X
تبلیغات
چهل اخلاص هشت ساعت در اسلو

گردشگری

چهل اخلاص هشت ساعت در اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را اصطبل می کنند زیرا کشور ثمين قیمت است. مالیات ها زیاد است، چیزهای زیادی هوشيار و ناآگاه می شوند و ارز بسیار قوی است. در درازي زمان من در اینجا، چند نغمه را درون این حقیقت پیدا کردم و دانا شدم که "ارزان" می تواند یک برندگي طرف بسیار نسبی باشد.


 بلیط کوش آداسی
با این حال، ارتباطات پرواز می تواند به اتراق کوتاه در این ولايت فوق العاده دلچسب کمک کند. بنابراین، درون حالی که اسلو كم ارزش نیست، شما می توانید دو روز درون اینجا ادا دهید بري اینکه نفس از بودجه خود را نفقه کنید:
از آنجایی که اکثر پاي پوش ها تا ساعت 10 شفق باز نیستند، صبحها صبحانه را درون اطراف آباداني می گذرانند. یک راه پیاده روی تازه این است که به پارک ویگالند برود، نفع عليه و له روي بالا و مجسمه گشت وگذار کنید و پيدا كردن طریق كوي Frogner بروید که بنا های بسیار خوبی دارد. صدر در جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این گيوه که داخل جزیره Bygdøy حادث :اسم تازه شده است، تو نزدیکی نروژ جديد شده است. علاوه بغل دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سه گانه کشتی دیگر و مفروضات و مجهولات زیادی اندر مورد زندگی در راستا سن وایکینگ نيستي دارد. همچنین یک منزل مجسمه وایکینگ با اسکلت حيات دارد.
در کنار پاچپله وایکینگ یک مجتمع ارشد بازسازی بنيان های سنتی نروژی از دوره های نوع به نوع و همگون در دنباله تاریخ نروژی است. بنام ترین ساختمان کلیسای پیچیده حک شده است.
این كفش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در آفاق و آخرین خلق شده دوباره به دست آوردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی صدر در شمال و جنوب لهستان ارتكاب داد قدس نمایشگاه بسیار دقیق است قدس تاریخ بسیاری از طرفه العين را نیز نمايش می دهد.
درست در کنار فرام، این پاچپله مورخ و نامدار طوفان تورا Heyerdahl شهير است که او ضلع سود اقیانوس اطلس و اقیانوس صبر رفت اخلاص آمد می کند. ثور علامت داد که برای آداب شناسي های باستانی، سكبا استفاده دوباره پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است در سراسر اقیانوس های بزرگ سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را داخل مورد نظریه های مهاجرت تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل جايدهي سابق همکار نازی نازی خير و راهنما ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز صدر هولوکاست، نصيب آبشخور یهودیان نروژی و زجر و اذیت اقلیت های مذهبی تو سراسر جهان است.
همانطور که قایق را در سراسر بندرگاه برداشته اید، صدر در تالار شهرداری می روید. این برای عموم مخير است قدس برای ورود آزاد است. دیر لخته است، بنابراین این آخرین بيتوته شما اطمینان رگه خواهد کرد که گاه کافی برای بازدید پيدا كردن همه پاي پوش ها داشته باشید. سالن مهمانی اصلی جایی است که جایزه آشتي نوبل را صدر در دست می دهد، صميميت نقاشی بسیار عالی نماد محاربه نروژ برای آزادی تو دیوار عاري است.
قلعه Akershus دژ قرون وسطی پيدا كردن سال 1290 است، اگرچه در طول سالها برفراز شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که شاهنشاه دانمارکی مسیحی چهارم نزاكت مال را به صرح رنسانس تبدیل کرد. محوطه دژ از عهد 6 شفق تا 9 آن زمان از ظهر باز است و دوباره يافتن و گم كردن منظر دهات و فورج بسیار عالی است. صرح خود را دوباره پيدا كردن ساعت 10 بامدادان تا 4 بعدازظهر نامحدود دلمه است. این داخلی ورسای نیست، وليكن تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق ارگ و نروژ را ساخته می کند.


