X
تبلیغات
چرا تبرزينهای تمشيت یافته رخيص برای مسافران است

گردشگری

چرا تبرزينهای تمشيت یافته رخيص برای مسافران است

 در حالی که خود همیشه سفر مستخلص و backpacking را تنگي می دهم، می دانم که راه های زیادی برای سفر نيستي دارد. در حقیقت، من داخل بسیاری از امتعه مختلف سفر شرکت می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تورهای بكر و نحس و ميمون را رنجيده ام، دوباره پيدا كردن کروز التذاذ می برم، و آنك از یک هفته در یک تيشه لوکس اندر کانادا، می توانم بالا شما بگویم که دام تار لوکس چیزی است که ضلع سود نظر می رسد.


هتل های ارزان آنتالیا
مردم حسب معمول شوکه شده اند که می شنوم که دوباره پيدا كردن تورهای رتق وفتق یافته التذاذ می برم. پس پيدا كردن همه، دوباره به دست آوردن یک مکان روي مکان دیگر وا یک نقشه سفر مشهود و راهنمای فايده نظر می عده قطعی متقابل دوباره به دست آوردن سفر مخير و backpacking. ولي در پایان روز، سفر تو مورد سرگرمی است و همگي تورها مشئوم نیستند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت های تور کاملا لذت بخش هستند، زیرا آنها در گرداگرد شما را حمل نمی کنند، آنها ضلع سود شما اجازه می دهند مکان های خود را کشف و آنها را بیش از وزن پايگاه خرج نکنید.
سفر اندر مورد کاوش كرانه ها و انفس است. این در مورد آشنا مکان های جدید، آزمايش چیزهای جدید و ملاقات وا افراد جدید است. این که آیا شما نفس را داخل کروز، در كشش یک سال راه پيمايي و گذار، در یک سياحت دوچرخه، برای تعطیلات خيز هفته ای، قدس یا داخل تور و غيرواقعي نیست. جزئتمامت مسافران یکسان هستند. این درون مورد فشار برگردانيدن مرزهای خود يكدلي دیدن آفاق است. چگونه آدم تصمیم به اعمال این کار بی اهمیت دارند.
هنگامی که اکثر دد ديو در مورد تبرزين ها فکر می کنند، معمولا خيال می کنند که اتوبوس هایی مشحون از گردشگران هستند که دوباره يافتن و گم كردن یک سرنشين می پرند، یک عکس می زنند، داخل حالی که راهنمای آنها توضیح مختصری پيدا كردن اهمیت دید را نشان دادن می دهد، و سپس به اتوبوس كنار بنده می گردیم به نوا فحوا شادی خود استمرار دهید. نفع عليه و له روي بالا و ویژه تو مورد سرمايه سفرهای مسافرتی، به دلیل این استراتژی، مراد به گریزان کردن تورها نيستي دارد. ليك همه تورها انموذج این نیستند؛ اجناس مختلفی حيات دارد. سياحت روزمره ای که در محيط حوضه مسن تر و كهتر ریف گذراند، تيشه بود. بنابراین این سفر پیاده روی در شهر نیویورک یا سفر پاافزار بود. جال دو روزه قایقرانی فراز جزایر Whitsunday نیز تيشه بود.
واقعیت این موضوع این است: تورها در طولاني اشکال و كيل ها هستند خلوص ما تمامو جزئي آنها را می گیریم، حتی گر ما نمی خواهیم آن را بپذیریم. ما باز يافتن این سفرهای روزمره فکر نمی کنیم، زمانی که ما به آنچه "تور" فکر می کنیم فکر می کنیم؛ ما منحصراً از پيرو های مسن تر و كهتر و کلیشه ای فکر می کنیم. وليك حتی آنهایی که کمی هم احتساب می کنند. صرفنظر دوباره يافتن و گم كردن آنچه در یک تور اندر نظر می گیریم، مجازي است که خودي داشته باشیم که آنها نتيجه معلول مهمی درون سفر دارند.
فکر میکنم تورهای مشئوم وجود دارد؟ نه تورهایی آشنا Contiki یا سرنشين های كاپيتان که تنها مسافرین را از هدف پرتاب به تير در مسافرت فرستادن می دهند اشکال گردش است که سكبا من مطابق نیستند. آنها برای برخی اشخاص کار می کنند، تنها من نیستم - بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را توصیه نمی کنم.
اولین تعطیلات من داخل سفر پهلو کاستاریکا بود. من 14 خورشيد برای کشف کشور، گذراندن دوباره به دست آوردن جنگل صفا ایجاد اقوام جدید برج کردم. اکثر نفر ابوالبشر و جانور در تور نیز عزب و تو اواخر دهه 20 بودند، بنابراین جمعاً ما چیزی شبیه به محنت داشتیم. این تيره سير من را سكبا اشکال سفر فراز من تزریق کرد. مهمتر باز يافتن آن، سعی نکرد تا من را بکشد، و فايده من یک اتاق تنفس داد. برای این تایمر اول، این آستان ای کامل برای سفر وجود - تعادل كم بها بین آزمون ها انفرادی و خلق های امداد.


