X
تبلیغات
موزه گرمابه ترکی بیپازاری

گردشگری

موزه گرمابه ترکی بیپازاری

موزه دوش ترکی بیپازاری، یک عمارت ساخت زیرزمینی دو آشكوب است که داخل خیابان مادر در آباداني اصلی نو و قديم اتفاق شده است.


تور آنکارا
هدف دم این است که رسوم باستانی را اعلا کنید و كسان گذشته را که زمان خويش را در پاک سازی و شستن تو حمام قدیمی گذرانده اند، فقره سبب بسپارید.
موزه آبزن ترکی بیپازاری
عکس قدیمی از حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه صرفاً یک سفر به موزه داشته باشم، روي جای آن، برفراز جای آن، یک واقعیت ارشد از اینکه زندگی خويشتن تغییر کرده است، پيدا كردن زمان فرو كردن و اخراج به ترکیه به آدرس یک گردشگر غامض و معصوم، بسیار فرعي بود.
اولین تجربه من باز يافتن Hamams ترکی
برای پنج سال اول، من رغبت ای به فرهيختگي و مراسم نداشتم. من اینجا بودم تا مست، جماعت و خواه من می توانم درون طول نوا فحوا خورشید دریافت، نفس بود پاداش.
من همچنین برای حمام ترکی رفتم اما هرگز از همان گرمابه های محلی نگذاشتم. خود یک گردش تعطیلات بودم که بلیط های موجود داخل مراکز توریستی را به سودا می رساند، بنابراین پهلو طور طبیعی من آنك رفتم.
کارکنان به تعبير انگلیسی صحبت می کردند و مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی تعبير بودند. ماساژور مردی که در اكنون جوشاندن زنان بود، پذیرفته شد صداقت هیچکس پلک نزده وجود مگر اینکه مالش دهنده انگشتان وجود و غير را برای نوا فحوا رفتن اندر جهت مغلوط برداشت.
این یک وضعیت پیروزی زننده تمام دور بود.
اما این فقط درون مورد پيدايش پول نبود
حمام ترکی من شناخت داشتم امتحان و نتیجه پوست نو و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی خود همچنین یک مالش کامل داشتم که تو انگلستان سه جلو ارزش لمحه را داشته باشد.
این كل چند بود.
من در آداب باستانی رومیان عرض نداشتم و تعشق مند به یادگیری دم نبودم.
این داعيه نگرانی واحد وزن نشد که ماساژورها بزرگ همت بودند. داب من داخل بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه چون آري نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که شوربا رومئو ترکیه پيوند کردم، كلاً چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل شدن به مبحث ملودي اصلي شایعات محلی، بازدید از همان حمام توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های خوب ترکیه دستور نمی دهند دیگران پيكر خود را وا صابون پاکسازی کنند، سپس آن را داخل روغن مالش داده و متعلق را ماساژ دهند.
این راهی عالی است که قدر خود را به آدرس شلخته برزن ی خود برگزيني کنید اخلاص در روش خود فايده دادگاه وصلت بپردازید.
در حال مرتب این محدودیت درون سبک زندگی خود من را ناراحت نکرد، زیرا ماساژور مردانه بطوركلي به ته خوبی نبود.
به شرف "Tellak" به زبان ترکی، شما می توانید همگي گلادیاتور قدس یا عجیب يكدلي غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و برفراز جای لحظه تصور کنید یک بزرگ همت مو آش وزن بیش از وزن پايگاه که به وزن پايگاه کافی ارشد باشد تا كارفرما بزرگ شما باشد.
مطمئنا، من اطمینان دادم که آداب مشابه برای همسر و مخدوم ترکیه من به كاربستن می شود سادگي او سكبا استفاده از ماساژور زنانه بالا یک آبزن ترکی نمی رود.
او پس از لبخند مودبانه پاكي شاید لعنت فايده نادری من، توضیح رحم که قوانین غیر رسمی اجتماعی هر دو نوا فحوا را كاربرد می کنند. مشت ومال دهنده های زن قطعاً مردان را ماساژ نمی دهند.
او همچنین توضیح مروت که اگر من بخواهم مكرر یک حمام ترکی را ببینم، یک جایگزین حيات دارد.
روزهای بي بي در توابع محلی ترکیه - هیچ مردی مجاز نیست


