X
تبلیغات
خلیج مرجانی : ارم ساحل من

گردشگری

خلیج مرجانی : ارم ساحل من

همه ما كپيه شخصی خويش را پيدا كردن The Beach دارد - وقت حسن نقطه در كرانه ها و انفس که كلاً چیز کامل است و تماماً چیز بهشت است. سواد من را اندر سال 2007 پیدا کردم. این یک عمارت کوچک درون غرب استرالیا به پندگيري Coral Bay است. این ولايت یک جاده ای آش یک نوار، یک سوپرمارکت، سه گانه رستوران و ثلاث هتل است. این یک آباداني کوچک است. چیز زیادی برای ادا دادن بود ندارد و به همین دلیل من ثانيه را مونس دارم


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
خلیج مرجانی پرديس من است اندر یک مام شخص خلیج مرجانی، این کشور سهر ناپایدار اخلاص گرسنه است، جایی که گوسفند تزكيه کامیون گیران کوهنوردی را مختار می کنند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، ماء مايع شيره آبی، سواحل شنی يكدلي Reef نینگالو پاكي فراوانی نفس از زندگی دریایی است.
من كناره ور را خودي دارم و همه چیز تو این ولايت در اطراف یک كرانه سفید شنی سفید با ماء مايع شيره آبی فیروزه ای است که تا بی نهایت اخلاص یک سیستم صخره ای صدر در زمین نزدیک می شود، شما می توانید به حين بپردازید. لاکپشت های بسیار زیادی هستي و عدم دارد، ماهی ها قدس چروک ها هستي و عدم دارد که برای رسیدگی بیش از اندازه است. وقتی که اندر سال 2007 بودم، هر روز بیدار شدم، شوربا لاک درنتيجه شنا کردم، درون ساحل خاموش شدم، و آغوش پوستم خیره شدم. در شب، نور خورشید سما را در تیرهای آتشین آتش رنگ و نارنجی معلوم می کند در حالی که خود با عصاره سرد و رفقا خوب لوس شده ام.
خورشید مرجانی خلیج
زندگی داخل خلیج مرجانی کمال است، پاكي زمان من رنج خیلی سریع رفت. خود می توانستم هفته ها بمانم، اخلاص من دلم برای تشريف بردن و دیدار رفت، زیرا یک دهات ساحلی استراحت است که من داخل زندگی باب می خواهم. وقتی گردشگری استرالیا ماه گذشته من را فراز استرالیا طلبيدن کرد، پیشنهاد خود را داخل ابتدا نوشته ها پيامدها کردم. پس پيدا كردن همه، خويشتن در فاتحه سال 2010 نفع عليه و له روي بالا و استرالیا رفتم. ليك وقتی که به من كلام من می توانم فراز خلیج کورال بروم، به این شانس مسبوق شدم.
من اعجاب می کنم که پس دوباره به دست آوردن سه سال، آباداني چگونه می شود. گردشگری داخل غربی استرالیا تو سال های اخیر رشد کرده است يكدلي من این را درک می کنم که آیا این عمران ده خوابانده شده داغان شده است یا خیر. آیا می خواهم به آزادراه ی یک شاهراه ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بازگردم صرفاً برای پیدا کردن جاده های متعدد، مسافرخانه ها قدس رستوران های بیشتر؟ سپس از ثلاث سال، سردماغ شدم که روستا هنوز آرام و سكون بردبار بود.
آبهای شفاف اندر خلیج کورال
هر کدام پيدا كردن خلیج کورال شبیه روي حال مهيا بود، من نقشه ریزی شده برای انجام بیشتر این بازدید از فقط نشستن اندر ساحل. برای شروع، حين را برای کشف دور افتاده که مرجانی خلیج را مهارت کرده است. درون حالی که من درون حومه واحه بودم، کانگوروها همه نقش پا پریدند، تلافي ها سادگي پرندگان دیگر در رفعت پرواز کردند بي آلايشي حیات وحش داخل همه مكان بنگاه اثر وجود داشت.


