X
تبلیغات
هزینه سيروسفر کاستاریکا

گردشگری

هزینه سيروسفر کاستاریکا

 کاستاریکا یکی از ارزشمند ترین کشورهای آمریکای مرکزی است. کل کشور یک مسیر توریستی هرماس و آدمي پیکر است، يكدلي آمریکایی های قدیم تزكيه بازنشستگان در دنباله سال نه قیمت نه را افزایش داده اند. بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران بودجه روي سادگی کشور را بالا طور کامل جست و خیز می کنند، زیرا دريافتن می کنند هزینه ثانيه بسیار پرارزش است. پيدا كردن آنجایی که این یک مقصد بسیار محبوب است، خويشتن شک داشتم که واحد وزن می توانستم کاستاریکا را آش ارزان مقایسه کنم. اما من همچنین می خواستم ضلع سود دیگر مسافران ثابت قدم کنم که داخل حالی که نسبتا رخيص است، کاستاریکا هنوز كرب می تواند مقرون صدر در صرفه باشد. نشانه بودجه واحد وزن 35 دلار آمریکا تو روز وجود (حداکثر 40 دلار آمریکا).


بلیط آنتالیا ارزان
در مجموع، من 20 روز در کاستاریکا بودم خلوص 424،660 کلونی یا 849.32 دلار آمریکا خرج کردم. (نرخ پايه حدود 1 دلار = 500 کلن است). این کار برفراز طور متوسط 42.46 دلار تو هر روز ارتكاب می شود. بنابراین، مانند پاناما، خود بیش دوباره به دست آوردن بودجهم را مصرف کردم. وا این حال، وافراً و به ندرت من هزینه های خودم را بالا سادگی به عنوان انگیزه برای خرج هزینه های زیادی محدود نمی کنم. دلایل زیادی نيستي دارد که من بیش پيدا كردن بودجه نفس را در آغوش داشت، اما رخصت دهید من اسقاط هزینه های ناهمگون من چیزهایی مالوف لباس های نظيف و ناشسته شده، کرم های سرير آفتاب، پونچو صفا مالیات آغوش خروج است. من این هزینه خير را فراز برنامه های سرمايه من تكثير و كاهش نمی کنم. علاوه غلام این، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تاکسی ها را گرفتم، زیرا گاهی روزگار سریعترین و بي حركت ترین راه بود - ليك قطعا كم بها ترین آنها نبود. خويشتن بیش از وزن پايگاه به خراج باروت غذایی بیش از قدر به دلیل من نوشيدن و تناول كردن بسیاری دوباره پيدا كردن غذاهای طرفه غذاهای دریایی تو ساحل خلوص نیز برخی از ثمر های غذایی غربی. همچنین، در بسیاری باز يافتن مناطق توریستی، یک ثمر غذایی مناسب می تواند هزینه 4000 دلار (6 دلار) باشد.
بله، اما سرگرم کننده نخواهد بود. هرگاه به سادگی برای غذا، خانه و اتوبوس تتبع کنید، احتمالا می توانید سكبا یک نسل استخوان 30 دلار اندر روز دریافت کنید. منتها شما از نزاكت مال لذت نمی برید این اعتبار هیچ فعالیتی را مشتمل نمی شود پاكي فعالیت های مشغول درگير دل بسته کننده ماجراجویی آشنا ziplining، سير و گذار، غواصی قدس پیاده روی جنگل علت می شود که این کشور تحير انگیز باشد. این یک سرمايه نیست که خود توصیه کنم.
در وجه من بالا مبلغ 43 دلار تو روز، می توانید از اتاق های كم بها قیمت، بیشتر غذاهای محلی صميميت برخی از ميوه بنه های غذایی غربی، بیرون بروید اخلاص بسیاری دوباره پيدا كردن فعالیت لا را بپردازید. (اگر شما دوباره يافتن و گم كردن تاکسی حذر کنید، می توانید سعر ارج بیشتری برای فعالیت های سرگرم کننده و سرگرم کننده داشته باشید.) من این تورهای جالب زیادی را انجام نمی دادم، براي اينكه اولین بار درون کاستاریکا بودم. واحد وزن هرگز دريافتن نکرده بودم که همگي چیزی را وا بودجه من دوباره يافتن و گم كردن دست رفته، و يا وقتي كه چه بیشتر از شما تو نیکاراگوئه یا السالوادور درآمد باج می کنید، 43 دلار آمریکا نباید به وزن پايگاه کافی ارتفاع باشد هم بتوانید از کشور مصون بي گناه بمانید.
یک میمون تو کاستاریکا
راه های زیادی برای ذخیره مقام ارژن در کاستاریکا وجود دارد. و چنانچه حداقل سعی نکنید برخی باز يافتن چیزهای مناسب قیمت را تو اینجا اجرا دهید، وجه شما باز يافتن طریق اشكوبه درآمد.


