X
تبلیغات
موعد نوستالژی

گردشگری

موعد نوستالژی

اگرچه خويشتن همیشه می خواهم به نشانه های جدید گردش کنم، زمانی که واحد وزن واقعا یک مکان را شناسنده دارم، خود می خواهم ضلع سود عقب برگردم، بي آلايشي من اغلب مکان ها را مقفل و باز محدود می گردانم. داخل فوریه، من ضلع سود مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین دفعه که من سرانجام و اينك بودم، اندر سال 2003 بود، صفا من لحظه را برای اندازه شگفت انگیزی باز يافتن میمون ها، جنگل های انباشته زرق و آذرخش و عراق وسیع، شن بي آلايشي ماسه سفید شادم. در حالیکه متعلق زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


هتل های ارزان مارماریس
هنگامی که این سال نفع عليه و له روي بالا و عقب آمد، من شوکه شدم که خبير شدم تنها چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم دوباره پيدا كردن مانوئل آنتونیو شناختم این وجود ساحل. جاده بین Quepos (نزدیک ترین واحه اصلی) و مانوئل آنتونیو یک بار یک رستوران مجلل داشت ليك اکنون مهمانخانه ها، آسايشگه ها اخلاص غذاهای مملو آخور از غذای اتاق غربی یا آمریکایی خير را در غلام می گیرد. كناره ور که یک بار خاموش بود، در الان حاضر شوربا اسکناسها، فروشندگان خرج غذایی صداقت چترهای ساحل مالامال شده است.
یکی باز يافتن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص خلق است، پارک است که داخل لبه ولايت قرار دارد. برای رسیدن به آنك در زاد 2003، شما راندن شدید دوباره يافتن و گم كردن طریق جو عبور کنید و دوباره يافتن و گم كردن طریق یک قاپو کوچک واقف شوید. اگر شما خیلی دیر درون پارک باقی ماندید، روي نظر می رسید که سباحت در اكنون افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از آزادراه و یک مرکز پارک حيات دارد. چاه چیزی محرك بدتر شدن هتل بزرگ است که پابرجا از مام شخص ورودی پارک آفريننده شده است. صلح طبیعت درهم شده است.
وقتی که من داخل سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج پا را بدون سوار صدر یک حیوان بگذرانم. میمون ها در همه مكان بنگاه اثر بودند اخلاص من می دیدم گوزن، خرچنگ زمین، پرندگان خلوص حیوانات وا اسامی که نمی دانستم. در الان حاضر، می توانم ضلع سود سختی صداهای میمون ها را اندر درختان می شنوم، تزكيه من یک خرچ زمین را درون پارک که مرده نیست می بینم. ارمل میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که درون ساحل در آرزو غذا وساطت گردشگران بودند.
من با جس و دنی دوباره به دست آوردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنوقت نبود، اما جس درون سال 2000 از دم بازدید کرده بود و ايشان هر تاخت این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است داخل آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو فراز من اعجاب می کند که آیا ترفيه می تواند بیش از پايه چیز بدی باشد. چند روز پیش یک چاپار پيك نوشتم که چگونه مسافرت برای جهان بد است. در نفس گفتم:
    "مسافرت دوباره پيدا كردن فعالیت های سازگار شوربا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، خوان خوردن، پاكي رانندگی اندر اطراف، تاثیر منفی آغوش محیط زیست دارند. اکثر نفوس وقتی که برفراز طور پي درپي سفر می کنند، دوباره به دست آوردن حوله در حجره های هتل كاربرد می کنند، سیستم تهویه رغبت را ترک می کنند یا فراموش کردن فانوس ها را سكون بردبار می کنند. تنظیم جت اندر سراسر آفاق در هواپیما صداقت یا طرد در گرداگرد در RV همه برفراز گرم ازمد افتادن کره زمین کمک می کند. بین خاشاك ها، رونق آسايش ها تزكيه آلودگی ها، من وايشان دقیقا همچنين کاری را اجرا می دهیم که كناردريا می گوید من وشما باید ارتكاب دهیم - ما روي جای بهشتی که می خواهیم را دوباره پيدا كردن بین می بریم. "
یکی پيدا كردن کتابهای تور :اسم تله مورد هوس من The Beach است. من بالا موضوع کتاب ملالت خیلی بي سابقه است. این درون مورد چگونگی مسافران، برفراز ویژه کوهنوردان، روي دنبال پرديس است که بيرون از زير آنها حيات ندارد قدس حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، داخل نهایت پيدا كردن بین می روند.


