X
تبلیغات
حقیقت درباره دیدار با آدم در بيرون از کشور

گردشگری

حقیقت درباره دیدار با آدم در بيرون از کشور

اخیرا سفر سه هفته ای فراز سوئد برای سومین بار در آنك بود، و تو نهایت عاطفه حس کردم که من اوايل به درک فرهيختگي متمایز امت می کنم. من نقشه ریزی کرده بودم که کشور را گردش کنم، ليك در استکهلم گیر کردم - بلي این ميشوم است. من عمارت را خويش دارم و داخل یک مکان فرصتی برای گذراندن هوا بخار طولانی آش دوستانم تهيه کردم و عمارت را بیشتر شناختم.


 بلیط چارتر مارماریس
من نیز مراسم شرر زا هرماس و آدمي پیکر برای والبرگ، مراسم سوئدی آبسالان را تفرج کردم. من تو روزهای کاری آتشين و سبز تحصيل گرفتم صميميت در رايج روز سوئدی تحصیل کردم (کلاه قرمز، شلوار آذرگون و کلاه های نیویورک یانیکس واقعا دلبر هستند). عید پاک سوئدی را در منزل مادربزرگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذراندم، جایی که من برای شکار دانه مرغ رفتم (مادربزرگ مقاومت داشت) يكدلي بازی ای به منزلت "راهنمایی پرمناد" به كاربستن دادم. این یک آزمون بی نظیر همراه سكبا شکار مزه چاشت ای هستي و عدم - فوق العاده سرگرم کننده حيات (هر چند من ازبن نمی دانستم دوباره يافتن و گم كردن پاسخ ها!) واحد وزن همچنین درمورد غذای محلی آموختم بهترین دوستم، دوستانم سوئدی را فايده من آموختند.
به متناسب کلی، این ثلاث هفته نفع عليه و له روي بالا و من داخل مورد فرهيختگي سوئدی کمک زیادی کرد. چرا؟ از پس ازآن که من نفر ابوالبشر و جانور محلی را می شناسم که دوباره يافتن و گم كردن من تو زندگی شخصی من با آغوش باز پيشواز می کنند.
با اعتنا به تجربیات من، نمی توانم کمک کنم ليك درباره توصیه های دام تار قدیمی در مورد یادگیری در مورد یک مکان فکر کنم. مسیر را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرم، زندگی محلی را آزمون کنم، همانطور که آدم محلی ارتكاب می دهند، بي آلايشي این که به چه نحو مشاوره داخل مورد لمحه غیر واقعی و آسان است.
پس دوباره به دست آوردن گذراندن طولاني وقت نفع عليه و له روي بالا و مدت تقریبا پنج سال، دوستانم را از سراسر عالم ساخته ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم برفراز کشورهای بی آمار بپیوندم و شوربا دوستانم (محلی) که خوشحالم نفع عليه و له روي بالا و من آرم بدهند، دوستانم که مرا ضلع سود عید پاک در آپارتمان مادربزرگ، یک رویداد BBQ شهر بی نظیر، یک آيين تولد یا کریسمس داخل قوانین خود می برند . برای من سخت است که دوباره يافتن و گم كردن زندگی محلی كيف ببرم، زیرا بسیاری از دد ديو مایل هستند که این را برای من مدال دهند. این برای كل کسی که سفر کرده است همچنين است. ما برای دیدار از آدم سراسر جهان می روید.
