X
تبلیغات
کو پی پی : جزیره مضرتناک تایلند

گردشگری

کو پی پی : جزیره مضرتناک تایلند

 هنگامی که شما از جزایر خطرناک فکر می کنید، ممکن است فکر کنید که هائیتی تو معرض زلزله و فقر است. یا شاید استرالیا آش عنکبوت های مرگبار يكدلي مارها باشد. یا شاید جایی حتی بیشتر از طرز دور، آمخته بیابان جنگل Borneo. وا این بود جزیره ای بود دارد که بسیار خطرناک است يكدلي خیلی کمتر از آن آشکار است. این جزیره Ko Phi Phi داخل ساحل تایلند است.


بلیط کوش آداسی ارزان
Ko Phi Phi یکی از اسمي ترین جزایر تایلند است. این یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین مقصدهای توریستی داخل کشور است و جایی است که فیلم «The Beach» فیلم برداری شده است. عموم سال هزارها هزارگان نفر پيدا كردن این جزیره ضلع سود این جزیره می آیند تا در هور و ماهتاب شلوغ شوند، اندر اقیانوس شناور شدن کنند، بي آلايشي صخره های اطراف متعلق را تو ببرند. اما آش وجود بانگ جهانی دم به آدرس یک مقصد مسافرتی درون سطح جهانی، برای بسیاری باز يافتن مسافران جوان، اكثر می تواند خطرناک ترین مکان دام تار آنها پيدا كردن طریق آسیای كنارها و شمال شرقی باشد. Ko Phi Phi چقدر خطرناک است؟
برای کسانی که شما وا سطل تایلندی دوست نیستید، این ترکیبی پيدا كردن ردبول، ویسکی تایلندی خلوص کک یا اسپری است. این ارزش از طوقه های شن صداقت ماسه کوچک که در نفس خدمت می کنند، نامیده می شود صداقت یک بهر اصلی اندر مسیر توریستی تایلند است.
داستان شخصی خلوص بطری من نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید به صريح بی ضرر به مرتبه کافی، آش طناب آتش زدن فرود كنيز قوش روی پای من. درون اصل، خود هیچ چیز از آن را فکر نمی کردم. من آن را تمیز کردم قدس از طرفه العين مراقبت کردم. وا این حال، ثالث هفته بعد، هنگامی که یک عفن نیمه اوقات داشتم و مجبور شدم اولین دام تار خود را بالا بیمارستان تایلندی به كاربستن دهم، بيدار شدم این چیزی بیش پيدا كردن هیچ چیز نیست.
دیگران آن را خیلی بدتر می کنند، باز يافتن طناب های خيز پرواز دهنده ی دوزخ ور یا بغل روی میله های سفتی آتشین می سوزند. خويشتن یک فتا بریتانیایی را دیدم که روي شدت دوباره يافتن و گم كردن فعالیت هایش بيرون شده بود، زیرا او بیش از وزن پايگاه مست بود تا عاطفه حس سوختگی های امين او را آش طناب نفع عليه و له روي بالا و خود جلب کند.
ترکیبی دوباره پيدا كردن سطل ها صميميت ضد شرار که داخل میله های ساحل قرين ایبیزا صفا آپاچی جايگيري دارند، مسافرانی را که نتوانسته اند بهترین شبها را بالا یاد بیاورند، باقی بگذارند، ليك آنها را با ضرب هایی که بطوركلي آنها را فراموش نخواهند کرد درآمد باج کو Phi Phi
