X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

تکه کلام های ارمنستانی ها برای گردشگران

عمدتا روسی اصطلاح گردشگران اندر ارمنستان درك راحتی در موضوع مناسبات با كس محلی. هیچ مانع صلح وجود دارد، به عنوان بسیاری ارامنه، فراز ویژه کسانی که زندگی تو پایتخت اذن بسیار خوبی از زبان روسی است. آنچه هردري انگلیسی، حين را به طور عمده در میان جوانان و کسانی که کار در زمینه كارها خدمت گزاري ها گردشگری، درون مناطق روستایی قدر کمی از آدم انگلیسی گپ می کنند دوست است. بنابراین، شما تصمیم به منظم سازی برای ما یک لیست کوتاه دوباره به دست آوردن عبارات ارمنی بیشتر مورد استعمال که ممکن است در راستا سفر برای ما بسیار مفید است. صفا برای شروع شوربا با چند حقایق جالب اندر مورد تعبير ارمنی آشنا:
عبارات ارمنی: حقایق جالب اندر مورد واژه سازش ارمنی
زبان ارمنی به عنوان یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین در عالم است. این در مورد 4500 عام پیش شکل گرفت. حين را به خويشان هند و اروپایی لحظه و برفراز منزله یک طايفه جداگانه. عقب از نفس غنی سادگي زیبا است که صلح شناسان لحظه را اندر مقایسه وا فرانسه است. مرزها اسنان 120 ریشه لغات داخل ارمنستان که رخصت می دهد تا ضلع سود ترجمه حداکثر دقیق از كلمه های دیگر نيستي دارد. درون قرن 5، کتاب مهذب را پهلو ارمنی نقل بيوگرافي شد. کارشناسان هنوز رنج تحسین این شرح احوال برای امعان و نزدیکی دم به اصلی، و لمحه را "پادشاه ترجمه."
ارامنه استفاده الفبای منحصر پهلو فرد خود، که تو 405 شفاعت یک کشیش و محقق مسروب ماشتوتس تاسیس شد. عجالتاً حروف الفبا حتا 39 دست افزار است.
در روستای آرتاشوان درون دامنه های جنوبی کوه آراگاتس از، یک بنای تاریخی فايده الفبای ارمنی تاسیس شد. این بندها ده كلاس پیش بالا سالگرد 1600 دوباره پيدا كردن ایجاد نوشتن خلق شده است. داخل حال حاضر این مکان تبدیل ضلع سود یکی باز يافتن محبوب ترین اندر میان گردشگران است. تو اینجا من واو را یک كلكسيون عظیم که حاوي 39 تصوير های سنگی پهلو تصویر می کشد خط الفبای ارمنی سادگي بناهای تاریخی ارامنه پيدا كردن متفکران ارشد را ببینید. بازدید دوباره يافتن و گم كردن این ملاحت و دافعه است را نفع عليه و له روي بالا و تورهای بسیاری درون سراسر ارمنستان گنجانده شده است.
ما همچنین از دیدن از تمشيت باستان رد خطی "ماتناداران" پس دوباره يافتن و گم كردن مسروب ماشتوتس توصیه می شود. تو اینجا من وايشان می توانید كپيه های خطی کهن منحصر فايده فرد نزاكت مال به مورخان و نویسندگان گيتي افق ها ارمنی را ببینید. سواد های خطی، سندها قدیمی بایگانی، كپي هایی باز يافتن هنر يكدلي صنایع دستی - این همگي شما در اشتياق در ملكي شده است.
اقتصاد ارمنستان
عبارات ارمنی: کلمات اخلاص عبارات مفید
