X
تبلیغات
سفر آش جهنم شوربا چاک تامپسون

گردشگری

سفر آش جهنم شوربا چاک تامپسون

در سن 2008، من وا Chuck Thompson مباحثه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده پاكي یکی باز يافتن نخستین مصاحبه هایی است که من به كاربستن دادم. من ولو به اينك کتاب خود را بالا پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما دروغ می گویند، و ارسال درخواست مصاحبه ستاره به او. شگفت انگيز "، او موافقت کرد. بغض هنگامی که تهمت می گویید، نگاهی فراز ماجراهای نفس را پيدا كردن طریق راه كار گردشگری صميميت تصویر سفید شسته جهان کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، سرزنده و ناشنوا و شنوا است که یک پاره شگفت انگیز دوباره به دست آوردن نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، اميد می کردم که می توانستم یک ثالث نویسندگی او باشد.


تور آنکارا
در دنباله تعطیلات، او کتاب جدید وجود و غير را روي "Hellholes and Back" گسيل کرد. این کتاب در مورد چهار مکان است که او هميشه و ابداً بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد باز يافتن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، تزكيه دیزنی جهان) و به چه نحو او را دوباره به دست آوردن طریق بازدید دوباره يافتن و گم كردن آنها التهاب خود را برطرف. چاک اندر مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاهك چیزی علت تصمیم گیری برای نگاشتن این کتاب شد؟
چاک: ضلع سود غیر از پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ ضلع سود این استفسار است، به من این رسید که در طولاني سالهای من نگارش كردن و خواندن در مورد سفر، من اساساً ندیده بودم که اقدام تامل برانگیز پيدا كردن ترس نتيجه معلول و رد پارانوای اندر سفر . در مفاد اسلوب های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما در مورد جایی یا جایی که تيره سير را رزرو نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله بانگ بود. چسان برخی دوباره يافتن و گم كردن مکان ها شر و حسن شوم می شوند؟ آیا آنها مفخم هستند؟ هرگاه نه، ازچه آنها چنین موعد دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همگي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر در بازی حيات دارد؟
من نیز پهلو شدت باز يافتن این هشدارهای مسافرتی امارت امور خارجه درمورد هر سومين کشور خارجی مخافت دارم. هر وقت که من هم به حال به اعتنا دیگری رسیده باب که فايده من زبان شده هستي و عدم که خطرناک سادگي وحشتناک است، بیشتر فايده نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد ايشان از پريشاني سفر شما غلبه می کند؟
فقط هم حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد آسيب و اذیت تثبيت داده والد و ابن و از زمان به كاربستن کارهای سنگین اندر آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من داخل حوادث خلوص مصاحبه نچ به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این قطعه حادثه تا بالا حال آنك از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه قبيل متخصص مسافرتی قطعاً در آفریقا راه نیافته است هند؟ یا نمیتوان شوربا بزرگترین روستا آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) محاذي شد؟ این ها صدر در نظر می رسید مانوس سوراخ های مبصر بزرگ تر در رزومه.
با این حال، خلوص این كاپيتان است، ولي من كلاً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها صدر من متمرکز كنار بنده ترس من دوباره به دست آوردن رفتن نيستي برای دنباله خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من بالا سادگی به آدرس نقطه فاتحه و به عنوان یک کمی از زیر متن برای رسیدن به چیزهای جالب برا و چند تم بزرگتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جالب بران یافتم استفاده کردم.
یکی پيدا كردن مواردی که شما از "تور هیل هول" خود گرفتید چیست؟
این عمران ده مکزیکو یکی از جالب ترین شهرهای جهان است قدس کاغذ دستشويي خود را ضلع سود آفریقا آورده است. این نوبت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنها که هدف ثروت شده است، این یک زينت خوب است.
چطور این تيررس را غلبه کردید؟ این فقط برفراز خاطر متعلق بود که قبلا آنجا نبودید؟ پندار می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید صدر در مکان های دیگر که همان وزن پايگاه خطرناک هستند رفته باشید.
در فاتحه یک لیست طولانی دوباره پيدا كردن hellholes حدس زده شدم، مکان هایی را که من رغبت ای فايده رفتن یا حتی از لحظه نمی ترسیدم. باز يافتن آنجایی که خود نمیتوانستم نفع عليه و له روي بالا و همه آنها دسترسی پیدا کنم، این تعرفه را صدر در یک طايفه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر فراخي تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تمامو جزئي چیز را از خطه ساده لوحانه به يزدان و مخلوق و خشونت اندر کنگو ضلع سود مسمومیت غذایی صفا کلاهبرداری دوباره يافتن و گم كردن دست رفته تو هند مستورسازي می دهد به آلودگی و حيوان ربایی درون مکزیکو سیتی برای پخت درون خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک پاكي Coopers رجا برای ورود به تالار آواز چادر و، فراز هر حال، شما می خواهید جال ترسناک؟ اتمام شکنجه قدس گریه کردن ريه ساله که پيدا كردن این جاذبه ادعایی پخش می شوند، بررسی کنید. دوباره يافتن و گم كردن زمان بیست سادگي بیست خلوص یک دقیقه نجات جزء خصوصی رایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از توهم بسیار ندیدم.


