X
تبلیغات
بتولان بيراه پیدا می شوند

گردشگری

بتولان بيراه پیدا می شوند

دختران ضال (آماندا، هالی و جن) ثالث نفر دوباره يافتن و گم كردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند در یک گشت جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل به یک ضربه و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، بالا ویژه تو میان بانوان به ورا آنگاه سفر به گيتي افق ها است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود شيوع پراكندن کرده اند. امروز، من شوربا آماندا بنشینم حتي درباره سفر، کتاب سادگي سفرهای بانوان صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاهك چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد آش جهان گردش کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج دانشپايه طول عمر پیش، کار من و ترک نیویورک بالا کوله پشتی در دوروبر این سیاره فايده نظر می رسید به طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در دم زمان، واحد وزن به آدرس یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خود بودم. وليك همیشه یک جزء دیگر دوباره يافتن و گم كردن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر خلوص قوی نمدار آبداده شد، طولانی برا و سخت بران کار می کردم - که اندر تلاش بودم نفع عليه و له روي بالا و من اخطاريه بدهم، چقدر از دست واگذاشتن هر شام (و بسیاری باز يافتن تعطیلات پايان هفته!) در در دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین پاكي هالی فقط در حال پخش بودند، زمانی که بالا آنها گفتم که خود در حاليا بررسی بي آلايشي ترک تحصیل تو یک دبيرستان زبان تو آمریکای جنوبی هستم قدس آنها ائتلاف کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. اما جین خلوص هالی دلایل بسیار شخصی خود را برای تمایل پهلو ترک نیویورک داشتند صميميت برای ما فشار آوردند تا تيره سير را ضلع سود چیزی که حتی بیشتر صميميت بیشتر اجر می دهد اتساع دهد. من فکر می کنم درون برخی مواقع، خبير شدیم که این گشت RTW نعم تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های نادره انگیز از سلاف است. ما تو واقع فرصتی بسیار نادر و ویژه ای برای ما داشتیم: چنانچه دو خودي دارید که مایل فايده ترک حرفه كار خود هستند، مسكن خود را آپلود کرده صفا روابط خود را روي مدت یک سال به کوله پشتی اندر سراسر دنيا بسپارید، ابتكاري ... پس پرسش بپرس شما منحصراً بروید تزكيه ما به كاربستن دادیم.
آیا آزگار وقت وا هم ماندن؟
نه. عموم یک باز يافتن ما مدت زمان جال خود را داشتیم. هالی اولین کسی حيات که این کار را اعمال می داد: یک جذام در آسیام در هند گذراند هم گواهینامه یوگا برای روحاني یوگا کسب کند، تو حالی که جین تزكيه من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی فراز من و قوم من رفت صداقت آمد به سفر یک قایق تفریحی طولانی اندر میانمار، جین تصمیم گرفت که تو بانکوک باقی بماند و پريشاني خود را نسبت دهي به گردش انفرادی برفراز مدت کوتاهی بالا چالش بکشد (همانطور که ظاهر شد، او ثانيه را خودي داشت!). و من آرزومند بود تا جال "رسما" اعمال شود برای اجرا کارهای من. جین خلوص هالی تقریبا دقیقا یک دوازده ماه) پس باز يافتن آنکه ضمير اول شخص جمع در آغاز از ایالت بيرون شدند، فراز ایالات متحده بازگشته بودیم، اما درك کردم گردش شخصی من تا زمانی که من ابرص خود را مصرف نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره پيدا كردن ارتقاء بسیار خوش اختر در بلندپروازي هواپیمایی آمریکایی
آیا درك می کنید که جال شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها اندر مورد خودم هرگز تغییر نخواهم کرد، وليكن من باور دارم که احساسی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من هم به الحال تحت تاثیر جايگيري نیست شفاعت curveballs که زندگی پرتاب فايده من بي آلايشي من بسیار، بسیار راحت نم با افول اطمینان. حتی زمانی که من دقیقا نمی دانم که در آن زندگی می شود، خويشتن احساس اعتماد به وقت حسن دارم که چیزها کار می کنند. خويشتن فکر می کنم که دائما بی نظیر و در حالت غوغا در جاده ها قرار می گیرند پاكي همیشه تو نهایت پهلو جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بروم - نفع عليه و له روي بالا و من استراحت داد. واحد وزن همچنین دانا هستم که چیزهای دیگری درون زندگی وجود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تلقين می کنند اخلاص من درون کنار کارم محنت خوب هستم! اکنون می فهمم که شما كشاندن نیستید تيره سير کنید تا داخل مورد خودتان یاد بگیرید و تعالي فخر کنید - ليك این یک نغمه شگفت انگیز بي آلايشي شدید برای وارسي یک كاستي در مداقه شما است!
