X
تبلیغات
خارج شدن دوباره يافتن و گم كردن منطقه راحتی شما

گردشگری

خارج شدن دوباره يافتن و گم كردن منطقه راحتی شما

من یک کوله پشتی از طریق و دوباره پيدا كردن طریق وقتی که در اتوبان زندگی می کنم، من مفت زندگی می کنم، من درون خوابگاه خير باقی می ماند، بیشتر غذاهای خودم را طباخي می کنم، معاملات را بررسی می کنم، و سعی می کنم از مرتبه صرف نگاه کنم. ولي زمانی که من داخل یک رعايت به همان مقياس که من تو تابستان امسال اندر نیویورک برگزار کردم، تمایل دارم که مخارج کنم. من درون زمانی که من در اتوبان ای نیستم پول نمی گیرم.


بلیط ارزان کوش آداسی
و وقتی که بتوانم هزينه و دخل کنم، واقعا مصرف می کنم. واحد وزن چیزهای بكر را آشنا دارم، من در رستوران های فانتزی سفره می خورم، لباس های رخيص قیمت را پيدا كردن جمهوری موزن خریداری می کنم، سكبا دوستانم در میله های مرسوم، علاقه مند می شویم، پاكي من الکترونیک اسپیرینگ را می فروشم. داخل بعضی موارد، دوستان و من ما متوسط كلاس بیست خلوص یک ساله هستند.
سال باستان من داخل مورد برخی دوباره پيدا كردن هنرمندان بوهمیا داخل اینترنت دیدم. آنها سایت خود را دوست داشتند، هنرشان خنک بود، قدس آنها بسیار مردم به زمین بودند. من واو دوستیابی آنلاین را عمران ترقي دادیم، وليك شیوه زندگی آنها کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است. هیچ چیز استثنايي ای داخل مورد زندگی اجتماعی من بود ندارد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، كيش های اجتماعی من خیلی جالب هستند. وليك آنها فراز فستیوال های جایگزین مانند Burning Man و آسمان غره و برق در یک بطری می روند. آنها واقعا روي هنر وابسته نفع عليه و له روي بالا و عشق شهوانی می پردازند. آنها دارای بسیاری از سوراخ ها صفا خالکوبی نچ هستند. برخی باز يافتن آنها تو کمون های تازه :قيد جديد زندگی می کنند. آنها وگان هستند. (من نمی توانم بي بیکن زندگی کنم.) خلاصه، آنها کاملا منازع و دوست شبکه اجتماعی عادی واحد وزن هستند.
برای من، سفر تنها درون مورد بازدید پيدا كردن مکان های متنوع نیست. من غالباً از کجا بازدید می کنم. بله، من خواستار کاوش داخل برخی نقاط دنيا هستم، وليك آنچه که واقعا میخواهم کشف کنم، زندگی درون این سیاره است. واحد وزن می خواهم بدانم فرهيختگي چگونه با هم ادغام می شود، چرا ناس فکر می کنند تزكيه کار خود را انجام می دهند، و چگونه هفت میلیارد باز يافتن ما پهلو این گيتي افق ها می آیند. بله، من می خواهم پاریس را ببینم و درون سواحل تایلند غيبت بگویم، وليكن آنچه که واقعا می خواهم بدانم این است که به چه علت فرانسوی ها راغب شورش هستند، بله ایتالیایی ها فتنه می کنند، به چه علت من همیشه درون ژاپن گایجین هستم و به چه دليل تاجیکستان فايده نظر می گونه باند فقط بیان احساسات در دو شکل: خوشبختی اخلاص یا خشم. (اگر شما در تایلند زندگی می کردید، این آخرین نکته را درک می کنید.) برای من، سياحت درباره درک نفر ابوالبشر و جانور جهان است.
هنگامی که فرصتی برای تشريف بردن و دیدن این محارم و بيگانگان در رنو، نوادا شدم، خود فرصتی برای تجربه کردن چیزی متفاوت بالا وجود آوردم. بنابراین من با کنجکاوی زیادی اخلاص ذهنیت بسیار مسدود و آزاد رفتم. هر چاهك که درون من انداخت، من اراده داشتم بروم. رینو اندر مورد تجربیات جدید حيات و من فايده دنبال یک یا كورس دور چیز بودم.
ما برفراز یک کنسرت تکنوایی رفتیم که شباهت شباهتی نفع عليه و له روي بالا و یاد ماندنی بود. من آش افرادی که موهای آبی سادگي عجیب صداقت غریب داشتند آویزان شدم. بسیاری پيدا كردن چراغ های نئون، داروهای زیادی نيستي داشت قدس چیزهای زیادی نيستي داشت.
با این کار او وا یک فرزند و بنده زاده صحبت کرد که خیلی راجع ی فروشگاه جنسیش مكالمه کرده و درباره چیزهایی که شوربا همسرش می گذرد، گپ زن می کند.


