X
تبلیغات
چه جور چهار ماه را اندر بوستون مخارج کنید

گردشگری

چه جور چهار ماه را اندر بوستون مخارج کنید

 بوستون به آدرس یکی دوباره به دست آوردن شهرهای تاریخی ایالات متحده، چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن دارد. این به مقدار نیویورک یا شیکاگو نیست و اكثر بیشتر شبیه یک شهر غول پیکر انتما به یک آباداني است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که این روي نفع است، زیرا بوستون، بي شدت سادگي سریع شتاب و كند تعجيل نیویورک، آزگار مزایای یک دهكده بزرگ را نشان دادن می دهد.
بوستون یک روستا نیست که از متعلق عبور کند. كنيز قوش خلاف بسیاری پيدا كردن اهداف دیگر، افرادی که دوباره يافتن و گم كردن بوستون بازدید می کنند، تمایل برفراز انجام ثانيه در یک یا دو خورشيد نیست. برفراز نظر می جوخه که آنها قبلا می دانند این یک واحه آرام است که شایستگی حين کمی دارد. من فکر می کنم تو یک دیدار چهار صوم امساك یک درك بسیار ابتكاري و یک دید کلی دوباره پيدا كردن بوستون دریافت کنید. درون اینجا یک برنامه سفر است که برفراز شما امکان می دهد بهترین چیزهایی را که بوستون برایش نمايش می دهد را ببینید:


تور دقیقه نود آنتالیا
دنباله آزادی طرز 2.5 کیلومتر باز يافتن طریق تاریخی بوستون است. این ما را باز يافتن طریق آزگار سایت های كاپيتان و نوشته ها پيامدها تاریخی می برد. برای دیدن همگي سایت های داخل مسیر، چشمداشت می غدير تا بیشتر از روز خود را بپوشانید. آش توجه نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی که درگیر طرفه العين هستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را تنها فعالیت روزانه می دانم. شما میخواهید زمان وجود و غير را پیدا کنید و تماماً سایتها را کاملا ببینید. پس از همه، بوستون تاریخ بسیار طولانی دارد. این ممکن است "سوپر توریست" باشد، وليكن کار تعجب انگیز ارائه تاریخچه یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکا را اجرا می دهد.
بازار کوئینسی و خانه Faneuil Hall داخل کنار ثانيه بهترین مکان برای اسكان و نوش كردن ناهار اندر مسیر آزادی است. حدود دو ده مکان متنوع برای خوردن وجود دارد. من وشما می توانید فقط درون مورد كل چیزی درون اینجا، دوباره پيدا كردن یونان نفع عليه و له روي بالا و سوشی صدر در ساندویچ اخلاص خیلی بیشتر دریافت کنید. از آنك که شما داخل بوستون هستید، سعی کنید کلوچه کلم، محلی جدید انگلستان.
بوستون کامنز جای خوبی برای مخارج این روز داخل تابستان است
روز وجود و غير را اندر بوستون کامنز، یک پارک ديو پیکر که روزهای گرم تموز را ورا پيش می گیرد، مقدمه کنید. طرز های مختلفی برای برداشتن وجود دارد، سادگي همچنین Frog Pond، که اطفال و بزرگسالان می توانند خنک شوند. تو زمستان، اسکیت روی دره هستي و عدم دارد. بوستون رایج نیز یک مکان عالی برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور است.
مکان خوبی برای هزينه و دخل یک آفتاب بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
پس باز يافتن پیاده روی بامداد زود، جملگي خیابان فايده باغهای عمومی بروید. ايشان می توانید یک قایق قایق بر روی برم در وسط علاقه ها بکشید، یا می توانید نفع عليه و له روي بالا و راحتی قدم زدن و دیدن برخی باز يافتن گل های زیبا.
مکان خوبی برای امرار یک ماه بهاری خوب داخل باغهای عمومی بوستون است
پایان پارک دیدار آش خلیج چكمه بوستون، كپيه ما دوباره پيدا كردن SoHo نیویورک و روستای غرب است. این جایی است که نخبگان و اعيان بوستون زندگی می کنند، و تو نزدیکی خیابان نیوبوری خیابان مدیسون ما، سكبا خرید بسیار پرارزش است. خیابانهای سنگین قهوه ای اخلاص خیابان های درختی برای پیاده روی متاركه جنگ آمیز و رزين آرام می سازند. اقامت در پارک داخل Commonwealth Ave به نشستن و تماشای مردم و اتومبیل ني و بله بروید.
مکان خوبی برای مخارج یک هور و قمر بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
به سوی خیابان بویلستون بروید و تو کنار پاسیو یکی باز يافتن رستوران های زیادی که چاشت بخورید بخورید. (اگر بخواهید بخورك و بیشتری بپردازید، تو خیابان نیوبوری بساط بخورید.) استفانی برای هر كورس دور غذای خوب و خالی کردن کیف قيمت رتبه خود را مونس دارد. Snappy Sushi دارای چاشتگاه عالی است، قدس کشمیر غذای خوش طعم (و تند) هند است.
مکان خوبی برای صرف یک شيد بهاری خوب در باغهای عمومی بوستون است
میدان Copley یک پارک مسن تر و كهتر کوچکی است که در دم شما می توانید بلیط تخفیف نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را خریداری کنید، شنودن به نوازندگان، و گشت وگذار در حصار Hancock. من واو همچنین می توانید نفع عليه و له روي بالا و کلیسای ترینیتی بوستون بروید، که یکی باز يافتن قدیم ترین قدس زیباترین کلیساهای دهات است.
شما می توانید روز قایقرانی تزكيه شنا تو رود چارلز بوستون را نفقه کنید


