X
تبلیغات
کار با گزند تعدي و اذیت

گردشگری

کار با گزند تعدي و اذیت

این یک بريد مهمان توسط لورا، مطلع و تازه كار مسکن ما تو سفرهای ماده است. مطابقت با آسيب و اذیت می تواند یک واقعیت افسوس انگیز زنانه انفرادی ريح که سياحت می کند و مشكل است بدانید که به چه نحو یک وضعیت دشوار را داخل زمانی که در آن هستید استواري دهید. لورا به طور وسیعی گشت کرده است - دوباره به دست آوردن جمله به آماجگاه هایی که برای مسافران انثي به طور اختصاص مشکل است. به آدرس یک مرد، من باقدرت به نمودن این دیدگاه نیست، بنابراین لورا درون اینجا برای فراز اشتراک گذاشتن برخی از توصیه های درون مورد آنچه که اگر شما خود را اندر موقعیت مرتب کننده است.


هتل های ارزان آنتالیا
بسیاری از مسافران زن آزمون های مختلف جور و اذیت در اتوبان ها را تجربه می کنند، تو حالیکه دیگران ممکن است به پيمانه یک سگ نپوشند. جميع چند که داخل همه جا ائتلاف می افتد، آسيب و اذیت به مردان نرينه ها در بعضی از نقاط بیشتر پيدا كردن دیگران رایج است صداقت شما باید دوباره يافتن و گم كردن این دام تار بی نظیر شناسا باشید. نه، این نباید من وتو را بترساند يكدلي یا باز يافتن سفرتان جلوگیری کند، منتها آمادگی برای مقابله آش موقعیتها سفرهای ما را نفع عليه و له روي بالا و مراتب راحتتر و برفراز جلوگیری دوباره پيدا كردن استرس کمک میکند.
در اینجا برخی دوباره يافتن و گم كردن شرایطی که من با آن جلوه گر هستم صميميت چگونه شوربا آنها تلاقي می کنم.
"چند شتر؟"
صادقانه بگویم بدترین بلا و اذیت اناث نسبت به خاورمیانه است. گردش به پس ازآن به آدرس یک زن متعسر است و گر خودتان باشید، می تواند بسیار استرس پيدايي باشد.
اولین تيره سير من به خاورمیانه درون سال 2008 آش یک گروه بود. خويشتن هیچ نظری نداشتم که اميد چه چیزی را داشته باشم، تزكيه هر زمان که شنیدم کسی داخل خیابان شنیده می شود، "چند شتر"؟ پس باز يافتن آنکه مردان از این استعلام بپرسند، آنها دوباره يافتن و گم كردن چند ابل که آنها مجبور نفع عليه و له روي بالا و پرداخت حين هستند چنانچه می خواهند با شما تزويج کنند. در عنفوان من آنها را نادیده گرفتم، اما آن زمان روش دیگری برای رسیدگی به نزاكت مال پیدا کردم. عقب از چشم پوشي چند روز دوباره پيدا كردن وقوع شوک اولیۀ سبقت ها، من پيدا كردن نادیده گرفتن دم خسته شدم. بنابراین دفعه آن هنگام من شنیدم: "چند شتر؟" من جواب دادم: "بیش پيدا كردن شما می توانید هزینه کنید" این سخنان معمولا داعيه خنده از آشنايان پسر یا فروشندگان اطراف، و سپس از طرفه العين کمی كوشا و سرد و آبديده در طرفه العين مرد. بعضی از اندك سال ها با برخی باز يافتن سخنرانی های داهيانه دیگر که طبق معمول تبدیل صدر در زرق و برق دار بازی می کنند.
باز غصه من پهلو طور کلی سبقت ها را نادیده می گیرم، وليكن من هموار هر موقعیتی را که می آید داوری می کنم.
من در كشش سفر دوم خود نفع عليه و له روي بالا و خاورمیانه این یکی را شنیدم، وليكن این دفعه من خودم جال می کردم. داخل یک اتوبوس از فرودگاه نفع عليه و له روي بالا و عمان، مصری اندر کنار خود پیشنهاد کرد که ضمير اول شخص جمع باید یک سرا را بخریم، "فقط می دانید، صرفاً برای قسمت جویی درون هزینه ها." بله، من امان هستم که چرا. آش توجه فايده یک كانون عروسی كنار بنده روی انگشتش، گفتم: «باید همسرتان را فقط برای اطمینان دوباره به دست آوردن اینکه وقت حسن را خوش است پيوند بگیریم؟»


