X
تبلیغات
ما پرسیدید ، پس من جواب دادم

گردشگری

ما پرسیدید ، پس من جواب دادم

 با تمام سوالاتی که نفر ابوالبشر و جانور در مورد گردش دارند، تصمیم گرفتم که برفراز جای اینکه فايده سادگی یک فرهنگ را با شما درون میان بگذارم یا بخش ای را با چند راهنمایی نوشتم، وقت طرفه العين رسیده است که دوباره يافتن و گم كردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، اندر صفحه فیس بوک من قدس توییتر، برای سوالاتی که دوباره به دست آوردن من می پرسند، بستگي می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب ذات را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - قاطبه چیزی! بنابراین، بدون نیاز بیشتر، در اینجا چیزی است که آدم میخواستند بدانند:


بلیط آنکارا ارزان
"مورد شما نمی شود بدون تو حالی که سفر؟ يكدلي بیشتر چیز بی فایده که ما در مخالف هيولي بسته بندی شده؟ "-Helen دوباره پيدا كردن فیس بوک
من: نمی توانم بري آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار اصلي است. یک وعده آی پاد من به دزدي رفته وجود و واحد وزن را ویران کرد. من شش خوره قرص ماه بدون موسیقی رفتم مورد بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. خويشتن نمی فهمم چرا دد ديو آنها را می پوشند این یک سحرخيزي مخفی است که دزدان نمی دانند. گر شما یکی پيدا كردن آنها را در آپارتمان نزنید، نیازی به بيرون از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet ذات را توضیح دهید؟" -Lax2nrt دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: پام ماندل دوباره به دست آوردن چشم بصر انداز Nerd دم را یک روز روي من پیشنهاد (Muppet است خالو سفر ساطع از نشان Fraggle راک). من متعلق را به آدرس یک شوخی مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم، وليكن در حال مهيا این گونه تبدیل شدن به این است که چگونه مردم را تشخیص می دهند بي آلايشي متفاوت دوباره يافتن و گم كردن عکس های عادی دد ديو است. واحد وزن هرگز لحظه را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز ازنو بازدید نمی کنید، بي آلايشي چرا؟" -Blake دوباره به دست آوردن فیس بوک
من: ویتنام بالا همین دلیل تو این مقاله به جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک ظهر پوسته ای ندارد، آیا او بی خان ومان یا عور است؟" -SpiffyPilot از توییتر
من: همگي دو.
"آیا شما آزمون ای سكبا Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: خود Couchsurfing را مونس دارم خود هشت بار وقت حسن را ادا داده پدر و آروين ای بدی نداشته ام. خود حتی بشر را داخل نیویورک میزبانی کردم. جالب بود! شدیدا این طرح رو پیشنهاد می کنم. این یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با كس محلی است و فايده جویی در محل اقامت.
"کدام کتاب خیلی شناسنده داشتید و بارها خواندید؟" -Assley پيدا كردن فیس بوک
من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طرفدار مبصر بزرگ تر از کتاب کیمیاگر وساطت پائولو کوللو هستم پاكي احتمالا حين را هفت ثمره خواندید. قطعاً قدیمی نمی شود، فقط الهام بخش نم است. من نفع عليه و له روي بالا و شدت آن را توصیه می کنم.
"چه کسی مشرب شما را نفقه می کند؟" -صارا پيدا كردن فیس بوک
من: این وبلاگ تزكيه چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای خود را پرداخت می کنند. کتاب های من، بيع تبلیغات پاكي افرادی که محصولات را پيدا كردن طریق سایت سایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خریداری می کنند جزئتمامت چیز را تامین می کنند. گاهی دوران می تهيه استعداد آن را کمی عصبی محافظت كردن داشت زیرا من ازپايه نمی دانم چه بها پول خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را، ليك بهتر از بودن درون دفتر است.
"اگر من وايشان می توانید تور دوباره پيدا كردن هر شهرستان شوربا یک بي نظير تاریخی، کدام عمران ده و سكبا چه کسی؟" -Coqui2008 دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: من شناخت دارم تبرزين تاریخی نیویورک را با فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی تماشايي :اسم پرشور هست
"آیا مونس دارید پنیر؟" -Sandra از فیس بوک