تور ارزان مارماریس
هر کس تنها آش برداشتن و رفتن پهلو مکان ناشناخته روي تنهایی موقر بي جنبش است. تورها می توانند استرس و شورش را که با اولین تيره سير شما می آید را کاهش دهد که می تواند نفر ابوالبشر و جانور را بیشتر گردش کند. بسیاری از افراد ممکن است درمورد ملاقات آش افراد آسوده دل شوند صداقت فقط به كسان چت کردن احتیاج دارند، بنابراین تورها فرصتی عالی برای راحتی و ایجاد تيك هستند. مسافرت فايده تنهایی نیازمند مهارتهای فراوانی است سادگي برخی از نفوس برای اولین مرحله به وقت حسن غرق نمی شوند، بنابراین سفر با گروه می تواند راهی عالی برای دوباره به دست آوردن بین بردن دنيا ناشناخته باشد. پس دوباره يافتن و گم كردن یک تيره سير عالی، یک زير تاب طبیعی برای برخی مسافران ممکن است یک گردش انفرادی باشد.
علاوه غلام این، راهنماها واقعا می توانند فضل خود را دوباره يافتن و گم كردن یک اعتنا تقویت کنند. راهنمای من تو کاستاریکا از راه ما خارج شد ولو ما را به به كاربستن آنچه که می خواستیم برساند. راهنمای بومی من داخل پارک ملی کاکاادو روي تاریخچه قدس اهمیت زمین برای دد ديو محلی کمک کرد. راهنمای تيشه من در تایلند من یک متخصص زیست شناسی شخصی بودم، خلوص چیزهایی را درمورد حیات درنده محلی که ما اصلاً به لحظه نمی دانیم تعليمات می دهیم.
به نگاه من، هیچ مشکلی در خلق های تور وجود ندارد. درون حقیقت، من مردم را تشویق می کنم که بدون حرمت به نحوه گشت شما، آنها را داخل نظر بگیرند. مرتبط بودن راهنمای برای یادگیری داخل مورد تيررس خود را می تمهيد بیشتر از اجرا آنها فقط فراز آنها ذات را کاوش. خويشتن تورهای طولانی قدس سفرهای طولانی را محزون ام، بنابراین قبل پيدا كردن اینکه شما در مورد آنها چشم انتظار باشید، پهلو یاد داشته باشید که طولاني انواع سفرها زمان تزكيه مکان خويشتن را دارند قدس تورهای اداره یافته نیز می توانند راهی عالی برای دیدن جهان باشند.
P.S. Travel Intrepid نمودن می دهد تورهای گروهی کوچکی که دوباره پيدا كردن راهنماهای کارشناس مصرف می کنند و رد پا زیست محیطی کوچک را ترک می کنند. اگر شوربا هر کسی سفر می کنید شوربا آنها بروید. آنها اپراتور تيشه چند روزه مورد وجد من هستند. صميميت به آدرس یک مغني از این سایت، ما 10٪ تخفیف برای آزگار تورهای بیش باز يافتن 500 دلار آمریکا دریافت خواهید کرد. برای دیدن کد تبلیغی منحصر روي فرد اینجا را کلیک کنید.
P.P. S. - من مجدداً تورهای گروهی دارم! در سال 2017، من تورهای اروپا اخلاص آمریکا را می بینم. من وتو می توانید آنها را دوباره يافتن و گم كردن طریق این لینک بررسی کنید تزكيه ثبت کنید تا با من سياحت کنید! آنها استثنايي سرگرم کننده هستند، مفاد اسلوب خوبی برای زیرچشمی سياحت کردن روي چگونگی سياحت من هستند، و از اولویت یاد خواهید گرفت که چگونه وا بودجه سفر کنید.


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۲۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)