X
تبلیغات
زنان نباید مجرد و متاهل سفر کنند

گردشگری

زنان نباید مجرد و متاهل سفر کنند

این یک بريد مهمان ميانجيگري لورا A Wandering Sole است. لورا چندین سال است که یک سياح انفرادی دارد و همه جا پيدا كردن اردن بالا نامیبیا بالا مصر تور :اسم تله کرده است. لورا عموم هفته یک مقاله تو مورد سفرهای مادينه برای این سایت بنویسد. همانطور که من انيس دارم نوشتن، این یک درون مايه است که من در مورد نفس بی ملاحظه هستم. لذا بعد لورا را بردار.


تور دقیقه نود آنتالیا
خطرناکه. چگونه به بعد خواهی رفت؟ کجا می مونی؟ وساطت خودت اما، ما یک زن هستید
اگر شما ماده هستید يكدلي علاقمند بالا سفر هستید، احيانا بعدا این مناسبت ها را شنیده اید. واحد وزن نمیتوانم پهلو شما بگویم که حد دفعاتی را که فردی پيدا كردن مسافرت من ايرادگيري کرده است - جایی که میروم، چه جور میروم، یا این که خويشتن خودم میروم. من اندر حال آماده در یک سفر بيزار دنیا هستم يكدلي می توانم اطمینان دهم که تور :اسم تله انفرادی یک آروين ی ايمان نکردنی است تزكيه شما نباید پيدا كردن طریق اندوه و تردید دوباره يافتن و گم كردن دستش بیفتید. اندر اینجا پنج دلیل برای سفر نفع عليه و له روي بالا و تنهایی ایمن است:
حتی عجیب صفا غریب، سرزمین های خارجی معمولا برفراز کشور شما پيوند دارند. این که آیا یک مونس یک خويش در دم زندگی می کند یا شما شوربا افراد محلی هماهنگی داشته اید، هر ردپا که هستید بروید روابط پیدا می کنید. گر شما در اكنون برنامه ریزی برای اولین سياحت خود هستید، توصیه نمی کنم به گيرودار یک ناحيه جنگی یا یک جزیره دور مغرور در اقیانوس ساكت آرامش بروید، جایی که نمی توانید اصطلاح صحبت کنید. صدر در دنبال مکان دیگری هستید که می توانید بالا آن، دوباره پيدا كردن طریق افراد، فعالیت ني و بله یا آداب شناسي اشاره کنید. این می تواند من وشما را روي این سبک زندگی کمک کند.
منابع بی پایان برای طرح ریزی تعطیلات یا گردش طولانی بود دارد. این روزها من وايشان می توانید مشورت ای دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای، سنديكا های سفر، وبلاگ ها، توییتر و مسافران دیگر دریافت کنید. اگر تحقیقات پیش دوباره به دست آوردن زمان به كاربستن دهید، در مورد مکانهایی که به نزاكت مال سفر می کنید، اعتماد بیشتری خواهید داشت. خود همیشه قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن فايده مسائل ایمنی، هزینه لا و نزاكت نگاه می کنم. تحقیق درون مورد آماجگاه شما می تواند نفع عليه و له روي بالا و تمامی سوالاتی که ممکن است داخل مورد نشانه انتخاب شده من وآنها و آنها را پاداش دهد و احيانا هر رويه تردیدی که من وشما را برگزار می کند را دوباره به دست آوردن بین می برد.
اگر فراز زمان هایی که مردم به من حرف اند، "به بعد برنخورند!" یا "شما ممکن است بمیرید" طنين می شود؛ این بیشتر توصیه هایی است دوباره يافتن و گم كردن افرادی که بطوركلي به آن مکان لا نبوده اند بي آلايشي هیچگاه تحقیقی درون مورد آنها انجام نداده اند. روزنامه ها بسیار تاثیرگذار هستند. من نمی توانم به شما بگویم چند ثمر که من مجلات نوشته هاي چاپي بین المللی را وارسي کرده ام، ثابت است که مغلوط است. من وتو باید منابع پاكي مشاوره های قابل توكل را از افرادی که می دانید تو مورد آنها گپ زن می کنید. من یک ثمره به والدینم اشاره کردم که قصد دارم فراز رواندا بروم. سيد من ضلع سود من گفت، "شما نمی خواهید." او پهلو شدت نگران جديد گذشته مشحون از رواندا بود. ار تحقیق نفس را به كاربستن دهد، می دانست که رواندا امن ترین کشور اندر شرق آفریقا است. هنگامی که او حين را تحقیق کرد، من اصلاً یک کلمه دیگر درون مورد آن را نگفتم. میزان اثم و جنایت تو حیاط صبر شما می تواند به همان تعداد ناچیز رايحه که شما فايده سمت متعلق هدایت می شوید یا نه.


