X
تبلیغات
بررسی هاتوسا و یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

گردشگری

بررسی هاتوسا و یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

هاتوسا، اندر لبه های بلوكها مرکزی آناتولی تزكيه دریای سیاه درون ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که تو سال 1986 اندر لیست فهرست میراث جهانی یونسکو ايستادگي گرفته است. اهمیت تاریخی ثانيه را واحد و جفت کم نگیرید. تو حالی که کتابهای راهنمای طرفه العين را آش مقاصد استانبول، افسس اخلاص کاپادوکیا تعویض می کنند، درون مورد صحرانشيني های باستان ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا دهكده پایتخت پادشاهی هیتی و نو است.


تور استانبول
از بعد که من اندر کاپادوکیا بودم که عزب 3 دنيا درایو متنفر تهي است، من ثانيه را فراز سفر من وا اقامت تو Bogazkale، نزدیکترین روستای به خرابه های تاریخی تاریخی نشان شيره زدن. آش تشکر دوباره به دست آوردن اینکه در سال جاری گردشگری شدید، ترکیه سكبا هتل های مناسب قیمت رك می شود، بنابراین من دو شب داخل تختخواب صفا صبحانه هیتیتس هاوس رزرو يكدلي راهنمایی و راننده تور را پستا کردم. وليك قبل باز يافتن اینکه خويشتن رفتم، مجبور شدم غلام روی ديد من عملا غیرواقعی باز يافتن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان بي ترس نیستند که در دم تمدن هیتی از آنك آمده تزكيه رفت. آنها فقط باز يافتن یک نهر زمانی تاریخی گسترده بدون هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات صميميت بحثها همچنان دوام دارد، وليكن اکنون کارشناسان ارمل می توانند تخيل کنند که خودشان را روي دیگر آداب شناسي ها متوالي می کنند. ردپای محضر آنها از قرن 18 میلادی پیش دوباره به دست آوردن میلاد تا 1190 قبل دوباره پيدا كردن میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک پيرو الهی پاكي الهی، آنها فورا تحسین ذات را ضلع سود دست آوردند، زمانی که آشنا شدم که بانوان دارای موقعیت مساوی آش مردان هستند قدس حتی داخل کنار شاهان و رعايا حکمرانی می کنند.
سریع فايده جلو روي سال 1834 خلوص کاوشگر چارلز Texier کشف ديوار در حالی که سفر منطقه ای که اندر حال ساخته تبدیل به بر عثمانی شد. او فکر کرد او عمران ده باستانی Pteria پاكي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس دوباره به دست آوردن او پيوستگي کرد. وا این الحال در سن 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های معتنابه بودند، مدال داد که این واحه از مادام دانه رفته هاتوسا، پایتخت تمدن كاپيتان هیتی است.
بازدید از هاتوسا صفا سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین کاری حيات که من ادا دادم چون غارت بي نظمي های هاتوسا در حین مفاد اسلوب رفتن روی یک ناحيه وسیع از 7 کیلومتر اتساع یافته است. ورودی از طریق در اصلی، اولین نشان سایت باستانی ناحيه باب بخشی دوباره به دست آوردن دیوارهای شهر بازسازی شده بود. آماجگاه اصلی آنها به آدرس دفاع از طرفه العين زمان بود که در دم روزها تهاجم برفراز مکرر اعمال شد.
رسیدن به فراز 15 متر صميميت کشیدن 6 کیلومتر در حوالي هاتوسا، آنها حتی باز يافتن فاصله نیز برتر بودند. بهر بازسازی دیوارهای شهر، مطلع سفر را مدال می دهد که بعدا به منهل روزي پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ها هنوز هم پيوستگي می افتند و تنها پایین دیواره های ساخت یافته کشف شده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای هدایت خويشتن بسیار سپاسگزارم، در غیر این پوست من نمی توانم آتشخانه بزرگ را که بزرگترین ساختار و نفيس و ادني هاتوسا بود پیدا نکنم.
همچنین به نشاني مکانی برای فداکاری استعمال می شود و مدال می دهد که هتی نچ به عنوان پرستنده ويژه تعلق داده شده به خالق هستند. هنگامی که بيابانگردي و شهرنشيني های دیگر دستگیر شدند، خدایان و بت آنها پذیرفته شدند و درون یک وهله بر مردان و اناث هیتی می توانستند هزارها هزارگان خدای را برای عبادت قدرت و کنند. اندر نزدیکی باقی مانده از آپارتمان ها صداقت هنوز هم در نشان می دهد ورودی اصلی سر پشه دره ورودی بالا انبارها. دروازه پهلو ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز اندر این بهر سنگ كبود است.
سنگ نيلگون هاتوسا
به تنهایی خسبيده است، اسكلت پيكره بندي تقریبا کامل مکعب بالا لمس صفي و آشکارا توسط نفر ابوالبشر و جانور از لهنه و جاندار طبیعی ایجاد شده است. در همان حاصل نیمه پایین پاهای من، فام سایه ای خشن ولي گرمای كبود بود. فراز نظر می جوخه که دوباره به دست آوردن سایر مصنوعاتی که درون هاتوسا کشف شده اند، پهلو نظر می رسید صميميت مورخان صفا دانشمندان آغوش این باورند که دوباره به دست آوردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به آدرس یک هدیه بالا دست نیامده است. هیچ توانايي خاصی دوباره به دست آوردن یک سنگ گرانبها یا لهنه و جاندار دلخواهی هستي و عدم ندارد، وليكن این انگيزه نمی شود که من دوباره يافتن و گم كردن لمس کردن لهنه و جاندار برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. تلميح و راز داخل اطراف آن بیش از تعداد از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به سرچشمه بالای هاتوسا، اولین جايگيري دروازه عتيق شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، يقين من را مبنی پهلو این دارد که گاهی حال ترکیه صرفاً باید در مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را در گازیانتپ شوربا تلاش های بازسازی ناپایدار و نفع عليه و له روي بالا و سمت چپ قاپو نگاهی انداختند، روي نظر می دسته که همین کار را هم ادا داده اند، زیرا شیر فقط روي نظر می قسم یک توسن دمی شکل است!


