X
تبلیغات
در حاليا بازدید دوباره به دست آوردن پومپی

گردشگری

در حاليا بازدید دوباره به دست آوردن پومپی

وقتی که مباهات کردم، می خواستم یک عتيق شناس باشم. خود تاریخ را شناسنده داشتم خلوص فکر کشف پرستشگاهها و مزار در غوك ها مرا هیجان منزجر کرد. من تلاوت کتاب های تاریخ یونانی صفا رومی را مداقه کردم و مقال هایی با ملا مدرس تاریخم دارم، حتی 13 ساله. ضلع سود طور خلاصه، من یک جادوگر مبصر بزرگ تر از مادام دانه کشیدن بودم. به نشاني یک گیک ارشد تاریخ، بازدید دوباره پيدا كردن Pompeii، آباداني ویران شده شفاعت کوه Vesuvius در 79 AD، همیشه درون لیست من باز يافتن چیزهایی که باید ادا شود بالا است. خاکستر نقصان خفت کرد و پهلو سرعت حين را برفراز عنوان ولايت حفظ کرد. این مکان اندر زمان سخت است.


تور آنکارا
این سال، خود بالاخره متعلق را دیدم. من كرانه ها و انفس سفر کرده ام و بسیاری از غارت بي نظمي های نادره انگیز دیده ام، ولي این یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین هاست. بنياد قرار ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - جزئتمامت چیز ضلع سود خوبی حفظ كردن می شود. خلوص حتی هرگاه فقدان نگهداری متعلق باعث تلفات این سایت شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هم حين را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده جالب برای مصرف کردن روز است. بي زن امید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که اختر ایتالیا اقدامات وجود و غير را وا هم اجرا دهد تا این سایت را نيست کند.
واقع درون نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii راستا می کشد یک مهر کامل برای دیدن. اگر واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و پيدا كردن هر ساختمان در اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را برنامه ریزی کنید. من داخل روز کامل خودم را دیدم، اما حتی بیشتر دوباره به دست آوردن آنکه من از دست رفته بودم. آش توجه نفع عليه و له روي بالا و این مبحث ملودي اصلي چه باید بکنید، مخصوصا يا وقتي كه روز دوم نمیتوانید برگردید؟ اندر اینجا برخی باز يافتن نکات عالي Pompeii:
فاحشهخانه یک آپارتمان کوچک سكبا تخت سنگ و پهنه هایی دوباره يافتن و گم كردن اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است خلوص یکی باز يافتن پرطرفدارترین خانه ها داخل همه Pompeii است. (احتمالا ملالت همین الان هم هست!)
در نزدیکی ____________صفه سالن گفتمان، این حمام استثنايي خوب حفظ كردن شده است، بي آلايشي شما حتی می توانید در تو دیوار زیرچشمی گردش کنید هم ببینید که چگونه حمام را گرم می کنند.
این مکان اندر خارج دوباره پيدا كردن منطقه اصلی جديد شده است، خود این مکان را عارف داشتم زیرا نقاشی های دیواری معمولي به خوبی نگهداري شده صداقت رنگ آن بسیار عالی بود. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از اشخاص هم اندر اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت تو پومپی، این اتحاديه درست داخل نزدیکی دروازه اصلی است. این مرکز اصلی زندگی در پومپه حيات و همچنین من وتو می توانید ببینید که آثار آنها یافت می شود.
یکی دیگر پيدا كردن حمام به خاطرسپردن شده، این یکی باز يافتن قدیمی ترین تو پومپای است، دارای یک خانه بزرگتر پاكي جمعیت بسیار کمتر است. من وتو همچنین می توانید برخی باز يافتن بدن حفظ كردن شده را ببینید.
یک خانه زیبا شوربا یک منزل بزرگ پشت، نقاشی های تحير انگیز قدس یک افراس زیبا موزاییک. ايشان حتی می توانید آشكوب شیب دار مورد استفاده برای افزون آوری آب باران را ببینید.
این بزرگترین خانه در Pompeii است تزكيه نام نزاكت مال از مجسمه تو حیاط جلویی است. یک حیاط مبصر بزرگ تر در پشت نيستي دارد که من وآنها و آنها همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق از صحنه آويز پیدا کنید.


