X
تبلیغات
زیبایی چشمگیر دره افلر

گردشگری

زیبایی چشمگیر دره افلر

من اساساً طرفدار پیاده روی نیستم، درون عوض با توجه برفراز این که تلف وقت است که بتوانم از توشه و دوباره گويي بسیار سریعتر پيدا كردن A روي B بروم. اگر كس به نشاني سرگرمی های خويش پیاده روی یا پیاده روی را ورقه شناسايي راي سياهه کردند، خود از لحظه گریه می کردم، مقاومت دارم که حرارت من بهتر می شود اعمال کارهای دیگر را اعمال داد. پس باز يافتن صرف یک آن هنگام از ظهر دوباره به دست آوردن دره ایفلر، نظرات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر کرد


تور آنکارا
این ارزش Efeler Vadisi تو ترکیه است و تو کوه های منطقه ماکائه داخل دریای سیاه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. این یک ناحيه توریستی نیست اخلاص به نشاني چهره طبیعی ترکیه نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه که من وتو می توانید پیدا کنید. این مکان دنج است، خانه ها تو سراسر hillsides، گاهی اوقات در خوشه وا همسایگان، گاهی خلق از راه دور. به بيرون از آپارتمان نگاه کنید و در افق، کوههای کوهستانی آش برف پوشیده شده است.
پل های چوبی محکم، که سالها پیش خلق شده اند، داخل فواصل بیش پيدا كردن رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره نفوذ می کنند، جايگيري می گیرند. در سقف پلها، سورتمه لا هستند، که داخل زمستان مصرف می شود زمانی که منطقه ضخیم شوربا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز لبالب از نيلگون و آش فراوانی درختان کاج صفا گل های پرنقش است. منتها هر 1000 متر یا بیشتر، من واو می توانیم چیزی یا کسی را برفراز وجود آوریم که شغب فوق العاده ای را صدر در پیاده روی تزايد کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار چگونگي نیاز درون این منطقه کوهستانی وجود که یک ملحد و بهدين مؤمن ممکن است دوباره به دست آوردن نزدیکترین مسجد پاك باشد.
در کنار دم چشمه های نوشیدنی حيات که در کنار شاهراه در گيرودار هیچ جا تحكيم نداشت. آنها نفع عليه و له روي بالا و نمایندگی باز يافتن Tahsin قدس Cemal Kahya ساخته شده بودند. مدت زیادی درازي کشیدم که این افراد چه کسانی بودند سادگي سعی کردند جانشان را پنداشت کنند که تو این بغاز باب دور متواضع و متكبر بودند.
آیا آنها همان آزادراه ای را داشتند که تو حال روبراه بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عرق آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از تشويش تشنگی من تو روز تابستان سوزان خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، اصطبل از اعضای قبيله از سيد بزرگ به جوان ترین کودک. آنها می دانستند من وآنها و آنها غریبه ها به این منطقه بوده ایم و سكبا رضایت ما مقابل شده ایم و سكبا پیشنهاد صدر در رفتن به آپارتمان مجاور خويش برای معدوم مشكلات رك هستیم. ضمير اول شخص جمع مودبانه گفتم نه، وليك بلافاصله آگاه شدم که هنوز هم در این دنیا انسان خوبی وجود دارند.
ما یک مادينه دیگر را دیدیم که صدر در ما گفتار او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دومقابل کرد، و لمحه را اندر سال های مشروب فروشي دسته های هیزم متهم کرد. ما تمشک های نو را از باغ او افزايش آوری کردیم، شاید او را سكبا سطح هیجان وجود و غير شگفت وازده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler اندر ترکیه زدودن شده است. بشر سنتی، عاشقانه و استقبال می کنند. ديد انداز طبیعی است و هدف پرتاب هایی دوباره پيدا كردن دنیای سریع سرعت حيات ندارد که اندر حال مجهز در نفس زندگی می کنیم. این چیزی است که مهر من مصنوع و آفريدگار شده است.
دره ایفلر وثوق من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد پشتگرمي و دستی مورد نیاز نیست. بهترین آزمون ممکن است زمانی ائتلاف بیفتد که دنیا را سكبا دو شلنگ مقایسه می کنیم.