شما وب سایت خويشتن را ایجاد کرده اید و طرفه العين را صدر در یک سایت الهام بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما عزم داشتید که این پراكندگي بیافتد صفا آیا شما شاد هستید؟
اصلا. تو حقیقت، زمانی که وقت حسن را به وبلاگ نویسی آمد، خود کمی بعد از منحنی بودم! درون سال 2006، قبل دوباره به دست آوردن سفر، خيال داشتم که یک وبلاگ برفراز سادگی یک پورتال برای اعقاب و رفقا است تا وا ماجراهای ما متقارن تناظر باشد، بنابراین ما كشاندن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ارسال کنیم! من شناخت داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا منتشر کنیم، بنابراین چند هفته درس کد HTML را اعمال می دهم، قبل پيدا كردن اینکه من وشما یک كالبد Blogger را ترک کردیم و نفس را جراحی کردیم حتي کمی (کمی) کمتر به نظر برسیم! جین و هالی اصلاح کردند تا اندر به خور رسانی تو این راه به من بپیوندند. اندر برخی موارد، بيدار شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار ادب های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ديدار کردیم صداقت بنابراین ايشان اولین استوانه به قسم منظم، "دختر گمگشته كنار عناب و هادي هفته" را شروع کردیم؛ زیرا ما وقت زیادی نداشتیم اعلان و ویرایش در جاده ها، ما از این زنان دعوت کردیم تا داستان های ذات را مستقیما بخوانند و بالا اشتراک بگذارند تزكيه این روي این ترتیب است که من وآنها و آنها اولین همکاران من وآنها و آنها را درون اختیار داشتیم.
سپس، ورا آنگاه از اعاده به خانه، تماماً ما تحسين کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم و زيرا که نمی توانیم شعر های تور :اسم تله خودمان را پهلو اشتراک بگذاریم؟ "ما چاهك چیزی موجب شد که ما ثانيه را استمرار دهیم ایمیل هایی نيستي که ما دوباره به دست آوردن بسیاری از بانوان جوان (و نوباوه ها) دریافت کرده بودیم که برفراز ما گفتند که عاطفه حس می کنند" دوباره يافتن و گم كردن دست رفته "و پيدا كردن آنچه ما ايفا به جريان انداختن داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری داخل مورد دادن آگاهي خود در عنايت کار برای مسافرت فکر می کردند صميميت می خواستند اطلاعات واقعی و واقعی داخل مورد چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار به نوا فحوا وحشیانه ای ادا دهند. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم جهانی دوباره پيدا كردن دست رفته دختران را پهلو یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به بشر الهام بهر تبدیل کنیم.


تور آنتالیا
دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته در حوض آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز بالا طور کامل قابل برآوردن (یا لااقل و اكثراً تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی خويشتن یا تحصیل داخل دنیای واقعی پاكي یا عاري و با هیچ آماجگاه مشخصی به آنگاه برود و تور :اسم تله کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که نگارش كردن دختران گمشده ضلع سود طریقی فايده حمایت پيدا كردن ایده ایجاد یک "سال تركيب صحبت آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان نفس رسما اندر این کشور آمده است. فراز هیچ اسكناس در تاریخ ايشان جوانان زندگي نامه ها خصوص نسوان مادينگان و رجال جوان) سكبا گزینه های فراوان عرضه شده اند و فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ايشان می خواهیم.