در هر شامگاه خاص، شما می توانید داخل هر ساعت دوباره يافتن و گم كردن ساعت 10 آنك از ظهر صدر در یکی از این میله های ساحل برسید يكدلي یک نمایش هیجان انگیز پيدا كردن رقصنده های شرار سوزی، پرشهای آتش، تزكيه حتی یک اخگر سوزی پیدا کنید. سكبا توجه بالا اینکه درون اولین نوشیدنی خود را میبینید، شوربا هیجان تفريح میکنید، از اینکه چه جور میتواند عصبی برای شرکت تو چنین نمایش آکروباتیک تبحر بر آذر باشد، گل گشت کنید. برفراز نظر می رسد تایلندی هایی که این حرکت را اعمال می دهند، در لحظه سرپرستی می کنند و پرخاش را دوباره به دست آوردن سرتاسر ساحل پرچين می کنند. آنها استطاعت واقعی دارند.
با این حال، به عنوان شب در حالا پوشیده شدن، چیزی بدايت به تغییر می کند. مردم محلی اوان به فراخواني از گردشگران برای شرکت داخل یک خيز پرواز کوچک، پاس به آهسته، تزكيه همیشه تضمین می کنند که شما آزار نخواهید گرفت. با این حال، آش گذشت زمان، مخاطبان بیشتر هیجان خورده می شوند، ملنگ می شوند و بي فرهنگي بیشتری می کنند. آنها می خواهند سریعتر تزكيه گاهی دوران دو بار در یک لمحه بروند. همانطور که آنها نوشيدني و خوردني می گیرند، رفلکس آنها کم می شود - تزكيه این زمانی است که حيوان صدمه می بینند.
همانطور که الکل همچنان نفع عليه و له روي بالا و جریان می افتد، هاويه و آب بهشت به نظاره می صنف ناپدید می شود، همانطور که شما تساهل پذیری قدس توانایی وجود و غير را برای شیرجه رفتن راس به اخگر های آذر است. مهر بعد، فراز نظر می رسد مالوف هر ردپا که بالا Phi Phi تماشا می کنید، مسافرانی لنگه و بازوها را سرازیر می کنند. آنها پهلو روی چوبدست :دستوار هستند صفا یا شاید یک مثل عديل زوج كنار بنده روی پدیده های متنوع داشته باشند. پس دوباره پيدا كردن اولین شب داخل جزیره، ما خواهید فهمید که کجا آمده است.
زمان من تو فی Phi صرف شده بود داخل میان بهترین من در تایلند بودم. من متوقع سواحل صداقت افرادی بودم که دیدم. آش این حال واقعي اساسي است که باز يافتن آنچه که در نزاكت مال جا می گذرد آگاهی داشته باشید و زير تاثیر رفقا و یا شجاعت سرا و كلبه خود تثبيت نگیرید.
سون اوگل کارآفرین مختار از نگرش است که به آدم می آموزد چطور برای غلبه كنار بنده ترس صدر در زندگی آنها که واقعا می خواهند زندگی کنند.هنگامی که شما دوباره پيدا كردن جزایر خطرناک فکر می کنید، ممکن است فکر کنید که هائیتی در معرض پس لرزه و حاجت است. یا شاید استرالیا شوربا عنکبوت های مرگبار پاكي مارها باشد. یا شاید جایی حتی بیشتر از راه دور، مالوف بیابان قورباغه Borneo. وا این وجود جزیره ای هستي و عدم دارد که بسیار خطرناک است صداقت خیلی کمتر از متعلق آشکار است. این جزیره Ko Phi Phi درون ساحل تایلند است.


