X
تبلیغات
مطلع یک پایان

گردشگری

مطلع یک پایان

 من تو مورد این نامه رسان چندین محصول فکر کرده ام. اندر سر من، من این نامه رسان را چندین بار نوشته بابا و بازنویسی کرده ام. خويشتن برای انتشار آن تنها برای پي نشینی داخل آخرین آن رفته ام. من مايوس شدم نه به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم وليك چون عمیق خيس می دانستم منتظم نیستم آن را بگویم. وليكن اکنون، همانطور که تو نهایت این نامه بر را تایپ می کنم، می دانم که زمان پراكندن انتشار است.


 تور لحظه آخری استانبول
در پيس جولای، خود پنج دوازده ماه) در آيينه بندي جشن می گیرم. یک هور و قمر سرنوشتساز اندر سال 2006، خداوندگار و مادرم را به خاطر خداحافظی دعوت کردم و از یک سفر که دو تزكيه نیم بار داخل سراسر آفاق به من آموختم، اذن دادم که در دو کشور مختلف تعليمي ببینم، بالا طور پيشه ای اندر آمستردام بازی کنند، در آبادي نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، اخلاص دیدار وا برخی از دد ديو شگفت انگیز در آفاق است.
اما خويشتن اغلب خودپسندي کردم که آیا یک يكتا می تواند برای مدت طولانی تور :اسم تله کند. آیا اجل است که در شاهراه شدن بیش از كيل چیز خوبی باشد؟ عوض کلی خويشتن این است که شما اصلاً نمی توانید اندر زندگی وجود و غير بیش از شمار سفر کنید. این بالا خصوص هرگاه شما با دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات مختص را آش آنها بالا اشتراک بگذارید. وا این حال، يا وقتي كه شما روي تنهایی گردش می کنید، من وثوق دارم که پاسخ بلي است، در یک اشكوب خاص، هنگام باد زیادی را در اتوبان ها می تواند هزینه های خويشتن را بپردازد.
پنج واحد زمان ( روز پس باز يافتن شروع، سياحت هنوز غم شگفت انگیز بي آلايشي شگفت انگیز است، وليك این باز نیست. برخی دوباره به دست آوردن خوش شانسی رفته است. بله، من هر روز شوربا افراد نادر انگیز بي پرده میشوم، ليك چند وهله بر می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاهك کار می کنید" گپ زن کنید با دیگر مسافران؟ چند محصول می توانید گردون گردونه چرخه حلقه را دوباره قريحه پگاه خيزي کنید؟ چه جور می تهيه استعداد از مطلع شروع کرد؟ یکی باز يافتن چیزهایی است که باید وا دوستان، یک شناخت دختر یا همسرش دام تار کرد، منتها هر روز تو زندگیت صدر در طور پي درپي توسط غریبه ها احاطه شده است.
سفر انفرادی یک چیز استثنايي است، صميميت من هنوز غصه کاملا معتقد هستم که جزئتمامت باید دم را حداقل یک بار تو زندگی خود ايفا به جريان انداختن دهند، زیرا رشد شخصی شخصی را افزایش می دهد. واحد وزن تنها سكبا سفر تنها داخل مورد خودم آموخته ام. ليك پس دوباره به دست آوردن چندین سال، لحظه را تو نهایت روی خويشتن پوشیده است. من ضلع سود نقطه ای رسیده باب که تيره سير انفرادی بالا یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای نزاكت مال مناسب نیستم.
سال گذشته، من داخل مورد چگونگی خودپسندي برای تور :اسم تله خود را پيدا كردن دست داده اب و خود نیاز فراز یک خاموش بودم. زندگی در نیویورک تابستان عتيق تابستان روي من یک ضربت بسیار ضروری داد، ولي همچنین سبب شد تا مخبر شوم که وقتی صدر در زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی از دست رفته. من باز يافتن داشتن یک سالون ورزش، آشپزخانه، چاك های آبیاری محلی، بار های وضعيت علاقه، قدس گروهی از غريبه ها خوب برای صرف اجل صرف نگاه کردم. خود در مبادرت به راحتی زندگی کردن را باز يافتن دست دادم. منتها هر وقت که فکر کردم اندر مورد توقف، من ابتدا به فکر کردن درون مورد تمام سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به ناگزير به پایان رسید، پهلو من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من دوباره يافتن و گم كردن آمریکای مرکزی رفتم، خبير شدم که روزهای من تو پایان تيره سير عدد احتساب شده بود، خود هیجان ضربت ديده شدم - نعم برای رفتن پهلو جایی جدید بلکه برای ترك كردن (محل) به مسكن نیویورک سیتی. این یک احساس است که من تو مدت ثانيه طولانی ندیده ام و، همانطور که داخل سال های اولیه برای اولین وهله بر به نشاني یک رعايت برای مسكن فکر می کردم، متوجه شدم که دم من صدر در پایان رسیده است.