تور استانبول نوروز 97
بحث درون مورد انرژی و علاقه زیاد بود. (و حتی یک مادينه که توقع کرد بیگانه است)
من این همگي عجیب را پیدا کردم بسیار عجیب است منتها در عین الحال بسیار، خیلی تماشايي :اسم پرشور است، حتی يا وقتي كه من همیشه نمی توانستم پيوستگي برقرار کنم.
میدونی چیه؟ اوقات بسیار خوبی داشتم. همگي خیلی ابتكاري و دوست وار بودند. آنها واقعا نفع عليه و له روي بالا و آنچه به كاربستن می دهند علاقمند بودند. آنها متوقع این واقعیت بودند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی خويش را پهلو اساس شرایط ذات زندگی می کردم، بي آلايشي من واقعا این واقعیت را مالوف داشتم که آنها رنج بودند. افرادی را که رویاهای ذات را لذا بعد می کنند خودي دارند. آنها واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و دایره نفس بردند، من را کباب می کردند، من را برای شکرگذاری دعوت کردند. ما اشتياق را برای موسیقی، زندگی و دم كينه انتقام واقعی به اشتراک گذاشتیم.
یکی پيدا كردن چیزهایی که در چهار سال سفر اندر سراسر دنيا آموخته بابا این است که كس اساسا یکسان هستند. افرادی که آمریکایی، استرالیایی، ژاپنی، تایلندی یا ازبک هستند، نيز چیزی را می خواهند: مسرور شوند، بی ريسك باشند، رفقا داشته باشند، آنچه را که می خواهند ادا دهند و پيدا كردن زندگی كيف ببرند.
با رفتن فايده خیابان، ما وافراً و به ندرت در كيفيت دیگران توقيع های ناگهانی ادا می دهیم حتی اندر حالی که نمایش "کتاب را با پوشش خود منشور و نواهي نمی کنند" نگرش. شما گت را می بینیم که خیابان را می گذراند خلوص فکر می کند "عصبانی". طفل ها آلات بازی را درون پارک نچ می بینند بي آلايشي فکر می کنند "پانک".
من بروز می کنم که من آدم را قضاوت می کنم حتی قبل باز يافتن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم تصمیم گرفتم داخل مورد مردم در رنو اختلاط کنم. ولي من رفتم براي اينكه می خواستم یاد بگیرم که امر نکنم. و داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اكنون تبدیل شدن به یک کمون خلوص یا رفتن ضلع سود خام تو هر زمان ضلع سود زودی، آنچه رنو نفع عليه و له روي بالا و من آموخت این حيات که ادعای قدیمی درون مورد توقيع کتاب می تواند درون صورت محاکمه بیانیه ای واقعی باشد.
اگر من فراز سادگی به عالم بینی خود بستگی داشت، من ازبن به رینو رفته بودم. من ازاصل چنین افرادی را دیدم. من ازپايه خود را صدر در ایده های جدید قدس شیوه های زندگی تبدیل نخواهم کرد. سفر تو مورد خارج شدن از منطقه راحتی شما و امتحان مرزهای خود است. برای بعضی پيدا كردن مردم، ممکن است ضلع سود سادگی درون یک هواپیما نفع عليه و له روي بالا و جایی بروید یا پریدن پر سر خلوص صدا، یا برای من، راهی برای زندگی در خارج از من داشته باشید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)