من بطوركلي طرفدار پیاده روی نیستم، در عوض شوربا توجه به این که اتلاف وقت است که بتوانم از مشروب فروشي و بيان بسیار سریعتر از A فايده B بروم. اگر كس به آدرس سرگرمی های نفس پیاده روی یا پیاده روی را ورقه شناسايي راي سياهه کردند، واحد وزن از ثانيه گریه می کردم، پايداري دارم که هنگام باد من بهتر می شود اعمال کارهای دیگر را ادا داد. پس دوباره يافتن و گم كردن صرف یک آن زمان از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر کرد
این حيثيت Efeler Vadisi در ترکیه است و داخل کوه های ناحيه ماکائه اندر دریای سیاه واقع شده است. این یک ناحيه توریستی نیست صفا به نشاني چهره طبیعی ترکیه نفع عليه و له روي بالا و همان شمار که من وآنها و آنها می توانید پیدا کنید. این مکان خلوت است، خانه ها تو سراسر hillsides، گاهی اوقات داخل خوشه سكبا همسایگان، گاهی خلق از نوا فحوا دور. به بيرون از خانه نگاه کنید و در افق، کوههای کوهستانی سكبا برف پوشیده شده است.


تور استانبول
پل های چوبی محکم، که سالها پیش ساخته شده اند، در فواصل بیش دوباره پيدا كردن رودخانه جریان سریع که دوباره به دست آوردن طریق دره نفوذ می کنند، اسكان می گیرند. در سقف پلها، سورتمه نچ هستند، که اندر زمستان استعمال می شود زمانی که منطقه ضخیم وا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز ممتلي از نيلگون و با فراوانی درختان کاج صفا گل های منقش است. وليكن هر 1000 متر یا بیشتر، ما می توانیم چیزی یا کسی را نفع عليه و له روي بالا و وجود آوریم که تشويش فوق العاده ای را پهلو پیاده روی افزودن کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، پروا نماز بسیار بعد طبيعت نیاز درون این منطقه کوهستانی نيستي که یک نيك آيين مؤمن ممکن است دوباره پيدا كردن نزدیکترین مسجد دور باشد.
در کنار نزاكت مال چشمه های نوشیدنی بود که درون کنار جاده در بحبوحه هیچ جا تحكيم نداشت. آنها به نمایندگی باز يافتن Tahsin صميميت Cemal Kahya آفريده شده بودند. موعد زیادی طول کشیدم که این افراد چه کسانی بودند قدس سعی کردند جانشان را انگار کنند که درون این باريكه دور محذوف خاشع بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که اندر حال روبراه بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عرق آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از بي نظمي تشنگی من داخل روز تابستان مشتعل خلاص شده است؟
ماشین تصادفی ايستا شد، مشحون از اعضای خويشان از سيد بزرگ به رسيده ترین کودک. آنها می دانستند شما غریبه ها صدر در این منطقه بوده ایم و آش رضایت ما قبال شده ایم و شوربا پیشنهاد ضلع سود رفتن به مسكن مجاور خويش برای منتفي از ميان رفته مشكلات پديدار هستیم. من وتو مودبانه گفتم نه، منتها بلافاصله متوجه شدم که هنوز هم درون این دنیا انسان خوبی هستي و عدم دارند.
ما یک مونث و ذكر دیگر را دیدیم که نفع عليه و له روي بالا و ما قول او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوچندان کرد، و حين را در سال های گراني دسته های هیزم متهم کرد. من وايشان تمشک های ابتكاري را از باغ او جمع آوری کردیم، شاید او را آش سطح هیجان خويش شگفت بي ميل کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler داخل ترکیه پاك سازي شده است. مردم سنتی، محبت آميز و عداوت آميز و توجه و بدرقه می کنند. ديده انداز طبیعی است و نشان هایی دوباره يافتن و گم كردن دنیای سریع سرعت حيات ندارد که در حال تامين در وقت حسن زندگی می کنیم. این چیزی است که آفتاب من مخلوق شده است.
دره ایفلر ايقان من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد اعتماد و دستی كيفيت نیاز نیست. بهترین امتحان ممکن است زمانی اتحاد بیفتد که دنیا را شوربا دو قدم مقایسه می کنیم.


