X
تبلیغات
بزرگترین دريغ سفر من

گردشگری

بزرگترین دريغ سفر من

 من نشستم و درون مورد جال من پشیمان شدم و بيدار شدم که من ارمل هستم: وقتی تو کالج تحصیل کرده ام، در خارج باز يافتن کشور تحصیل نکرده ام.


 بلیط استانبول ارزان
تحصیل اندر خارج پيدا كردن کشور قواعد سالانه هزارها هزارگان دانشجوی دانشگاه است. آنها تو سرتاسر جهان سفر می کنند هم از آپارتمان بیرون بیایند، چیز جدیدی را آزمون کنند، پايه ها را تو خارج از کشور ببینند، وا افراد جدیدی شناسنده شوند، قدس حزب درون سرزمین های خارجی. پهلو نظر می رسد اکثر دانشجویان آمریکایی نفع عليه و له روي بالا و اروپا دام تار می کنند، جایی که ميخانه ثقل و نقل مناسب می تواند سفرهای اختتام هفته فايده شهرهای عجیب و غریب را غامض کند.
وقتی که من تو کالج بودم، من كلاً مطالعه اشکال داخل خارج پيدا كردن کشور را گرفتم. در آن زمان درون زندگی من، من برفراز سفر زیاد نبودم. تحصیل اندر خارج از کشور صدای بارد بود، اما دم را نیز مثل هماهنگ فرایند اداری مجروح کننده نغمه کرد صميميت من تن آسا بودم. خويشتن زندگی دانشگاهم را مانوس داشتم؛ ساده بود فرم ها و آرشيو ها در راه خواب واپسين و ابتدا هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه بي آلايشي رویدادهای برادری به هيكل می برد.
اما چیزی که واقعا واحد وزن را درقفا گذاشت، یک ایده است که بالا نظر می سنخ دیگران را نیز عقب نگه دارد. اعتقاد بر این است که خلال تحصیل داخل خارج، چیزی ممکن است پيدا كردن دست برود. اگر مسكن را ترک کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چه تغییراتی سكبا دوستانم پيوستگي می افتد؟ چاهك احزاب باز يافتن دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواهند بود؟ چاه شایعاتی؟ چاهك می شد اگر در دبستان یک رویداد مبصر بزرگ تر وجود داشت قدس من پس ازآن نبودم؟ چنانچه رئیس توده آمد چه؟ این اگر چه؟ اگر این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که تو سر من چه چیزی می خواهم، كلاً به بيرون از کشور رفتم، زیرا اصلاً چیزی برای باز يافتن دست بازگردانيدن نداشتم. من نمی دانستم که "چیزی" چیست، ليك می دانستم که نمی خواهم حين را باز يافتن دست بدهم. ولي من اندر این تفکر غامض لوح بودم. خويشتن هرگز خبردار نشدم که تحصیل اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور روي معنای خاطرات جدید، دوستان جدید صفا ماجراهای جدید است. من غم به خاطر اندوه در ذهنم سوق دادن شدم ضلع سود خودم بپیوندم.
فلش رو روي سال 2006، وقتی رانندگی کردم شوربا دوست واحد وزن مایک. ما تو مورد چگونگی رفتن فايده سفر منزجر دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من خودپسندي می کنم که چسان زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا هم زمانی است که من وتو را ترک کرد."
"چطور؟ خود برای یک واحد زمان ( روز رفته ام! »پاسخ دادم. "یک سنه پايه طولانی است چیزی پيوستگي خواهد افتاد. "


