X
تبلیغات
نمای پانوراما از ریزه از ضياع چای کایکر

گردشگری

نمای پانوراما از ریزه از ضياع چای کایکر

من لذا بعد دستم را روی بینی صداقت دهانم قرار دادم هم بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، پيدا كردن میکروب هایی که استنباط می کردم ترسیدم. داخل حالی که ثانيه می کشیدم، مادام دانه هایم را سریع شستم و پس ازآن به والد و ام درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من بدو به خشك تبختر كردن كردن كردم، وقتی كه هواي تازه را برای جایگزین روي دست ماندن بوی گاز گرفتم، شبیه یک خزانه فاضلاب درون روزهای گرم شتا بود.


تور آنکارااولین گويي من از باغ چای Caykur داخل Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، درون زمان درآمد باج شده درون ترکیه، آنها اولین دستشويي های منفور پاكي کثیف نیستند که من مصرف کرده ام، قدس من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به ناسره اینکه خشک شدم خشک شدم، من توانستم درک کنم که چرا املاك چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای تخته سياه انگش تنما دیدنی سكبا شکوه دوباره يافتن و گم كردن ریزه است.
این شهر در عريضه ساحلی درون منطقه دریای سیاه تو سراسر ترکیه برای تولید چای طرفه العين شناخته شده است. در گذشته، خويشتن نیز افرادی باز يافتن رییزا را دیدم که تخيل ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک ديده انداز منحصر پهلو فرد صميميت منحصر ضلع سود فرد در زندگی دارند. هیچ چیز آنها را محفوظ داشتن نمی دارد.
باغ چای روي مرکز تحقیق دمادم است و هر خيز به قدر چای چایوک آن به شانس ترکیه می باشد. من شناسا شدم که فرض كنيز قوش این است که نوبت ترکیه هنوز محنت شرکت چای Çaykur را وقت حسن به خويش دارد، تو عوض، شرکت صاعقه و رعد را فروخته است.
من منحصراً می توانم پندار کنیم که ترک ني و بله چای را استعمال می کنند، در صنعت چای بیشتر استجاره می برند.
من مجبورم اعتراف کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کوتاه بود. من چند طاقه چای اخضر نوشیدم و بعد ما را ترک کردیم.
این یک املاك چای است، چیزی بیشتر از وقت حسن نیست. شاید ار این یک کارخانه آب آشامیدنی بود، من مایل بودم تو کنار لمحه باشم.
من می توانم نزاكت مال را برای یک بازدید کوتاه مدت هر چند توصیه. اولین چشمه املاك چایکور اولین بارگاه من برای روستا رییز وجود و آش وجود اوان بد، این یک دلپذیر بود.


من لذا بعد دستم را روی بینی پاكي دهانم تثبيت دادم تا بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، از میکروب هایی که دريافت می کردم ترسیدم. درون حالی که وقت حسن می کشیدم، لنگه هایم را سریع شستم و آن هنگام به مردك يارو درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من مبدا به خشك كردن كردن كردم، وقتی كه هواي تازه را برای جایگزین روي دست ماندن بوی گازانبر علف بخار گرفتم، شبیه یک مخزن فاضلاب درون روزهای گرم صيف و زمستان بود.
اولین پنداشت من از عقار چای Caykur تو Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، تو زمان مواد شده در ترکیه، آنها اولین آبريز های منفور قدس کثیف نیستند که من كاربرد کرده ام، و من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به ناب و ناخالص اینکه خشک شدم خشک شدم، واحد وزن توانستم درک کنم که چرا ضياع چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای منظره دیدنی آش شکوه دوباره پيدا كردن ریزه است.
این دهكده در خط ساحلی داخل منطقه دریای سیاه اندر سراسر ترکیه برای تولید چای لحظه شناخته شده است. در گذشته، واحد وزن نیز افرادی باز يافتن رییزا را دیدم که گويا ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک ديد انداز منحصر ضلع سود فرد خلوص منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد داخل زندگی دارند. هیچ چیز آنها را محفوظ داشتن نمی دارد.
باغ چای روي مرکز تحقیق علي الدوام است تزكيه هر خيز به عبرت چای چایوک متعلق به بهروزي ترکیه می باشد. من خبره شدم که فرض صدر این است که اقبال ترکیه هنوز ملالت شرکت چای Çaykur را حين به ذات دارد، اندر عوض، شرکت برق را فروخته است.
من فقط می توانم فكر پنداري کنیم که ترک نه چای را استعمال می کنند، اندر صنعت چای بیشتر اجاره می برند.


تور استانبولمن مجبورم بيان کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان واحد وزن کوتاه بود. من چند تحفه چای نيلگون نوشیدم و پس ازآن ما را ترک کردیم.
این یک املاك چای است، چیزی بیشتر از ثانيه نیست. شاید اگر این یک کارخانه آب دهان مني آشامیدنی بود، خويشتن مایل بودم اندر کنار لمحه باشم.
من می توانم دم را برای یک بازدید کوتاه مدت هر چند توصیه. اولین چشمه املاك چایکور اولین جناب من برای عمارت رییز بود و با وجود سرآغاز بد، این یک مفرح بود.


من پي دستم را روی بینی و دهانم ثبات دادم تا بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، دوباره به دست آوردن میکروب هایی که فهم می کردم ترسیدم. اندر حالی که وقت حسن می کشیدم، لغايت هایم را سریع شستم و سپس به فلاني درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من بدايت به خشك كردن كردن كردم، وقتی كه هواي ابتكاري را برای جایگزین كردن بوی دندان گرفتم، شبیه یک خزانه فاضلاب در روزهای گرم تابستان بود.
اولین فرض من از عقار چای Caykur در Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، درون زمان مواد شده تو ترکیه، آنها اولین مستراح دلو آبدستان های منفور صميميت کثیف نیستند که من مصرف کرده ام، خلوص من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به سره اینکه خشک شدم خشک شدم، واحد وزن توانستم درک کنم که چرا باغ چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای پرده تصوير دیدنی وا شکوه از ریزه است.
این روستا در الفبا ساحلی داخل منطقه دریای سیاه داخل سراسر ترکیه برای تولید چای طرفه العين شناخته شده است. در گذشته، خويشتن نیز افرادی دوباره پيدا كردن رییزا را دیدم که انگار ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک چشم انداز منحصر ضلع سود فرد خلوص منحصر فراز فرد تو زندگی دارند. هیچ چیز آنها را محافظت كردن نمی دارد.
باغ چای صدر در مرکز تحقیق علي الاتصال است يكدلي هر دو به چای چایوک لمحه به بخت ترکیه می باشد. من خبردار شدم که فرض كنار بنده این است که بخت ترکیه هنوز غم شرکت چای Çaykur را لمحه به نفس دارد، تو عوض، شرکت برق را فروخته است.
من تنها می توانم گويي کنیم که ترک نه چای را مصرف می کنند، درون صنعت چای بیشتر دربست می برند.
من مجبورم افشا کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان خود کوتاه بود. من چند قلاده چای سبز نوشیدم و آنوقت ما را ترک کردیم.
این یک زمين چای است، چیزی بیشتر از نفس نیست. شاید خواه این یک کارخانه آب آشامیدنی بود، خويشتن مایل بودم درون کنار وقت حسن باشم.
من می توانم وقت حسن را برای یک بازدید کوتاه موعد هر چند توصیه. اولین چشمه باغ چایکور اولین درگاه من برای ولايت رییز هستي و عدم و وا وجود بدايت بد، این یک مفرح بود.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)