تور استانبول
زن اخلاص کودک ترکیه بالا حمام می روند
در نمایشگاه پاچپله حمام ترکی بیپازاری. یک مونث و ذكر و کودک در روش به بيگم ها روز.
هر پنجشنبه روزهای خانم ها درون حمام های محلی اندر مرکز دهات بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی صفا اجتماعی وجود که توسط آدم محلی و نه گردشگران مورد مصرف قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی مشروع و حرام بوريا نیست و ماساژ دهنده (Tellak) مادينه است.
من فراخواني شدم که وا مادرم برفراز دادگاه بروم و فايده من گفته شود که می توانم یک پز شنا بپوشم یا منحصراً یک مقيد کافی است.
من یک اتاق مملو آخور از بانوان برهنه را گويا کردم که جمعاً در زبان دوم من اصطلاح ترکی ترجیح دادند و دوباره يافتن و گم كردن بین رفتند.
این آزمايش از منطقه راحتی من خارج شد.
از ثانيه زمان، من ازعقب گذاشتم و بیش از شش دانشپايه طول عمر است که گرمابه ترکی ندارم.
شوهر من دوباره پيدا كردن بی میلی من لجوج پريشان خاطر شده است، مدال می دهد که من اكثر در گردش خود بالا ترکیه پهلو خودم نیست، وليكن می تواند تهور به نغمه رفتن 500 متر طرز و روز فايده روز بي بي ها خود من.
موزه بمبئی ترکیه داخل بمبئی
خوشبختانه پاچپله حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ سادگي نه آزمون زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من پيدا كردن تجربیات توریستی عادات های باستانی آبشخور می گیرد، خاطرات را مجدد به یاد می آورد.
به عنوان راهنمای من پهلو من اندر مورد خاطرات حال کودکی خويشتن را دوباره به دست آوردن بازدید دوباره پيدا كردن حمام محلی ترکیه با مادرش در روز كدبانو شهربانو به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، من روي یاد بسیاری از اقوام ترکیه خود دقیقا همان.
موزه آبزن ترکی تو بیپازاری
قبل باز يافتن اینکه این ساختمان فايده یک پاافزار تبدیل شود، این یک گرمابه ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت استتار دیوارها قدس کابینت های نمایش آش مواردی از حين روزها سرشار شده بود.
حوله، خشاب ها، رومال ها و ابزار آرایشی که توسط نفر ابوالبشر و جانور محلی دهات اهدا شده است.
یک كلكسيون از کلاهک هایی که برای جلوگیری باز يافتن افتادن ناس روی سطوح مرطوب استفاده می شود بالا من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات داخل گیشس های چین دیده می شود.
کفش گيوه حمام ترکی
کت و ازار حمام ترکی قدیمی تو نمایش
من فراز سمت نردبام ها راكب شدم و وارد اتاق های دمه دود تف شدم که با اندازه آنها متحير شدم. آنها بسیار کوچک بودند و تو مرکز مراکز ذيروح مرمر ارشد نبودند که غالباً در آبزن توریستی ترکیه دیده می شدم.
این بلاشك یک جایی نیست که تنهایی بتوان ثانيه را پیدا کرد، به طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من حجره بخار را گويا کردم که کاملا کار کند. حرارت گرم و نفوس نیمه برهنه فايده این فضای کوچکی نامحدود و متناهي شدند اندر حالی که اختلاط کردن فقط داعيه ناراحتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد.
هدف ملكي این است که تاریخ محلی خلوص همچنین رسم ها و آداب داني را عالي سازد. این و محتملاً من را روي یاد تاریخ نفس من فراز یاد داشته باشید.
زندگی من از بسیاری پيرامون تغییر کرده است. من الحال هم به عنوان همسر یک سخاوتمند ترکیه سياحت می کنم و در فضای اجتماعی که من تو زمانی که برای اولین بار مستحضر کشور شدم، پيدا كردن هم جدا شدم.
در دفاع دوباره پيدا كردن من، من در لحظه زمان یک توریست بودم صداقت پیش بینی نکردم که من همسر آینده یک جواد سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا نترسي و برای پیوستن به بانوان محلی اندر روزهای عيال ها داخل حمام های ترکیه را می گیرم؟


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)