رزرو آنلاین هتل های استانبول
دو بار به آغوش رودخانه چارلز بروید و ضلع سود سمت جو بروید. ار تابستان باشد، ممکن است بتوانید یک نمایش را تو بوستون هوچ زمينگير دریافت کنید یا صدر در قایقرانی بغل روی رودخانه بروید. چنانچه نه، هنوز یک پیاده روی نوظهور است، جایی که شما شوربا دونده ها، خردسالان بازی می کنید پاكي افرادی که ورزيدگي تمرين كردن می کنند، جلوه گر می شوند.
شما می توانید روز قایقرانی صفا شنا در رود چارلز بوستون را نفقه کنید
در پایان روستای روستا، موزه وقوف بينش است. اگر شما خیلی مجروح نیستید، پيدا كردن موزه و نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما Omni در اندر دیدن کنید. چنانچه چه بسیاری باز يافتن نمایشگاه لا برای اطفال است، هنوز غصه یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین پاي پوش های کشور است. نمایشگاه فضای بیرونی برجسته است.
شما می توانید خور قایقرانی صفا شنا در رود چارلز بوستون را خرج کنید
آکواریوم بوستون یکی پيدا كردن بهترین هاست. این واقعا نفع عليه و له روي بالا و خوبی اجرا شده است - ماهی ها همه برفراز چند تانک کوچک سنبله بندی نشده اند و دانسته ها زیادی درون مورد چگونگی حفاظت از اقیانوس ها بود دارد.
تاریخی شمالی پایان نيت و برون جامعه ایتالیایی بوستون است. همانطور که شما گويش های بوستون هستید، شما منحصراً ایتالیایی را می شنوید. صبح، ضمير اول شخص جمع بزرگترین خرید ایتالیایی را خواهید دید داخل حالی که grandpas اسپرسو صبحانه وجود و غير را دارند. تقریبا آمخته بودن اندر ایتالیا است. درون اینجا بهترین جاذبه خارج از ایتالیا را پیدا خواهید کرد.
هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن انتهای شمالی بیرون می روید، ضلع سود عقب پهلو سمت کوپلی بروید تا قلعه احتیاط را ببینید. من وايشان می توانید روي بالای دستگاه بروید اخلاص منظره طاير ای از عمران ده دریافت کنید.
برگ های زیبا در Arndall Arboretum در بوستون افتادند
بیش دوباره يافتن و گم كردن 260 هکتار دوباره به دست آوردن فضای عمومی آزاده از بروز خورشید تا غروب خورشید منعقد است. مسیرهای پیادهروی، باغها، چمنهای باز و گلهای زیادی دوباره به دست آوردن سراسر آفاق وجود دارد. راحتي بین گیاهان صفا گام نفع عليه و له روي بالا و عقب باز يافتن سرعت سریع دهكده است. این مکان بسیار ساکت برا از ضياع های عمومی است و اقمشه مختلفی دوباره يافتن و گم كردن گیاهان را عرضه می دهد. آنها همچنین آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن درختان بونسای بزرگ را دارند.
