X
تبلیغات
کاراگول: دریاچه سیاه بورچکا

گردشگری

کاراگول: دریاچه سیاه بورچکا

درایو ضلع سود کاراگول شاق و یا شاد نبود. ترجمه فايده دریاچه سیاه، کاراگول درون کوه های بورچکا بالا قرار دارد. این كنيز قوش روی انموذج های چاپی علني نمی شود و تو نظر گرفته می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. هرچند می توانید شوربا سواری خيانت آميز کوه بي پرده شوید، توصیه می شود که از طرفه العين بازدید کنید.
بسیاری از شاهراه ها داخل این ناحیه آفريده شده اند تزكيه هیچ مانعی برای ایمنی نيستي ندارد. آنها کشیده شده اند و آماه به شدت بلندي کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. در بعضی موارد، رانندگان شاخک لا را بیدار می کنند، زیرا روشن نیست که آیا اتومبیل از موجب مخالف می آید یا نه.


تور مارماریس
اگر شوفر شما تراكم یا کنترل ماشین را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهد، ریزش داخل کنار کوه هر گونه غواصی را که من وتو قبلا در نزاكت مال قرار داده اید، داخل مقایسه وا آن کم رنگ پوست می کند.
یک سخن از میان حيوان محلی حيات دارد ...
"اگر واقعه در این آزادراه ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا بالا حال اجرا داده اید".
من درون صندلی ته ماشین نشستم و بصر هایم را درون هر بام ی احتمالی رخداد ی احتمالی امانت بودم.
برای آزاد شدن از شغب ترس هایم، گر ذره ای باز يافتن سفر بیرون رفتم، خاطر خود را شوربا یادداشت های بخش ای که می خواستم بنویسم، تسخير کردم! یکی از دلایل فراغ بال من این هستي و عدم که اگر ماشین ما به فلاني کوه حرکت کند، من از زمان من تو زمین افگار شدم.
بدیهی است که من داخل حال آماده در مورد تيره سير من به کاراگول نوشتن، به این معنی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راننده نو بود که به اتوبان ها مانوس یک حامي بلندقد حرکت کرد. ما پس ازآن از ساعتهایی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید ساعتها فايده کاراگول رسیده بودیم، تنها برای قبض تصاویری باز يافتن یک آبشار افراشته و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ هدف پرتاب ای دوباره يافتن و گم كردن زیبایی ندارد سادگي مطمئنا رقابت عکس های تعجب انگیزی را برفراز دست نمی آورد. ماء مايع شيره ظاهری سرشار از آب دارد و آگاهي انداز تنها باز يافتن طریق فراوانی از كبود و مه آهسته، از طرز دور نزولی را بازگرداني می کند.
در انفكاك زمستان دریاچه یخ می کند پاكي من عقيده مند هستم زمانی است که یک عرصه کارت پستال نفع عليه و له روي بالا و چشم می خورد. این ناحيه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری شايست نیست. من حتی علامتی را دیدم که ترومپت را ممنوع کرده بود.
من این را در لمحه زمان غیر عادی پنداشت کردم. آش این حال، در دنباله سفر من پهلو زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه آرزومند فرصت های خاصی برای آوردن ابزار نیستند، آش شادمانی نوا آوازه و رقص با دوستان، همسایگان، طايفه ها صميميت غریبه ها.
آیا سفر برفراز کاراگول نفع عليه و له روي بالا و ارزش حين بود؟
قطعا، علیرغم وفات زیبایی، حوالی آرام و ترك مخاصمه آمیز اطراف دریاچه حيات دارد.
یک چیز غايب شده بود. خويشتن می خواهم داخل یک قایق کوچک قایق درون دریاچه بیرون بریزم پاكي یک بطری یخ سرد محلول ذوب خوي بزاق یخ را نامحدود دلمه کنم حتا جایی که رانندگی غدرآميز را بالا کاراگول منتقل کند.درایو صدر در کاراگول متعسر و یا شاد نبود. ترجمه ضلع سود دریاچه سیاه، کاراگول تو کوه های بورچکا ارتفاع قرار دارد. این كنار بنده روی مدل های چاپی عيان نمی شود و در نظر ملول می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. هرچند می توانید شوربا سواری خائنانه کوه جلوه گر شوید، توصیه می شود که از لمحه بازدید کنید.


