X
تبلیغات
مهمانخانه های آلتینکوم. بهترین آروين ناهارخوری.

گردشگری

مهمانخانه های آلتینکوم. بهترین آروين ناهارخوری.

 با بخشايش زمان داخل محل جايگيري آلتینکوم، خود فکر کردم زمان متعلق رسیده است، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که خود فکر می کنم بهترین كافه ها است. من پهلو نتیجه گیری من بر اساس محیط، کارکنان وليك بیشتر باز يافتن کیفیت خراج باروت غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ايشان یک كاباره را تجربه کنید خسته کننده می شود خلوص غذا را می تمهيد به راحتی توصیف کرد، منتها چیزی بیش از وقت حسن نیست. این بار ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم، غذا نمايش می دهد که من وايشان را شوربا یک آروين رضایت بخشی دوباره پيدا كردن غذاهای عالی بین المللی را امتحان می کند.
این لیست صدر در هیچ وجه مختصه نیست اخلاص توصیه می کنم اساساً حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من پهلو طور عمدی هر بار غذایی ترکیه را در بعد قرار نداده ام، زیرا بعدا در پست دیگری جايگيري می گیرند.
این رستوران كنار بنده اساس مسیر اصلی آلتینکوم به پشتوانه بلوار آتاتورک است. این یک رستوران كاپيتان نیست سادگي برای کسانی که صدر در دنبال یک آزمون ناهارخوری رزين و مفرح هستند رخيص است.


تور ترکیه
میزبان کارن خلوص همسرش Erhan آشپز است. بسیاری پيدا كردن منو آنها ایتالیایی است منتها شما می توانید fajitas گوشت لذيذ و بي مزه دلچسب و یا گوشت سهر stroganoff نیز مراقبت کرده است.
پودینگ نچ باید بمیرند، و هرگاه شما خودتان را پیدا کنید، سالم باشید دوباره پيدا كردن Karen برای طعم و مزه منزل ساختمان خود خلق شده Tiramisu بپرسید. چنانچه شما یک متمني شراب هستید، این كافه برای شما كم ارزش است زیرا شرنگ رز، سفید و آتش رنگ دارد. امت Circus کافه داخل فیس بوک.
این درستكار است، غذای نازل و گران هند. هنگامی که كاباره هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و صدر در نظر می عده که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود استفاده کنید.
هند رستوران در می آید به شرعيات اولیه در مزين سازی برای غذاهای خود. من وشما می توانید ادویه های عجیب قدس غریب ذات را در کارهای وجود و غير را سس ماده منفجره نمودار جوانه های چشایی وجود و غير را برآورده.
سرآشپز توسط همان آشپزی که برای اجرای كافه هند تاج ملاحظه در مارماریس مورد مصرف قرار گرفت، يادگيري دیده بود. صدر در شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry پاكي گوشت گوسفند. هرگاه در منزل ساختمان خودتان داخل آلتینکوم توقف دارید، آنها بیرون می روال و خدمات تحویل می دهند. قاپو هند در فیس بوک.


تور مارماریس
واقع داخل ساحل اصلی كرانه دریای آلتینکوم، یک رستوران كاپيتان در بندها 50 میز است. چنانچه به عقب یک صفحه مسن تر و كهتر برای تماشای كشتي هستید، روي Big Bens بروید زیرا سه سامان نمایش كاپيتان تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در درازي روز نگهداري صبحانه و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را برای تمامو جزئي دوستداران كناره ور بسیار نفوس شورش می کنند. داخل شب، وقت حسن را پهلو یک كاباره شلوغ شوربا غذاهای نفع عليه و له روي بالا و نظر می جوخه برای مجموع کس.
میوه های ببر سیاه پاكي سفید برای اول و استیک برای دنباله اطراف اصلی بسیار توصیه می شود. تمامو جزئي کارکنان كم ارزش و نارنگي هستند بي آلايشي بسیار مبادي آداب هستند. آنها از اسكان شما یا هتلهای آلتینکوم من واو را غلبه می کنند و خواه هرکسی داخل مهمانی شما سفره بخورد، مجددا من وآنها و آنها را ترک می کند.
سلام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناتالی سین، یک وبلاگ نویس حر و نویسنده قدس متخصص اندر کشور ترکیه هستم. من اميدوار تابستان گرم، اماکن تاريخي و قهوه هستم این وبلاگ سرمشق کارها صفا مجله نگارش كردن درباره زندگی اندر ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)