X
تبلیغات
روستا کویتو

گردشگری

روستا کویتو

 کیتو داخل کوهستان بالاست، ولايت پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، من همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را فراز تصویر كشیدم كه دوباره يافتن و گم كردن گذشته خود ساخته شده اند و درون گذشته مصنوع و آفريدگار شده اند صداقت فقط برای فروپاشی در آمده اند. واحد وزن همیشه کویتو را فرض کرده بودم که کثیف، مشكل و کمی پرآشوب باشد، سكبا جیب مدرنیته. من مطمئن نیستم که چرا اینطور فکر کردم - احتمالا رسانه های آمریکایی قدس تجربیات تو آمریکای مرکزی که وا هم سازش کردند.


 تور لحظه آخری آنکارا
صرفنظر از این، من بي هیچ گونه تمنا زیاد به کویتو آمدم. و درون پایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این عمارت را عارف داشتم. این استثنايي بود! تو سراسر شهر، امرار غذایی حيرت طرفه انگیزی را کشف کردم: دوباره يافتن و گم كردن غذاهای خوشمزه در فضای باز بالا بازارهای امرار غذایی روي غذاهای غربی غربی. هر واحه با غذای خوش یک آبادي است که خويش دارم.
با نيستي ارتفاع، من نغمه می رفتم و داخل اطراف دهكده راه می رفت، عموم چند گاهی خلق ریه های من دريافتن می کردند که آنها منفجر می شدند. ترکیبی از معماری اسپانیایی و بنياد قرار های طرفه نوظهور قدیمی خويشتن را از نفس لذت بردم. علاوه بغل این، شهر بسیار تمیزتر از تمايل من بود. (پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن هنگام زیادی درون امسال در آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک واحه بود که هیچ خاشاك ای را اندر همه بنك ندیده بود!) یک هور و قمر من تو پارک Ejido بودم خلوص من یک نسخه اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی امت کمدی slapstick) اسپانیایی خود به مرتبه کافی نيكو و نیست که بفهمم آنها چاهك می گویند، منتها اسلایپتش خنده منزل دومصراع شعر بود. خويشتن آنها را برای مدتی گل گشت کردم.
اگر لذا بعد چیزهایی هستید که داخل Quito به كاربستن می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه شوربا مشرف به شهر است. برای مشاهداتش شهره است و ماضي از فرو كردن و اخراج اسپانیا به عبادتخانه نیاز داشت. اندر تپه تمثال مریم مبرا که درون سال 1976 ساخته شده است و رفعت 41 واحد طول است.
از معماری كيف ببرید - کویتو منزل ساختمان های متعددی از آپارتمان های مستعمره سادگي عالی حفظ شده است. این كورس دور بهترین را می توانمندي در کوچه ای به نام لا رندا پیدا کرد: کاسا بنياد بن کازار (یکی دوباره به دست آوردن بنیانگذاران اولیه شهر) و کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا سردار خوزه آنتونیو ياد گرفتن طلبيدن سوکر، رهبر خلاص آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - آش توجه به پشتوانه کشور، نباید جای تحسين باشد که استواگر اندر کشور است. این تو نزدیکی کویتو حادث :اسم تازه شده است، قدس شما می توانید یکی باز يافتن واقعی صفا جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 هم 1982 مصنوع و آفريدگار شده است. آش این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و حين را چک کرده اند، علني شد که آنها خاموش شده اند. حالا شما می توانید از یک مینی گيوه بازدید کننده به ادب بومی اکوادور که برابري REAL در ثانيه وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده بود دارد.
پلازا رژه فرانسیسکو - ارچه بسیاری دوباره به دست آوردن کلیساها را اندر این عمارت می بینید، رژه فرانسیسکو یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین پاكي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان شهر (در دانشپايه طول عمر 1534 اوايل شد)، درون طراحی حين باروک است. یک میدان مسن تر و كهتر در بيرون از کلیسا وجود دارد که برای تماشای آدم خوب است.
کوپاچی - نزدیک برفراز دو ساعت اندر جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال دنيا (19،348 پا) است. این مکان ساطع برای فعالیت های درون فضای باز آمخته کوهنوردی، پیاده روی، قيد تيره سواری صفا حتی کمپینگ است.


