X
تبلیغات
چگونه نفع عليه و له روي بالا و سفر در دوروبر آفریقا

گردشگری

چگونه نفع عليه و له روي بالا و سفر در دوروبر آفریقا

این مقاله مداخله وبلاگ نویس مسافرتی دیگر Caz Makpeace است. او درون آفریقا اجل صرف می کند (من)، بنابراین او پيوستگي کرد که این سخن فصل را بنویسد.


تور آنکارا


آفریقا خشكي ای است که برای برخورد شوربا حیوانات وحشی، مناظر چشمگیر، آداب شناسي های عجیب صميميت غریب تزكيه سواحل خیره کننده نامدار است. این یک آزمون سفر است که زیر رخ شما خزش می دهد خلوص شما را كشاندن می کند تا مجدداً و مجدداً بازگردید. وا این حال، سفر درون سراسر آفریقا می تواند یک آزمايش دشوار و ناراحتي آور برای مسافران باشد. جانانه ترین مسیر پیاده روی باز يافتن طریق بابل و قبله آفریقا دوباره به دست آوردن کیپ تاون قدس پایان دادن برفراز قاهره است. استعلام بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران دوباره به دست آوردن خود بپرسید "چگونه خويشتن می روم بالا اطراف؟" گزینه های مختلف حمل و نقل در آفریقا بود دارد:
یک وسیله نقلیه دوباره پيدا كردن یک تيره سير سفری سرپوشیده تو آفریقا
تورهای افراطی Overland درون تورهای بسته اداره یافته اندر آفریقا هستند و وا مسافران کوتاه مدت که می خواهند بلا هیچ زحمتی ببینند آفریقا را ممتلي می کنند. این چیزی نیست که واحد وزن بتوانم یک آزمايش معتبر محلی را قدر ببرم، اما خواه کمی نفع عليه و له روي بالا و سفر خود اندر آفریقا تور :اسم تله کنید، ممکن است بهترین گزینه باشد. تورهای سرپوشیده گرانتر هستند، وليكن هزینه غذا، محموله شرفيابي رستوران و نقل و هزینه بيتوته گنجانده شده است. هفت خور تورهای فراگیر شامل ثنايا 750 دلار می شود و نفع عليه و له روي بالا و 6000 دلار برای یک دام تار 63 صوم امساك "کنیا نفع عليه و له روي بالا و کیپ تاون" می رود.
عکس بيم اتوبوس، یک قبيل محبوب ميخانه ثقل و نقل اندر آفریقا است
باس اتوبوس یک شرکت كاباره و نقل اندر آفریقای جنوبی با مسیرهای تعیین شده است که به طور کلی مسیر پیاده روی را پیگیری می کند. این یک سرنشين سبک آپارتمانی است که من وشما را می برد و من وايشان را درون خوابگاه من وتو می گذارد. شما مسیر مورد تماشا را قدرت و می کنید پاكي بلیط را خریداری می کنید. ايشان می توانید یک بلیط برای كيل مشخصی باز يافتن روز یا یک بلیط بازتر و تساهل پذیرتر خریداری کنید. قیمت سپرده به نوع شق بلیط دوباره به دست آوردن 175 هم 500 دلار است.
اتوبوس های عمومی یک قسم وسیله محمول و بيان كرد عمومی داخل آفریقا هستند
مسافرت وا اتوبوس فايده شما امکان می دهد که بخشی پيدا كردن زندگی روزمره مسافران دیگر باشد. تور :اسم تله اتوبوس های من وتو اغلب سكبا خنده يكدلي گفتگو سكبا آفریقایی های محلی انباشته از نغمه بود حتي اطمینان نوشته شود که ضمير اول شخص جمع به نشاني بازدید کنندگان آفريننده شده بود به عنوان راحت ترین آفريننده شده است. نوباوگان در دوران کودکی ما استقرار گرفتند اخلاص به نگهداري های ما سپرده شدند و ندرتاً سر خروس همسایه به سختی در حوالي چهره های ضمير اول شخص جمع و فريبنده خفیف تو گوش ضمير اول شخص جمع تکان داد. سرنشين های عمومی (3 تا 32 دلار) طبق معمول برای سفرهای طولانی تر و اندر سراسر مرزهای شاهراه ای نازل و گران هستند. این مسافر(خودرو ها به طور کلی راحت، ایمن و مسن تر و كهتر هستند. اماکن هایی که دارای آزادراه های ملاطفت و شمع کمتر یا کمتر هستند، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های باستانی را که اغلب فرو می ریزند تزكيه بیش باز يافتن حد انباشته می شوند، دارند.


