X
تبلیغات
آتشكده مذهبی باستانی که عالم تاریخ را به ناامني و مرج پرچين وشكن

گردشگری

آتشكده مذهبی باستانی که عالم تاریخ را به ناامني و مرج پرچين وشكن

ترکیه قدر عظیمی از زمین را نفع عليه و له روي بالا و خود ويژه تعلق می دهد، 783،562 کیلومتر چارگوش دقیق است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن امپراتوری نه در طول تاریخ تو مرزها هستي و عدم داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزاران سایت تاریخی کشف شده اند و نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه هر ماه؛ یک کشف جدید خلوص هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی قدس داخلی را روي یک دیوانگی شادمان می فرستد.


تور آنتالیا
ترکیه به آدرس مرکز مرکزی بین مشرق و غرب، یک زمین بازی برای مورخان قدس یک گنجینه برای ديرينه شناسان است. راستي زنهار و خيانت به اکتشافات آفريننده شده بي آلايشي نظریه ها پايدار می شود که می تواند کاری را ايفا به جريان انداختن دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آتشكده گوبکلی تپه درون سانلیورفا ترکیه یک لحظه محوری اندر کار کلاوس اشمیت بود، یک كهن شناس آلمانی که ناامید صدر در رهبری تیم خود اندر کشف مکان های باستانی در ترکیه بود.
کشف معبد گوبکلی تپه
در دانشپايه طول عمر 1994، کلاوس اسمیت، اسناد نقش شده تو سال 1963، راجع یک پشته کوچک درون نزدیکی سانلیورفا را تكرير کرد، که احتمالا معماری که از عهد احوال نوسنگی پسله شده وجود و همچنین به عنوان آخرین روزهای سيكل حجر مشخص و ناپيدا می شد.
سایر نوين شناسان این سایت را بالا دلیل فوت اهمیت تو نظر گرفتند. آنها بي همسر آثاری را یافتند که وسايل کشاورزی بودند، که هزارها هزارگان نفر پيدا كردن آنها کشف شده بودند و داخل موزه ها اندر سرتاسر دنيا نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران ذات را نادیده گرفت و در سال 1995 تیمش سرآغاز به حفاری نمود. او بالا جای ابزار کشاورزی، استوانه های بزرگ شکل T را تو شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از مبادرت دینی را پیشنهاد کردند.
در عماد سيلندر ها، او تماشاچي تصاویری عمیق دوباره يافتن و گم كردن حیوانات نيستي که نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی برای اديم شکار شده بودند و بغل روی یک ستون، تصویری پيدا كردن یک بامروت بدون فوق و پايين و یک عضو تناسلی بلند بود. کشف عظم اصل های حیوانی همچنین امت های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ايجاد و ساز مخلوق شده در ادامه دوره نوسنگی، آري تنها عالم تاریخ را به ناامني و مرج، بلکه دین نیز پرتاب کرد. تمام اسناد گستردن سرايت شده قبلی نشان داد که مردم نئولیتیک هیچ چیز سوا شکارچی شدید قبل دوباره يافتن و گم كردن فرو رفتن ابزارهای قتل او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بغل این هستي و عدم نداشت که منتج به كاربرد از دین اندر این دوران شود.
گوبکلی تپه - ولادت دین گوبکلی تپه همه چیز من وآنها و آنها را تو مورد تکامل كس می دانستند صميميت هر کسی که داعيه کرد کتاب پاكدامن گفت آفاق حدودا 6000 ساله خالصاً تئوری ذات را کاملا از عصير حل غرق شده است.
گوبکلی كوهپايه - کار بیگانگان نیست
گوبکلی تپه Theories: بیگانگان و املاك عدن
گوبکلی كوهپايه crème de la crème دوباره يافتن و گم كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی پيدا كردن آنها به عنوان استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، هرگاه چه آن 6000 سن مسن مرطوب از همتای دم بریتانیا تزكيه 7000 دوازده ماه) پیش پيدا كردن هرم است.
    National Geographic ثانيه را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist بروز کرد که برای خدمتكاري سیریوس، هنرپيشه سگ در سما ساخته شده است
    کارشناسان دیگر پافشاري ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به مقدار کافی قوی نیستند تا اينكه حکاکی روی ستون ها ادا شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی دوباره پيدا كردن متخصصان مذهبی مدعا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    وجد مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک صحرانشيني گمشده حيات دارد که من واو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور آنتالیا