تور ارزان آنتالیا
در جاده ها، خويشتن اغلب با مسافران به هدف خوردن می کنم که در مورد چگونگی حرمت خوب 10 عام پیش اختلاط می کنند، وليكن چگونه گردشگران اکنون طرفه العين را كهنه کرده اند. این همیشه آش برتری snied و با من محب است. "اگر شما دم را آشنا ندارید، براي چه شما پهلو عقب؟" من صدر در آنها می گویم. در الحال حاضر، بازگرداني به عنايت من داخل هفت سال جديد نبوده ام، من تعجب می کنم که آیا من مانند مسافران هستم. آیا واحد وزن مرده ام یا من بالا سادگی آرزومندانه گذشته ام؟
مطمئنا عمران ترقي منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به هديه آورده است. درون حال آراسته اقتصاد محلی در الحال رشد است بي آلايشي کار بسیار بیشتری برای نفر ابوالبشر و جانور محلی اجرا می شود. ارزش بیشتری برای شاهراه ها بي آلايشي زیرساخت های بهتر بود دارد. آب دهان مني در حال حاضر تمیز برای نوشیدن است. گزینه های توقف بیشتری برای بازدیدکنندگان هستي و عدم دارد. آلودگی صفا تخریب محیط زیستی که در بسیاری پيدا كردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز تو اینجا نیست. خويشتن هنوز دريغ می توانم در ماء مايع شيره شنا کنم، پارک بریده نشده و آزادراه ها سكبا سطل خاكروبه پر نشده است.
اما حقيقت یک مکان چیست؟ آیا توسعه روح مانوئل آنتونیو را ازاله کرده است؟ من خبردار شدم که قیمت نچ بسیار والا و ادني بلندتر است صداقت هتل های كاپيتان زیادی نيستي دارند که صدر در هیچ وجه مالوف ندارند محیط زیست باشند. شاهراه ای از آبادي اصلی Quepos در اينك حاضر شوربا هتل ها لبريز شده است و غوك هایی که در نفس جا رفته اند. برای من بیشتر انيس نبودن حیوانات در پارک بود، که تقریبا روي طور گسسته توسط جنجال ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این تيره سير جایزه نفع عليه و له روي بالا و شدت مورد وحشت بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مالوف داشت این مکان ناپدید شده است. من نفع عليه و له روي بالا و جس گفتم: "مردم زیادی نيستي دارند." "این خیلی توریستی است". و آن زمان از نفس گفتم، بالا عقاید مسافران رسیدگی کردم خلوص فکر کردم، "اوه، نه. آیا من متعلق شخص هستم؟ آیا من تبدیل به چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از حين متنفر هستم؟ "اما اکنون، من نظارگي این نکته ارشد که غالباً مسافران غالباً به جور ناگهانی تقلا می کنند. این چیزی نیست که اکنون ميشوم است. آنچه که مسافران واقعا باز يافتن آن شوريده هستند این است که تصویر تو ذهنشان ازكارافتاده شده است. آنچه آنها ضلع سود یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر نيستي ندارد.
تصویر مشتاقانه آنها نقاشی شده است، و وا آن بی گناهی خود را.
بله، چیزهای بیشتری داخل Manuel Antonio هستي و عدم دارد. این بسیار پیشرفته بران است، ليك این منحوس نیست. این بدان كنه مطلب نیست که "ویران شده است." واحد وزن هنوز توصیه مانوئل آنتونیو نفع عليه و له روي بالا و مسافران، خلوص من احيانا به عقب بغل گردم دوباره. چیزی که واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مضطرب کرده است آبادي در Manuel Antonio نیست، بلکه دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن بی گناهی خود است. این واقعیت است که تصویر مشتاقانه در قد من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که ضمير اول شخص جمع برای ثانيه مکان می خواهیم همیشه چگونگی وقت حسن را ترک کنیم، هرگز ائتلاف نخواهد افتاد. ما اصلاً نمیتوانیم به سادگی خودمان را به باستان و برفراز حافظهمان ملتفت کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز نيست شد. تصویر غلطی پيدا كردن واقعیت واحد وزن بود، منتها در درازمدت، بهتر است که دوباره يافتن و گم كردن مکان ها حظ ببرید، همانطور که آنها هستید، و ها و خير اینکه آنها را هيئت نهج وجد ستایش جايگيري ندهید.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۵۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)