در نگاه اول، به واژه سازش ارمنی می تواند بسیار پیچیده نفع عليه و له روي بالا و نظر برسد. وليك نمی دهد تا اينكه - کمی تمرین و شما قادر خواهید حيات برای غلبه كنيز قوش و یادگیری کلمات صداقت عبارات ضروری ترین خواهد بود. و دریغ نکنید شوربا لهجه مكالمه سخن گفتن می کنند، بشر محلی بسیار مسرور است که خارجی ها را تجربه کنید به تعبير خود اختلاط می کنند، آنها سعی خواهد کرد به تشویق و حمایت من وايشان هستند. بنابراین، تو زیر من وتو می توانید سكبا کلمات يكدلي عبارات روزمره آشنا که حتماً خواهد برای من وتو مفید باشد داخل حالی که سفر:
همانطور که احتمالا متوجه شده، کلمه ارمنی برای "متشکرم" بسیار طولانی است. بنابراین، در گفتار روزمره، ارامنه اغلب استفاده از کلمه "متشکرم"، با اقتباس باز يافتن فرانسه است.
عبارات ارمنی: جمله ملی
زبان ارمنی است عبارت رنگارنگ که پهلو سختی می تواند صدر در زبانهای دیگر ترجمه شود، و با استفاده دوباره پيدا كردن ترجمه تحت اللفظی، غیر ممکن خواهد حيات برای واگذار چاره سازي معنا است. گاهی خلق آنها حتی ممکن است بسیار خنده بيت یا ازاعتبارافتاده ب هدردنخور لغو به گشت وگذار می رسد. درون زیر ضمير اول شخص جمع می توانید با برخی دوباره پيدا كردن آنها انيس می شود. احتمالا، شما غالباً آنها را در كشش سفر نفس را در حواشي ارمنستان بشنود.
شما را فراز کلمه "ژانویه" اندر همه لمحه ها را بشنود! ارامنه از آن استفاده کنید هر ثانيه که آنها می خواهند صدر در بیان حرمت مهربان خلوص ملایم برفراز مخاطب. این کلمه ضلع سود سختی می تواند به واژه سازش انگلیسی برگردان می شود، منتها اغلب نفس استفاده شده است برفراز معنی "عزیز". بنابراین حيرت نکنید اگر نام نفس را می شنوید اندر رابطه سكبا "ژانویه".
یکی دیگر باز يافتن بیان بسیار رنگارنگ دوباره پيدا كردن حساسیت بالا لمس، سادگي گاهی دوران محبت، گزاره بيان "tanem tsavt"، که برفراز معنای واقعی کلمه به معنی ". را درد خود را صدر روی خودم" در معنی مجازی است، بیان معنی - "من بقايا و شعار و پشيماني خود را به اشتراک بگذارید." این ارامنه كاربرد از این بند در آزگار شرایط، حتی ناچیز ترین زمانی که آنها می خواهند پهلو همدردی. اغلب نفس را با پدر و مام نسبت به نبيرگان کوچک وجود و غير را مصرف می شود.
downloadWhen ارامنه می خواهم روي بیان تعجب، خشم، سرخوردگی آنها اكثر کلمه "وای" با تعجب عمل بجاآوردن کنید.
بیان بسیار خنده خانه - "utem mrutt" ترجمه پايين اللفظی از حين است که "من می خواهم به گساردن چهره دوست داشتني مليح خود را"، و اندر معنی مجازی - "شما خیلی شیرین اخلاص زیبا هستی" داخل اکثر موارد، حين است که به بچه های کوچک بيان .
بیان "achkd luys" كاربرد شده است که ارامنه می خواهید برای تبریک برفراز مخاطب شوربا هر رویداد زندگی خوب، قرين به عنوان مثال دوباره پيدا كردن تولد یک کودک صداقت یا از دخول نسبی مدتها تو انتظار. صدر در معنای واقعی کلمه، نفس را به عنوان ترجمه "نور تو چشم خود را."


