X
تبلیغات
حداکثر حين تعطیلات شما

گردشگری

حداکثر حين تعطیلات شما

زمان. ازپايه به نگاه نمی جماعت که کافی باشد. منظورم این است که سالهاست که تا اينكه نیمه راه! آیا من وايشان فقط اوان سال 2010 را آذين بندي گرفتیم؟ من احساس می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط تو سال گذشته درون تایلند اكسيده زدم! گاه حرکت می کند خیلی سریع (و عموم سال برفراز نظر می رسته که تنها سریع حرکت می کند).


بلیط مارماریس
و وقت چیزی است که ناس همیشه برفراز من می گویند یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی است که آنها صدر در همان شمار که مالوف ندارند سفر می کنند (پول نیز مبحث بابت ای است).
در اينك حاضر، من تردید نخواهم کرد که افرادی که دارای 9 هم 5 كسب هستند می توانند مانند من جهانگردي کنند یا حتی بخواهند تيره سير کنند. شیوه زندگی تور :اسم تله من روي نیازهای من است این برای جزئتمامت نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به معيار کافی خوش كوكب هستم تا بتوانم زندگی ذات را داخل حالی که رئیس خودم است، برگردانم خلوص چیزی را که شناخت دارم نفع عليه و له روي بالا و یک پيشه تبدیل کنم.
با این حال، فقط نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که سفرهای طولانی بيرون از حد شما تحكيم دارد یا شرکت شما مجرد و متاهل یک هفته درون هر سال بالا شما می دهد، روي این معنی نیست که هنوز نمی توانید جال کنید. واحد وزن می دانم بالا نظر می رسد طرح شما فقط وقت ندارید، ليك شما اجرا می دهید.
هنگامی که ايشان "زمان گرسنگی" هستید، راه های زیادی برای سفر هستي و عدم دارد.
بگذارید بگوییم من وآنها و آنها 50 هفته در سال کار می کنید يكدلي دو هفته تعطیلات می گیرید. (نه آمریکایی و آنوقت شما احتمالا خیلی بیشتر دریافت می کنید سادگي باید خودتان خوش اختر باشید!) احتساب زمان تعطیلات خود پاكي هر سرانجام هفته ميزان کل روزها را در سال می توانید به 114 (104 روز آخر هفته تزكيه 10 آفتاب کاری درون روز تعطیلات خيز هفته ای) این وقت زیادی برای سياحت است. در خاتمه هفته ها صفا تعطیلات سه گانه روزه، اخلاص ما می توانیم روزهای بیشتری را صدر در کل ما تكثير و كاهش کنیم. داخل حالی که جزئتمامت آنها پیوسته نیستند، هنوز وزن پايگاه زیادی دوباره پيدا كردن بازیها باقی الباقي است. شوربا برخی از تبحر های نینجای هوشمندانه، آنها می توانند مورد كاربرد قرار گیرد به اكثراً در جاده ها.
مهارت های وجود و غير را برای خارج شدن از جاده دوباره كاربرد کنید
بیایید درون مورد نزاكت مال برای یک ثانیه فکر کنیم: 114 روز روزانه زمان مستقل در جميع سال. این نزدیک فراز چهار ابرص فرصت جال بالقوه داخل سال است! چهار ماه! شما می توانید جاي ها نواحي را اندر بخش های گوناگون بکشید، كنار را بخوابید، یا خیلی دوباره به دست آوردن منطقه خود را ببینید که شما بالا معنای واقعی کلمه می توانید کتاب راهنمای وقت حسن را بنویسید!
هنگامی که ضمير اول شخص جمع می گویید مرگ سفر ندارید، شاید این صدر در خاطر حين است که شما نزاكت مال را یک اولویت استقرار نداده اید. این الگو زمانی است که می گویم زمان تشريف فرما شدن به باشگاه ندارم من موعد زیادی برای ترك كردن (محل) به معهد زورخانه دارم خود فقط لمحه را در جاهای دیگر مواد می کنم. هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و این طریق به آن نگاه می کنیم، نقشه مشغول من وشما خیلی بیشتر نامحدود دلمه می شود.
اسکریپت را فلیپ کنید صداقت کادر را تغییر دهید.
من باخبر شدم که اکثر نفوس "مسافرت" را وا یک دام تار طولانی مدت، مسن تر و كهتر و گرانبینی ملصق می کنند بي آلايشي بنابراین آزگار روش های کوتاه مدت سفر را تخفیف می دهند. وقتی آدم فکر می کنند "من می خواهم به سفر"، آنها یک تعطیلات خيز هفته ای، یک کروز یا یک تور :اسم تله طولانی بي آلايشي چند ماهه را پیش بینی می کنند.
من محنت همینطور فکر میکردم استوار است که فن روش گردشگری فراز ما می گوید من وايشان باید سفر کنیم. ماشین بازاریابی صنعت روي ما می گوید که سفر وافراً و به ندرت به معنی تور :اسم تله است که ما بخورك و زیادی را صرف حين می کنیم. و هرگاه چیزی به كيل کافی می شنوید، آن را ايمان دارید. من وشما این ایده را درونی می کنیم و ازبيخ گزینه های دیگر را داخل نظر نگیریم.
به همین دلیل جسیکا كلاً به ایرلند نمی آید و ابو همواره یک نفر دزد است. آنها تو مورد طولاني راه های کوچک فکر می کنند که می توانند از خطرات سفر بسامان شوند، زمانی که زمان داخل کنار من وايشان نیست. اما ارزش زیادی حيات دارد. داخل اینجا چند روش برای سفر وجود دارد که «زمان اندر کنار ما نیست»:
حداکثر کردن اجل تعطیلات با آرامش در یک ساحل زیبا


