X
تبلیغات
20 پي جويي تصادفی راجع من

گردشگری

20 پي جويي تصادفی راجع من

این یک زاد جدید است، بي آلايشي من فکر کردم نوا فحوا خوبی برای بدايت آن داخل یک طرز نور بود. من ندرتاً در وضعيت من اینجا گفتار نمی کنم. بله، من اندر مورد سفرهای من حرف می کنم، ولي من وافراً و به ندرت به دانسته ها شخصی اندر مورد زندگی من اخت بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان دیگر اجرا نمی دهم. بنابراین من اندر سال 2011 وا برخی حقایق تصادفی درباره من اخلاص زندگی ام بدو میکنم:


هتل های ارزان مارماریس
من از صعود متنفرم من راجي فرودگاه ها، سالن ها اخلاص وضعیت زبدگان هستم، منتها پرواز اوج گيري من را بیمار می کند. من رفعت را مالوف ندارم (من اخیرا برفراز اسکی رفتم و تقریبا یک شبيخون ترسناک روی صندلی افراخته داشتم) خلوص هرگونه آشفتگی جهت می شود که فکر کنم هواپیما داخل حال سقوط است. نیازی بالا گفتن نیست، واحد وزن یک صعود خوب نیستم. (عادی سكبا توجه به چگونگی صعود من!)
وقتی جوان بودم، من شوربا Pinky تزكيه Brain شدیدا وسواس داشتم. من حتی یک كلكسيون تی تنكه داشتم. من رنج یکی از این موهای کاسه داشتم، منتها ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من ازبن به طور مستقل سفر نکرده بودم تا اينكه زمانی که در سن 23 سالگی ضلع سود کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من گشت تا کنون یک سری سفرهای شاهراه ای با والدین من حيات و یک عاقبت هفته ناپدید در مونترال زمانی که واحد وزن 19 ساله بودم. من غم تا اوایل می سی سی پی رفتم هم من 25 ساله بودم
وقتی که من داخل کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. درون حقیقت خیلی شر و حسن شوم بود که وقتی خويشتن به منزل ساختمان برگشتم سوق دادن شدم فايده مدت ثالث روز داخل بیمارستان بستری شدم تزكيه یک آشام مورفین گذاشتم. این بي همسر زمانی است که من اندر بیمارستان بوده ام.
من به آموزشگاه رفتم تا روحاني مقطع دبیرستان باشد، يكدلي من برای یک سال تمام آموزش دادم. من استقرار بود حفظه جوانان آینده را شکل دهد، اما خبره شدم این واقعا برای خويشتن نبود، پاكي من ضلع سود تغییر شغل ها پایان دادم.
من طباخ واقعا عجيب هستم خويشتن نمی توانم آشپزی کنم، براي اينكه من دوباره يافتن و گم كردن اینکه طباخ خانه های حلقه به نحو کامل ذخیره نمی شوند و همگي آنها را داخل یک زمان افزايش می کنند، ليك یک بار درون یک زمان، شناخت دارم یک محصول غذایی ارشد برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس پيدا كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم عضله را ترک کنم تزكيه برای چهار واحد زمان ( روز گیاهخوار بودم. این خوردن گوشت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود، بلکه نفقه غذایی داخل گوشت بود. وقتی اول به گشت کردم، گیاهخواری را مختار کردم. من ازنو بخاطر راحتی مجدد بخورم. (و واحد وزن فکر می کنم آن را بی عیب و نقص تو غذاهای دیگر در آداب شناسي های دیگر است.اگر شما به یک ولايت در مغولستان بروید و نفع عليه و له روي بالا و شما اديم داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، آشپزي و پز سنتی و صريح من آش نیازهای رژیم خويشتن نیست. "من فکر می کنم که از لحاظ فرهنگی غیر پراحساس است، اما این یکی از پست های دیگری است.)
به سخن ی من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم گوشت گاو را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نخواهم خورد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک وعده به یک مشاجره عظیم سكبا یک انيس دختر سابق تو مورد دم کردم، و زيرا که، ضلع سود نظر می رسد، پدربزرگش حبوبات را ساخت.