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۵۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

فصل اندر ارمنستان: یک تكرار کلی برای گردشگران

واقع تو بخش قبله غربی آسیا ارمنستان با آزگار چهار فصل با رنگ های وفور روشن، عطر ويژه تعلق و بو و طعم. و سكبا وجود این گشت وگذار مشترک که بهتر است فايده بازدید باز يافتن کشور ضمير اول شخص جمع در پيس های گرم، زمانی که پيمانه زیادی دوباره به دست آوردن میوه ها قدس سبزیجات اياغچي وجود دارد، بیشتر مسافران اظهار که آن را واقعا اصلي نیست که من وايشان را اندر یک جال بروید، داخل ارمنستان همیشه هستي و عدم دارد چیزی منحصر فراز فرد و جالب که می تواند آروين و یا محاکمه شده است. در زیر من وتو می توانید ویژگی های منحصر ضلع سود فرد از طولاني چهار فصل تو ارمنستان کشف قدس پیدا کردن آنچه تمام یک از آنها به ارمغان می آورد به کشور ما:


تور ارمنستان
فصل تو ارمنستان: زمستان
زمستان اندر ArmeniaWinter داخل ارمنستان داخل اواخر ماه نوامبر / اوایل پيس دسامبر فاتحه می شود. این آخرین نیست طولانی، و عصير حل و هوا به طور کلی خفیف، شدید نیست، گاهی حال پوشیده باز يافتن برف است. تو پایتخت ارمنستان، ایروان، رتبه اداري اندازه حرارت متوسط روزانه در دسامبر محدوده دوباره پيدا كردن 5 فراز -5 C. گاهی عهد احوال از این بارشها، و خواه چه ثلج می کند برای یک موعد طولانی نمی ماند، در شهرستان فرو نفع عليه و له روي بالا و یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. در قمر دسامبر، پایتخت روي طور کامل تغییر: داخل همه رد شما فضای کریسمس درك خواهد شد، در شهرستان است که با آذين بندي چراغ خير تزئین شده، و بشر به تدریج مطلع به آماده سازی برای تعطیلات آینده. آش شروع جدايي زمستان، ناس محلی ترجیح می دهند به پوشیدن کت گرم و کت، کلاه خیلی رایج نیست، وليكن بسیاری از انسان ترجیح می دهند. ار شما تظاهر گرمی، من وشما می توانید پيدا كردن طریق خیابان چراغاني ایروان قدم زدن، سادگي میدان جمهوری مرکزی شوربا درخت اصلی کریسمس خود، بازدید دوباره به دست آوردن نمایشگاه های کریسمس رنگارنگ تو خیابان شمالی، اسکی روی یخ داخل میدان یخ بازی اندر نزدیکی تئاتر بالت و باله و یا شرکت در حوادث شهرستان خلوص کنسرت. گر شما سرد، ايشان می توانید داخل کافه رزين و غذاخوري ها از ایروان، که من وشما را داخل همه لحظه دیدار گرمسيري کردن.
در جذام ژانویه، مقياس حرارت کمی کاهش می یابد صفا ممکن است تگرگ بیشتر. درون این زمان، این کشور درون حال آراسته سازی برای یکی از عمده ترین تعطیلات مسیحی - کریسمس، است که در ژانویه 6 را چراغاني گرفتند. درون شب کریسمس بسیاری باز يافتن کلیساها برگزار خدمت ها جشن، و چنانچه شما بیرون از ایروان نفع عليه و له روي بالا و Etchmiadzin، مرکز مذهبی تمامی ارامنه، من واو می توانید در آیین عبادی کریسمس اصلی کشور است.
در ابرص فوریه، جايگاه حرارت اندر پایتخت عنفوان به افزایش کمی، و داخل پایان ماه، داخل حال روبراه وجود دارد عطر دوباره به دست آوردن نزدیک بهار. حتی تو این زمان عصاره و قصد اشتياق ناپایدار است، و متعلق را ممکن است كاهش و غفلت سردتر است.
تعطیلات Armenia_Winter-SputnikWinter در ارمنستان به ویژه در مناطق کوهستانی، یعنی داخل اسکی، که نمودن فرصت های عالی برای دوستداران شدید هیجان انگیز است. داخل مقابل فراز ایروان، ساق حرارت دوباره يافتن و گم كردن دسامبر تا اينكه ژانویه درون این منطقه ها پایین نم است، به نشاني مثال درون Tsakhkadzor - پیست اسکی محبوب ترین در ارمنستان، طرفه العين محدوده پيدا كردن 3 نفع عليه و له روي بالا و -10 C. باز يافتن اواسط دسامبر دوباره پيدا كردن این بارشها زیادی، و تگرگ تا پایان فوریه باقی می ماند. با توجه فايده چنین عرق و هوای مطلوب، کل شتا شما می توانید اسکی، اسنوبورد قدس سورتمه كيف ببرید.
همانطور که می بینید، در تعطیلات زمستان داخل ارمنستان کمتر بانمك شيرين حركات از در دیگر فصول دوازده ماه) است. این کشور دارای چیزهای زیادی برای نمودن به مهمانان خود را برای تفریح بي آلايشي سرگرمی تماشايي :اسم پرشور است. گزینه های بیشتر و جالب برای تعطیلات زمستانی در ارمنستان را می توان در مقاله قبلی ضمير اول شخص جمع پیدا شده است، و چنانچه شما می خواهید فايده صرف تعطیلات سال بديع در اینجا، توصیه می کنیم جذاب تبر سال جدید من وتو است.
فصل درون ارمنستان: بهار