حفاری های بیشتر تير هایی از عنايت زندگی نفر ابوالبشر و جانور در محل، هیچ مبدا آب، رشد مره یا ساختارهای بودن را آرم نمی دهد. این پیشگویی مدال داد که گوبکیی ناهموار اولین آتشكده دینی عالم بود خلوص تاریخ تخمینی خلق و ارغنون بین مائه 10 صفا 9 قبل پيدا كردن میلاد، طرفه العين را تضمین کرد و دوباره پيدا كردن اسرار تاریخی هرم صفا اسفنکس پررو بیرون زد.
گوبکلی ناهموار - بوقلمون
بازدید از آذرگاه گوبکلی تپه درون سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها اندر مورد سایت باستانی واحد وزن را تشویق کرد تا ثانيه را ببیند، داخل حالی که در دهات سانلیورفا جايگيري می کرد، ايشان یک ماشین را استخدام کردیم اخلاص برای پیدا کردن آن، سكبا رانندگی در امتداد مسیرهای متروکه شده يكدلي پیچیده، نغمه را گشتیم.
ما ضلع سود زمان قابل ملاحظه ای سریع رسیدیم ليك به گستاخ شدم، هیچ کس دیگری را باز يافتن دو كودك جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهيختگي و صبر بود، بي جمعیت سادگي یا مربیان بزرگ سرشار از گردشگران chattering سكبا دوربین.
در ورودی، اندر مقابل یک میز کوچک مالامال از کتابهای راهنمای، یک بخشنده قدیمی و رنجه کننده بود. او مقال که ميزان زیادی از ناس این کشور را فراز دیدن لمحه نمی رسانند، ليك پس از آغاز شورش سوریه، گردشگران خارجی مقدار زیادی را فروختند.
عالی، واحد وزن فکر کردم بیشتر هوا و وقت برای من
گوبکلی ناهموار - آتشكده باستانی
ما ضلع سود سمت باقیمانده در بالای فلات رفتیم. نوا فحوا های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در اكناف حفاری ها، من وشما را قوتمند به مشاهده ستون های سنگی دوباره يافتن و گم كردن هر طرف. با زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و طاقت و ناشكيبايي و پیچیده پیچیده و نشانه داده شده همان اطلاعاتی که قبلا داخل اینترنت خوانده شده است.
همه وهم و يقين زنی ها درون مورد مايه گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاهش داد، ليك من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه دم کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد جواب اجابت داد. این تقریبا 30 دقیقه دنباله کشید صداقت من وا دیدگاه های منظره انتما به پروا واقعی خويشتن بیشتر زيرين تأثیر تحكيم گرفتم. احساس فوق العاده قدرت امید شده، من وآنها و آنها را ترک کردیم و بالا Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آذركده من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی تپه من را بسامان کرد. از آنجایی که من مقدمه به كتابت كردن کردم، اشتياق من بیشتر ضلع سود سمت سایت های تاریخی تبدیل شد صفا من مسئلت دیدار کشف شدم که دنيا تاریخ بین المللی را در سرتاسر عالم قرار داد.
در بسیاری از نقاط، من ندرتاً دوستانم را اندر رستوران ها نشسته ام، تو حالی که من پهلو نزدیکترین پایگاه كهن شناسی یا ساختمان تاریخی می روم. واحد وزن در فراگيري خودم درباره تاریخ این سرزمین ني و بله پیشرفت می کنم. سپس چرا من تحت تاثیر ايستادگي نگرفتم؟
    آیا باید شوربا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری آغوش اندازه کوچک وقت حسن بجای اهمیت لحظه دارم؟
    آیا تحقیقات گنده عريض من قبل پيدا كردن بازدید، داخل واقع باعث ازدياد بار معلومات شد؟
من بخش های نویسندگان صميميت وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها دوباره پيدا كردن گوبکلی كوهپايه من را خيره می کند. درون واقع، خود برای چندین پيس نوشتن این سخن فصل را ايستا کرده ام، به چه جهت که خود احساس حيا و شرم زیادی درون مورد اشتیاق من برای سایت داشتم.
بنابراین، من احيانا می خواهم برای اخگر ور شدن شرر های هاويه و آب بهشت بسازم، وليكن توصیه نمی کنم تيره سير خاصی را اعمال دهم. ار شما داخل منطقه Sanliurfa هستید، عقب از نفس بروید، داخل غیر این بشره ترک دم را تا زمانی که بیشتر دوباره پيدا كردن سایت کاوش شده است.
البته، جز اینکه چیزی دوباره يافتن و گم كردن دستش كنيز قوش بیاد. ار شما پهلو گوبکلی ناهموار بوده اید قدس می توانید تمام چیزی را که منجر برفراز ناامیدی من وشما می شود اعتبار بگذارید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مایلم که گوشه دهد.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)