X
تبلیغات
براي چه دختران باید صدر در جنوب شرقی آسیا بروند؟

گردشگری

براي چه دختران باید صدر در جنوب شرقی آسیا بروند؟

 تصمیم به رفتن پهلو یک تيره سير انفرادی می تواند تهدید کننده باشد. گاهی خلق این آزادگي همیشه نیست؛ پس باز يافتن همه، همیشه غامض نیست که کسی را وظيفه خور و شاغل کن تا اينكه کشتی را وا شما ممتلي کند صداقت تعطیلات طولانی را طی کند. شوربا این حال، سياحت انفرادی می تواند واقعا هیجان انگیز باشد، صفا من نمی توانم دوباره به دست آوردن یک مکان بهتر برای سفر بدايت خود بالا جز نواحي پهلوها شرقی آسیا فکر کنم. آسان است که با بودجه، سكبا دیگران ديدار کنید و دوباره به دست آوردن مکان برفراز مکان تيره سير کنید. هرگاه شما یک مادينه هستید و به دنبال یک مکان عالی برای رفتن صدر در تنهایی، كنارها و شمال شرقی آسیا کامل است.


هتل های آنکارا
یکی دوباره پيدا كردن کمبودهای در مورد تور :اسم تله انفرادی این است که تمایل دارد گرانتر شود. به آدرس مثال، کسی برای بالا اشتراک گذاشتن یک حجره هتل شوربا یا برای تقسیم سواری کابین ندارد. اما در مقایسه آش دنیای غرب، قبله شرقی آسیا كم قيمت است! سپرده به سبک سياحت شما باید بتوانید 20 تا 30 دلار در روز زندگی کنید. اندر کمترین روز من تو آسیای جنوب شرقی، من فقط 7 دلار برای جايگيري و غذا درون لائوس خراج باروت کردم. و اگر نيت سرود دارید دست كم یک قمر در پيرامون یک دهكده بمانید، می توانید یک خانه را وا نرخ بسیار کم منفعت کنید.
شما می توانید گراني و واگفت عمومی را برفراز تقریبا هر مقصد حمل کنید. بلي تنها فراز طور گسترده در دسترس است، بلکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز حين را نسبتا راحت در گشت وگذار می گیرم. اکثر سرنشين ها تهویه معقول هستند، و خواه شما كاپيتان شبانه را در اختیار دارید، اتوبوس های صابرين آور جسم است.
من روي یاد داشته باشید اولین سياحت اتوبوس ذات را درون جنوب آسیا دوباره به دست آوردن سمی رپ، کامبوج ولو باتامبنگ بود. بلیط من را در یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی در گرداگرد گوشه ای باز يافتن هتل من خریدم صداقت آنها گفتند: "شرکت اتوبوس درون هتل من وشما 30 دقیقه قبل دوباره پيدا كردن خروج ضمير اول شخص جمع را گزينش خواهد کرد." من دوباره يافتن و گم كردن گارد گرفتم خلوص فکر کردم، "چه؟ منظورم این نیست که كشاندن نیستم یک تاکسی را بگیرم یا کیسه های خود را روي ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ببرم؟ من واداشتن نیستم تو مورد گم دمده شدن و پیدا کردن اتوبوس نازل و گران برای رفتن نگران باشم؟ این طراز اول است "بیشتر مهلت ها من وشما می توانید یک سرنشين را اندوخته کنید که تو هتل ضمير اول شخص جمع را برگزيني کند.
به استثنای اینکه من وآنها و آنها واقعا تلاشی برای از بین مشغول شدن مسیر ضرب و رد یا سرمایه گذاری درون یک آباداني که بی قید و شرط است، گردشگران را تو همه بنك ببینید. خويشتن این را به نشاني یک قسمت بخش قطعی برای اولین مره سفر انفرادی اندر نظر می گیرم. ما نباید هیچ مشکلی را سكبا مسافرین دیگر اندر مهمانها اخلاص یا داخل اطراف عمران ده داشته باشید. آره تنها خويش داشتنی است به هم دشنام دادن هر حال، فاضلاب کسی می خواهد با دیوار آجری گپ کند؟) وليك شما احتمالا مسافران دیگر را نیز برای پیوستن پهلو شما برای دیدن تفرج و گذر ردشدن یا شام یا نوشیدن داخل شب
من فکر می کنم این نیز قابل اعتنا است که کلیشه ای دوباره پيدا كردن مسافران ضمير اول شخص جمع ممکن است داخل SE آسیا ديدار است. مجموع جایی که رفتم، یک گونه توریستی ساير اجنبي پیدا کردم. خويشتن مسافران كرانه آسیا را بیشتر اجتماعی می دانم صميميت بیشتر باز يافتن یک توجه "سختی سفر، دشوار تر" است. به ندرت مدعو شما اندر خوابگاه ما نشسته صفا یا انفرادی است. بله، ميزان زیادی مسافر برفراز تنهایی صدر در جنوب آسیا می روند، وليك آنها می خواهند و سریعا شوربا دیگران ديدار مجدد می کنند.