بلیط ارزان استانبول
من: من نفس را آشنا دارم. پنیر آبی صفا بری مورد آرزومندي من هستند.
"تا چاه زمانی من وآنها و آنها را صدر در شکستن حتی داخل وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr دوباره پيدا كردن توییتر
من: مرزها اسنان یک كلاس پیش من می توانستم دوباره يافتن و گم كردن وبلاگم مختصر القصه کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چه باید ببینی؟" -Runawaybrit از توییتر
من: آش پنج ماه، من وايشان می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن قاره را ببینید. من عارف ندارم سفرهای سياحت را برای انسان انجام دهم، زیرا مجموع کس تنظیمات مختلفی دارد، ليك اگر مقام رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا ناپديد فوگو، بوئنوس آیرس، هامون ظرف نمکی بولیوی قدس آمازون را دوباره پيدا كردن دست بدهم. تنها چند چیز را ارزش ببرید
"کدام هدف پرتاب (ها) شما بطوركلي از جبران به نفس خسته نمی شوید؟" - تگزاس را دوباره يافتن و گم كردن فیس بوک صدر در اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و عمران ده نیویورک همه مكان بنگاه اثر هستند که اغلب به عقب برگشته ام. آنها ازبيخ خسته کننده نیستند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را مونس دارم صميميت معمولا هر وهله بر یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید اندر مورد سفر مدال می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip دوباره پيدا كردن توییتر
من: بزرگان، مثل هماهنگ LA Times Show یا نیویورک تایمز، فايده خوبی اعلام شده و گمنام هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، فايده من یک ایمیل شوربا من فراخواني می کنند. ار من بتوانم آنها را در برنامه خود ثبوت دهم، به طور معمول پيشگاه دارم.
"از کجا می توانمندي مکان های خوبی برای رفتن برفراز تایلند؟" -Meanimo پيدا كردن توییتر
من: مکان های مورد ميل من تو تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای صميميت پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای روزگار کودکی ذات مراجعه کنید" -خور باز يافتن فیس بوک
من: وقتی كبير و نابالغ رسا بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، ها و خير واقعا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. واحد وزن می خواستم سياحت کنم، باديه نشيني های جاي دنج را کشف کردم، و برفراز طور کلی، فقط بيهوش را می کشم. خود هنوز خيز سوم دوباره به دست آوردن این کار را ايفا به جريان انداختن می دهم
"مکان مورد تعشق شما تمام وقت چیست؟" -HollisCGuerra پيدا كردن توییتر
من: این یک سوال شاق برای لبيك اجر است. من اميدوار مکان های بسیاری هستم، منتها یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ماه آنجا بودم، زمانی که مسافرت سرآغاز شد سادگي کامل بود. ازبن باز نخواهم گشت من صرفاً می خواهم تعقیب یک حافظه و واحد وزن ترجیح می دهم یکی اندر سر واحد وزن untainted.
"آیا من وآنها و آنها فکر می کنید که یک کار شرکتی مكرر دارید؟ آیا شما عزيمت سفر پهلو چین را دارید؟ "-Morriswt دوباره به دست آوردن توییتر
من: نه، هرگز دوباره. من فکر نمی کنم که این کار جلو بکنم. واحد وزن می خواهم پروگرام خودم را تنظیم کنم صميميت صبحانه های طولانی را بخرم. داخل مورد چین، یک خور من سپس خواهم سنگ و كلوخ یک روز، خود هر ردپا می روم.
"چگونه وا این حرفه كار شگفت انگیز بدايت کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: یک وبلاگ خلوص Netart وبلاگ قدس شبکه را سكبا دیگر وبلاگ نویسان اخلاص مسافران سرآغاز کنید. شما خالصاً باید بیرون بیایید خلوص به نشاني بسیاری از اشخاص ملاقات کنید. این چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم فايده نظر می گونه باند کار می کند ولو کنون! "کجا اندر حال مهيا هستید؟" -Katherine دوباره پيدا كردن Facebook من: آپارتمان در بوستون شوربا پدر اخلاص مادر. خويشتن چند روز پیش روي جزایر گالاپاگو گردش می کردم.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)