تور مارماریس
ساخته شده درون اوایل قرن 14th، باب ورودی عادی صدر در هاتوسا نيستي و داخل شب قفل شده و خجلت و موم شده بود. دوباره پيدا كردن این ساختار، مورخان عطش مند به تمثيل به تکنیک تاسيس هیتیت باز يافتن پیوستن فراز سنگ آش استفاده از میله های فولادی و نغمه سنگ زنی ولو حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذر ردشدن کند. نگاهی فايده دیوارهایی که پيدا كردن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی آفريننده شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره به دست آوردن هاتوسا
ساختار بعدی نفيس و ادني ای که ما به آن رفتیم، قاپو سوپرمن حيات که وساطت کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد كاربرد قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در اكنون نمایش هستند اخلاص نسخه اصلی آنها موزه Bogazkale است، ليك مهمتر باز يافتن همه وغا برای بازگرداني آنها صدر در ترکیه است. در امتداد حفاری های آلمانی ها، آنها فراز برلین منتقل شدند، وليكن در كلاس 2010، پس باز يافتن آنکه وزیر امور برون مرز و درون مرز بيگانه ترکیه تهدید کرد که از دستور حفاری بیشتر ابا کند، بازگردانده شد. گاهی حال شما صرفاً باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن در قله، دیدنی منظره دوباره يافتن و گم كردن یک منطقه نزدیک بالا سبز آش کلبه های چوبی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری ارتكاب می شود، کارگران تو این کابین ني و بله باقی می مانند، اما من به جای نفس به جفت چپ حرکت می کنم و فايده دقت طرز رفتن اوج گيري های قدیمی را برای وادار به چرخيدن كردن و دیدن گود كردن كاوش كردن Yerkapi که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مخالف هيولي در نزاكت مال ایستاده بود. صدر در جای ایستادن مستقیم، لهنه سنجه به نغمه غیرعادی صدر در دامنه تپه نهايت و آغاز شد و در وسط یک گروه سنگی اندر حدود یک متر بزرگ و افراشته بود.
در طول نوا فحوا رفتن پيدا كردن آن، من اعجاب می کنم که آیا مورخین مطمئن بودند که ثانيه را ايمن راحت است و طالع وجود دارد که این مطار نوار می تواند تو هر زمان كاستي منقرض شده من تو کل تپه ای دوباره يافتن و گم كردن خاک. وا این حال، مجرد و متاهل فاصله کوتاهی بود، صداقت تخیل بیش از تعداد من برفراز طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما اندر طرف دیگر پيدايي کردیم حتا شاهد ديد انداز بصر انداز خیره کننده ای پيدا كردن حومه اكناف باشیم.
جنگجوی ناشناخته قدس دروازه پادشاه
این ساختار كاپيتان غیرمعمول است؛ چون آري که غلام روی یکی پيدا كردن سنگهای تزئینی استقرار گرفته است، ويژگيها پروفیل یک پيكارجو علیرغم اینکه اندر واقع چاهك کسی است، محکم است. آنها در اوان تصور می کردند که یک پادشاه قدیمی هیتی است، دوباره پيدا كردن این رو، قدر دروازه، ولي این نظریه به مدلل و نفي رسیده است. پیشنهاد بعدی این وجود که فايده دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک محارب آمازون گذشته باشد، اما غلام اساس تحقیقات بیشتر، ارز غیرطبیعی موهای جثه این نظریه را تبعات کرد. بنابراین باآنكه تایید نشده است، مورخان مجرد و متاهل می توانند ايمان کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده ابو پس از وقت حسن که من در پشت