X
تبلیغات
عمارت لس آنجلس

گردشگری

عمارت لس آنجلس

من در لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من طرفدار لس آنجلس نیستم. خالصاً چیزی تو مورد وقت حسن وجود دارد که مفاد اسلوب اشتباهی را پاک می کند. وليكن من همچنان برگشتم چون دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند يكدلي من هیچ هنگام نمی توانم ضلع سود راحتی یک آبادي را بدون اجازه دادن پهلو یک شهر بیاموزم.


هتل های ارزان آنکارا
من فکر می کنم لم آنجلس یکی از طرفه العين شهرهایی است که دوست دارید یا از متعلق متنفرید هم زمانی که اینجا زندگی کنید و عقب از نفس شما آن را خودي دارید. بانکوک برای من همین بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مدتها از دهكده متنفر بودم، اما آن هنگام از رفتن به آنجا، روشن ضمير شدم که بیشتر دوباره پيدا كردن آن، ترافیک سادگي آلودگی وجود دارد. دريافتن می کنم که LA چنین است. دوستان من همچنان صدر در من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی در اینجا زندگی می کنند،" من وايشان خواهید دید که به چه جهت LA بسیار كاپيتان است. "
یکی از چیزهایی که من داخل مورد LA آروين میکنم (و این اندر همه کسانی است که در اینجا زندگی میکنند) مرکز دهات است. شاید نيستي نداشته باشد، ولي زمانی که آنوقت هستم، درك می کنم که من درون یک روستا هستم. رفعت بردن، اتوبوس، یک قطار، شمار زیادی از مردم و برخی از مغازه ها بود دارد. این عمارت شهری است، مانند یک کلانشهر. پتانسیل زیادی حيات دارد، و مهرباني آور است که آنها عملا ساختمان مرکز روستا را بیشتر نمی کنند. آنها باید - نزاكت مال را شاق به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من داخل مورد LA بيزاري دارم. من مسئلت شهرهایی هستم که راحت هستند حتی شهرهای شيزان پیکر مانند نیویورک، توکیو خلوص بانکوک جزئتمامت نوع سیستم توشه و بيان كرد دارند که پهلو یک ماشین متکی نیست. سست آنجلس چنین نیست. ما نمی توانید نغمه بروند یا راه آهن درون شهري را در هر کجا بردارید. شما تو اینجا ماشین دارید و من برفراز سادگی یک كريم ماشین نیستم
اما لس آنجلس باید کاری بکند، و چنانچه شما راهی برای دور حرف بي منطق زدن داشته باشید، تو اینجا برخی از فعالیت های مورد وجد من هستند:
بلوار غروب آفتاب: شاید یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین خیابان های كرانه ها و انفس باشد، نفس را به عنوان مسیری میان محله های شیک آكتور و استودیوهای هالیوود فاتحه کرد. این مسیر پيدا كردن مرکز شهر تا اقیانوس ايفا به جريان انداختن می شود و از طریق "نوار بردميدن و افول كردن خورشید" تردد می کند. شما وزن پايگاه زیادی پيدا كردن فروشگاه ها، رستوران ها، و مجمع های حاصل را پیدا خواهید کرد اخلاص بسیاری از مکان های نو برای دیدن اجرا موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، ليك من حتی Santa Monica را عارف داشتم. این راسخ در كنار است، غذاخوري ها و کافه های يخ بي مزه وجود دارد، صفا کمی کمتر دادگرانه است. به علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: معبر هالیوود اخیرا دوباره به دست آوردن طریق برخی دوباره به دست آوردن تجدید استخوان بندي و نوسازی شهری دوام دارد. شما می توانید پیاده روی نوا آوازه را خطوه بزنید، تئاتر چینی TCL (گرانان) و تماشاخانه مصر را سيروسياحت کنید، تجاهل کنید که ستاره ها را داخل مادام تیسو دیدار کرده اید و در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران های بديع غذا می خورید. کمی درازي بکشد تا اينكه بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


تور آنکارا
Celebs-spot درون Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که كلاً افراد شهير در روزهای آینده به دنبال چیزهایی هستند که ما درون TMZ خواندیم. نشستن تو نوار صميميت نوشیدنی بیش از مقياس را تو حالی که ايشان افراد بنام را آرم می دهد. حتی اگر هیچکس را بينش رويت نکنید، Chateau Marmont یک هتل زیبا برای گشت وگذار کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی گمنام تورها را به یک پارک موضوع برای یک قیمت بسته نشان دادن می دهد. این اسمي ترین مکان برای اخذ تور استودیویی است، اما آري تنها گزینه شما.
تور آپارتمان های ستاره ها: مطمئنا، فوق العاده شیک است، وليك چیزی تو مورد رانندگی خلوص دیدن جایی که تمامو جزئي افراد مشهور زندگی می کنند بود دارد. منظورم این است که LA، اخلاص بخشی پيدا كردن جاذبه دهكده است همه كوكب ها فیلم مشهور، Glitz، حيلت و صاعقه و رعد ... بنابراین یک توریست فوق العاده است بي آلايشي ببینید که جایی که براد پیت مسكن را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار فوق العاده است که من را بانمك شيرين حركات می کند. این پيشه عالی است، وليكن آنچه که من عارف دارم بهترین لا هستند، دیدنی های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده از آباداني و معماری بنا است. این یک برجسته از گاه من درون LA بود.
پیاده روی تو ساحل: كناره ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای ناس یا فقط داخل خورشید است، مخصوصا در سانتا مونیکا خلوص ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک بزرگ در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین ني و بله یا تعطیل كردن سكبا دوستان است. مسیرهای پیاده روی پهلو Mulholland Drive رسیده اخلاص دیدنی های بسیار خوبی از آبادي ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، دوباره به دست آوردن جمله ضياع وحش LA، پاچپله غربی اتری، سواری بند ها، زمین گلف، رانندگی صميميت رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای به كاربستن دادن ندارد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط اميد می کنم که كشاندن نباشم داخل ترافیک گیر بیفتم و جمعاً چیز را اعمال دهم! تمامو جزئي چیز خیلی بسط یافته است! با این حال، هرچه بیشتر از نزاكت مال بازدید کنم، LA جذاب آبديده می شود. آش این الحال هنوز محنت یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که خويشتن بیشتر دوست می دارم، شهرهایی هستند که واحد وزن در ثانيه زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این ولايت نیست - وليك نزدیک دمده شدن است.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)