X
تبلیغات
روستا سلسکو درون ترکیه: چرا در بازار اصلی گردشگری نادیده رنجيده می شود؟

گردشگری

روستا سلسکو درون ترکیه: چرا در بازار اصلی گردشگری نادیده رنجيده می شود؟

یک وضع گنجايش ویژه همیشه من را اندر مورد بازارچه مسافرتی ترکیه دچار مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس در سواحل دریای اژه ترکیه یکی از جذاب ترین جاذبه های این کشور است اخلاص روزانه الوف بازدید کننده ضلع سود خصوص در تابستان دریافت می کند. با این حال، اگر به اکثریت تورهای شبانه درون سایتهای آژانس مسافرتی نگاه کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها عمران ده شهر سلکوک، که در متعلق افسوس مستقر است، ذکر نشده است.
من مجرد و متاهل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، حيوان محلی وابستگي به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان نفس را نفع عليه و له روي بالا و نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف عمارت نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز ضلع سود وقوع پیوسته صميميت یک حزب آرزومند است هم پیروزی وجود و غير را طلبيدن کند، زیرا شرط داده است که گردشگری را در دستور کار خود ايستادگي دهد. بله، من بروز می کنم که ولايت سلسکو لوکس لوکس بالا شوربا دید دریا ندارد. این نیز آشنا هر نهج رفت يكدلي آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری دام تار عجیب و غریب گزند می برد وليك مزایا پهلو مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور آنکارا
اگر من واو یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادگي می کنید، بالا آرامی گردش می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه بالا افسس که از استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هول آور هستند و باز يافتن بین می روند. باز يافتن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید تا شما را به اقامت شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من پهلو این باورند که این روستا باید بیشتر هيئت نهج وجد حمایت استقرار گیرد؟
چیزهایی که باید در دهات Selcuk اعمال شود
Selcuk كلكسيون ای ارشد از نشانه های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که شعاير جان اعتقاد بر این است که انجیل خويش را نقش است، وليكن همچنین از مسكن ویرجین مریم، تو بالای تپه ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دوازده ماه) 250 میلادی، هفت مسیحی که زجر و اذیت و عذاب و اذیت آنها را صدر عهده رنجيده بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند حتي مسیحیت را بالا طور کامل پذیرفته بي آلايشي بیرون از آن تمرین کنند. رعايت زندان خود را "غار هفت سنی" خوانده است تزكيه در الحال سفر 5 دقیقه ای باز يافتن افسس است.
یکی دیگر از برجسته ترین مسیحیان، بنیاد رسوم جان است که التفات دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها بسته شده اند، ليك بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن تو اطراف روستا سلسکو، واحد وزن بسیار معتدل احساس کردم و عاري و با هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان لا برای تماشاگران پاكي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جهت های دمدمی مزاج اخت قطار مستفيض بهره مند چشمان خود را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که تو بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی جايگيري دارد، در سراسر ولايت پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince اسمي است برای شراب. برای مفرح بودن، وقت حسن را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی نمونه می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها صفا کلیسای وارسته شده جالب و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد اسد بی، که درون سال 1375 مصنوع و آفريدگار شده است دارای معماری خیره کننده است پاكي برای بازدید کنندگان بيرون از لحظه نماز مسدود و آزاد است. داخل یک حیاط بزرگ مطلع شوید و باز يافتن طریق یک درب جانبی نصيب تقدير نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريده شده اندر 550 BC، یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لحظه توسط یک سیل داغان شده است منتها بازسازی شده است. سپس یک زنبور عسل سعی کرد متعلق را برای بدست زاييدن حكايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم شفاعت تهاجم گت ها زايل شد. این روزها فقط یک ستون تنها وجود دارد صميميت این یک عكس العمل واژگوني ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه قدام برابر خود است، ليك قبل باز يافتن بازدید از آذركده آنلاین بخوانید و تحقیقات تجربه شما را افزایش دهد.
نکته: داخل زمان انتشار، حصن سلسکو و پاي پوش افسس بسته شده اند اما اميد می نورنجه و جوي که تو آینده نیز مجدد باز شوند.
رستوران ها، زمين چای يكدلي میله در Selcuk شهر
من هیچ یک باز يافتن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای طرفه را آشنا داشتم، وليكن سلسکو درون مورد سنت، آره مزایای لوکس است. غالبا یک عمران ده کارگر، كافه های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای نمكين و بي نمك و نازل و گران را نمايش می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی نيستي دارد.
جوانان نفع عليه و له روي بالا و دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته بود دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب يكدلي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مايه من بودم، ليك مهمتر پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر انثي انفرادی، پس پيدا كردن تاریکی عاطفه حس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناردريا نیست!
دوستداران ساحل في الفور زودگذر این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، كرانه 3 مایلی پاموک است. این عراق بسیار وسیع، اساساً از "ساردین های وديعه درستكاري بندی شده قرين قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که در اواسط صيف و زمستان ساحلی دیگر آرام می کند.
بله، من عرض آشكار می کنم که خواه شما می خواهید كامل روز را مخارج کنید، عموم روز درون ساحل، محققاً یک رفت پاكي آمد دیگر را غلبه کنید زیرا Selcuk برای دوستداران شاطي نیست. تمرکز غلام روی افراد محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها اخلاص رستوران ها صفا نیز بسیاری از مکان های بازدید صميميت کارهایی است که باید اجرا شود.
چگونه می توانم پس ازآن را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره پيدا كردن فرودگاه، می توانید از قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. جستجو در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی در Selcuk و همه آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها رنج همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره پيدا كردن مکان های گوناگون ترکیه از جمله استانبول خلوص ازمیر قويم می کنند.
قطار: دهكده سلسکو دارای ایستگاه ترن است و شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه از مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. پهلو نظر می رسته که صاحبان هتل نیز با برنامه های قطار ضلع سود روز شوند، زیرا ضلع سود نظر می دسته یک طرز محبوب گراني و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما برفراز Selcuk بوده اید؟ يا وقتي كه چنین است، نگاه شما تو مورد ولايت چیست؟


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)