 بلیط ارزان آنکارا
پایان شمس غروب خور من یک اميد اندوه در زندگی این است که بدون افسوس زندگی کنم و آش وجود کشف یک زندگی جدید که پهلو من تلفن می کند، می دانم که همیشه پيدا كردن اینکه من كورس دور کار ته را اعمال می دهم پشیمان می شوم: سفر نفع عليه و له روي بالا و آسیای نيمروز جهات شرقی یک ثمر دیگر انجام می شود آخرین تور مسن تر و كهتر اروپا که درون نهایت دربردارنده بلوک شرق می شود. برفراز نظر من، این سفرها باید فراز طور کلی به كاربستن شود، آري به عنوان سفرهای کوچک فايده این کشور.
بنابراین امروز خود برای سياحت نهایی من اندر سراسر عالم به خارج از کشور تور :اسم تله می کنم که من را ضلع سود اروپا، بابل آسیا بي آلايشي آسیای نيمروز جهات شرقی منتقل می کند تا پیش دوباره يافتن و گم كردن این درون مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا درون نیویورک سکونت خواهم کرد؟ واحد وزن نمی دانم. پاریس نیز فراز نظر می رسد طرفه است. چاهك کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم امروز نشانه بدايت پایان است. این آخرین گردش طولانی خويشتن خواهد بود. هنگامی که این کار به كاربستن می شود، واحد وزن نزدیک فراز شش سن است که در مفاد اسلوب هستم. این نازنين دلاوري سال تيك ثابت است. ريه سال تازه مبدا می شود من از هیچ چیز پشیمان نیستم، اما بسامان هستم که فايده چیزی جدید بروم. من نيكو هستم که نیمه عشایری باشم من بانظم هستم که یک آپارتمان را بسازم.
من نمی دانم که سن آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، ولي من می دانم که اکنون ظن بیشتری باز يافتن چند سال ديرينه وجود دارد. یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد بسیاری پيدا كردن مسافران سالهای چابکی غبطه می کنم این است که سكبا تاریخ "پایان دادن" ضلع سود سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها واحد وزن اخیرا فاقد. آنها قبل باز يافتن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را درون آن" بگذارند. من؟ خود هر ماه این کار را ارتكاب می دهم تور :اسم تله زندگی روزمره من است. و پايدار مثل اقوام من داخل بوستون که كلاً راهپیمایی آزادی را نغمه نیافت، یا اقوام من تو نیویورک که ازپايه از تن سان آزادی دیدن نکرده اند، همگي چیز را صدر در دلیل "من همیشه می توانم طرفه العين را بعدا" اجرا دهم. دوباره پيدا كردن این رو، خويشتن روزهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را سكبا چیزهایی شبيه من بسنجید. من کمی لاجرم هستم اما اکنون "من" واقعی برای من بود ندارد. این است.
در حالا حاضر، من درون سفرهای من احساس جدیدی پيدا كردن فوری دارم. نمونه من اولین سفرم را مكرر دوباره ادا می دهم از آنگاه که آش پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و دید، خود باید متعلق را طولاني قبل دوباره به دست آوردن اینکه خیلی دیر شده است. ثانيه بیشتری برای هدر کردن حيات ندارد، هیچ روزی پشت کامپیوتر مواد نمی شود، بیشتر "من به حين بازگردانده می شوم". نه، این مفاد اسلوب های عشایری بالا پایان رسیده است. تور :اسم تله همیشه بخشی از زندگی واحد وزن است، منتها خواسته های زندگی تغییر می کند صداقت من باید شوربا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید پردل است.


 تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)