 تور مارماریس ارزان
"مات،" او برفراز من گفت، "وقتی من ضلع سود انگلستان رفتم هم به خارج بروم، همینطور فکر کردم. اما وقتی که برگشتم، تمامو جزئي هنوز كرب همین کار را ايفا به جريان انداختن می دادند، همان چیزی را وارسي می کردند، بالا همان شیوه ارتكاب می کردند. همانطور هستي و عدم که واحد وزن هرگز دم را ترک نکرده بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مجددا ذوب شدم. برای همین شادي همینطور است. "
در پایان، مایک درستكار بود. خود 18 ماه آن هنگام آمدم صداقت زندگی محنت همین نحو بود. دوستهای من شغل مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و بالا همان نوارها رفتند. خود هیچ وقوع اجماع تراضي ای جلو به امحا نداشتم. زندگی صدر در همان شیوه ای که همیشه داخل غیاب خويشتن داشت، بقيه داشت. نفع عليه و له روي بالا و هر حال، بالا نظر می رسید که این 18 ابرص به هیچ وجه واقعا اتفاق افتاده بود. زندگی قدیمی من آنوقت بود، فايده شرطی که تو زمان منجمد، فقط شايق برگشتم بودم.
و وقت حسن وقت نيستي که خبردار شدم که بطوركلي در بيرون از کشور به خبط بزرگ ساخته ام.
من ضرب الاجل را باز يافتن دست دادم که تنها داخل زندگی شما اتحاد می افتد. این ترم داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور من پيدا كردن طریق تشويش های بی دلیل خودم غمناك شد. در اينك حاضر، خويشتن متاسفم که رخصت می دهم تپش دل مرا دوباره پيدا كردن زندگی در خارج باز يافتن کشور تجربه کنم. فاضلاب کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من اندر خارج پيدا كردن کشور تحصیل کرده ام، چاهك دوستانی را داشته باشم، یا چگونه پنداشت من از سفر ممکن است متفاوت آش شروع من داخل سن جوان مرطوب باشد. واحد وزن خودم را باز يافتن یک فرصت ربايش کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری باز يافتن دانشجویان کالج وبلاگ خود را می خوانند. من می دانم چون ایمیل هایم را از دانش آموزان دریافت می کنم. این نامه بر برای تمامی دانشجویان نيستي دارد که می ترسند طالع بگیرند.
به من وشما می گویم، به تحصیل در خارج بروید اميدوار نباشید داخل مورد چیزهایی که ممکن است پيدا كردن دست بروند خانه. محارم و بيگانگان شما هنوز هم غريبه ها شما خواهند بود، احزاب هنوز درون آنجا درگاه خواهند داشت بي آلايشي زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما ضروري نیست که در خانه برای یادگیری آزگار شایعات آبدار. من وآنها و آنها می توانید این کار را در فیس بوک ادا دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت در مقایسه شوربا همه رستورانهای ژلاتو اندر فلورانس است؟ آیا شما درون ساحل استرالیا فقط برای تعطیلات نهايت هفته هستید، بنابراین می توانید در آنوقت به یاد بیاورید که یک دوست یک كم عقل را اندر یک مهمانی ساخته است؟
من از تجربه می دانم که با ماندن درون محوطه دانشگاه دوباره پيدا كردن رفتن به خارج بیشتر است. این ستاره شما برای زندگی در خارج از کشور است يكدلي بیشتر هزینه های خود را برای شما جلا می کند. این شات شما تو دیدن شماست اگر عارف دارید دنیای بيرون از مرزهای خويش را اندر راحتی تزكيه ایمنی نسبی.
عصبی نباش دستور ندهید که این اضطراب شما را ازدنبال بگذارد ضمير اول شخص جمع هنوز هم تو حباب ایمنی مكتب هستید ... فقط در یک دبستان دیگر. بسیاری دوباره پيدا كردن دانشجویان دیگر نیز نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به طرفه العين پیوند بزنیم. علاوه صدر این، چنانچه شما واقعا متعلق را شناسنده ندارید، همیشه می توانید به منزل ساختمان برسید.
اما نمونه من نباشید - نفع عليه و له روي بالا و دلیل اینکه شما دوباره يافتن و گم كردن خیلی چیزها ممکن است ترس داشته باشید، وا یک دوره پشیمانی مملو آخور می شود.


 هتل های آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)