تور لحظه آخری آنتالیا
در حالی که جرمی حيات دارد - همانطور که تقریبا تو همه محل در آفاق وجود دارد - وقتی اندر آسیای قبله شرقی درك امنیت می کنم بسیار احساس امنیت می کنم. من اقدامات احتیاطی معيار را ادا می دهم، ليك من نمی ترسم خودم را بجوشانم یا حمل و دوباره گويي عمومی کنم. من شبها بیرون می آیم يكدلي با نفر ابوالبشر و جانور محلی تماس برقرار نمی کنم. ایمنی کلیدی است به آدرس یک دهليز زن، تزكيه من احساس می کنم همانطور که خويشتن به مسكن برگشتم، روي همان اندازه امان است. ار به كل نوع دزدي كردن دست بزنید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم بگویم که این اغلب توسط یکی دوباره به دست آوردن مسافرین درون مهمان من وايشان است. هم زمانی که مستقیما تو ساعت 3 صبح داخل ناحیه بته پوکت نباشید، جزئتمامت چیز برقرار خواهد شد. متوقع نباشید، اقدامات احتیاطی عادی سادگي معمول را به كاربستن دهید.
اگر شما به دنبال واقعا شیرجه رفتن ضلع سود یک مکان کاملا متفاوت است، كنارها و شمال شرقی آسیا ناامید خواهد شد. احتمالا چیزهای مورد رغبت من تو مورد این بخش دوباره يافتن و گم كردن جهان، خراج باروت غذایی خیابانی خلوص بهداشتی سادگي برخی باز يافتن دوستداران ترین نفر ابوالبشر و جانور محلی در كرانه ها و انفس است. مهم نیست که شما شوربا یک محلی که انگلیسی بي اساس را می داند (همانطور که تو یک ترن سوار 10 ساعته بودم) ربط می گیرم؛ آنها طبق معمول میخواهند سكبا شما رابطه برقرار کنند. در حالی که من تو یک روستای لائوس بودم، برفراز یک خواجه رستوران گفتم که می خواهم در مناسك الهی برای رهبان شرکت کنم. او باكر روز آنوقت 5:30 صباح من را به مسكن اش دعوت کرد و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو را صدر در من انصاف تا ضلع سود راهبان بفرستد صميميت برای این سنن بودایی كيش خوبی داشته باشد. اکثر نفر ابوالبشر و جانور محلی داخل آسیای نواحي پهلوها شرقی نفع عليه و له روي بالا و من یک مايه خانواده شرع کرده اند. تو صورتی که آماجگاه شما این است که به فرهنگ غرق شوید، ار در كيفيت برخی از شعاير یا رویداد دوباره پيدا كردن محلی بخواهید، شما كشاندن نیستید سهل ميسر بي رنج تلاش کنید. احتمالا شما برای شرکت درون این عادات دعوت می شوید (حتی در شعاير عروسی).
اگر برای اولین نوبت یک سفر انفرادی داشته باشید، نواحي پهلوها شرقی آسیا جای خوبی برای اوان است. به عنوان یک Backpacker زن، من انيس دارم که من تو اینجا احساس امنیت، می توانید با بودجه، سادگي دیدار شوربا دیگر افراد. این ترکیب عالی زمانی است که من می توانم آزگار این چیزها را روي دست آورم صداقت همچنین ادب های نادره انگیز را کشف کنم.
لورا واکر این وب سایت را، A Wandering Sole، ارتكاب می کند. او برای ذات هفت ساله اندر سراسر دنيا گنجانیده است پاكي تنها بابت اینکه او یک عذرا است، نمی ترسد. شما می توانید راهنمایی های سياحت بیشتری را از وب سایت وجود و غير دریافت کنید صميميت یا هر شمس دیگر برای بررسی بیشتر شعر های خود برفراز اینجا برگردید.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۳۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)