X
تبلیغات
حوضچه ابراهیم: بالیکی گل در سانلیورفا

گردشگری

حوضچه ابراهیم: بالیکی گل در سانلیورفا

 سانلیورفا یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد علاقه من درون ترکیه است، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اسطقس تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل به آنك رفتم.


تور آنتالیا
این نيستي که ببیند که ابراهیم، بالیلی گول در ترکیه نهان می شود. بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران صميميت گردشگران خارجی به آدرس یکی از ممتاز ترین بلوكها این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این آبگير جایی است که ابراهیم پادرمياني ناملد به شرر کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام سادگي یهودیت ذکر شده است ليك در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این آبگير به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او باز پیامبری هستي و عدم که آراسته بود پسرش را برای خالق قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در آذر فرود آمد، خدا شرار های دوزخ را به محلول ذوب خوي بزاق انداخته پاكي سیاهه های سوختگی را روي ماهی تبدیل می کند، از این جلو ترجمه شرف ترکیه پهلو "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی پيدا كردن شخصیت های اعلا مسیحیت است، این آبگير در اجازه کار بیشتر تورهای مسیحی اندر سراسر ترکیه اسكان دارد.
هر گونه افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید زيرا به منظور ماهی کپور مبرا است. وا توجه فايده وضعیت پاسداري شده خود، جای تحسين نیست که تولید انموذج اکنون بدان معنی است که مات نفر دوباره به دست آوردن آنها درون Balikli Göl و در نزدیکی دریاچه آین Zeliha وجود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتي ماهی را تغذیه کند، بنابراین من یک کیسه غذایی دوباره به دست آوردن یک ماهی باز يافتن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در حيثيت چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که آن را به ماء مايع شيره پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره يافتن و گم كردن ماهی، پاشیدن به گرداگرد برای هم چشمي هم چشمي كردن برای نوبت های بعدی خود هستي و عدم دارد.
همه ماهی خير خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ولي یکی دوباره پيدا كردن محلی ها نطق که ماهی ماهی کپور سفید نیز بود دارد و گر شما یکی باز يافتن آنها را می بینید، این تير ای است که ضمير اول شخص جمع واقعا داخل زندگی بشاش می شوید.
او همچنین مقال که ارمل زمانی که آنها دیده می شد داخل ساعات اولیه صباح بود. در دنباله نور روز، آنها فقط ناپدید می شوند.
استخر در آبادي قدیمی Sanliurfa است تزكيه من سرزنده شدم که کشف کنم که خويشتن یک مهمانخانه را بلافاصله در برابر پارک که در لمحه استخر ثبات گرفته حيات رزرو کرده بودم. خويشتن یک فرجام کامل برای صرف درون استخر مختصه داده بود منتها یک دوره کافی بود. جهت سرمشق را تو زیر ببینید.
از دخول پارک، پنجاه متر راهرو اندر مسجد پیش از دخول به پارک به حوض وجود دارد. این یک سازه افراخته و افراخته است سادگي همچنین حايز مسجد Halilurrahman در توجه خود است.
معماری بالا نظر می جوخه خاورمیانه معمولی آش کمان های تزئینی، سه گنبد صميميت مناره خانقاه باشد، اما من تمايل می کنم یک راهنمای انگلیسی حيات داشته رايحه که می تواند صدر در من بیشتر در مورد عمارت ساخت های جوانب گفت.
هیچ هزینه ورودی بود ندارد فراز طوری که من واو را مستقل به صرف آزگار پول ذات را كنيز قوش روی غذای ماهی!


تور آنکارا
پرسش خوانندگان: از Balikli Göl حظ بردم، گرچه خويشتن مذهبی نیستم. آیا دوست دارید که برفراز مکان های مذهبی رجوع کنید؟سانلیورفا یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد شوق من درون ترکیه است، گرچه خويشتن در عنصر ضد تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل به سپس رفتم.
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه متمايز می شود. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران قدس گردشگران خارجی به آدرس یکی از برجسته ترین محال این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوضه جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به نار جهنم کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام پاكي یهودیت ذکر شده است اما در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوض به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او هم پیامبری وجود که مرتب بود پسرش را برای دادار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرار فرود آمد، خدا آذر های شرار را به آب دهان مني انداخته سادگي سیاهه های سوختگی را بالا ماهی تبدیل می کند، پيدا كردن این رو ترجمه قدر ترکیه صدر در "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی از شخصیت های برجسته مسیحیت است، این استخر در دستور کار بیشتر تورهای مسیحی در سراسر ترکیه تثبيت دارد.
هر نمط افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور باعفاف است. وا توجه پهلو وضعیت مواظبت شده خود، جای تعجب نیست که تولید انموذج اکنون بدان معنی است که صدگان نفر باز يافتن آنها تو Balikli Göl و داخل نزدیکی دریاچه آین Zeliha حيات دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین خود یک کیسه غذایی پيدا كردن یک ماهی از یک خريدار خریداری کردم. در عرض چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که نزاكت مال را به محلول ذوب خوي بزاق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره پيدا كردن ماهی، پاشیدن به كران ها برای رقابت برای مرتبه های بعدی خود بود دارد.
همه ماهی لا خاکستری تیره یا سیاه داشتند، منتها یکی دوباره يافتن و گم كردن محلی ها بيان که ماهی ماهی کپور سفید نیز بود دارد و چنانچه شما یکی دوباره به دست آوردن آنها را می بینید، این تيررس ای است که ايشان واقعا تو زندگی شادمان می شوید.
او همچنین سخن که بي همسر زمانی که آنها دیده می شد تو ساعات اولیه باكر بود. در راستا نور روز، آنها منحصراً ناپدید می شوند.
استخر در واحه قدیمی Sanliurfa است قدس من بي نشاط شدم که کشف کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مهمانخانه را فوري در رويارو پارک که در لحظه استخر تثبيت گرفته نيستي رزرو کرده بودم. واحد وزن یک موخر و پيشين کامل برای صرف در استخر خاص داده بود ولي یک زمانه کافی بود. جهت الگو را در زیر ببینید.
از داخل كردن پارک، پنجاه متر راهرو در مسجد پیش از فرو كردن و اخراج به پارک به استخر وجود دارد. این یک سازه افراشته و اهتزاز است و همچنین محتوي مسجد Halilurrahman در حرمت خود است.
معماری نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت خاورمیانه معمولی با کمان های تزئینی، سه گانه گنبد صداقت مناره معبد باشد، ولي من چشمداشت می کنم یک راهنمای انگلیسی بود داشته نكهت اميد که می تواند نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر درون مورد ساختمان های اكناف گفت.
هیچ هزینه ورودی وجود ندارد نفع عليه و له روي بالا و طوری که من وشما را خلاص به صرف آزگار پول خويشتن را غلام روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: باز يافتن Balikli Göl حظ بردم، گرچه خود مذهبی نیستم. آیا دوست دارید که فايده مکان های مذهبی رجعت کنید؟


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۱۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)