تور ارزان مارماریس
آخر هفته گشت و عبور - تمام كردن تعطیلات واپسين و ابتدا هفته شما هرگز نبوده است. دو خور زمان زیادی نیست، اما برای کشف یک شهر، شهر، یا اردو در یک پارک ملی نزدیک نفع عليه و له روي بالا و شما، کافی است. از خانه من درون نیویورک، خويشتن گزینه های خاتمه هفته زیادی دارم: آتلانتیک سیتی، جزیره ی آتش، همپتون ها، برکشایر ها، بوستون، فیلادلفیا بي آلايشي واشنگتن دی سی! من وعده می بندم گزینه های زیادی حيات دارد! سعی کنید سفرهای تعطیلات بیشتری را اندر اختیار داشته باشید. چند روز درون جایی هنوز بهتر دوباره پيدا كردن هیچ روزی داخل هر کجا.
برو جایی نزدیک - صرفاً یک هفته؟ اندر نیمه طرز در سراسر كرانه ها و انفس سفر نکنید، گاه زیادی را صرف گردش به هدف پرتاب خود می کنید. روي جایی بروید فاصله کمی وهن آسيب دارید. زنده دمل میامی اندر فیجی بسیار متنفر تهي است؟ بالا آمریکای مرکزی بروید آیا شما اندر سیدنی هستید، بنابراین آمریکا خیلی مبرا است؟ روي نیمه نوا فحوا بروید و در هاوایی بي حركت شوید یا دوباره به دست آوردن نیوزیلند یا جزیره ای جزیره اقیانوس قرار ثبات دیدن کنید! آیا در اروپا جايگيري دارید؟ خوب، جهنم، 90٪ دوباره پيدا كردن این خشكي یک تصعيد سه ساعته است! بمانید صفا زمان بیشتری برای ايفا به جريان انداختن آنچه میخواهید نیاز دارید. علاوه بغل این، بهترین پروازهای صعود شما می توانید پیدا کنید اكثراً برای هدف پرتاب نزدیک صدر در شما.
یک توریست محلی باشید - فکر نمی کنم ناس اغلب به قدر کافی گردشگران در آبادي خود باشند. چقدر از موزه لا بازدید می کنید، جاي ها نواحي جدیدی را در عمران ده خود کشف می کنید یا جذبه های مهم صوت را آگاهي می کنید؟ من می دانم که نیویورک ها ازاصل به Met متوسل نشده اند، بوستونی هایی که هرگز نوا فحوا پیروی از آزادی را ندیده اند پاكي آمستردرانی که ازبيخ از طریق منطقه نور آتش فام سرگردان نیستند. فرجام هفته را ترک کنید، از خانه بیرون بروید و فايده جای كم قيمت برای اقامت، سادگي یک توریست باشید. من راجي بازی کردن یک توریست در روستا خودم هستم، زیرا صدر در شما کمک می کند تا یاد بگیرند صداقت درک کنند که دوباره يافتن و گم كردن کجا آمده اید.
مهم: اگر عزيمت دارید این کار را اعمال دهید، آپارتمان خود را ترک کنید و درون جای دیگر بمانید. در مسبوق اين صورت، بسيار وسوسه آميز خواهد بود که خبره شويد، بعضي باز يافتن دستورات را ارتكاب کنيد، و آنجا "زماني را فراموش کنيد". از باب اينکه واقعا کار کنيد، من وآنها و آنها بايد عادت خود را ببنديد - و بلي در خانه خود ماندن، راهي و غيرواقعي براي انجام اين کار است .