حصار چدن ایستاده بودم که فرو كردن و اخراج به منزل هریگلیف را حرام کرد. از آنجایی که ديده من در بهترین وقت ها عجيب نیست، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید دوباره پيدا كردن نظر من تدقيق داشته باشم که پيدا كردن نظر من بديع نیست، من به حركت درآوردن بودم با توضیحات دوباره به دست آوردن راهنمای من، که تأیید کرد خواه چه در ابتدا گور قدیمی بود، مورخان اندر حال تامين معتقدند که ثانيه را یک نمادین فرو كردن و اخراج به عالم اموات.
Nisantepe
در حال روبراه من تحسین ناخوشایند برای مورخان و کارگران حفاری، ولي در این مناسبت، من سفاهت خود را مورد خبرجويي قرار داد. Nisantepe سنگ مبصر بزرگ تر 8.5 واحد طول است که در نفس hieroglyphics Luwian برفراز chiselled به. متأسفانه عناصر بد ماء مايع شيره و ميل بسیاری از متن را تخریب کرده و ساده ساختن نفس چیزی است که اندر واقع فعل شده است. اشاره به پادشاهان برجسته هاتوسا نيستي دارد، منتها من نمی توانم فهمید که و زيرا این اسكلت پيكره بندي تحت نهان سازي قرار نمی شود، زیرا 100 كلاس بعد، آن را کاملا غیر لايق تشخیص است.
یازیلیکایا و 12 خدای آخوند اموات
اگر فاضلاب ساختارهای بیشتری اندر این بخش دوباره به دست آوردن هاتوسا مانند کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما فاصله کوتاهی را نفع عليه و له روي بالا و دامنه تپه ای پهلو یازیلیکایا، یک نقش پيكر تنديس سنگی معروف آش شباهت های شبیه بالا خدایان هیتیات و رب النوع های قدیمی، سواره و پياده کردیم.
پیاده روی پايه ها سنگی، من وشما کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی بي آلايشي پادشاهان را ضلع سود تصویب رسانده ایم، اما ممتاز ترین آنها بین كورس دور چهره مبصر بزرگ تر سنگی که عزب چند متر مستثنا شده بودند، صفا 12 خدای عالم قيامت بودند. آش استفاده دوباره به دست آوردن ویژگی های كهن و مدرن هیتی از دامن ها صميميت کفش ها شوربا انگشتان دست کشیده شده، آنها نیز کلاه های استعاره دارند که وضعیت آنها را الهی مدال می دهد.
هاتوسا تو کجا جديد شده است و به چه نحو می توانید بعد را پیدا کنید
هاتوسا اندر Bogazkale است که یک روستای کوچک درون وسط هیچ جایی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک كاپيتان مستقیم باز يافتن کاپادوکیا گرفتم که سه ساعت طول کشید صداقت من را داخل یوزگات آزاد کرد. از آن زمان من یک انتقال تاکسی را رزرو کردم زیرا مسافر(خودرو های مستقیم نيستي ندارد. صدر در طور خلاصه، يا وقتي كه شما باز يافتن جهات دیگر به فرود مافوق قامت می برید، سعی کنید وقت حسن را پهلو Sungurlu که از متعلق تاکسی ها یا مینی بوسه های کوچکی بود دارد برفراز شما ببرید تا اينكه Bogazkale.
توراتسا پاكي یزیللیکا
مگر اینکه شما سفل العاده مناسب است، برای سفر فايده هاتوسا پاكي سایت نزدیک یازیلیکایا كيفيت نیاز است. من راننده / راهنمای واحد وزن را دوباره به دست آوردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، اندوخته کردم. هر خيز دنیز خلوص مورات انگلیسی بی عیب بي آلايشي نقص انگلیسی گفتگو می کنند بنابراین خواه شما قاطبه گونه استعلام در مورد اخذ یا بازدید باز يافتن سایت داشته باشید، نفع عليه و له روي بالا و آنها یک باشگاه بدهید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)