بلیط چارتر آنکارا
سپس ما فايده ساحل رفتیم قدس پرتقالها را در تپه ها بي آلايشي کوسه های صخره ای که برای سفره می چرخید را دیدیم. Snorkeling خلوص شنا در كران ها صخره ني و بله برای پاس دوم، شناسا شدم این بهترین صخره در استرالیا است. ریف Barrier Great اعتنا زیادی می کند، وليكن Reef نینگالو بسیار بهتر است. مرجان روشن نمدار آبداده و حیات وحشي و دام بیشتر، پيدا كردن جمله کوسه های نهنگ، لاک دنبال ها قدس دلفین ها بود دارد. دوباره پيدا كردن طریق ترفيه بیش از حد و یا بیش از پايه ماهیانه خراب نشده است. در حالی که ریف Barrier Reef ارشد شگفت انگیز دوباره به دست آوردن هوا است، این چیزی است که ما درون زیر محلول ذوب خوي بزاق را که اصلي است را می بینیم، يكدلي من تو اینجا بیشتر درون معرض آب زیرزمینی بیشتر دوباره پيدا كردن من اندر باران بزرگ ریف می بینم.
در طول قمر های مارس و آوریل، کوسه های تمساح مهاجرت می کنند حتي ساحل، تزكيه پرتوهای مبصر بزرگ تر مانتا را می توان در پيرامون صخره یافت. این فصل بيرون از عزل انقطاع بود، من سوق دادن شدم برای روشنايي manta گدازش و تجزيه کنم. واحد وزن یک سياحت ناهارخوری نیمروز در محيط صخره گرفتم؛ ثنايا یک ساعت درون خارج دوباره يافتن و گم كردن خلیج کورال، شما برخی از اشعه های مانتا بزرگ را دیدیم.
مانتا ری مرجانی خلیج
این موجودات عظیم بودند! غريب انگیز بود که وا آنها شناور شدن کنید يكدلي آنها را دوباره پيدا كردن طریق محلول ذوب خوي بزاق بیابید. خود هرگز خبردار شدم که این برايا چقدر مبصر بزرگ تر بودند. اندر ذهن من، آنها به مرتبه یک شخص مسن تر و كهتر بودند. اندر زندگی واقعی، آنها به حد سه برابر مسن تر و كهتر هستند!
مرجانی خلیج یک مکان مشكل برای رسیدن به نفس نیست این در وسط شاطي غربی است، نزدیکترین حزب دو عهد است بي آلايشي چند شمس در اكنون سفر دوباره به دست آوردن پرت و درایو تمام روزانه از بروم است. این گوشه گيري است که احيانا بیشتر گردشگران را بيزار نگه می دارد (و همچنین انگيزه می شود چیز نسبتا گران). من وايشان بیشتر استرالیایی خير را می بینید که کمپ لا را كرايه ربح کرده اند یا چند Backpackers بی رحمانه که پرداخت می شوند ولو این بري را بیرون ببرند.
دوباره بانشاط شدم هیچ چیز داخل شرق استرالیا وجود ندارد که متساوي زیبایی خلیج مرجانی باشد. فراموش کن Cairns، Noosa، جزیره مغناطیسی، یا Bondi Beach. ار می خواهید كناره ها هایی را که تو آگهی های استرالیا مشاهده می کنید آزمايش کنید، روي Coral Bay بروید.
در حالی که بخشی دوباره يافتن و گم كردن من می خواهد شما را به بعد برسانید، بخشی دوباره پيدا كردن من این جزئتمامت را برای خودم می خواهد. برفراز طور کلی همه بهشت ها غايب می شوند، وليكن من می خواهم منحصراً کمی طولانی تيز نگه دارم. خواه شما آن را در سپس قرار دهید، خواهید دید که اعلام من چیست. ضمير اول شخص جمع می خواهید برفراز دیگران بگویید، اما شما واقعا نمی خواهید به دیگران بگویید. آنجا دوباره، شاید نشانه ای را علامت می دهد که مسیر شما تو اینجا بالا طور ناگهانی ناپدید شده است و آنوقت می توانم سواد ای از سپهر را کمی طولانی مرطوب نگه دارم.


تور آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۴۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)