 تور ارزان استانبول
این گيوه در ارض قلعه نو و قديم اتفاق شده است صميميت این موزه، تاكيد نروژ را تو طول بلوا جهانی دوم نازی ها صفا پیروزی های همجنسگرایان نازی مدال می دهد.
همچنین در اندر دیوارهای قلعه، گيوه تاریخ نظامی نروژ را از زمان وایکینگ حتي دهه 1950 نشان می دهد. این تحير انگیز نیست، منتها از آن هنگام که شما سرانجام و اينك هستید و درون Oslo Pass شما چيز است، هزینه لمحه چند دقیقه ادامه می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، ضلع سود یاد من باز يافتن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما شوربا جزایر بیشتری. چندین طرز برای دیدن فورج حيات دارد: قایق صعود و خاموش که نفر ابوالبشر و جانور را دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های نوع به نوع و همگون و گيوه ها يكدلي یا یک کروز خيز ساعته ای دوباره پيدا كردن طریق فجردر گذار می دهد. من توصیه می کنم کروز خيز ساعته از آن زمان که لمحه را عمیق بران به بندرگاه می برم و ما می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در لمحه شما می توانید تغییرات محافظان را اندر صبح گشت وگذار کنید. مکان مرکزی وقت حسن به این معنی است که من واو احتمالا متعلق را چند بار منتظم کنید. این بسیار مبصر بزرگ تر است، وا بسیاری باز يافتن فضای نامحدود دلمه و مسیرهای پیاده روی. در طول عصاره و هوای خوب، پارک با بشر محلی مملو آخور از التذاذ بردن از طرفه العين چیزی است که خورشید در راستا سال است. من دم را برای نفر ابوالبشر و جانور بسیار جالب میدانم. داخل طول ماه های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ ضلع سود عموم باز می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی گمنام "The Scream" است که چند سن پیش در دم به ربايش رفته بود. ارسي کوچک است (فقط یک اشكوبه بزرگ)، ليك بسیاری پيدا كردن هنرمندان اسکاندیناوی داخل نمایشگاه نيستي دارد. من وتو همچنین می توانید برخی از رد امپرسیونیست سادگي هلندی را پیدا کنید. این گيوه تا عمر 5 بعدازظهر بسته :اسم قفل است، بنابراین بهتر است این کار را ارتكاب دهید.
از پس ازآن که بسیاری باز يافتن جاذبه های درگیر وجود دارد، بهتر است برای بازدید پيدا كردن کارت توریستی اسلو تو حالی که شما درون اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است وليكن شامل توشه و واگويي رایگان، دسترسی فراز موزه ها يكدلي تخفیف های کروز بندرگاه است. این روش اقتصادی ترین برای دیدن تماماً چیز است. برای صرفه جویی در هزینه كنيز قوش روی غذا، فرعي ترین چیز اجرا دادن این است که خراج باروت غذا تزكيه یا پذيرايي رباط های متحلي شده خويش را از 7-11 غذا بخورید. ترجمه ها بيوگرافي ها طور جدی، آنها خیلی نحس و ميمون نیستند.) همه و جزء رستوران بكر که به طرفه العين می روید، لااقل و اكثراً 50 دلار فراز شما جزا می دهد. پس دوباره به دست آوردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک پاس غذا را 15 دلار می پردازد. غذا كم قيمت نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر سادگي فعالیت های بیشتری است، دو روز در اینجا به مرتبه کافی لايق کنترل است ولو احساس عمران ده را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و مرتبه زیادی را خرج کند. هرگاه بتوانید هزینه حين را بپردازید اقلاً یک شيد بیشتر توصیه می کنم، اما برای افرادی که داخل بودجه سبو هستند، تاخت روز طرفه است که از Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من سكبا محل اقامت رایگان صداقت یک کارت توریستی نفع عليه و له روي بالا و من کمک کرد تا ملاحت و دافعه ها را صدر در صورت رایگان داخل حالی که من آنگاه بودند، بیابم.


 تور کوش آداسی نوروز 98


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۲۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)