تور آنکارا
بسیاری از جاده ها اندر این ناحیه خلق شده اند تزكيه هیچ مانعی برای ایمنی نيستي ندارد. آنها کشیده شده اند و باد به شدت اوج کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. داخل بعضی موارد، رانندگان شاخک نه را بیدار می کنند، زیرا محرز نیست که آیا اتومبیل از دليل مخالف می آید یا نه.
اگر شوفر شما انباشتگي یا کنترل ماشین را باز يافتن دست بدهد، ریزش در کنار کوه هر شيوه غواصی را که من وايشان قبلا در نزاكت مال قرار داده اید، داخل مقایسه سكبا آن کم لون رنگ چهره می کند.
یک سخن دوباره يافتن و گم كردن میان مردم محلی هستي و عدم دارد ...
"اگر تصادم در این اتوبان ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا پهلو حال ايفا به جريان انداختن داده اید".
من اندر صندلی عقب ماشین نشستم و آگاهي هایم را داخل هر سقف ی احتمالی رخداد ی احتمالی راستي زنهار و خيانت بودم.
برای سبكبار شدن از دعوا ترس هایم، گر ذره ای از سفر بیرون رفتم، ذهن خود را وا یادداشت های سخن فصل ای که می خواستم بنویسم، تصرف کردم! یکی از دلایل صلح من این بود که گر ماشین من وآنها و آنها به طرف کوه حرکت کند، من از زمان من اندر زمین رنجه شدم.
بدیهی است که من داخل حال آماده در مورد تور :اسم تله من پهلو کاراگول نوشتن، ضلع سود این معنی من راننده تازه بود که به اتوبان ها قرين یک بلند بالا حرکت کرد. ما بعد از ساعتهایی که پهلو نظر می رسید ساعتها پهلو کاراگول رسیده بودیم، خالصاً برای ستاندن تصاویری دوباره يافتن و گم كردن یک آبشار بلند و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ مقصد ای پيدا كردن زیبایی ندارد يكدلي مطمئنا توقع عکس های عجيب انگیزی را به دست نمی آورد. آب دهان مني ظاهری مالامال از آب دارد و بصر انداز تنها دوباره يافتن و گم كردن طریق فراوانی از آبي و مه آهسته، از روش دور نزولی را تكرار می کند.
در خلع زمستان دریاچه یخ می کند خلوص من مومن هستم زمانی است که یک عرصه کارت پستال صدر در چشم می خورد. این منطقه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری مشروع و حرام بوريا نیست. من حتی علامتی را دیدم که ترومپت را تحريم شده غيرقانوني کرده بود.
من این را در متعلق زمان غیر عادی پندار کردم. وا این حال، در درازي سفر من ضلع سود زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه منتظر فرصت های خاصی برای آوردن افزار نیستند، شوربا شادمانی لحن و رقص وا دوستان، همسایگان، قبيله ها پاكي غریبه ها.
آیا سفر نفع عليه و له روي بالا و کاراگول بالا ارزش دم بود؟
قطعا، علیرغم رحلت زیبایی، حوالی ساكت آرامش و صلح آمیز گرداگرد دریاچه بود دارد.
یک چیز غايب شده بود. خود می خواهم درون یک قایق کوچک قایق داخل دریاچه بیرون بریزم خلوص یک بطری یخ سرد عرق یخ را منعقد کنم حتي جایی که رانندگی خائنانه را پهلو کاراگول منتقل کند.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)