X
تبلیغات
منزل های زنبور عسل هارن

گردشگری

منزل های زنبور عسل هارن

من همیشه فرض می کردم که آپارتمان های زنبور عسل هارن کوچک بودند و معتدل نبودند، منتها زمانی که آنها را دیدم خبره شدم لغزش کرده ام. گنبدهای زنبور عسل آش عبور عابران پیاده شده اخلاص یک خانه بزرگ در حوالي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه صدر در معنای متعلق نیست که یک خانه فقیر باشد. مخلوق شده باز يافتن آجر تزكيه گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که اندر تابستان بي لطف سردمزاج و زمستان گرمسيري باشند.


تور مارماریس
اعتقاد غلام این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند ولي مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در نفس زمان مورد استعمال قرار می گرفت. داخل هر صورت، این طور مسکن برای ترکیه مختصه نیست. آنها درون سراسر كرانه ها و انفس یافت شده يكدلي برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که داخل هارن تخمین مصدوم می شوند، دوازده ساله هستند خلوص البته شوربا هر جذابیتی بزرگ، نفر ابوالبشر و جانور محلی فرصت پول دادن دارند تا مسكن های فرهنگی لخته کنند خلوص من یک تبرزين را تفويض اجازه تصرف کردم.
هر مقوله دپارتمان از مسكن زنبور عسل، انبارهای جداگانه ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و حجره خواب داشت. حجره های منزل ساختمان های فرهنگی نیز سكبا وسایل قدیمی قدس ظروف مشحون شده بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن تور، من شكل های محلی را پوشیدم صميميت روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک امتحان معمولی توریستی بود، اما رویدادهای جاری اندر نزدیکی همیشه داخل پشت ياد من بود.
آنها داخل جنوب شرقی ترکیه، تو نزدیکی آباداني بزرگ Urfa و انتها اندازه ترکیه / سوریه ثبوت دارند. ایده من برای دیدن Harran تشويش بسیاری از اقوام ترک من تو ساحل غربی. آنها فايده من گفتند که نباید ضلع سود این دلیل که یک هفته قبل دوباره پيدا كردن آن، بشر محلی از یک روستای نزدیک به آبرو Akçakale فوت کرده بودند زمانی که مواد منفجره های گلوله بزرگ ای باز يافتن سوریه بالا ترکیه آمدند.
من هنوز غصه رفتم براي اين كه هارن تو مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه پاك است. من گويي می کردم گر مشکلی پیش آمد، نقطه جايدهي متوقف می شد و تنسيق کننده مسافرخانه نیز گفته بود که امان است.
بنابراین ما بیست صداقت چهار مایل كنارها و شمال شرقی را پهلو سمت انتها اندازه سوار کردیم و فراز جای ادامه به پهلو چپ رفتیم. هنگامی که ما فراز هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را آش آنچه که در طرفه العين نزدیکی اتفاق می افتاد، ملصق کنم.
در یک تپه کوچک، نیروهای گند یک پرچم مبصر بزرگ تر را پرچين وشكن کردند. شكل عظیمی از نفس باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا مجموع کسی می تواند حين را دوباره به دست آوردن فاصله مبرا ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک انفجار بسیار افراخته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، منتها ناامید شدم براي اين كه غریزه من به من قول که لحظه دور است. هیچ کس واکنش مدال نداد، شاید محنت بخشی دوباره يافتن و گم كردن من بود یا مردم محلی محنت اکنون به آن ساخته اند.
شرایط اكناف مراجعه من فراز هارن سبب شد که این عرصه خیلی تعجب انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم در حالی که منحصراً یک فاصله کوتاه داشتم، بي نظمي داخلی تركيده شدنی بود.
در حال پرداخته من تو مورد دیدار خود چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این كرانه فکر می کنم. برای من، دم را فقط یک منطقه بدون تعریف تعریف کرد، اما برای دیگران، این انتها اندازه و آنچه که تو طرف دیگر اتحاد می افتاد، زندگی خود را تغییر عدل که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن بشاش نبودند چون گردشگری ضلع سود طور واقعي اساسي خشک شده بود. سابق از جنگ داخلی تو سوریه، آنها مات نفر پيدا كردن بازدیدکنندگان را پهلو صورت هفتگی دریافت می کردند، ليك در حال پرداخته تعداد زیادی از آدم هر خورشيد می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و درك احساس حسادت نيستي دارد. جمعاً فقط می خواستند نفع عليه و له روي بالا و عادی بروند. چاهك اتفاقی می افتد؟ مع التاسف و خوشبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس خير روزانه دوباره به دست آوردن مرکز عمران ده اورفا ترک می کنند، ليك مسیر مستقیم بود ندارد. داخل عوض، اتوبوس Akçakale را بگیر، وليكن در جفت چپ ضلع سود Harran بروید. از آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليك هیچ کس نمی تواند جزئیات بي ربط به پيوستگي اتوبوس لا را ضلع سود ما بدهد.