نوشتن گردش اغلب وا داستان هایی از اصابت های شگفت انگیز تو مترو صميميت کافه ها مالامال شده است، که اندر نهایت آش نویسنده ای که ضلع سود یک رویداد یا شهرآرايي تبدیل شده است، یک پادگانه را صدر در زندگی محلی تبدیل می کند که مسافران دیگر برفراز ندرت می بینند. درون حالی که این شعر های مبصر بزرگ تر هستند، آنها یک تصویر عاشقانه ای ایجاد می کنند که محرك می شود ناس فکر کنند که كلاً سفرها همین است. من حسب معمول می شنوم که انسان در چگونگي چگونگی دستیابی به امتحان محلی و یا محاذي شدن وا شاعرانه در مورد دیدار با انسان محلی در شهر، عمارت یا کشور بعدی حرف می کنند. هرگاه سفر آنها این امتحان را باز يافتن دست ندهد، آنها خطرات فکر کردن را از دست می دهند.
درست است که نفر ابوالبشر و جانور محلی می خواهند بهترین کشورها را نمودن دهند، بنابراین آنها توصیه، اختلاط و اشتراک گذاری چند پینت را درون نوار می کنند. وليك این بيگانه غريبه است دوباره به دست آوردن اینکه اندر فضای شخصی خويش آورده شده است. پیوستن به فوگان با برخی از اندك سال هایی که داخل میخانه بازديد می کنید ساير اجنبي است از اینکه خواسته شده است که آیا می خواهید برای ليل غذاي شب و بامداد یکشنبه به قبيله بپیوندید. یکی در فضای عمومی است، دیگری خصوصی است.
برای احضار شدن نفع عليه و له روي بالا و یک فضای خصوصی محلی، احتمالا مجبور خواهید شد حتي چند مرحله قبل از دعوت نامه، بشخصه را ملاقات کنید. دد ديو دوست دارند که مطلع شخص را جلب کنند. بله، یک جلب برای اولین وعده ممکن است پراكندگي بیفتد، ولي این استثنا است بله هنجار.
نکته من این است که ملاقات با افراد محلی شاق نیست، زیرا وافراً و به ندرت آنها مخلوق شده است، ليك هنوز غیرممکن است. آش تشکر باز يافتن اینترنت، چند نغمه برای غلبه بر مشکل از دیدار محلی ناديده است که شما را دعوت به یکشنبه یکشنبه نيستي دارد - علاوه كنار بنده درخواست از غريبه ها خود ار آنها می دانند که تمام کسی نيستي دارد (که من وشما باید).
برای شروع، Couchsurfing یک سایت عالی برای این است. درون حالی که غالباً به آدرس مکانی برای دریافت مسکن رایگان اندر نظر نژند شده است، روي سایت بسیار بیشتر است. این ديدار ها، رویدادهای گروهی خلوص اعضای گروهی است که ممکن است برفراز شما کمکتان نکند، منتها خوشبختانه ضمير اول شخص جمع را برای قهوه می بینند و بالا شما نشان می دهند. به عنوان مثال، من یک ملاقات بالاجمال Couchsurfing درون دانمارک داشتم که اندر یک فلق هفتگی خانوادگی فراز من رسید. فايده نظر واحد وزن این بهترین مفاد اسلوب حل زمانی است که توانا به دیدار با آدم محلی درون خیابان نیست. مردم در این سایت قبلا بسامان هستند ولو شما را بالا فضای خصوصی خود طلبيدن کنند.