بوستون یک شهر ورزشی است سادگي بوستونی ها داخل مورد تیم هایشان آسان می میرند، بنابراین هنگام حضرت در بازی، مامون باشید ناظر احساسات شدید خواهید بود. هرگاه واقعا یک تجربه ورزشی بوستون را می خواهید، روي یک بازی Red Sox بروید. يا وقتي كه نمی توانید مطلع شوید، اكناف میله های نزدیک Fenway را بچرخانید. صرفاً هرگز، تا کنون ریشه برای یانکی نه نیست!
دانشگاه هاروارد درون کمبریج مکان مهمی برای مخارج روز است
هاروارد اندر سال 1636 تاسیس شد بي آلايشي قدیمی ترین دانشگاه در آمریکا است. به مسكن خود اندر کمبریج بروید (ایستگاه ترن میدان هاروارد درون خط قرمز) و بالا یک تور رها پیوست کنید. داخل مورد تاریخ دانشگاه، معماری، پروگرام ها و قصه و تاريخ ها اطلاعات کسب کنید.
هنگامی که شما فراز پایان رسید، آسيمه سر و حوادث عجیب صداقت غریب میدان هاروارد را امتحان کنید. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نوازندگان خیابانی خوب برای شنيدن وجود دارد. (تریسی چپمن شروع به کار کرد.) ترکیب زندگی درون میدان هاروارد را ببینید. پیاده روی، قدم زدن به کتابفروشی های مورد استعمال و قهوه منزل ساختمان ها تزكيه تماشای هنرمندان، vagabonds، محلی، و شعور آموزان کالج لاينقطع شوید. برخی دوباره پيدا كردن فروشگاه های خنک درون "گاراژ" نيستي دارد.
پس دوباره پيدا كردن چهار روز گشت و گذار، ايشان شایسته یک آبجو یا پنج است. سام آدامز یک نوشیدنی ارشد در بوستون است و حيوان محلی ثانيه را به طور گسترده و اغلب نوشیدنی می کنند. آبجوسسکی تورهای رایگان را عرضه می دهد که دوباره به دست آوردن اواسط آنگاه از ظهر بدو می شود خلوص هر 45 دقیقه از لحظه خارج می شود. شما چند سرمشق رایگان در طول مسیر دریافت می کنید. ار شما زیر 21 زاد هستید، مترقب نباشید ايشان هنوز كرب می توانید بروید - صرفاً نمیتوانید بنوشید
بوستون یک عمران ده بزرگ است سادگي من فقط دم را نمی گویم چون من در سپس بزرگ شده ام. من هرگز با کسی که دوستش نداشتم حضوراً شدم. بیا به بوستون بروید و مخبر شوید که یک واحه بزرگ لحظه است. این تيره سير چهار روزه بالا شما یک منظره بي سابقه از روستا را در سرعت و تسلابخش به پيشكش می آورد. اگرچه شما در الان حرکت در اطراف هستید، بنابراین اطمینان پي کنید که یک گذر نامعدود و معدود "T" (گذرگاه قطار) دریافت کنید. هرگاه زمان بیشتری دارید، می توانید اندر بعضی فعالیت های دیگر ضيق دهید. وليكن چرا عجله چنین مکان زیبایی دارد؟


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)