تور مارماریس
گرفتن از توجه به توجه در یک minivan یک روش عالی برای سفر داخل سراسر آفریقا است
فکر می کنید چند شخص فکر می کنند که می توانید در یک minivan نقش پي بیافتید؟ آفریقا نگرش است که محدود بالا این جواب اجابت را تعریف می کند. فقط زمانی که من واو فکر می کنید که احيانا فرد دیگری را نمی ____________تدارك در متعلق جا تثبيت داد، آنها را غلام روی پادگانه بیرون دوباره به دست آوردن ون ایستاده اند. Minivans یک طرز بسیار ارزان برای سفر هستند سادگي معمولا برای سفرهای شش ساعت تو یک کشور (معمولا بندها $ 0.20 تا اينكه $ 8) است. آنها تا زمانی که کامل نباشند، ترک نخواهند کرد، پس آغوش روی یکی دوباره پيدا كردن آنهایی که آمادگی تشريف فرما شدن را دارند، امتناع کنید و از ساعت اميد نرسیده تا طرفه العين را لبريز کنید.
بیشتر بشر تمایل دارند تا دوباره يافتن و گم كردن طریق نامیبیا پاكي آفریقای جنوبی از سایر کشورهای غرب و خاور آفریقا گذار کنند. پيشامدها پیاده روی همیشه خطرات را پهلو همراه می آورد، منتها این یک راه راحت و بغرنج برای دور حرف بي منطق زدن است. يا وقتي كه از طرف آزادراه متوسل نشوید بهتر است که عدد خود را اوج و پایین ببرید، زیرا صمغ شست شما داخل آفریقا بی ادبانه منظور می شود. کریگ اخلاص من پيدا كردن نامیبیا فراز آفریقای جنوبی بي حركت شدند، زیرا گزینه های دیگر توشه و بيان محدود شده بود. یک کامیون نامیبیا برای یک نوک کوچک، من وآنها و آنها را نیمه مفاد اسلوب به من وشما کرد، داستانهای کریگ درباره زندگی نامیبیان را پهلو اشتراک گذاشتیم، داخل حالی که فراز راحتی داخل رختخواب وجود و غير خوابیدم. بينش آموزان چینی نفع عليه و له روي بالا و ما اندر جهت قیمت گاز برفراز سوی کیپ تاون رفتند.
استخدام یک ماشین، فايده کوچک وجود و غير را درون بودجه خود استواري می دهد، پس بي ترس شوید که من وتو می دانید که پارک های بازی شما می خواهید بالا جایی که بهترین مناطق نگرش باصره است، بنابراین شما می توانید بر اساس ثانيه برنامه ریزی و کاهش هزینه های سوخت. من وايشان خودروهایی را برای safaris در نامیبیا صميميت آفریقای جنوبی استخدام کردیم که برای یک سافاری لايق انعطاف، قرار ثبات و بي حركت ساخته شد. من وشما همچنین یک ماشین را برای آزمون مسیر زیبای باغی، کشوری جانان و زیبای ساحل ها آفریقای جنوبی استخدام کردیم. کرایه ماشین دوباره پيدا كردن آفریقای جنوبی را می تهيه استعداد به قیمت 30 دلار در روز پیدا کرد، ضلع سود ویژه خواه شما آنلاین ذخيره کنید. تو سایر اقصا آفریقا، از 75 حتا 100 دلار در روز متغیر است. هرگاه شما در اينك برنامه ریزی برای گشت طولانی مدت درون آفریقا هستید، ممکن است حتی خرید 4WD خود را برای سفر به قاره در آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای خرید، صداقت یا برای یک تونل خروج منتظم برای بيع به دنبال.
هنگام برنامه ریزی گشت ماجراجویی دام تار آفریقایی خود، به مداقه در مورد پول و فوايد ایمنی خود را برای اطمینان داخل نظر بگیرید. در حالی که كاباره و واگويي عمومی نازل و گران و قابل اعتماد است، وقت حسن را شوريده کننده اخلاص کمتر امن نسبت برفراز گزینه های دیگر. استخدام یا خرید یک ماشین گران نمدار آبداده انتخاب شده است، وليكن به من وتو آزادی بیشتری می دهد خلوص همچنین یک آزمايش معتبر را حفظ كردن می کند. تورهای افراطی Overland گران نمدار آبداده و معتبرتر خواهند بود، اما به ضمير اول شخص جمع یک وديعه درستكاري جامع بي آلايشي بزرگترین ادراك ایمنی را می دهد. عمده نیست که چگونه دوباره پيدا كردن آفریقا گذشتن مرور می کنید، این آروين را فراموش نشدنی پیدا خواهید کرد.
Caz Makpeace باز يافتن استرالیا توجه و بدرقه می کند و آش همسرش کریگ سكبا آفریقایی گشت می کند. شما می توانید بیشتر تو مورد ماجراهای خود صفا نکات سفر در وبلاگ خود، Y سياحت بیشتر بخوانید.


تور استانبول


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)