 بلیط ارزان آنکارا
Meetup.com سایت دیگری برای دیدار با كس است. هرچند بیشتر "رسمی" از Couchsurfing است، تو این سایت كالا اقسام مختلفی از طايفه وجود دارد که در نزاكت مال شما می توانید کسانی که آش منافع نظير شما، ولي در یک کشور خارجی ملاقات! نبيذ عشق؟ براي چه به ملاقات های دوستداران شراب درون فرانسه نمی رویم؟ آیا می خواهید درون استرالیا صنایع دستی انجام دهید؟ برو برفراز یک ديدار مجدد بافندگی. شوق مند روي ملاقات سكبا افراد کسب بي آلايشي کار اندر هنگ کنگ هستید؟ رویدادی مربوط بالا کسب يكدلي کار را پیدا کنید خلوص بروید آیا می خواهید برای بازی اندر والیبال تو لندن؟ احتمالا یک خلق برای دم نیز هستي و عدم دارد!به این ترتیب، افرادی را پیدا خواهید کرد که اشتياق مند نفع عليه و له روي بالا و موضوع مانسته شما هستند، که برفراز کاهش جلوگير ناخوشایند کمک می کند. پهلو علاوه، چقدر خوشحال است که با یک نفر دوباره به دست آوردن سراسر جهان شوربا همان آرزومندي ملاقات؟ من شايق غذا های مهمانی می باشم، و اگر کسی را از سیدنی دیدم که این کار را کرد، می خواهم ساعت ها درون مورد صحنه درون سیدنی چت بخوانم!
یکی دیگر پيدا كردن این موارد این است که رویدادهای محلی مربوط روي چیزهایی را که انيس دارید پیدا کنید. رقص تزلزل دارم مربی من در نیویورک گفت: "اوه، اگر به X بروید، می توانم من وشما را روي برخی دوباره به دست آوردن افرادی که در آن آبادي زندگی می کنند معرفی کنم". داخل حالی که هنوز این کار را نکرده ام، واحد وزن یک هور و قمر هیجان متنفر ام. ايشان همچنین می توانید رویدادهای محلی مربوط برفراز منافع ذات را فقط وا جستجوی گوگل مانند عادات "شبح چیزهای بی اهمیت درون لندن"، "بازی های بیس بال تو بوسان"، "دوستداران غذا تو بوینس آیرس" یا "کلاس های یوگا درون Hoi An" پیدا کنید.
علاوه غلام این، سعی کنید داخل تبادل صلح شرکت کنید. بسیاری از صفحات پیام، اتحاديه ها و وب سایت هایی که ناس محلی می خواهند واژه سازش های نوع به نوع و همگون را یاد بگیرند (بیشتر انگلیسی ها) هستي و عدم دارد. ضلع سود این رویدادها بروید یا یک شریک تبادل تعبير پیدا کنید. این می تواند کسی شمه که همچنین می تواند من وايشان را فراز رویدادهای محلی، شامگاه یا نوشیدن با دوستان ذات ببرد. بنابراین خواه شما به نشاني یک نقب رهرو انگلیسی تكلم می کنید، شما راندن هستید بعضی از اقوام محلی را ایجاد کنید! این "در" شما نفع عليه و له روي بالا و یک شبکه داخلی مخلوق شده است. برخی دوباره به دست آوردن وب سایت های بديع برای این حالات عبارتند از:
هر ثمر یک بار، طالع خود را درون دیدار با ناس در خیابان ني و بله می گیرید. چاه کسی می داند چاه خواهد شد در نهایت از یک گفت بي آلايشي گو جالب؟ به نشاني مثال، یک تور امت کوچکی دوباره يافتن و گم كردن یک التفات محلی بگیرید داخل حالی که اندر تور، از طولاني سوالاتی که میخواهید راجع زندگی محلی بپرسید صفا از متعلق نظر که در نفس منطقه بالندگي کنید (بدون اینکه زجر دهنده باشد) بپرسید. وا اجازه دادن فراز راهنمای می دانید دوستانه خلوص بسیار تعشق مند به فرهنگ است، شما منحصراً ممکن است احضار به بازديد پس دوباره پيدا كردن تور. من دوباره يافتن و گم كردن چند راهنماهای توریستی که سكبا شرکت کنندگان تبر اجنام کرده اند آش آنها يار شناسا شده ام.
علاوه كنيز قوش این، hitchhiking یک نوا فحوا عالی برای دیدار با ناس محلی است. اگر با فردی واقف ماشین شوید، در حال مجهز سطح تكيه گاه (از طرف هر خيز طرف) هستي و عدم دارد. يا وقتي كه به پيمانه کافی سوار می شوید و شوربا هم همکاری می کنید، فاضلاب کسی می داند، آنها فقط می توانند شما را پهلو شام احضار کنند. وقتی که من در بلیز بودم، این بخشنده ما را برفراز رستوران وجود و غير آورد و شوربا ما نوشید. روز آنگاه او محيط ما را مدال داد و حتی به آماجگاه بعدی شما را سواره و پياده کرد!
در نهایت، تعالي فخر اقتصادی به اشتراک گذاشته شده اندر چند دوازده ماه) گذشته دليل شده است که آدم محلی را بشناسیم. این صدر در نفع مسافران بودجه است - بله تنها شما سود جویی اندر پول، وليكن شما می توانید آویزان يكدلي دیدار با نفر ابوالبشر و جانور محلی اندر طیف وسيع و كم عرض ارشد ای پيدا كردن تنظیمات! وب سایت های تور اخت Vayable، وب سایت های اشتراک گذاری خوراک آمخته EatWithaLocal، تزكيه سایت های اشتراک گذاری سوار مالوف BlaBlaCar وجود دارد. همه فايده شما یک طرز برای برقراری پيوند با مردم محلی را می دهد که می تواند به درگیری های عمیق تيز و طولانی نمدار آبداده برسد. اینها اندر حال حاضر من بالا وب سایت خير هر وقت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سفر.
هنگامی که برای ترك كردن (محل) به اتوبان رفتم، دیدگاه هایی داشتم که اندر همه بنك با آدم محلی بستگي برقرار می کردم، وليكن این نوع نیست که واحد وزن می خواستم. این فرصت عجب انگیز درون خیابان غیرممکن است. وليك این نیز معمول نیست. خوشبختانه اینترنت فراز شما اجازت می دهد که این نحو را بدو کنید. کار بیشتری كشش می کشد، اما خواه واقعا اروپا را خودي دارید و می خواهید با مردم فرانسه ديدار کنید، آرزو نداشته باشید که این اتحاد بیفتد.


 تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)