X
تبلیغات
افتاده در فردوس : سفر صدر در فیجی

گردشگری

افتاده در فردوس : سفر صدر در فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که اندر فرودگاه ها دیده می شود - سواحل شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک در اقیانوس و مشهود ترین و روشن ترین عرق در كرانه ها و انفس است. اساسا، ایده من از بهشت.


تور استانبول
با گری از Everything-Everywhere فراز فیجی، واحد وزن فکر کردم گاه بهتر برای متوقف کردن یکی دوباره به دست آوردن اهداف تيره سير من بود دارد. گرچه من درون جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم ذيل را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند خاموش کند - من نفع عليه و له روي بالا و فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن تزكيه ماسه سفید، بك های سرسبز. آش نگاه کردن فايده قایق فايده جزایر یاساوا، خود زیبایی سره فیجی را گرفتم. فردوس دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas قشنگ هستند. قوه ذاكره بی حوصله، احمقانه زیبا است تصاویر شب خوان هزار کلمه است، بنابراین من اجازت می دهم که تصاویر این محل برای شما ارزان باشد.
علاوه آغوش اینکه بهشتی است، جزیره ها نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانند از حين عبور کنند، دلار فیجی رخيص است صفا فعالیت های جزیره ای معمولی من وتو برای اعمال این کار هستي و عدم دارد. اساسا، من واو باید همگي چیزهایی را که الزامي دارید این را بالا وجود آورید. پرشكن صدای امواج توفنده، نگرش استراحت (شما سريعاً "زمان فیجی" را کشف کنید) بي آلايشي شبهای ستارهدار، قدس شما ازپايه نمی خواهید ترک کنید. من وآنها و آنها یک میلیون مایل پيدا كردن هر کجا و آنوقت از یک روز درون اینجا، این دقیقا نيز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من متنبه شدم که اسکی داخل فیجی آمخته هیچ جایی در جهان نیست. نزدیک برفراز سرزمین اصلی، این جزایر با backpackers جانان هستند، زیرا آنها ارزان، مشكل برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای ممتلي جنب و جوش خود را. مجرد و متاهل یک قایق دوباره پيدا كردن طریق این جزایر حيات دارد و تماماً جزایر دارای دو یا سه استراحتگاه هستند که من وتو می توانید درون آن مخير شوید. استراحتگاه تمام وعده های غذایی خويش را نشان دادن می دهد و تمام فعالیت های خويش را دوباره به دست آوردن طریق آنها کتاب می زند. این وديعه درستكاري backpacking است. شما پيدا كردن رفت تزكيه آمد بالا رفت قدس آمد به عنوان یک تور حرکت می کند. فراز جز این آسايشگه تمرکز كنيز قوش فعالیت های كم ارزش قیمت سفر، بستر ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج ستاره اینجا نیست این مورد معمول دام تار من نیست، ليك از آزمون در همه رد دور از ذهن نیست.
در حالی که من راغب همه چیز گرمسیری است، یکی از چیزهایی است که واقعا نفع عليه و له روي بالا و من منزجر شده است محلی انسان است. تمام کس دوستانه سادگي بسیار توجه و بدرقه کرده است. آنها همیشه سلام می کنند، باز يافتن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور ثانيه را در اینجا می خواهی، خلوص یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را شوربا شما می گذارند. اندر شب، آنها می آیند و آش مهمانان وقت می گذارند.
در یک شب ساده و آرام، گری صفا من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من ضلع سود شدت توصیه می کنم در طرفه العين جا بمانند) پاكي نوشیدنی کوا را دعوت کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. آفريده شده دوباره پيدا كردن ریشه کوا بي آلايشي مخلوط سكبا آب، لمحه دارای سس ماده منفجره نمودار خاکستری است صداقت به نشاني یک خلوت ملایم، باعث می شود دهن و زبان شما بی دريافت و گزند می برد.


تور آنتالیا
یک شعاير ویژه برای نوشیدن نزاكت مال وجود دارد. ما باید قبل پيدا كردن اینکه نوشابه بخورید، یک لحظه جفا را بشویید، یک لیوان بنوشید، بي آلايشي سه ثمر به پایان برسید. کف زدن از احترام برای نوشیدنی است. آنها هر عشا نوشیدن می کنند پاكي شب را صبر می کنند. کاسه تزكيه کاسه کوا در حواشي عبور می کنند و شب که سكبا صدای بلند عنفوان می شود آرام نم و آرام تيز می شود. فايده ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را آش "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من ثانيه شب صدر در خوبی خوابیدم.
با هستي و عدم اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا نالايق دسترسی است. این یک اتراق استاندارد داخل بلیط های دور دنیا است. ار از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار آسان متوقف کنید. من مامون نیستم که براي چه بیشتر انسان از طرفه العين استفاده نمی کنند، اما اگر شما می خواهید زندگی غامض در نعيم و دوزخ صید جنوبی درون قیمت مسافر بود، فیجی یکی باز يافتن متقاضیان راكد می شود.
گرفتن دوروبر فیجی غامض است. یک شبکه خوب دوباره پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها صداقت کشتی نه برای سفر درون جزایر اصلی فیجی نيستي دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک ناهموار است، امید فايده عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت ذات را آزادگي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنجا از گذشتن مرور برای کشف جزایر مصرف کنید. من وتو می توانید گذر ردشدن را هنگامی که فايده جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی بالا انجام آن قبل دوباره يافتن و گم كردن دست نیست. این برای جهانگردي های کشتی های ماجراجویی بسیار مشهور و کشتی دریای کروز مفخم است.
یکی دیگر باز يافتن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این جال را داخل 3 ساعت درون مقایسه با سفر 6 گيتي معمولی ارتكاب می دهد.
کتاب سفر خود را برفراز جزایر یاسوا: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد وجد من هستند. با مونوندو آغاز کنید
شما می توانید تختخواب خود را تو جزایر یاساوا با Hostelworld پستا کنید. يا وقتي كه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم نازل و گران ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه تيره سير شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و اقاله محافظت خواهد کرد. من اصلاً در گشت بدون لحظه نیستم من ده ساله از Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما شادي باید.
آیا اطلاعات بیشتری در جزایر یاسوا نيستي دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های برنامه ریزی بیشتر پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما درون جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)