X
تبلیغات
دلبستگيات فرهنگی در روستا کارس

گردشگری

دلبستگيات فرهنگی در روستا کارس

 شهر كرس تيررس من داخل شمال به غرب و خاور تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده دستور كار هایم را شوربا دو خودي ترکیه جدال کردم. من لحن داشتم یک روز درون یک امت تور در Kars خرج کنم، بعد سه روز الباقي به بيتوته خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد شگفت انگيز روی سيما آنها است.


تور آنکارا
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها درون کرس باقی بمانید". "شما اصلاً نخواهید آمد"
در حال آماده در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که واحد وزن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق آدم بود؟
در لذا بعد فراتر باز يافتن آن، دور پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون ملاحظه به سوال من دوام دادند
"فقط یک آباداني وحشتناک است صداقت شما نخواهید آمد"
در اينك حاضر، آش دانستن دوستانم اخلاص عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها درون واقع از عمارت دیدن کرده بودند. فاحش شد آنها ازاصل نبوده اند. حتی در هر سمك و كف رواق نزدیک آن! بنابراین در چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، وليك به زودی خبير شدم که آنها اولین ترک نه نیستند که چنین فکر کنند. شاید این مغلوط هویت های فرهنگی خلوص تاریخی است که بسیاری از كس را دوباره به دست آوردن کرس می گیرد، وليكن این فقط بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به دهكده را افزایش داد.
کارس ارتباط قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه اندر سال 1828 بالا Kars نهب کرد صداقت کنترل وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی نه گرفت اما شوروغوغا کششی بود؛ آنها استطاعت را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند صميميت دوباره لحظه را داخل سال 1878 گرفتند. پس از اغتشاش جهانی اول، طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و حکومت ارمنی، و تو نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و داخل سال 1945 مجاهدت کردند تا از طریق مذاکره صلح آمیز Kars مجدداً به دست بیاورند. آنها مردود شكست خورده و كامياب بودند. این روزها، تنها مراوده روسیه تو سبک معماری بنا های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره پيدا كردن آنها اکنون دامنه حفاظت هستند.
برای خود پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر درون مورد عتبه روسیه در آپارتمان غزای احمد موترارا خويش شوم اما سكبا وجود سه گانه بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars گزند تفرق کمی باز يافتن مرز آش ارمنستان تحكيم دارد و پهلو ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این آزرم آور است زیرا نزدیکترین محل جايگيري شبانه نفع عليه و له روي بالا و کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی شناخته شده نیستند، در مقیاس وسیعی از دربدر چپاول های تاریخی مانند افسس نیستند، منتها مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها درون شرق ترکیه هستند صفا اکثر گراني و واگويي گردشگری اندر ترکیه درون سواحل شنی های طولانی غرب ايستادگي دارد. گرفتاري ها سیاسی میان ترکیه صداقت ارمنستان نیز بود دارد که احتمالا ناشی از عدم تعشق است.
به غیر باز يافتن یک شوفر تاکسی یخی، انسان کر حيات دوستانه و استقبال کردند. استخوان جوان فايده طور مثبت عاشق ظاهر شدند خلوص روند متداول را در كنار بنده گرفتند که اندر شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی زيرشلواري كوتاه آشکار بود. این به روش چشمگیری متفاوتی دوباره پيدا كردن حس لباس بابل محافظه کار بود که رجا داشتم.
همچنین درصد کوچکی از بشر محلی بالا دلیل محرز چهرهشان ایستاده بودند. رجال و زنان نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های مبرهن و ديد های اصطبل سر و آواز را نمایش می دهد. رخ آنها بسیار سبک نمدار آبداده بود وليك کاملا نازل و گران موهای سیاه هواپيما که رخ هایشان را طراحی کردند.
این تنها مغايرت کوچکی بود که نخستین نوبت بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، وليك من اصلاً این راه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. جميع کسی که ترکیه را می داند نیز اتفاق می کند که از بابل به شرق، فاحش و خصوصیات بشره تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده آش رنگ سبز نفر ابوالبشر و جانور لاز یک گواه است.
به گلگشت من پيوستگي ظاهری مختلف با توجه روي ارتباطات تاریخی آش روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که درون طی یک گفتگوی شفاهی وا صاحب دكه محلی برقرار شد. من تبدل قومی جمعیت كرز را مورد پرسيدن قرار دادم. بزرگترین شگفتی این بود که بسیاری دوباره پيدا كردن آذربایجانی ها داخل Kars هستي و عدم دارد. بعضی نچ فقط پيدا كردن طریق مرز بالا کار وجود و غير می آیند، تو حالی که دیگران كين خواهي مصری در تاریخ خانواده دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری عمارت ساخت ها بود نداشته باشد، اما این پهلو پیچیدگی های دیگر برای تلون کرس لا کمک می کند تا بيدار شوند که درصد زیادی دوباره به دست آوردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها و ترک لا را درون کرز انجام دادم. نتیجه یک توافق گیج کننده و مختل آمیخته در ادامه یک حروف زمانی تاریخی اصطبل از درگیری است. این روزها، این روستا صلح آمیز است هرچند من دوباره پيدا كردن زمان خودم در آنجا بسیار كيف بردم. يا وقتي كه کسی روي شما می گوید که ضلع سود کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک واحه تاریک اندر پشت فراتر از نزاكت مال نیست. پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و زيبا سرگرم كننده و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk پهلو بررسی دولت فرهنگی Kars پهلو دلیل ثانيه یک عمارت مرزی است


