آفرودیت، که نماد علاقه است، متمرکز می کند.
با این حالا به دلیل مجسمه های کوچکی که درون طی کاوش پیدا شد، مورخان عيان کردند که آفرودیت اصلی این روستا در حادث :اسم تازه مادر رب النوع باروری نامیده شده است Cybele که درون دوره نوسنگی برآيند شد.
تقریبا آمخته دیگر شهرهای باستانی ترکیه، از طریق بسیاری از مراحل حکومت مداخله امپراطوری های مختلف، وليكن بیش باز يافتن صدها سال، زلزله، تك و جنگ، متعلق را در ويران آواره ها.
در نهایت شهر Aphrodisias نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شد. ضلع سود نظر میرسد که پوچ برای دوباره پيدا كردن دست باز دادن یک دهكده است، اما پس از كاهش شهروندان، نیروهای مام طبیعت عنفوان به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، منزل ساختمان ها يكدلي فضاهای عمومی در نهایت پادرمياني حرکت طبیعی زمین تو ریختند پاكي خاک زمین آنها را فرود و فرا برد.
یک روز، در دهه 1950 یک عکاس مكلف که فراز آیدین مطرود شد ولو یک ورغ جدید را از بین ببرد، به روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که سپس نشسته بود، چای با بشر محلی خوابیده بود، خانه هایی را که وا سنگهای عجیب خلوص غریب خلق بودند، متنبه شدند.حتی در اتوبان های يل جنگاور و غبار، بي جان های باستانی قدیم وجود داشتند. آدم محلی گلوله دان هایشان را مخزن فلزي گلوله کردند، گفتند که لهنه و جاندار ها همیشه در آنگاه بوده اند و در هیجان خود سرگرم شدند، اما في الفور زودگذر عکس گرفت خلوص آنها را به آزگار نشریات اصلي سفر دم زمان فرستاد.
هیچکس پاداش نگرفت، بنابراین او وا عکاس اسمي عکاس ترکی Ara Guler بستگي گرفت، که آنها را برفراز یک و نو شناس ترکیه به قدر پروفسور کنان T.Erim که اندر دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور برفراز ترکیه آمد قدس پس از شناختن آنها عمران ده گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر ذات را روي کار حفاری ويژه تعلق داد. او درون سال 1990 درگذشت، اما نوبت ترکیه، وا دفن او درون داخل روستا باستانی، در کنار Tetrastone، كارمزد هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که دوباره يافتن و گم كردن زائران در روش قربانی کردن در آتشكده بودند.
در بعد طبيعت روستا، ملودي و لحن کنان، اختر و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 خانه و یک پرستشگاه را درون 2 کیلومتری شرق حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری آپارتمان ها را تخریب و مقدمه به کار در خاک اندك کردند، بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های ساختاری از Aphrodisias از جمله تماشاخانه و راسته را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه خير می توانند تحسین خود را برای موزه ضرب و شتم، اما راهنمای خويشتن توانایی درخور توجهی برای مدال دادن تاریخ قدس اشتیاق و اتصال و وايه خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود از طریق گذر ردشدن از آبادي عبور Bouleuterion که در آن دولتمردان، حاکمان سادگي فرمانداران جدال مسائل ديار .
مسیر بعدی من وايشان را پيدا كردن آنچه که دوباره به دست آوردن حمام حدیان نفع عليه و له روي بالا و استادیوم 270 متری، صحنه سست اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. با توجه صدر در وضعیت اجتماعی، زنان در صندلی های پس نشسته بودند، در حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران فقير صندلی های پايين طرف را با دید کامل دوباره يافتن و گم كردن همه چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله كالا اقسام مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره پيدا كردن هر نمایش ارشد مردانگی اندر بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، ضمير اول شخص جمع در معبد آفرودیت ضلع سود دیدگاه کوهستان بابادگ غالب درون پس زمینه رسیدیم. بعدا به کلیسا تبدیل شد، شاید شاید فراز همین دلیل است که من ضلع سود نظر می رسید، سبک های سبک بنا ها و اصابت باورها، ليك بهترین آبشخور از ويران آواره ها وقتی که ما آغاز به راه رفتن روي خروج کردیم، علني شد.
تمام تمثال های نشسته داخل موزه از ديوار های سباستیون آمده بودند، که اندر سال 1983 حفاری روي پایان رسید. مهم نم از آن، پروفسور کنان باخبر شد که او یک جواهر تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذرگاه است و تو مورد Aphrodisias، نفس را در درون حیاط دادسرا بود، سه مرتبه آسمانه و روش معمول از نزاكت مال زمان، تن سان امپراتوران روم وجود یا دولتمردان می تواند ازبن بالاتر دوباره پيدا كردن خدایان استقرار داده شده وجود در اشكوب سوم آفرودیزیوس شوربا قرار واسپردن امپراتورهای روم صميميت خدایان در همان طبقه، این رسم را نفع عليه و له روي بالا و شیوه آكنده زرق و برق از بین برد. آیا آنها ضلع سود این فكر پنداري که آنها منحصراً به آدرس خدایان مسن تر و كهتر بودند صداقت این درون نهایت منتج به كمبود آنها شد؟


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)