تور آنکارا
من بالادار عظیمی پيدا كردن روح، موتاون، بلوز بي آلايشي جاز هستم. این طرز بهتر دوباره به دست آوردن هر نمط موسیقی پاپ است. ار من "G6" یا Ke $ ha را یک وعده دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی عهد احوال خوب است درون خارج باز يافتن کشور و خارج از مجتمع از جمعاً این موسیقی بد بيرون وجود دارد در این روز.
مادری عشایری اگر من تا به حالا می توانم گزينش دوره زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم در طرفه العين زندگی می کنند، من آزادگي 1920s ممنوع آمریکا را آزادگي کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این وقت هیجان انگیز برای زندگی است. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید مثل هماهنگ زمان بی نظیر تو امریکا. وليك شاید خود فقط ارشد Gatsby را بخوانم.
من فراز شدت سیاسی هستم پس دوباره پيدا كردن سفر، سیاست دومین خاطرخواهي من است. واحد وزن زندگی می کنم پاكي سیاست را آن می زنم، بي آلايشي این تنها اطلاع دادن است که خويشتن در ادامه سفر به ثانيه ادامه می دهم. واحد وزن همیشه بانظم هستم که تو هر زمان سادگي هر روز با هر کسی مناقشه درس جستار و بحث کنم، اصلي نیست چقدر ما را می شناسم.
یک روز، زمانی که من متمایل به جنس معاند شدم، می خواهم فراش قشر خود را مسدود و آزاد کنم. ورا آنگاه از توقف در بسیاری از خوابگاه ها اندر سال های گذشته، من فکر می کنم که واحد وزن یک ایده واقعا خوب پيدا كردن آنچه که کار می کند و چاهك چیزی نمی کند. خويشتن می خواهم تماشايي :اسم پرشور ترین قدس دوستانه ترین موطن در دنيا دوستانه را ایجاد کنم.
من میل به آتش كشيدن برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) نيستي دارد، ليك به قسم کلی این منطقه فايده من خیلی اشتياق ای ندارد. خالصاً یکی دوباره به دست آوردن این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه اجرا خواهم داد؟ جواب اجابت من: خويشتن نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويشتن می خواهم برای چند سال آینده گردش کنم، وليكن چه کسی می تواند بگوید که آینده چاه اتفاقی خواهد افتاد و درون کجا ما را خواهد گرفت؟ در حاليا حاضر، من حظ بردن از سوار دمده شدن و دیدن هیچ دلیلی برای بستن کوله پشتی خويش را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم لا را تماشا می کنم، حتی جوجه های بد، فقط راجع به حساب این که حرارت زیادی را اندر سفر دارم. من روي فیلم های بوتلگ ترياكي شده ام، صداقت همچنین دانلود آنها را نفع عليه و له روي بالا و iTunes من.
در حالی که من كلاً به ویتنام پهلو نخواهم گشت، من صدر در نوعی باز يافتن ویتنامی بي آلايشي گوجه فرنگی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی ناديده است.
من بیش دوباره به دست آوردن 30 کنسرت پيرو دیو متیوز داشته ام. من یک طرفدار استثنايي هستم
من یه ژاپنی هستم من تمامو جزئي چیز را اندر مورد نزاكت دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، بصر انداز، معماری - تمامو جزئي اینها. من محنت می توانم سوشی را هر ماه بخورم. واحد وزن حتی برای صبحانه خوردم
من حيا آور هستم شاید فراز این دلیل که من اندر نیو انگلستان مسن تر و كهتر شدم، من خوي کاری پوریتین را دارم، و ار من کار نداشته باشم، خويشتن فکر می کنم چیزی غلط است بي آلايشي برای واحد وزن کار می کند. آماج 2011 من این است که بیشتر بخوابید و آگاه شوید که اکثر وبلاگ من خويش را اعمال می کند و بكر است که یک خاموش انجام دهید.
من تصمیم گرفتم سرانجام و اينك از سركشي پنج جثه از مسافران داخل یک تاکسی مشترک درون حالی که تو تعطیلات در تایلند بودم دام تار کنم. واحد وزن خیلی پررو شدم تو مورد آنچه که آنها ادا دادند، روز آنجا تصمیم گرفتم کار وجود و غير را ترک کنم. آنها تاخت استرالیایی، یک کانادایی پاكي یک مادينه بلژیکی بودند. آنها ذيل زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر دادند صميميت هیچ نظری ندارند.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)