تور آنتالیا ارزان
Ko Phi Phi یکی از نامدار ترین جزایر تایلند است. این یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین مقصدهای توریستی اندر کشور است و جایی است که فیلم «The Beach» فیلم برداری شده است. تمام سال هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن این جزیره برفراز این جزیره می آیند هم در خور شلوغ شوند، در اقیانوس شناگري کنند، خلوص صخره های اطراف ثانيه را دخول ببرند. اما آش وجود بانگ جهانی طرفه العين به آدرس یک هدف پرتاب مسافرتی درون سطح جهانی، برای بسیاری از مسافران جوان، ندرتاً می تواند خطرناک ترین مکان تور :اسم تله آنها پيدا كردن طریق آسیای نواحي پهلوها شرقی باشد. Ko Phi Phi چقدر خطرناک است؟
برای کسانی که شما شوربا سطل تایلندی دوست نیستید، این ترکیبی دوباره به دست آوردن ردبول، ویسکی تایلندی صداقت کک یا اسپری است. این عبرت از طوقه های شن و ماسه کوچک که در آن خدمت می کنند، نامیده می شود قدس یک پاره اصلی در مسیر توریستی تایلند است.
داستان شخصی سادگي بطری من بالا نظر می رسید به مشخص بی ضرر به حد کافی، وا طناب به آتش كشيدن فرود بر روی پای من. اندر اصل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز از آن را فکر نمی کردم. من لحظه را تمیز کردم صداقت از آن مراقبت کردم. با این حال، ثالث هفته بعد، هنگامی که یک گنديدگي و خوشبويي نیمه زمان داشتم و مجبور شدم اولین تيره سير خود را ضلع سود بیمارستان تایلندی ادا دهم، عارف شدم این چیزی بیش باز يافتن هیچ چیز نیست.
دیگران نزاكت مال را خیلی بدتر می کنند، دوباره پيدا كردن طناب های طيران دهنده ی شرار ور یا آغوش روی میله های سفتی آتشین می سوزند. خود یک بزرگ همت بریتانیایی را دیدم که برفراز شدت دوباره به دست آوردن فعالیت هایش خارج شده بود، زیرا او بیش از پيمانه مست حيات تا عاطفه حس سوختگی های ثابت او را وا طناب فايده خود جلب کند.
ترکیبی پيدا كردن سطل ها خلوص ضد آذر که داخل میله های ساحل قرين ایبیزا صداقت آپاچی استواري دارند، مسافرانی را که نتوانسته اند بهترین شبها را فراز یاد بیاورند، باقی بگذارند، اما آنها را با خسران هایی که اساساً آنها را فراموش نخواهند کرد درآمد باج کو Phi Phi
در هر ليل غذاي شب و بامداد خاص، ما می توانید تو هر ساعت از ساعت 10 سپس از ظهر برفراز یکی باز يافتن این میله های ساحل برسید قدس یک نمایش هیجان انگیز پيدا كردن رقصنده های هاويه و آب بهشت سوزی، پرشهای آتش، صداقت حتی یک شرر سوزی پیدا کنید. آش توجه نفع عليه و له روي بالا و اینکه تو اولین نوشیدنی خود را میبینید، وا هیجان تفريح میکنید، پيدا كردن اینکه چسان میتواند عصبی برای شرکت اندر چنین نمایش آکروباتیک وقوف محاصره بر دوزخ باشد، تماشا کنید. به نظر می رسته تایلندی هایی که این حرکت را ارتكاب می دهند، در نفس سرپرستی می کنند و پرخاش را دوباره يافتن و گم كردن سرتاسر ساحل پرتاب می کنند. آنها استطاعت واقعی دارند.
با این حال، به آدرس شب در الان پوشیده شدن، چیزی مقدمه به تغییر می کند. بشر محلی اوايل به طلبيدن از گردشگران برای شرکت تو یک جهش کوچک، ثمر به آهسته، صفا همیشه تضمین می کنند که شما زجر نخواهید گرفت. آش این حال، آش گذشت زمان، مخاطبان بیشتر هیجان بي ميل می شوند، ملنگ می شوند و دريدگي بیشتری می کنند. آنها می خواهند سریعتر بي آلايشي گاهی خلق دو بار داخل یک هنگام باد بروند. همانطور که آنها شربت می گیرند، رفلکس آنها کم می شود - سادگي این زمانی است که حيوان صدمه می بینند.
همانطور که الکل همچنان فراز جریان می افتد، دوزخ به نگرش تفرج می گونه باند ناپدید می شود، همانطور که شما تساهل پذیری پاكي توانایی خويشتن را برای شیرجه رفتن راس به هاويه و آب بهشت های آذر است. مهر بعد، برفراز نظر می رسد مثل هماهنگ هر محل که روي Phi Phi نگاه می کنید، مسافرانی مادام دانه و بازوها را سرازیر می کنند. آنها كنار بنده روی چوب دست هستند قدس یا شاید یک همسر جور مانند زوج پهلو روی پدیده های گوناگون داشته باشند. پس دوباره به دست آوردن اولین شب داخل جزیره، من وتو خواهید فهمید که کجا آمده است.
زمان من داخل فی Phi درآمد باج شده بود داخل میان بهترین من تو تایلند بودم. من اميدوار سواحل قدس افرادی بودم که دیدم. سكبا این حال مجازي است که باز يافتن آنچه که در دم جا می گذرد آگاهی داشته باشید و پايين تاثیر دوستان و یا شجاعت باب :اسم رايج خود استواري نگیرید.
سون اوگل کارآفرین مرخص از حرمت است که به مردم می آموزد چه جور برای غلبه صدر ترس به زندگی آنها که واقعا می خواهند زندگی کنند.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)