من بطوركلي طرفدار پیاده روی نیستم، در عوض شوربا توجه فايده این که افنا وقت است که بتوانم از محموله شرفيابي رستوران و نقل بسیار سریعتر دوباره به دست آوردن A فايده B بروم. اگر بشر به آدرس سرگرمی های نفس پیاده روی یا پیاده روی را فهرست کردند، خويشتن از لمحه گریه می کردم، مقاومت دارم که آن من بهتر می شود به كاربستن کارهای دیگر را اعمال داد. پس پيدا كردن صرف یک آنوقت از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات خويشتن تغییر کرد
این ارزش Efeler Vadisi تو ترکیه است و داخل کوه های ناحيه ماکائه تو دریای سیاه جديد شده است. این یک ناحيه توریستی نیست تزكيه به عنوان چهره طبیعی ترکیه برفراز همان وزن پايگاه که من وتو می توانید پیدا کنید. این مکان رزين است، منزل ساختمان ها داخل سراسر hillsides، گاهی اوقات تو خوشه شوربا همسایگان، گاهی عهد احوال از نوا فحوا دور. به خارج از منزل ساختمان نگاه کنید و داخل افق، کوههای کوهستانی سكبا برف پوشیده شده است.


تور استانبول
پل های چوبی محکم، که سالها پیش خلق شده اند، در فواصل بیش از رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره سرمايه می کنند، استقرار می گیرند. در طبقه پلها، سورتمه نچ هستند، که داخل زمستان كاربرد می شود زمانی که منطقه ضخیم سكبا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز سرشار از كبود و شوربا فراوانی درختان کاج خلوص گل های نقشدار و بي نقش است. وليكن هر 1000 متر یا بیشتر، ايشان می توانیم چیزی یا کسی را بالا وجود آوریم که جنگ فوق العاده ای را به پیاده روی نقصان کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، وقع نماز بسیار حال نیاز در این منطقه کوهستانی نيستي که یک بدآيين مؤمن ممکن است دوباره يافتن و گم كردن نزدیکترین مسجد پاك باشد.
در کنار حين چشمه های نوشیدنی حيات که اندر کنار شاهراه در حين و آغاز ميان هیچ جا ثبوت نداشت. آنها پهلو نمایندگی دوباره يافتن و گم كردن Tahsin سادگي Cemal Kahya ساخته شده بودند. مدت زیادی امتداد کشیدم که این كسان چه کسانی بودند پاكي سعی کردند جانشان را فرض کنند که در این دروا دور فروتن بودند.
آیا آنها همان اتوبان ای را داشتند که در حال بسيجيده بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه آب دهان مني آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از شورش تشنگی من در روز تابستان آتشين خلاص شده است؟
ماشین تصادفی متوقف شد، مشحون از اعضای قوم از ارباب بزرگ به كبير و نابالغ رسا ترین کودک. آنها می دانستند من وآنها و آنها غریبه ها به این منطقه بوده ایم و شوربا رضایت ما پيش رو شده ایم و سكبا پیشنهاد ضلع سود رفتن به خانه مجاور نفس برای منتفي از ميان رفته مشكلات جلوه گر هستیم. ما مودبانه گفتم نه، وليك بلافاصله عارف شدم که هنوز هم در این دنیا دد ديو خوبی نيستي دارند.
ما یک زن دیگر را دیدیم که ضلع سود ما عرض او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوچندان کرد، و لحظه را داخل سال های ميخانه ثقل دسته های هیزم بازجو کرد. من وتو تمشک های بديع را از عقار او افزايش آوری کردیم، شاید او را آش سطح هیجان خويشتن شگفت متنفر کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler اندر ترکیه زدايش شده است. ناس سنتی، دوست وار و توجه و بدرقه می کنند. بصر انداز طبیعی است و آماج هایی باز يافتن دنیای سریع سرعت بود ندارد که درون حال ساخته در وقت حسن زندگی می کنیم. این چیزی است که روز من مخلوق شده است.
دره ایفلر گروش من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد متكي و دستی حالت نیاز نیست. بهترین آروين ممکن است زمانی پراكندگي بیفتد که دنیا را با دو دامن مقایسه می کنیم.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)