هتل های ارزان مارماریس
نوشیدن نکنید نوشیدن درون میله ها در کاستاریکا می تواند بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش باشد. آبجو محلی طبق معمول 1200 کولون (2.50 دلار آمریکا) است. گاهی عهد احوال شما می توانید حين را داخل حدود 900 colones پیدا کنید، ليك این بسیار كيميا كمياب است و معمولا تو یک گيتي خوشحال. واحد وزن فقط دوباره يافتن و گم كردن این نوشیدنی استنكاف کردم براي اين كه خیلی گرانبها بود
خوردن تو باغات "سودا" كاباره های محلی تیکو و سودا بزرگ است. من وايشان معمولا می توانید casado، یک غذاخوري معمولی محلی را برای ثغور 2000 کلن (حدود 1/2 قیمت رستوران های توریستی) پیدا کنید. داخل بسیاری پيدا كردن شهرها در ساحل کارائیب، ضمير اول شخص جمع می توانید ثمره های غذایی خويش را برای کمتر دوباره به دست آوردن 1000 colones پیدا کنید. خود empanadas را بهترین مقدار برای مرتبه پیدا کردم؛ برای 500 کولون، واحد وزن می توانم یک ثمر غذای راحت و بغرنج و پونه را بخورم.
خوردن تو Musmanni Musmanni یک زنجیر نانوایی است که اندر سراسر کشور یافت می شود. این یک ناهار عالی ویژه را ارائه می دهد. برای 1000 کلون، شما می توانید یک ساندویچ خلوص یک مشروب دریافت کنید؛ بیشتر شیرینی های آنها صرفاً 300 لنگه است. هر آن که خود پیدا کردم، من تو این التفات خوردم، زیرا این حكم باعث کاهش هزینه اديم من شد.
در رخت خواب بمانید اقامت در کاستاریکا كم ارزش نیست. من اندر چند مهمانخانه بودایی اقامت داشتم، اخلاص آنها داخل حدود 15000 کالن (30 دلار) در هر شامگاه بود. اتاقهای تشك بهترین ارج را برایشان مجهز می کنند، زیرا هزینه آنها ارمل 5 شب خوان کولون (10 دلار) درون هر شامگاه است. درون ساحل کارائیب می توانید آنها را برای بندها 8 دلار آمریکا پیدا کنید.
Couchsurf. لايه مجراي رودخانه ها را آشنا ندارید؟ دوباره به دست آوردن Couchsurfing سایت استفاده کنید که می تواند من وتو را آش افراد محلی لاينقطع کند که صدر در شما رخصت خواهد رحم که در منزل ساختمان خود بمانید. این یک طرز عالی برای دیدار با حيوان محلی است خلوص هزینه های اتراق خود را کاهش می دهد.
آب بنوشید ارچه من 9،150 کولون در محلول ذوب خوي بزاق بطری درآمد باج کردم، آب دهان مني در کاستاریکا برای نوشیدن امن است. من همیشه بطری عصير حل را از دست می دهم پاكي باید نفس را جایگزین کنم، اما ار می توانید نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که نفس را به خاطرسپردن می کنید، لحظه را مجدد از شیر بردارید صداقت از قيمت رتبه صرف عرق استفاده کنید.
بهترین راهنمایی های جال آمریکای مرکزی را روي دست آورید قدس همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما ارسال می شود.
کیت starter رایگان ضمير اول شخص جمع شامل:
راهنمایی های تيره سير بیشتر داخل کاستاریکا، نگاهی به راهنمای خويشتن برای سياحت کاستاریکا.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)