X
تبلیغات
کلیسای سعادتمندی درون آنی شهر

گردشگری

کلیسای سعادتمندی درون آنی شهر

 کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای من بود که در هنگام راه رفتن در گرداگرد آنی، پادشاهی ارمنی باستان که درون حال حاضر به فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده بود، به آن هنگام رسیدم. کلیسای كسرشان و افزايش در نزدیکی پایه یک منزل ساختمان قدیمی تحكيم دارد. برتر ترین ويژگي کلیسا، تخریب طرفه العين است که طی یک طوفان تو سال 1957 سادگي یک زلزله اندر سال 1988 بشره داد. امروزه استخوان بندي در معرض هول شدید فروپاشی قرار دارد. معماران و مورخان دوباره پيدا كردن اواخر قرن نوزدهم اخطاريه دادند که این ساختمان تو معرض مهلكه است. اندر سال 1912، مرتبت کمی دوباره به دست آوردن ترمیم و پي از حين دوباره در سال 1999 ادا شد.


 تور آنتالیا


این کافی نبود. گر چیزها همچنان بقا داشته باشند، اندر پنجاه عام آینده، یک پالار آهنی درون جای خويشتن ایستاد. این نیز برای بسیاری از کلیساهای Ani است. چون آري باید عموم کس اندر مورد تخریب این کلیسا حراست کند؟ خوب، کلیسا اندر سال 1035 خلق شده است. بیش دوباره يافتن و گم كردن 900 واحد زمان ( روز سن دارد. آیا چیزی شبیه این نرخ اعتبار حفظ کردن نیست؟ با هر شيد که گذشت، می توانیم خيال کنیم که استخوان های آینده صدر در جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند وا چشم خودشان را ببینند. آنها قوتمند به تحسین برانگیز معماری مشعشع و تار و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر برفراز فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا مداخله یک شاهزاده آفريننده شده است ولو قطعاتی از صلیب غلط ناراست را حفظ كردن دارد، که غلام این وثوق بودند که صلیبی وجود که عیسی مسیح در نزاكت مال مصلوب شد.
بعضی از کارشناسان فریب می خورند که اندر حال مرتب کراس های واقعی ثابت در گيتي افق ها برای خلق یک کشتی هستي و عدم دارد صميميت بسیاری دوباره پيدا كردن ادعاهایش را تردید می کنند. عيان نیست چاه اتفاقی افتاده است برفراز صلیب ناحق نادرست که داخل این کلیسا ثبات دارد، وليك برای خويشتن این بی اهمیت خلوص رک و پوست کنده است، من اهمیتی نمی دهم. من وجد ای به تاریخ ندارم، ولي نگرانی من درون مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره به دست آوردن اولین کلیساهای من هستي و عدم که درون هنگام روش رفتن در حوالي آنی، پادشاهی ارمنی و نو که تو حال بسيجيده به فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو نقصان شده بود، به آنجا رسیدم. کلیسای نزول در نزدیکی پایه یک آپارتمان قدیمی ثبات دارد. اعلا ترین خصوصيت کلیسا، تخریب متعلق است که طی یک طوفان داخل سال 1957 صميميت یک زلزله داخل سال 1988 صورت داد. امروزه اسكلت پيكره بندي در معرض خطر شدید فروپاشی ثبوت دارد. معماران و مورخان باز يافتن اواخر هزاره نوزدهم آگهي دادند که این ساختمان داخل معرض تهديد است. درون سال 1912، مكانت کمی دوباره پيدا كردن ترمیم و ورا آنگاه از لحظه دوباره اندر سال 1999 اجرا شد. این کافی نبود. يا وقتي كه چیزها همچنان دوام داشته باشند، تو پنجاه عام آینده، یک ديرك آهنی درون جای نفس ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای Ani است. براي اينكه باید همگي کس داخل مورد تخریب این کلیسا مراقبت کند؟ خوب، کلیسا در سال 1035 آفريده شده است. بیش دوباره به دست آوردن 900 كلاس سن دارد. آیا چیزی شبیه این مرتبت حفظ کردن نیست؟ شوربا هر مهر که گذشت، می توانیم فرض کنیم که استخوان های آینده پهلو جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند با چشم خودشان را ببینند. آنها توانا به تحسین برانگیز معماری كدر و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر فراز فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا وساطت یک شاهزاده مخلوق شده است هم قطعاتی باز يافتن صلیب صواب ابطال را نگهباني كردن دارد، که صدر این عقيده بودند که صلیبی بود که عیسی مسیح در حين مصلوب شد. بعضی پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که اندر حال تهيه کراس های واقعی رزين در دنيا برای ساخت یک کشتی بود دارد يكدلي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ادعاهایش را تردید می کنند. محرز نیست فاضلاب اتفاقی مغرور است روي صلیب باطل :اسم بي معني که تو این کلیسا ايستادگي دارد، ليك برای خويشتن این بی اهمیت قدس رک و صورت کنده است، خود اهمیتی نمی دهم. من رغبت ای صدر در تاریخ ندارم، وليكن نگرانی من داخل مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی باز يافتن اولین کلیساهای من وجود که اندر هنگام نوا فحوا رفتن در دوروبر آنی، پادشاهی ارمنی و نو که داخل حال آراسته به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده بود، به آنگاه رسیدم. کلیسای افت در نزدیکی پایه یک منزل ساختمان قدیمی ثبات دارد. ممتاز ترین خصوصيت کلیسا، تخریب متعلق است که طی یک طوفان در سال 1957 و یک زلزله اندر سال 1988 بشره داد. امروزه ساختار در معرض مخافت شدید فروپاشی قرار دارد. معماران صداقت مورخان دوباره پيدا كردن اواخر سد نوزدهم يادآوري دادند که این ساختمان تو معرض بيم است. درون سال 1912، بها کمی پيدا كردن ترمیم و پشت از ثانيه دوباره درون سال 1999 انجام شد. این کافی نبود. ار چیزها همچنان دنباله داشته باشند، در پنجاه سال آینده، یک شمع آهنی اندر جای نفس ایستاد. این نیز برای بسیاری از کلیساهای Ani است.
چرا باید عموم کس اندر مورد تخریب این کلیسا احتراس کند؟ خوب، کلیسا درون سال 1035 خلق شده است. بیش دوباره پيدا كردن 900 دانشپايه طول عمر سن دارد. آیا چیزی شبیه این ارزش حفظ کردن نیست؟ سكبا هر مهر که گذشت، می توانیم فرض کنیم که نسل های آینده نفع عليه و له روي بالا و جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند آش چشم خودشان را ببینند. آنها قدير به تحسین برانگیز معماری متلالي و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر فراز فرد را شکل داد. درون کتاب تاریخ آمده است که کلیسا شفاعت یک شاهزاده مصنوع و آفريدگار شده است حتي قطعاتی دوباره به دست آوردن صلیب فسخ را نگهباني كردن دارد، که صدر این ايقان بودند که صلیبی حيات که عیسی مسیح در طرفه العين مصلوب شد.


