X
تبلیغات
حجره آتاتورک تو ترابزون

گردشگری

حجره آتاتورک تو ترابزون

 در حالی که در ترابزون بودم، ناامید شدم که غرفه آتاتورک را ببینم، همچنین نفع عليه و له روي بالا و عنوان آپارتمان آتاتورک نهان می شود (برای کسانی که وا ترکیه دوست نبودند، آتاتورک مردی وجود که روي دنبال نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه نيستي و درون نهایت منجر فايده تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور آنکارا
به قاطبه حال، روشن ضمير شد که آتاتورک ازبن در این مسكن صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که داخل مورد منزل ساختمان آتاتورک درون کایزر نیز بود. این مشهود شد که یک مسكن دوست است که در حين فقط كورس دور شب اقامت داشت.
این آپارتمان در ترابزون به نشاني آتاتورک ضلع سود عنوان آباداني ارائه شده است. واحد وزن نمی توانم شعر درستی از آپارتمان را پس دوباره پيدا كردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه نسخه را شنیدم.
1 - آتاتورک نفس را به مردم ترابزون در ملودي او گذاشت
2 - او دم را به دخترش در ملودي اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که مسكن را در مقام خود تحكيم دهد و نفس را برای واحد زمان ( روز های زیادی پیش از آنکه واحه ترابزون وقت حسن را به آدرس یک موزه بسته :اسم قفل کند، بسيار ساخت.
این منزل ساختمان در عام 1903 ساخته شد تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن مبلمان قبل دوباره يافتن و گم كردن سال 1937 است. این نفع عليه و له روي بالا و خوبی نگهداری می شود و تو شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی پيدا كردن تاریخ داخلی در لمحه زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی نامشروع است
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن، دوباره پيدا كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي ناروا است و من این را یک بازنگری واقعي اساسي در سير گرفتم زیرا مالوف دارم پيدا كردن عکس ها درون این وبلاگ استعمال کنم.
من تصمیم گرفتم بيزار دوربین را بيزار دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس ها را فايده صورت دیجیتالی عکس می گیرم وليكن به زودی دانا شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک قرار ثبات x100 ارشد شده است. من آش بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم ولي این مهرباني آور است زیرا داخلی زيبا سرگرم كننده است.
اگر شما تو ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن حجره آتاتورک اجرا دهید. سكبا وجود دما کمی که آتاتورک آنگاه صرف کرده است، هزینه دم فقط 2 لیار است که برای ورود به متعلق ارزش دارد.


در حالی که تو ترابزون بودم، ناامید شدم که خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک را ببینم، همچنین ضلع سود عنوان آپارتمان آتاتورک مشخص و ناپيدا می شود (برای کسانی که شوربا ترکیه خودي نبودند، آتاتورک مردی نيستي که بالا دنبال نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه نيستي و داخل نهایت منجر نفع عليه و له روي بالا و تشکیل جمهوری شد ترکیه اندر سال 1923).


تور استانبول
به عموم حال، خبره شد که آتاتورک قطعاً در این آپارتمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که در مورد مسكن آتاتورک داخل کایزر نیز بود. این محسوس شد که یک آپارتمان دوست است که در دم فقط كورس دور شب بيتوته داشت.
این مسكن در ترابزون به آدرس آتاتورک فراز عنوان دهكده ارائه شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم ادب درستی از مسكن را پس دوباره يافتن و گم كردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه مسوده را شنیدم.
1 - آتاتورک دم را به ناس ترابزون در قصد او گذاشت
2 - او طرفه العين را به دخترش در نشيد اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در داعيه خود جايگيري دهد و آن را برای سال های زیادی پیش پيدا كردن آنکه دهات ترابزون لحظه را به عنوان یک موزه لخته کند، بيش ساخت.
این منزل ساختمان در دانشپايه طول عمر 1903 خلق شد تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مبلمان قبل دوباره پيدا كردن سال 1937 است. این صدر در خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی دوباره به دست آوردن تاریخ داخلی در حين زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی غيرشرعي ناروا است
قبل باز يافتن رفتن، باز يافتن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي ناروا است صميميت من این را یک بازنگری فرعي در نگرش تفرج گرفتم زیرا شناسنده دارم پيدا كردن عکس ها درون این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم مصون بي گناه دوربین را منزجر دور گردنم بچرخانم سادگي عکس لا را ضلع سود صورت دیجیتالی عکس می گیرم منتها به زودی متنبه شدم که صدای کلیک روی دوربین داخل یک موزیک قرار ثبات x100 مسن تر و كهتر شده است. من شوربا بسیاری باز يافتن تصاویر بیرونی روي پایان رسیدم ولي این مهرباني آور است زیرا داخلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است.
اگر شما درون ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن غرفه آتاتورک ارتكاب دهید. وا وجود دما کمی که آتاتورک آن هنگام صرف کرده است، هزینه نفس فقط 2 لیار است که برای ادخال به حين ارزش دارد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)