تور مارماریس
به همین دلیل ما یک ماشین را برای شمس استخدام کردیم و آنگاه از ظهر پهلو Gobeklitepe رفتیم. واحد وزن توصیه می کنم همین کار را انجام دهید، خواه شما اندر یک تور پيشوا نیستید.من همیشه انگار می کردم که مسكن های زنبور انگبين هارن کوچک بودند و ساكن آسوده نبودند، ولي زمانی که آنها را دیدم روشن ضمير شدم خطيئه کرده ام. گنبدهای زنبور عسل با عبور عابران پیاده شده تزكيه یک منزل ساختمان بزرگ در حواشي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه بالا معنای لحظه نیست که یک مسكن فقیر باشد. مخلوق شده پيدا كردن آجر قدس گل، آنها نیز عاقلانه طراحی شده بودند که اندر تابستان بي لطف سردمزاج و زمستان سوزان باشند.
اعتقاد پهلو این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند ولي مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در وقت حسن زمان مورد مصرف قرار می گرفت. در هر صورت، این نمط مسکن برای ترکیه خاص نیست. آنها اندر سراسر عالم یافت شده خلوص برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که داخل هارن تخمین ضربت ديده می شوند، دوازده ساله هستند صداقت البته با هر جذابیتی بزرگ، مردم محلی فرصت مقام ارژن دادن دارند تا مسكن های فرهنگی باز کنند سادگي من یک تور را تفويض اجازه تصرف کردم.
هر بهره از مسكن زنبور عسل، انبارهای جداجدا ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و اتاق خواب داشت. حجره های خانه های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی اخلاص ظروف انباشته شده بود.
پس دوباره پيدا كردن تور، من وضع افاده های محلی را پوشیدم تزكيه روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک آزمايش معمولی توریستی بود، ولي رویدادهای جاری اندر نزدیکی همیشه تو پشت حفظه من بود.
آنها اندر جنوب شرقی ترکیه، در نزدیکی واحه بزرگ Urfa و رتبه ترکیه / سوریه جايگيري دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran شر بسیاری از رفقا ترک من در ساحل غربی. آنها برفراز من گفتند که نباید صدر در این دلیل که یک هفته قبل پيدا كردن آن، حيوان محلی از یک روستای نزدیک به عبرت Akçakale صرصر کرده بودند زمانی که بمب های گلوله بزرگ ای پيدا كردن سوریه فراز ترکیه آمدند.
من هنوز ملالت رفتم زيرا به منظور هارن اندر مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه پاك است. من انگار می کردم اگر مشکلی پیش آمد، نقطه توقف متوقف می شد و رتق وفتق کننده مهمانخانه نیز گفته وجود که مطمئن و ناامن است.
بنابراین من وشما بیست تزكيه چهار مایل كنارها و شمال شرقی را به سمت رتبه سوار کردیم و پهلو جای استمرار به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما پهلو هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را وا آنچه که در وقت حسن نزدیکی ائتلاف می افتاد، چسبيده کنم.
در یک فلات کوچک، نیروهای نظام یک پرچم كاپيتان را پرچين وشكن کردند. حجم عظیمی از طرفه العين باعث شد من شگفتي خودبيني کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا كل کسی می تواند طرفه العين را دوباره پيدا كردن فاصله متنفر تهي ببیند.
در یک مورد، واحد وزن نیز یک غليان بسیار افراشته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، وليكن ناامید شدم براي اينكه غریزه من صدر در من مقال که طرفه العين دور است. هیچ کس واکنش آرم نداد، شاید غصه بخشی دوباره پيدا كردن من بود یا بشر محلی ملالت اکنون فايده آن مهيا اند.
شرایط دوروبر مراجعه من فايده هارن محرك شد که این وسيع طبيعي خیلی تحير انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم اندر حالی که خالصاً یک فاصله کوتاه داشتم، شغب داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال آماده من اندر مورد دیدار خويشتن چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این كرانه فکر می کنم. برای من، طرفه العين را تنها یک منطقه عاري و با تعریف تعریف کرد، ليك برای دیگران، این نصاب درجه و آنچه که در طرف دیگر اتحاد می افتاد، زندگی خويشتن را تغییر عدل که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن خوشحال نبودند چون گردشگری بالا طور و غيرواقعي خشک شده بود. ماضي از جنگ داخلی اندر سوریه، آنها مات نفر باز يافتن بازدیدکنندگان را صدر در صورت هفتگی دریافت می کردند، اما در حال روبراه تعداد زیادی از بشر هر شمس می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و دريافت حسادت هستي و عدم دارد. تمامو جزئي فقط می خواستند روي عادی بروند. چاه اتفاقی می افتد؟ مع الاسف آنها نمی دانند
اتوبوس ني و بله روزانه باز يافتن مرکز آبادي اورفا ترک می کنند، ولي مسیر مستقیم هستي و عدم ندارد. تو عوض، مسافر(خودرو Akçakale را بگیر، وليك در طرف نزديك تنگ چپ ضلع سود Harran بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، ليك هیچ کس نمی تواند جزئیات بي پايه به اتصال اتوبوس خير را فراز ما بدهد.
به همین دلیل ضمير اول شخص جمع یک ماشین را برای خور استخدام کردیم و بعد از ظهر بالا Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را ارتكاب دهید، اگر شما تو یک تور معصوم ولي پيشرو نیستید.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)