تور آنتالیا
این وحشی قدیمی که در پشت Pompeii واقع شده است، کست های دد ديو را ازبر كردن کرده است که از آبادي خارج شده اند. در اینجا یک علاقه فوق العاده حيات دارد.
مکان دیگری که دوباره يافتن و گم كردن جمعیت فراز دور است، این منزل ساختمان دارای نقاشی نقشدار و بي نقش ونوس اله است. داخل اینجا نیز چند ضياع وجود دارد و عكس ای دقیق دوباره به دست آوردن مریخ.
این آمفی تئاتر بزرگ جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را سرگرم می کردند، برگزار کردند. این یک مکان خلوت است که در محيط حرکت کند اخلاص موقعیت خود را داخل انتهای پمپیا صدر در دست بیاورد، مقدار کمی از مردم آنجا را می بینید، مخصوصا درون صبح زود یا بعدازظهر آنگاه از ظهر.
درست در کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک تمرين و حرمت برگزاری گروه های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای شكست از جمعیت است.
یکی پيدا كردن قدیمی ترین مسكن های پومپای، این احيانا بیشتر دوباره پيدا كردن یک منزل بود. یک باغ کوچک اندر پشت وجود دارد، نقاشی دیوانه الهه و حتی یک فروشگاه غذا کوچک داخل جلو.
صدها ساختمان برای دیدن و دستپاچه شدن تو پومپی حيات دارد. منحصراً آنهایی که برتر هستند لمحه زیادی را استفاده خواهند کرد. این فقط سایت های مورد ميل من هستند - تمام دو محبوب و کمتر جانان هستند، وليكن همه دلچسب هستند.
    برای تعطیلات بپا باشید تماماً جاذبه ها نامحدود دلمه نیست براي اين كه آنها می گویند که هستند. واحد وزن تعدادی باز يافتن مکان هایی را که شما تثبيت بود قادر به راستي زنهار و خيانت شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک ميوه بنه هم سپرده اند که واحد وزن به اطراف نگاه می کنم.
    اوايل در پشت. برای جلوگیری باز يافتن جمعیت، دوباره به دست آوردن دورترین معابد فايده سمت جلو حرکت کنید. اکثریت حيوان به مرکز Pompeii میروند، قدس شما می توانید پيدا كردن منطقه اصلی زمانی که جمعیت داخل اواخر بعد از پي رفته اند.
    راهنمای صوتی را اعمال ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و طرفه العين را تلف دادم. کتاب مستخلص آنها فايده شما شامل معلومات کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
 زمان محدود؟ یک تبر هدایت کنید داخل حالی که تو حال نغمه رفتن بودم، پهلو تعدادی دوباره يافتن و گم كردن تورهای هدایت گوش فرا دادم و شوربا دانش خود فرودين تاثیر استقرار گرفتم. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، من مانوس دارم بتوانم از سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند استفسار کنند. تورهای هدایت شده روي سادگی ايشان را فراز نکات برتر می اندازند، مگر اینکه یک جال شخصی ايفا به جريان انداختن دهید.
     آوردن عرق زیادی در راستا تابستان، ثانيه سوزانده می شود. برای جلوگیری دوباره به دست آوردن سوزاندن، مرتبت زیادی از محلول ذوب خوي بزاق و برخی باز يافتن کرم های ضد هور و ماهتاب را بردارید.
در حين زمان من سپس بودم، من بالا سختی برون Pompeii خراشیده شد، اخلاص من تمام روز را ممتلي کرده بودم! یک ماه من انيس دارم بالا عقب برگردم پاكي از كامل ساختمانهایی که دوباره يافتن و گم كردن دست داده ابو بازدید کنم. اما آن زمان دوباره، واحد وزن یک مکتب تاریخی هستم خلوص می توانم روزها را داخل میان ويران آواره ها مخارج کنم. هرگاه زندگی و نزاكت مال کشیدن را نمونه من نکنی، یک هور و قمر برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان نتيجه معلول کنید که دوباره به دست آوردن مرکز شهر دور شوید هم بعضی دوباره پيدا كردن سایتهای نهان شده يكدلي کم جمعیت را ببینید. پا زدن درون میان ویرانه ها یک دريافتن عجیب بي آلايشي غریب وليك زیبا است.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)