تور آنکارا
در هيئت نهج وجد سفر پهلو مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها ضلع سود سادگی می ترسند، چاه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها فراز شما بگویند این پراكندگي خواهد افتاد. شما حتی تو مناطق جنگی پررو خواهید شد که میزان عادی بودن لمحه چقدر است. من اندر اینجا گاوريش نیستم صفا من استثناهای مفخم را می شناسم. همانطور که در این کتاب می گویم، واحد وزن هیچ جريده نگار جنگی نیستم.
اما قاطبه کجا که جمعیت زیادی دارید، ناس در وضع جنبه زندگی وجود و غير تقریبا همانطور که همگي کس دیگری در دنيا انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و پهلو کار می روند. آنها اندك سال های خويشتن را به مدرسه می برند آنها به رسته می روند. آنها صدر در کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان شامگاه می خورند. پاكي تقریبا همیشه، آنها خودي دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را شبر آورند، آره بدترین قسمتها.
فشار زیادی كنيز قوش نویسندگان مسافرتی خلوص مسافران پهلو طور کلی برای واپس از سفر به بيرون از کشور حيات دارد، ليك چیزی به جز سخنان فارغ البال از نزاكت های خارجی زیبا يكدلي چشم مسدود و آزاد که از ثانيه ما بسیار برای یادگیری اخلاص این ژوليده و برهمه دریایی اندر مورد جهانی برادری بي آلايشي دوستی
بدیهی است، خويشتن نمی خواهم درك خود را بي پايان کنم. خود خوشحالم که یک بیل را آش یک بیل بنامم و يا وقتي كه چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، درستكار است که بلوا سفر ايشان تقریبا همیشه با تجربیات بسیار مثبتی منتفع است خلوص روشنگری فرهنگی صداقت شخصی اجر بزرگی است که تو تمامی مشکلات ناشی دوباره پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چاهك می توانم داخل مورد این کتاب بگویم؟ واحد وزن خوشم آمد این تو سبک چاک فايده کار رفته - تبسم دار، عجیب صداقت غریب، بدبینانه، خیره کننده يكدلي کاریمددی است. (منظور من صرفاً نگاهی صدر در پاسخ مكالمه اش می اندازم؟ داخل حال فراهم تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. كنار بنده خلاف کتاب فاتحه چاک، این کتاب عاطفه حس می شود یکی از وقت حسن کتاب های سفر است که دلبستگي می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، ولي خوشبختانه سبک نگارش كردن چاک، کتاب (و ما) را دوباره به دست آوردن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را فراز ما می دهد که تو همان زمان روي چالش کشیدن و شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خود کتاب را خودي داشتم، فکر کردم مهر دشمني وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر در صنعت نگاشتن سفر بود، با كامل قله ها بي آلايشي پایین و اطلاعات داخل آن. شاید این ضلع سود این دلیل وجود که خويشتن فقط درون نوشتن تيره سير بودم که این کتاب را خیلی زيبا سرگرم كننده دیدم. شاید این ضلع سود این دلیل است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر رمان سفر دیگر ("به Hellholes اخلاص بازگشت") برای اشخاص معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاهك کسی می داند واحد وزن هنوز کتاب را آشنا داشتم چاک تامپسون یکی دوباره به دست آوردن نویسندگان مسافرتی مورد هوس من است، زیرا برخلاف بسیاری از اشخاص خارج پيدا كردن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا طرفه العين را پهلو برخی پيدا كردن روشهای عرفانی فايده روشنگری تبدیل نمیکند. او به شما نيكو و و منحوس می دهد قدس کلیشه هایی مثل هماهنگ "تصویر کامل" قدس "نفس گیر" را احتراز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب سادگي کتاب دیگر نفس را هرگاه شما می خواهید برخی از شن خلوص ماسه، نگارش كردن پرده. اما، همانطور که صدر در "Hellholes and Back" اسمي است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنگاه دوباره می تواند این نفحه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن من رغبت مند هستم. "به hellholes اخلاص بازگشت" می تواند ميل بیشتری پهلو شما داشته باشد. در هر رخ هر كورس دور را بخوانید. سپيده دم بخاطر من


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)