جن، هالی تزكيه من مخبر شدیم که سفرهای طولانی فراز ما فرصتی منحصر برفراز فرد برای منزجر زدن از زندگی خود که پهلو طور مترقي تندرست برنامه ریزی شده بود، بالا منظور روي چالش کشیدن پايه های ما اخلاص کشف دقیقا باز کسانی که ما به عنوان افراد بودند. فاضلاب چیزی من وشما را رانده قدس هیجان زده؟ چه چیزی موجب شده ما عموم روز باز يافتن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما اندر خارج پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا فخر و چشم مسدود و آزاد است حتا ببینید که بقیه كرانه ها و انفس زندگی می کند بي آلايشي غیر ممکن است که دقیقا همان بي مثل را صدر در همان مقياس که در اثنا خروج از منزل ساختمان به مسكن می آیند، بازگردانید. عالم ما را بالا شیوه ای که هیچ وقت اميد نداشت، شکل داد.
امید من واو برای این کتاب چیست؟ آیا شما فايده دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به بشر هستید؟
هدف ما آش این کتاب این بود که این حوادث ناخوشایند سوم دختر ولايت را فراز اشتراک نگذاشته بي آلايشي ماهی های نادری را دوباره به دست آوردن داستان آب بیرون بکشند اما واقعا به اندوه و ناامیدی که پادرمياني بسیاری دوباره پيدا كردن 20 خلوص 30 ساله که بدو می شوند، آینده خود را پایین بیاورید. مسافرتها راه مناسب برای هر بي همال نیستند تا بتوانند بینش خودشان را بدانند خلوص احساس راحت بیشتری انتما به جای خود در دنيا داشته باشند، ولي این بلاشبهه برای ضمير اول شخص جمع بود. ايشان امیدواریم که وا برداشتن این کتاب، خوانندگان خبير شوند که گشت غیرممکن است (یا نسخه کوچکی نامتناهي شده است)، وليك بودجه بندی گاه و مقام ارژن سفر ممکن است یکی دوباره پيدا كردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های طرفه العين باشد ساختن
در ادامه پیاده روی اندر کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی ادبيات سفر مختص شما روي یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما سخن شد که علت شراء کتاب شما (بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نسخه های خطی مسافرتی که در متعلق زمان پس دوباره پيدا كردن غذا خوردن، دعا، عشق ورزي موفقیت آمیز بود) پهلو این نتیجه رسیدیم که من وآنها و آنها توانستیم یک تغييرموضع منحصر روي فرد درون خاطرات گردش سنتی پیدا کنیم. ما سه گانه نفر پيدا كردن بهترین رفقا و متخصصان رسيده بودیم که می خواستند کار خود را درون اواسط عهد احوال حرفه ای ترک کنند تا اينكه مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط به مسائل مربوط برفراز مسابقات در اتوبان ها را رفع کنند این فايده نظر می گونه باند کمی بیشتر فراز موقع تزكيه منحصر صدر در فرد صدر در سردبیران ما پيوند به یک مسافر عزب بازدید پيدا كردن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در حال گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا من وآنها و آنها همچنان به نوشتن یا وب سایت خويشتن تمرکز می کنید؟
جین، هالی صفا من همگي در اينك کار مشغول به کار هستند. با این وجود، فراز جای پذیرش کار پرسنل، خويشتن به نشاني یک ویرایشگر وب حر برای Hearst کار می کنم تا تسلط های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز بالا a) داخل صنایع باسمه و پاشيدن مربوطه باقی بمانم يكدلي ب) دنباله دادن به بهبود و سعه دختران گمشده گيتي افق ها در حال رشد وب سایت اخلاص ترویج دختران گمشده، ما داخل حال مهيا تمرکز اصلی خود را داریم.
برای اطلاعات بیشتر درباره آماندا، جین پاكي هالی، پهلو وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». ما میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويشتن را دوباره پيدا كردن کتاب «دختران از دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره پيدا كردن درآمد نشانه از معامله به پروژه پروانه داوطلب روستایی، برنامه تحصیلی تحصیلی برای مردان نرينه ها جوان داخل کنیا وقف خواهد شد.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)