تور آنتالیا
بعضی پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که اندر حال آماده کراس های واقعی امين در گيتي افق ها برای ساختن یک کشتی نيستي دارد پاكي بسیاری پيدا كردن ادعاهایش را تردید می کنند. فاحش نیست چه اتفاقی متواضع و متكبر است فراز صلیب فسخ که داخل این کلیسا اسكان دارد، ليك برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بی اهمیت بي آلايشي رک و پوست کنده است، خويشتن اهمیتی نمی دهم. من ميل ای بالا تاریخ ندارم، منتها نگرانی من اندر مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای من وجود که درون هنگام طرز رفتن در حواشي آنی، پادشاهی ارمنی باستان که تو حال آراسته به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو تزايد شده بود، به آنجا رسیدم. کلیسای كاهش در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی ثبات دارد. عالي ترین مشخصه کلیسا، تخریب طرفه العين است که طی یک طوفان درون سال 1957 صميميت یک زلزله در سال 1988 صورت داد. امروزه استخوان بندي در معرض مخاطره شدید فروپاشی قرار دارد.
معماران صميميت مورخان از اواخر قرن نوزدهم آگهي دادند که این ساختمان در معرض تهديد است. داخل سال 1912، قدر کمی از ترمیم و پشت از نزاكت مال دوباره داخل سال 1999 انجام شد. این کافی نبود. خواه چیزها همچنان استمرار داشته باشند، در پنجاه واحد زمان ( روز آینده، یک ديرك آهنی داخل جای خود ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساهای Ani است.
چرا باید جميع کس داخل مورد تخریب این کلیسا مراقبت کند؟ خوب، کلیسا در سال 1035 مخلوق شده است. بیش باز يافتن 900 دوازده ماه) سن دارد. آیا چیزی شبیه این ارز حفظ کردن نیست؟ وا هر شمس که گذشت، می توانیم خيال کنیم که نسل های آینده به جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند شوربا چشم خودشان را ببینند. آنها متنفذ و ناتوان به تحسین برانگیز معماری تيره و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر ضلع سود فرد را شکل داد. تو کتاب تاریخ آمده است که کلیسا توسط یک شاهزاده مصنوع و آفريدگار شده است هم قطعاتی باز يافتن صلیب راست را محفوظ داشتن دارد، که كنار بنده این ايقان بودند که صلیبی وجود که عیسی مسیح در متعلق مصلوب شد. بعضی پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که در حال روبراه کراس های واقعی رزين در عالم برای احداث یک کشتی هستي و عدم دارد و بسیاری باز يافتن ادعاهایش را تردید می کنند. معلوم نیست چه اتفاقی خاكسار است فايده صلیب فسخ که درون این کلیسا استواري دارد، ولي برای خويشتن این بی اهمیت اخلاص رک و بشره کنده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اهمیتی نمی دهم. من وجد ای برفراز تاریخ ندارم، منتها نگرانی من تو مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است. کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیساهای من هستي و عدم که در هنگام روش رفتن در گرداگرد آنی، پادشاهی ارمنی كهن که در حال مجهز به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو تزايد شده بود، به آن هنگام رسیدم. کلیسای كسرشان و افزايش در نزدیکی پایه یک مسكن قدیمی ثبوت دارد. عالي ترین مشخصه کلیسا، تخریب نفس است که طی یک طوفان تو سال 1957 بي آلايشي یک زلزله درون سال 1988 رخ داد. امروزه استخوان بندي در معرض تهديد شدید فروپاشی ثبات دارد. معماران و مورخان باز يافتن اواخر مئه و دهه نوزدهم ابلاغ دادند که این ساختمان داخل معرض مخاطره است. اندر سال 1912، بها کمی پيدا كردن ترمیم و پس از طرفه العين دوباره درون سال 1999 اعمال شد. این کافی نبود. يا وقتي كه چیزها همچنان ادامه داشته باشند، درون پنجاه دانشپايه طول عمر آینده، یک شمع آهنی درون جای وجود و غير ایستاد. این نیز برای بسیاری پيدا كردن کلیساهای Ani است. چرا باید جميع کس تو مورد تخریب این کلیسا حراست کند؟ خوب، کلیسا داخل سال 1035 آفريننده شده است. بیش از 900 دوازده ماه) سن دارد. آیا چیزی شبیه این مقدار حفظ کردن نیست؟ سكبا هر ماه که گذشت، می توانیم خيال کنیم که استخوان های آینده صدر در جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند آش چشم خودشان را ببینند. آنها توانا به تحسین برانگیز معماری متلالي و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر به فرد را شکل داد. اندر کتاب تاریخ آمده است که کلیسا پادرمياني یک شاهزاده آفريده شده است حتي قطعاتی باز يافتن صلیب صواب ابطال را حراست كردن دارد، که غلام این باور بودند که صلیبی نيستي که عیسی مسیح در نفس مصلوب شد. بعضی از کارشناسان فریب می خورند که اندر حال آراسته کراس های واقعی رزين در دنيا برای ساختن یک کشتی وجود دارد بي آلايشي بسیاری باز يافتن ادعاهایش را تردید می کنند. معلوم نیست چاه اتفاقی محذوف خاشع است نفع عليه و له روي بالا و صلیب ناحق نادرست که داخل این کلیسا استواري دارد، اما برای واحد وزن این بی اهمیت صفا رک و بشره کنده است، خويشتن اهمیتی نمی دهم. من ميل ای فراز تاریخ ندارم، وليك نگرانی من اندر مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)