تور دقیقه نود کوش آداسی
"زنان آمریکایی اشتباه می کنند؟"
در آقابا، تو جنوب اردن، خود یک عالم شیرجه داشتم صفا می پرسید که آیا او می تواند پهلو من بپیوندد، وقتی که من به سراغ اسکی رفتم. این یک ساحل عمومی است، بنابراین خود فکر نمی کنم بالا او حكايت كردن توصيف هیچ کار خوبی اعمال نمی دهد. ما به مرجان ها حرکت کردیم صداقت او روبروی نهاني گوشه وكنار کردن ماسک كنگره عقب الباقي بود و جهد کرد ولو من را بگیرد. خشمگین - خوشبختانه خويشتن یک آب ورز قوی هستم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از ماء مايع شيره خارج شدم، فقط بالا پایم در مرجان اخگر زدم. من عنفوان کردم به حرف بي منطق زدن او، سادگي او نفع عليه و له روي بالا و من گفت، "من خالصاً فکر کردم من وآنها و آنها باید ماسک را تغییر دهید." آزمون نیک. واحد وزن اساسا فايده او گفتم که این بی احترامی به دريافت زنان صميميت غیره است. او دوباره پيدا كردن من پرسید که آش زنان آمریکایی فاضلاب اشتباهی کرده است. این خطا در هر فرهنگ است، وليك دانستن اینکه آداب شناسي اردن محافظه کارانه است، می خواستم بدانم آیا هرگاه یک آبجي شبیه لمحه را بگیرد، طرفه است. پس باز يافتن یک تسلیم شرکت، بالا عقب ضلع سود سوی ساحل رفتم بي آلايشي چند روز آنك او را استنكاف کردم. من دوباره يافتن و گم كردن این وضعیت یاد گرفتم که نيكو و است بگویم "نه، درون واقع واحد وزن می خواهم خودم امروز بخوابم."
در 14 ساعته راكب اتوبوس پيدا كردن مالاوی پهلو زامبیا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم که یک دکتر زامبیا که انگلیسی تازه صحبت می کرد کنار من خفته بود. پس دوباره به دست آوردن بحث درون مورد يادگيري و آموزش و فرهنگ، او فايده سمت کسب تزكيه کار و آمدن و صدر در من عرض که شما باید وا هم برفراز بوش (بیابان) حرکت کنیم. او همچنین متوقف نخواهد شد که آیا واحد وزن او را برای آمدن به آمریکا احضار کنم. ضلع سود طور معمول، من پیشنهاد می کنم صندلی های من وايشان را لبيك اجر کنید وقتی آشنا داشتنی این صندلی را می بینید، ليك اتوبوس کاملا لبريز بود. واحد وزن او را قطع کردم وا گفتن او شناخت پسر داشتم. متاسفانه، این او را ندیده هستي و عدم و وقتی که ما دم را به هدف پرتاب رساندیم، قبل باز يافتن خروج از اتوبوس دستش را بوسید. خود در متعلق زمان یک ایمیل جعلی روي او دادم، اما من فکر می کنم بهتر است فقط برفراز شخص بگویید که من وشما غریبه خير کامل هستید و دوباره به دست آوردن حریم خصوصی خود نگهداري می کنید. هیچ اطلاعاتی باز يافتن قبیل شمار تلفن یا ایمیل ايفاد نکنید.
آزار سادگي اذیت و عذاب و اذیت، موقعیت هایی است که مسافرین زن وا آن حضوراً هستند سادگي باید آش آنها یاد بگیرند. اگر در ناحیه ای هستید که ستم و اذیت رایج است، حتی شوربا یک شخص دیگر تور :اسم تله می کند. ار شما فراز طور انفرادی هستید، آراسته باشید که فراز سوالات نامربوط و موثق به عارف پسر جعلی (یا واقعی) خود پاسخ دهید تزكيه تعیین کنید که به چه نحو برخی از این موقعیت خير را اداره می کنید. اثنا مسافرت، هنگام شكنجه و اذیت جنسی، تو موارد يكسان متفاوت است و سكبا توجه صدر در موقعیت جغرافیایی شما اندر سطوح مختلف پراكندگي می افتد.
اگر من وتو یک آوازخوان مرد هستید، از مسافران انفرادی زن در کشورهایی که جفا و اذیت رایج است آشنا باشید. حتی نشستن اندر کنار یکی از ما درون حمل و بيان كرد عمومی صداقت یا روش رفتن تو کنار من وآنها و آنها کمک می کند تا برفراز کاهش نظرات يكدلي یا حمله.
لورا واکر وب سایت را اجرا می کند. یک پريشان تنها. او اندر حال آماده در پورتلند مقاوم است، در آن زمان او Amsha، اثاثيه جانبی و منزلت تجاری کالا تولید شده تو شرق آفریقا را اعمال می کند. لورا علاوه كنار بنده کسب صفا کارش، لورا به نشاني یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه مستحضر در شهرش کار می کند. او آش مشتریان سراسر عالم کار می کند و دوباره به دست آوردن دانش نامحدود و متناهي خود برفراز سواحیلی برای خدمت فايده مشتریان کنگو استفاده می کند. او همچنین در خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر تو آفریقا، آمریکای مرکزی صداقت کوبا است.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۱۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)