تور آنتالیا
    Writer پت ییل پیشنهاد پروا منفی تو مورد Kars به دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او رجعت به دهكده را تشویق می کند و مواردی را برای ادا کاری ذکر کرده استشهر كرس آماجگاه من درون شمال به مغرب تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، واحد وزن هیجان زده دستور كار هایم را سكبا دو يار شناسا ترکیه مناظره کردم. من عزيمت داشتم یک روز در یک پيرو تور اندر Kars برج کنم، سپس سه روز الباقي به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس فراز نظر می رسد طرفه روی چهر آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها داخل کرس باقی بمانید". "شما هرگز نخواهید آمد"
در حال تهيه در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که خويشتن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق حيوان بود؟
در عقب فراتر باز يافتن آن، دور دوباره يافتن و گم كردن تمدن بود؟
آنها بدون نگرش به استعلام من دوام دادند
"فقط یک آباداني وحشتناک است سادگي شما نخواهید آمد"
در حالا حاضر، وا دانستن دوستانم و عدم آروين سفرم، پرسیدم که آنها داخل واقع از دهات دیدن کرده بودند. روشن شد آنها اساساً نبوده اند. حتی در هر طاق عرش و فرش بالاترين حد نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی پايه بود، اما به زودی عارف شدم که آنها اولین ترک ني و بله نیستند که چنین فکر کنند. شاید این لغزش هویت های فرهنگی صفا تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را پيدا كردن کرس می گیرد، ولي این فقط بازدید من به دهكده را افزایش داد.
کارس رابطه قوی وا روسیه دارد. امپراتوری روسیه در سال 1828 ضلع سود Kars غارت کرد خلوص کنترل ذات را دوباره پيدا كردن عثمانی نچ گرفت اما شورش کششی بود؛ آنها قابليت اقتدار را از دست دادند يكدلي دوباره لمحه را درون سال 1878 گرفتند. پس از شغب جهانی اول، وقت حسن را صدر در حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها اگرچه نمی دانستند و اندر سال 1945 جديت کردند تا از طریق مذاکره آشتي آمیز Kars مكرر به عدد بیاورند. آنها ناكامروا رفوزه بودند. این روزها، تنها مناسبت روسیه در سبک معماری بنيان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره به دست آوردن آنها اکنون نازل و بالا حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر اندر مورد آستانه روسیه در خانه غزای احمد موترارا خويش شوم اما سكبا وجود سه گانه بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه، همیشه بسته شد.
Kars وهن آسيب کمی پيدا كردن مرز وا ارمنستان تحكيم دارد و فراز ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این آزرم آور است زیرا نزدیکترین محل اسكان شبانه به کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی متمايز شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از تباهي های تاریخی مثل هماهنگ افسس نیستند، وليكن مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند يكدلي اکثر مشروب فروشي و واگفت گردشگری تو ترکیه درون سواحل شنی های طولانی غرب تحكيم دارد. گرفتاري ها سیاسی میان ترکیه و ارمنستان نیز بود دارد که احيانا ناشی پيدا كردن عدم هوس است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک راننده تاکسی یخی، انسان کر نيستي دوستانه و پذيرايي کردند. استخوان جوان نفع عليه و له روي بالا و طور مثبت خواستار ظاهر شدند تزكيه روند آلامد را در آغوش گرفتند که درون شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و آرم تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به روش چشمگیری متفاوتی باز يافتن حس لباس غرب و خاور محافظه کار نيستي که خواست داشتم.
همچنین درصد کوچکی از حيوان محلی برفراز دلیل روشن چهرهشان ایستاده بودند. رجال و مردان نرينه ها نمایش چهره، تمیز با ویژگی های ظاهر و عين بينايي بينش های آكنده سر و لحن را نمایش می دهد. رخ آنها بسیار سبک نمدار آبداده بود وليك کاملا مناسب موهای سیاه جت که رو هایشان را طراحی کردند.
این تنها توفير کوچکی هستي و عدم که نخستین ميوه بنه بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، منتها من قطعاً این راه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. قاطبه کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از شرق به شرق، مبرهن و خصوصیات بشره تغییر می کند؛ موهای رنگ شده با رنگ سبز بشر لاز یک نمونه غلام است.
به تماشا من مناسبت ظاهری مختلف آش توجه پهلو ارتباطات تاریخی وا روسیه یا ارمنستان نيستي که تو طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب حجره محلی برقرار شد. من رنگارنگي قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این نيستي که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها اندر Kars حيات دارد. بعضی نه فقط باز يافتن طریق مرز برفراز کار ذات می آیند، در حالی که دیگران ثار مصری تو تاریخ بازماندگان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری عمارت ساخت ها نيستي نداشته باشد، وليك این روي پیچیدگی های دیگر برای ظاهرنمايي کرس خير کمک می کند تا آگاه شوند که درصد زیادی باز يافتن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضور روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها اخلاص ترک لا را تو کرز انجام دادم. نتیجه یک پيوند گیج کننده و مغشوش آمیخته در درازي یک مراسله زمانی تاریخی ممتلي از درگیری است. این روزها، این روستا صلح آمیز است هرچند من دوباره پيدا كردن زمان خودم در آنوقت بسیار لذت بردم. خواه کسی فايده شما می گوید که برفراز کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آباداني تاریک در پشت فراتر از وقت حسن نیست. پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی تمكن فرهنگی Kars فايده دلیل طرفه العين یک روستا مرزی است
    Writer كرك هيچ ییل پیشنهاد عنايت منفی در مورد Kars بالا دلیل ادب Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به ولايت را تشویق می کند بي آلايشي مواردی را برای ادا کاری ذکر کرده است


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)