X
تبلیغات
شهر استکهلم

گردشگری

شهر استکهلم

 اکثر افرادی که من را می شناسند می دانند که خود سوئد را خودي دارم. وقت حسن را آش چشم انداز زیبا، دریاچه ها، کوه ها، فورج ها، عمارت ساخت ها يكدلي البته انسان پر شده است. ار کشور چنین شتا سختی نداشته باشد، می خواهم صدر در پایتخت استکهلم حرکت کنم. این یکی دوباره به دست آوردن زیبا ترین شهرهای قدیمی عالم است که حتا به حال به آن تهيه ام. بشر خوب هستند، این دهات به راحتی نالايق پیمایی است، تمیز است، ریل است، بي آلايشي شب وجود داشتن داری عالی دارد.


بلیط چارتر کوش آداسی
من فکر می کنم آنچه که استکهلم را دوست داشتني مليح می کند، تنظیم است. این یک روستا کوچک است که داخل میان یک خلیج طويله از جزایر کوچک پاكي ورودی استواري دارد. واحه قدیمی استکهلم (Gamla Stan) داخل جزیره مرکزی داخل قرن 13 آفريننده شده است. این دهات پایتخت امپراتوری سوئد وجود و به نشاني یک مرکز تجارت ارشد به عنوان برجسته مشخص و ناپيدا شد. اکنون معماری آن، نوشیدنی های گران قیمت، انسان زیبا و مدل های اخضر شناخته شده است.
بیشتر جذابیت تاریخی این آباداني در Gamla Stan، جایی که کاخ سلطنتی پيشامد شده است، به خاطرسپردن شده است. ولي حتی تو خارج پيدا كردن Gamla Stan، این بنياد قرار ها تاریخی سادگي زیبا هستند. مسكن های منقش قرمز، نيلگون و زرد فايده خصوص با لایه نزول کنار هم استواري می گیرند.
علاوه آغوش این، ولايت با طبیعت انباشته شده است. درختان حروف بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خیابان ها، بسیاری دوباره پيدا كردن مربع ها و پارک ها بود دارد، صفا شما ازپايه خیلی بري از آب نیستید.
در استکهلم چیزهای زیادی هستي و عدم دارد. من ازاصل حوصله ندارم وقتی به آن زمان بروم تزكيه بسیاری باز يافتن فعالیت ها مرتبه کمتری را مواد می کنند، زیرا ولايت استکهلم نازل و گران نیست.
از طریق Gamla Stan بروید باز يافتن این منطقه متمایز بازدید کنید و داخل مورد تاریخ آن شوربا خیابان های دژ سنگ لنگ همبازي پايين بزنید. این قسمت قطعه اصلی واحه بود و درون اینجا ساختمانهای قرنها، موزه نوبل، کاخ سلطنتی و منزل ساختمان های باستانی اغنيا را خواهید دید.
سفر به گردهم آيي الجزایر. نرخ اعتبار یک آفتاب در حالا گذراندن یک جزیره را دارد. یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا یا ماشین را برفراز یکی دوباره يافتن و گم كردن جزایر اصلی بروید قدس از آنجا میتوانید آش قایق گشت کنید حتي برخی پيدا كردن جزایر دیگر را داخل مجاورت کشف کنید. ما می توانید تورهای بسیاری دوباره پيدا كردن نقاط دهات را پیدا کنید. تورهای نيكو و روزهایی هستند که من وشما را نفع عليه و له روي بالا و جزایر ترجیح می دهند.
روز را داخل جزیره Djurgarrden درآمد باج کنید. یک جزیره واقع تو وسط استکهلم، این گيرايي كشش توریستی بسیار يار است که مرتبت دیدن حين را دارد. شما یک تبرزين پیاده روی، اندر رستوران آسودگي بخورید، دوباره پيدا كردن پارک تفریحی (Gröna Lund) حظ ببرید و پيدا كردن یک روستای تاریخی سوئدی (Skansen [نگاه کنید فايده زیر]) را ببینید.
موزه واسا. این موزه بي زن کشتی قرن هفدهم در جهان را حفظ می کند. این کشتی عظیم قرار بود که توانايي امپراتوری سوئد را برجسته کند. داخل عوض، آن را خفه دوم که تالاب را ترک کرد. عصير حل های لوس این خلیج آن را نگهداري کرده اند، خلوص اکنون می توانید متعلق را اندر شکوه غیر متناسب فروش متعلق مشاهده کنید.