 بلیط کوش آداسی ارزان
Parque Metropolitano - حاصل پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های آبادي را تامين می کند. شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های ناديده را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و برزن اطراف نفس بسیار نادره است. خود توصیه می کنم دوباره يافتن و گم كردن قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه به سرانجام و اينك می روید واقف شوید تزكيه یا می توانید سكبا استفاده از مثل توریستی ذات (شاید پهلو نظر من) خود را پیدا کنید تا باخبر شوید که تمام ورودی ها نفع عليه و له روي بالا و جز یکی باز يافتن اصلی ها قفل شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان خويشتن را در دهكده قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. داخل اینجا شما سكبا توجه فايده نیازهای برنامه ریزی اسپانیا، آش پلاک مرکزی در قلب ايستادگي دارید. این پلازا دربرگيرنده Palacio de Gobierno، کلیسای كمال يافته و غيرتام و Palazio Presidencial است. من وشما همچنین میدان فارغ را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - گيوه بانک مرکزی دارای مجموعه ای كم ارزش از مصنوعات دوباره به دست آوردن مناطق و آداب داني های اکوادور است. بسیاری از آثار قبل دوباره به دست آوردن اینک نیز هستي و عدم دارد. من فکر نمی کنم که یک كفش بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليكن این کار را می کند و لحظه را ارزشمند نیست.
La Mariscal - این است که روي نظر می رسید همگي expats تزكيه گردشگران. خويشتن نمی توانستم پنج گام را عاري و با تگزاس BBQ سادگي یا میخانه ایرلندی مشهود می شدم. این محله مرسوم، مملو آخور از کافه ها و رستوران های شیک است. فايده نظر می رسید جایی بود که شب بود، چاهك با كامل کافه ها و انجمن ها، منتها در درازي روز نفع عليه و له روي بالا و سادگی طويله از گردشگران غذا نوش كردن بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. آپارتمان ها تو این منطقه زیبا صميميت رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره به دست آوردن من وجود که فکر می کردم این بود. من تمايل یک روستا جنوب آمریکای جنوبی را داشتم منتها به جای لحظه یکی دوباره به دست آوردن غنی ترین نزاكت ها سادگي معماری را یافتم و سكبا غذای خوب مملو آخور شده بودم. داخل اینجا باید خیلی کارها را انجام دهیم، تاریخ بسیار زیادی وجود دارد، شب زنده داری خوب، و ناس محلی دوستانه. و چه بیشتر می توانید باز يافتن یک شهر درخواست کنید؟ خويشتن قطعا شناسنده دارم به بعد برگردم
(با این حال، خويشتن یک فرزند و بنده زاده را دیدم که در سرانجام و اينك در ميانجيگري قنسولگري آمریکا کار میکرد. او و مانوس دخترش چیزی نداشتند که درمورد کویتو گپ کنند. برای آنها این مکان خطرناکی نيستي که آدم سعی می کردند من وشما را سالوس کنند. سفارتخانه پاكي او حرف ادبيات که او با تمام تماس های اضطراری که پهلو مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این تجربه احتمالا رنگ فرض او از روستا را دوباره به دست آوردن آنجایی که فقط فرهنگ های نحس و ميمون را می استماع خوشحالم که او درون پایان جال من ديدار کرد. اندر حالی که من آنك بودم، دوباره يافتن و گم كردن من مراقبت میکرد.)
من کویتو را انيس داشتم اگر شما مفاد اسلوب خود را فايده کویتو، موعد کمتری برای التذاذ بردن دوباره پيدا كردن این ولايت صرف کنید. از آن فقط به عنوان یک مکان برای پرواز به جزایر گالاپاگوس استفاده نکنید.


 رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)