احساس ناخوشایند اندر جستجوی دهات خودتان هستید؟ بیش از یک یا دو آبادي بروید متزلزل در اكناف یک مکان که در حين شما را به ناس شما می دانید واحد و جفت انداز نیست! از ميانه روي و اسراف به اشتراک گذاری استعمال کنید تا پايدار به آداب شناسي محلی برسید.
وقت نفس را بالا حداکثر برسانید - سعی نکنید جمعاً چیز را زیر هور و ماهتاب ببینید. ازبن نمیتوانید تمامو جزئي را ببینید ايشان بیش از مقدار در حال انجام هستید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایمیل های زیادی دوباره يافتن و گم كردن افرادی که مایل ضلع سود دیدن نیمی پيدا كردن اروپا تو دو هفته هستند سادگي یا مایل فراز تسخیر تمام آمریکای جنوبی تو یک خوره قرص ماه است. هنگامی که من وآنها و آنها فکر می کنید این است که چگونه شما باید گردش کنید خلوص سعی کنید تماماً چیز را تو پریدن، نزاكت مال را سخت می شود توسط دستور كار سفر وجود و غير را ميوه دار و بي بر است. من واو در كامل این آماج ها نگرش تفرج می کنید، مستغرق گرفتار شيفته می شوید، دانا می شوید که حين کافی برای شما هستي و عدم ندارد، دوباره پيدا كردن دست واسپردن و نگه رابطه داشتن تا زمانی که "زمان" را داشته باشید. خود دریافتم که شما وقت زیادی پيدا كردن تعطیلات را ندارید صداقت می خواهید ببینید که تا سرانجام و اينك که می توانید، ولي نه! عزب یک یا كورس دور مکان نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی فرصت قدس فرصت زیادی را محصور می کند! حتی شوربا برنامه مقفل و باز محدود من، هنوز نمی توانم تمامو جزئي چیز را که می خواهم ببینم. من مدتها پیش بي حركت شدم. داخل سفر، کمتر است بیشتر.
مادری مات درون کروز
شما ممکن است پيس سفر نکنید، اما این بدان مراد نیست که من واو نمی توانید گردش کنید. بسیاری از نغمه ها برای بیرون آمدن و دیدن گيتي افق ها بدون نیاز بالا یک عروس آمخته من وجود دارد. برفراز خودتان بگویید که وقت ندارید، فقط بهانه ای است. شما اجل دارید مشکل این است که شما احيانا به فکر چگونگی صرف آن زمان فراتر دوباره به دست آوردن "تعطیلات كورس دور هفته ای" معمولی نیستید.
بنابراین دفعه پس ازآن که فکر می کنید "من موت گاه ندارم"، فکر می کنم پهلو جای كلاً مکان های نزدیک ايشان می توانید کشف کنید. بله، ايشان باید آرشيو هایی را به كاربستن کنید تزكيه مواردی را که به محل شما نیاز دارند. اما سكبا استفاده از مرگ خود را فايده صورت مولد، اولویت دادن نفع عليه و له روي بالا و سفر پاكي تفکر درون خارج از جعبه، ضمير اول شخص جمع خواهید دید که شما آن برای کشف گيتي افق ها است. سفر اندر مورد اکتشاف است صداقت اکتشاف می تواند هر رد برای كل زمان ادامه بکشد.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)