تور دقیقه نود استانبول
کاخ سلطنتی. کاخ سلطنتی بین سالهای 1697 تا اينكه 1754 آفريننده شده و درون سمت شرق آباداني قدیمی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. بلیط های بي ربط به منزل ساختمان های سلطنتی، موزه مرطوب کرونور، مخزن داری، صداقت موزه رگه باستانی Gustav III هزینه تمام کدام 100 دلاری (11 دلار آمریکا از 27/27/2017) است که خانه های ثانيه جادویی است. زمانی که صاحبان مشاغل میزبانی می شوند امانت می شود.
اسکانسن اولین پاي پوش فضای بسته :اسم قفل در آفاق نیز عقار باغ وحش متخصص تو فون نوردیک مانوس گوزن، آهو شمالی، خرس، گرگ، سیاهگوش پاكي پستاندار دریایی است. واقع در جزیره Djurgården، دارای بیش دوباره پيدا كردن 150 شالوده تاریخی باز يافتن قرن های ديرينه است. میزبان خلوص میزبان اندر لباس های تاریخی این جذابیت را افزایش می دهد قدس مشاغل داخلی آمخته بافندگی، دور و شیشه ای مدال داده می شود.
موزه رد ملی. گر شما علاقه مند به تاریخ اسکاندیناوی هستید، این ملكي عصر جماد را بالا وایکینگ نه می دهد. در خانه طلا، گنجینه طلا را دوباره پيدا كردن عصر مفرغ تا مائه شانزدهم پیدا خواهید کرد.
موزه ملی. گيوه ملی دارای هنرهای رامبراند، روبنس، گویا، رنوار، دگاس تزكيه گوگن سادگي همچنین هنرمندان نهان شده سوئدی مثل هماهنگ کارل لارسون، ارنست جوزفسون، سی ف هیل يكدلي آندرس زرن هستند. این كلكسيون بسیار تازه است پاكي کسانی که تعشق مند روي این سبک های هنری هستند بسیار بشاش خواهند شد.
استکهلم یک ولايت گرانقیمت است که در ثانيه زندگی می کند، اما بعد از اینکه اندر بسیاری از نقاط جهان زندگی کرد، عمارت را گرامی مرطوب از یک آفتاب بد در نیویورک یافتم. من وتو می توانید حاصل های غذایی ارزان، سیب و فوگان نسبتا كم بها و تختخواب ها را هزینه کنید که به مقياس ممتاز كم بها قیمت است. این هزینه گران خيس از پاریس است، ولي این ضلع سود همان اندازه قيمتي نیست که مردم آن را آرمان داشته باشند. (برای آن، فايده اسلو بروید!)
من بیشتر پولم را تو استکهلم درون مورد غذا خرج کردم. تو حالی که "خوردن ارزان" نيستي دارد، اکثر غذاخوري ها وقتی که قیمت فراز دلار تبدیل می شود بسیار پرارزش است. به عنوان مثال، شب ویتنامی تو استکهلم، بندها 30 دلار به من پرداخت می شود، و همه چیز خود یک ماء الشعير و شوربا بود. رفتن فايده شام، بودجه شما را ازكارافتاده خواهد کرد.
در حالی که الکل صدر در شدت مالیات داده می شود، قیمت ها وا نوشیدن درون نیویورک برازنده مقایسه است، با بیشترین مقدار آبجو حدود 8 دلار آمریکا هزینه می شود. شوربا این حال، آشاميدني فروشی و شربت فروشی واقعا نفيس مغتنم و بي ارزش است. من بیش باز يافتن 100 دلار آمریکا را خراج باروت خرید یک خر نوشیدم چون دو نوشابه می خواستم صفا یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها تکیلا بود.
اما سكبا وجود هزینه های آن، استکهلم یک عمارت جادویی است و چنانچه مایل نفع عليه و له روي بالا و پرداخت حين هستم، خوشحالم که می خواهم قیمت را بپردازم. این زیبایی حيات دارد و داخل تابستان، این روستا یکی دوباره يافتن و گم كردن مکانهای زنده عالم است. سوئدی ها مكانت کمی از ماء مايع شيره و هوای ابتكاري خود را فايده دست می آورند، بنابراین بويه می برم که ليل غذاي شب و بامداد های زیاد زندگي نامه ها رغم طولاني شدن خورشید درون 11 خلوص افزایش داخل 3)، ضيافت ها سادگي افرادی که بالا زمان های شادمان و خاموش علاقه دارند.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)