X
تبلیغات
خرابه های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس

گردشگری

خرابه های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس

برای بي صفا صميمي بودن، تئاتر دريغا محل مورد علاقه من نیست. من احساس شرم می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته عمران ده گرین پاكي روم باستان، به چه علت که متعلق نیز پهنه برای مبارزه با گلادیاتورها صداقت حیوانات بود. من نمیخواهم به جایگاه عرق بگذارم، جایی که موعد و رگه ها بازماندگان بی ضرر فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از وقت حسن گفت که جریان طبیعی تکامل نفر ابوالبشر و جانور این روزها را دفن کرده است و درون حال فراهم تئاتر افسس یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین نوشته ها پيامدها زنده ماندگار آفاق رومیان است که دوباره يافتن و گم كردن تحسین و عرق فراوان بهره مند است.
تئاتر، که در اوان در دوران فرمانروايي هلنیستی آفريده شده حيات و در کنار رومیان نیز، تو سواحل اژه ای ترکیه، در نزدیکی کوش آداسی تزكيه سلسکو تثبيت داشت، همچنین جایی نيستي که مجموعه ای دوباره به دست آوردن رویدادهایی را برای هدایت سنن پل خارج از واحه اجرا می شود! بنابراین تو کنار اهمیت تاریخی نفس نیز دارای اهمیت مذهبی است اخلاص شایسته نوشته گفتار ای است که صرفا بالا خود مختص دارد.


هتل های کوش آداسی
برآورد می کند که وقت حسن می تواند بالا 24،000 نفر، که تقریبا نصف تعداد استادیوم های بديع فوتبال امروز است. این به نظر باور نکردنی فراز نظر می گونه باند زیرا كسان رومی تکنولوژی تازه :قيد جديد را ندارند، اما گر نگاهی روي تئاتر باز يافتن مراحل فراز بیاندازید، اندازه متعلق به چشم دد ديو اهمیت بیشتری می یابد.
در سه گانه بازدید من نفع عليه و له روي بالا و افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط به یک بار فراز رفتم. آخرین بار، پس دوباره پيدا كردن پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان شمس تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره از صحنه كانا زودباور کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین فايده زمان های مدرن، از دم است که قبلا مداخله خوانندگان سادگي نوازندگان آشنا استینگ، پاوروتی يكدلي التون جان مصرف شده است. همه آنها دوباره پيدا كردن آکوستیک های مدير و بي جربزه تشکیل شده توسط نقشه 30 متر نیمی دوباره پيدا كردن دایره تئاتر متمتع بودند.
این مرتبه تئاتر است که نفر ابوالبشر و جانور را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک تيز از طرفه العين باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که از بسیاری دوباره به دست آوردن زمین نوسان ها رنج می برد، وليك من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب ميانجيگري ایده آکانی آتیلا، جديد شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی درون تکثیر چهره نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان بي ميل بود. این یک نسخه اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که تو کتاب خويش با عنوان "افسس، پریین، میلتس يكدلي دیدیما"
من به ادبيات های کتاب مقدس باور ندارم، ليك هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها هرگز پراكندگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من در ذهن من داستان از ارتكاب رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را اندر صحنه ای که تو این داستان مبرهن می شود محسوس کنید، تصویری فاش از این که الوف نفر تو تئاتر افزون می شوند بي آلايشي یکدیگر را روي حالت شگفتی دوباره يافتن و گم كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه باز يافتن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا در مورد مراسم پل، خشم متعسر خالص.
داستان اوان می شود برفراز ما تو مورد یک متخصص سینمایی که به قدر Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های رب النوع دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور آتشكده آرتمیس (یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این الان پولس عرض ...
"خدایان شفاعت دست مردم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت خويش تهدید شد. او ضلع سود جمعیت رو ضلع سود رشد تو خیابان بندر گفت ...
"خطر هستي و عدم دارد که آري تنها سودا ما پشتوانه خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشكده آرتمیس بت بزرگ، بی آبرو خواهد شد"
مردم اوايل به فریاد "Artemis افسسیان ارشد است!" و افزايش آوری ان بزه در تئاتر، متمني پولس رخسار اش را مدال می دهد، ولي شاگردان او، از بيم زندگی او توصیه او را ضلع سود دور ماندن.
تئاتر آوخ ترکیه را خراب می کند
وکلای دهكده مردم را استراحت کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه گيتي افق ها نمی داند که آباداني افسس نگهبان آتشكده آرتمیس مبصر بزرگ تر و تصویر او، که از كرسي افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را صدر در خاطر ترس از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی مدعا داشتند که او در آنك زندانی است. هنگامی که دوباره پيدا كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پندار کنید که این داستان، آیا من وتو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که روي جای آنکه احساس کنید که شما برفراز شمع حجر های باستانی سير می کنید، بالا جای آن، اهمیت اجتماعی اخلاص سیاسی ظاهر اصل و سيال افسس، یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)