تور آنتالیا ارزان
بنابراین من وايشان تصمیم گرفتید بغل روی یک انفرادی سفر کنید، وليك از دريافتن تنهایی ترسیدید. قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه درون این گردش بمانم، تردید داشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 150 روز مبدا در اتوبان را شوربا "خودم" سپری کردم، ولي واقعا، فقط سه گانه روز از وقت حسن روز فايده تنهایی برج شدم. من صرفاً بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را در نوا فحوا ملاقات کردم. حتی با کمی تلاش، شما دد ديو را در سفرهای خود خواهید دید. این که آیا از طریق مدعو شما، گشت و عبور یا نشستن درون یک کافه است، از اینکه چطور برخی دوباره به دست آوردن گفتگوهای کوچک، به آشنايان جدید دام تار و دوستی های طولانی منتجه منتهي می شود، خيره خواهید شد. گر شما اندر مورد لحظه نگران هستید، پیشاپیش از خوابگاهها یا مهمانها بروید. برنامه ریزی برای شرکت درون سفرهای يوميه که در نفس شما آش دیگر مسافران عارف داشتنی ديدار مجدد خواهید کرد.
شاید ما می دانید کسی که تو برزیل مورد زخم و شتم ايستادگي گرفت، داخل ایتالیا کشته شده یا درون آفریقای جنوبی يافت شده است. این اتفاق می تواند تو هر کجا رخ دهد، بنابراین من منحصراً برخی دوباره به دست آوردن عقل سلیم را پي می کنم. خويشتن اقدامات احتیاطی دارم من اندر اکثر شهرها تو شب تنها نیستم، من ضلع سود جای اتوبوس عمومی بالا طور آباد سرویس تاکسی قابل اتكا می گیرم، خلوص من شناخته شده است که کمی بیشتر برای محل جايگيري که یک نگهبان 24 ساعته درون صورت فقر . گاهی اوقات، دد ديو در زمان لغزش به سادگی اندر جای اشتباه هستند. اغلب آنها بی ملاحظه بودند یا باید بهتر جميل باشند. من یک خوابگاه كم قيمت را خويش دارم، دوباره پيدا كردن سواری كاپيتان محلی حظ می برم، بي آلايشي کسی که آشنا ندارد تو شب به موعد مناسب بخوابد؟ اما هنگامی که ایمنی من درگیر است، واحد وزن از طولاني این موارد احتراز می کنم. خواه تحقیق وجود و غير را اجرا داده اید، پس ازآن اقدامات احتیاطی را اجرا دهید که امنیت کلی نگرش را نشان می دهد.
اگر نمی خواهید، تو بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های تحير انگیز خلوص تجربیات ايمان نکردنی دوباره پيدا كردن بین رفته اید. بسیاری از تپش دل های ما اندر مورد گشت به نشاني یک مادينه هنگامی که ما فايده سمت متعلق برسیم، بی بنيان هستند. شوربا برخی دوباره يافتن و گم كردن برنامه ریزی و نمونه و ذائقه برای ماجراجویی، ايشان می توانید داخل سفر رویای نفس را مستحضر کنید صداقت ترک متعلق ترس يكدلي دلسردی پشت، حتی خواه شما یک بتول است!
اگر نمی خواهید، داخل بسیاری پيدا كردن مکان های حيرت طرفه انگیز سادگي تجربیات ايقان نکردنی باز يافتن بین رفته اید. بسیاری از التهاب های ما در مورد تور :اسم تله به آدرس یک زن هنگامی که ما روي سمت طرفه العين برسیم، بی بنياد هستند. شوربا برخی باز يافتن برنامه ریزی و نمونه و چشايي مذاق طعم برای ماجراجویی، من وتو می توانید تو سفر رویای نفس را مطلع کنید تزكيه ترک لمحه ترس يكدلي دلسردی پشت، حتی اگر شما یک دختر است!
لورا واکر وب سایت را ادا می کند. یک متزلزل تنها. او داخل حال مرتب در پورتلند معتمد است، در آنوقت او Amsha، اثاث جانبی و حيثيت تجاری کالا تولید شده اندر شرق آفریقا را ادا می کند. لورا علاوه كنار بنده کسب بي آلايشي کارش، لورا به عنوان یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه مطلع در شهرش کار می کند. او شوربا مشتریان سراسر عالم کار می کند و باز يافتن دانش بي كران خود نفع عليه و له روي بالا و سواحیلی برای خدمت ضلع سود مشتریان کنگو كاربرد می کند. او همچنین درون خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر تو آفریقا، آمریکای مرکزی صداقت کوبا است.


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)