X
تبلیغات
یادگیری رفتن با جریان

گردشگری

یادگیری رفتن با جریان

گاهی حال خوب است که شوربا هیچ پروگرام ای سياحت نکنید، بي آلايشي گاهی خلق خوب است که برنامه سفر ترش رو داشته باشید. اصلي نیست که برگزيني شما چیست، حقيقي است که شما تساهل پذیر باقی بمانید. وقتی اولین بار داخل سال 2006 فايده عقب برگردید، برفراز یاد می آورم که یک قطار ضلع سود آمستردام متباعد و نزديك می کند. پس دوباره به دست آوردن اینکه پس ازآن اسپانیا را ترک کردم، خیلی از آبادي را پيدا كردن دست دادم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم به آمستردام برگشتم صميميت دو ماه آنجا بودم. یک پاس من در تایلند بودم و پهلو جای اینکه با برنامه سفرم حرکت کنم، تصمیم گرفتم در قمر یک قمر در Ko Lipe باقی بمانم.


هتل های مارماریس
با این حال، اخیرا در نحوه سفرم سخت مرطوب شده ام. من مالوف دارم کار کنم و باآنكه ممکن است (گاهی) شکایت کنم که مرتبط بودن یک وب سایت پهلو این معنی نیست که من نمیتوانم دوباره پيدا كردن شبکه بیرون بروم، حقیقت این است که خود کارمزد هستم. من منتظر بهبود این سایت هستم. من این خصلت کاری را پيدا كردن والدینم گرفتم، صداقت من هرگز لمحه را نادیده گرفتم.
این وب سایت اكثراً من را نرمي خميدگي پذیری برای ایجاد تغییرات دیوانه اندر برنامه های من به نشاني من استفاده می شود قدرتمند به ايفا به جريان انداختن نیست. با این حال، یکی پيدا كردن قطعنامه های سال تازه من کار کمتر صميميت بازی بیشتر بود. خود می خواهم سازماندهی کنم چگونه کار کنم، بنابراین می توانم کار کمتری اجرا دهم. سال باستان من خودم را بیشتر دوباره به دست آوردن مسافرت کار کردم يكدلي من آن را مالوف نداشتم. من منتظر چیزی هستم که من اعمال دادم، اما من دنیا را ترک کردم، بنابراین زمان بیشتری را خراج باروت کار کردم، بلي بیشتر. این كلاس من چیزهای مختلفی را می خواستم. خويشتن می خواستم کمتر کار کنم يكدلي خیلی بیشتر پيدا كردن خودم لذت بردم.
در حالی که در پاناما شهر، واحد وزن یک زن فنلاندی را دیدم که مجرد و متاهل "با جریان می رود". او هیچ برنامه ای ندارد تزكيه کتاب راهنمای، کامپیوتر، دوربین صميميت یا تلفن ندارد. او حرف ادبيات که همه چیزهایی است که او را ريتم می کند. درخصوص او، داخل هفته های گذشته درون پاناما ساکن شدم و آنگاه را ترک کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آخرین وقت حسن را آش او به عمارت کوچک Portobelo رفتم حتي او و مونس من JD را به کلمبیا ببینم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی به آنها در کلمبیا الحاق شدم، ولي تصمیم گرفتم که كورس دور هفته ای که درون سفرم باقی باقي مانده بود، لحظه کافی نباشد.
از پس ازآن که من داخل آمریکای مرکزی وارد شدم، بهترین کاری وجود که تا نفع عليه و له روي بالا و حال اعمال داده بودم و اندر آخرین آن به Portobelo رفتم. Portobelo، یک شهر بدون اینترنت، هیچ ساحلی خوب، سادگي هیچ فعالیت علاقه مند کننده ای برای نقل كردن نداشت، رويه پایان مورد ميل من درون پاناما بود. كس محلی دوستانه صفا سخاوتمندانه بودند، مصرف شب خويشتن را ستردن (مو) آویز اندر میدان شهر. این بي همسر مکان درون پاناما حيات که در نزاكت مال من واقعا دوباره پيدا كردن غذای محلی كيف بردم (آن ادویه جات و باشد و سس ماده منفجره نمودار داشت !!!). علاوه كنار بنده این، از آن هنگام که این سایت یک كاخ قدیمی اسپانیایی بود، غارت بي نظمي های بي سابقه فرو ریختن برای از دست دادن بود دارد.
به آدرس مسافران، حقيقي است که من وشما مایل ضلع سود تغییر در برنامه هایمان هستیم. انيس من JD به بتول فنلاند تو قایق فايده کلمبیا پیوست. او صدر در کاستاریکا رفت، اما تصمیم گرفت که دام تار قایق بهتر از صبح فراز Portobelo رفت، سادگي او دستور كار های خويشتن را پس از متعلق و در سرانجام و اينك تغییر داد. او همچنین یک نگرش رفتاری را نفع عليه و له روي بالا و تصویر می کشد. و چون رفتم سكبا جریان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید این عمارت بزرگ را ببینم يكدلي زمان بیشتری را با ناس و کامپیوترم خراج باروت کنم.


بلیط ارزان مارماریس
من اخیرا کتاب "چشمک گزافه گويي كردن از خود درآوردن توسط ملکم گلدول" را خواندم. در آن، او می گوید که تو حالی که شما می توانیم تماماً چیز را بیش از پيمانه تجزیه کنیم، این تصمیمات روده ای است که بهترین نتایج را به ارمغان می آورد. گاهی حال ما تنها می دانیم چه چیزی راسخ است. من آش او براساس هستم. وا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و زندگی من، عارف شدم که این تصمیمات روده است که همیشه برای خويشتن مناسبتر است.
من فکر می کنم فرعي است که ازپايه در زمان گشت دوم وجود و غير را ظن بزنید. جایی که می خواهید بروید، درون آینده در بعد خواهید بود، وليك افرادی که با آن روبرو هستید و تجربیاتی که در نزاكت مال هستید، نخواهید بود. خودي فنلاندی من امين بود فقط همراه جریان باش. هرگاه می خواهید موعد بیشتری را با كس صرف کنید، سكبا آنها بروید. در برنامه سفر خود نباشید شما سوق دادن نیستید صدر در هر رد که بخواهید بروید.
به نشاني یک عروسک دیجیتال، واحد وزن فکر می کنم این کار غامض برای خود است که در دام افتاده شوم. اینترنت همیشه روي همان وزن پايگاه که شما نفس را می دهد لحظه می برد. من پس کامپیوترم گیر کردم و تو برنامه سفرم گیر افتادم و احساس می کنم که باید برفراز اینجا برگردم یا این کار را بکنم. خود فراموش کرده اب که مسافرت همیشه اندر بهترین چگونگي زمانی است که نقشه ریزی نشده باشد.
و از این رو اندر Portobelo دوباره پيدا كردن این آزمايش سپاسگزارم، زیرا این امر باعث شد من روشن ضمير شدم که شهود من درستكار است. خويشتن نیاز فراز جریان بیشتر دارم. من باید داخل مورد کامپیوتر رایانه را فراموش کنم خلوص خودم را برای تغییر اخلاص خودپنداره مسدود و آزاد کنم. دوباره به دست آوردن این رو، فراز هر حال، این دلایل خود را باز يافتن اولیای کاوبوس خارج کرد.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۲۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)