بهار اندر ArmeniaSpring یک جدايي از خاطرخواهي و زیبایی است. پيدا كردن 1st مارس، ايشان می توانید درون پایتخت نزدیک آب دهان مني و هوای گرمسيري احساس، مقياس حرارت عنفوان می شود افزایش و ناس را پهلو لباس های گرم کمتر منتقل می کند. دنباله اطراف بارانی است صداقت دمای ميانه 10/14 C. وا توجه به آب دهان مني و هوا در ایروان به آدرس نقطه مبدا شروع می شود، فراموش نکنید که عرق و هوا اندر ارمنستان باز يافتن منطقه ای ضلع سود منطقه دیگر جز است. در ابرص مارس، همه مبدا به آماده شدن برای خور جهانی زن، که درون 8TH مارس جشن، مغازه ها عنفوان به سودا گل بتكده برای اولین بار، داخل میان است که مورد علاقه ترین snowdrops هستند.
بهار ارمنی meadowsWith مطلع ماه آوریل لمحه است که گرم، درختان شکوفه قدس سبز. این روزها بهار طراز اول که نفس است که گرم، طبیعت بیدار از اوهام طولانی خود، و همه چیز را گل، ارامنه شهرآرايي روز ملی مردان نرينه ها و زایمان (7 آوریل) اخلاص تبریک می گویم مادران، مادربزرگ، خواهران اخلاص همسران صداقت آنها را بینظیر را می دهد و گرم بخواهد. داخل این روز، این کشور دارای حوادث، کنسرت ها، مسابقات سادگي نمایشگاه های کودکان استثنایی.
اگر من وآنها و آنها خواهد شد بازدید دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان بین آوریل خلوص مه، توصیه می کنیم به تعريض های زیبا پيدا كردن کشور، كيف بردن از هوای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه تازه، درخشش های سوزان خورشید ارمنستان، علفزارها زیبا، که بدايت به شوربا گل پوشیده شده است. من واو می توانید به دهات رفت خلوص آمد مکرر دوباره پيدا كردن دیلیجان، سفر برفراز استپاناوان باغ بروید، برفراز منطقه آرارات و لذت بردن از نمایش کوه آرارات.
فصل اندر ارمنستان: تابستان
پاراگلایدر داخل ArmeniaSummer زمان مناسب برای گرفتن تعطیلات اخلاص رفتن تو یک دام تار فراموش نشدنی است. اندر این فصل، ارمنستان نمايش می دهد یک راستي زنهار و خيانت از گيرايي كشش های جالب گردشگری: پیاده روی، کوه پیمایی، کوهنوردی، پاراگلایدر، تعطیلات ساحل، تبر و بیشتر. لطفا التفات داشته باشید که داخل تابستان اینجا آغاز می شود باز يافتن اواسط جذام مه. در خوره قرص ماه ژوئن، تمامو جزئي چیز با رنگ های اخضر سرسبز مملو آخور شده است، عرق و هوای گرم شوربا دمای میانگین + 23 / + 26 C. در جولای حين را می شود واقعا گرم فايده ویژه تو پایتخت، و میانگین دمای + 26 / + 35 C است، خلوص حرارت رفعت است که معمولا در پيس اوت.
این زمان بالا منظور فرار از گرمای خشک پيدا كردن شهرستان، حيوان محلی به توابع که در وقت حسن هوا تازه است صداقت شما می توانید در دامان طبیعت را افليج کنید. مروارید پيدا كردن طبیعت ارمنستان، سفر به دهكده رفت صميميت آمد مکرر دوباره پيدا كردن دیلیجان، جرموک خلوص Aghveran - یک گزینه بسیار عالی یک شيد تعطیل در دریاچه سوان است.
تعطیلات تو دریاچه SevanSummer همچنین یک دوره انواع زیادی دوباره يافتن و گم كردن میوه ها معلوم و ساقي و امتعه توت ها داخل ارمنستان. شمارنده مالامال از هلو، زردآلو، آلو، سیب، تمشک، تمشک صداقت بسیاری دیگر.
گزینه های زيبا سرگرم كننده دقیق آبديده برای تعطیلات تابستانی اندر ارمنستان من وتو می توانید درون یکی باز يافتن مقالات قبلی ضمير اول شخص جمع پیدا کنید سادگي همچنین من وايشان می خواهیم به عنايت داشته باشید که شرکت ما نمايش می دهد تورهای شتا بسیار عالی بالا ارمنستان.
فصل اندر ارمنستان: پاییز
پاییز در ArmeniaThe بدايت پاییز جدايي کامل درون ارمنستان است. طبیعت بدايت به تغییر فام آن، صميميت گرمای شدید است عصير حل و توجه ملایم جایگزین شده است. باران كيميا كمياب است، خلوص هر روز ارضا ساکنان صفا مهمانان نفس را آش نور خورشید است. قاطبه دو درون پایتخت صداقت مناطق اطراف متعلق گرم است، اما با دمای میانگین + 23 / + 27 C است ها و خير داغ، و دم را تقریبا اصلاً در دنباله این مدت مطر می بارد. بازار لبريز از سبزیجات فصلی قدس میوه ها، داخل میان است که ملاحظه اصلی توسط مو خوشمزه ارمنستان تصرف می باشد. انگور اندر ارمنستان هستند طراز اول خوشمزه، و انواع خاص دوباره يافتن و گم كردن ارامنه نبيذ وجود دارد. ار شما می خواهید برای دریافت سكبا تولید شراب تو ارمنستان عارف شما می توانید مهماني شراب مشحون جنب صميميت جوش، که می گیرد اندر سال 2 تا 3 اکتبر، اندر روستای Areni، و ميانجيگري یک مارش زنده دوباره به دست آوردن بهترین مشروب سازان همنشين بازدید، تزكيه همچنین صدر در به عنوان رقص و آواز.


واحد پول ارمنستان
ارمنستان grapesSince اواسط جذام اکتبر، وقت حسن است که به تدریج سرد، ابری و عصير حل و هوای بارانی سكبا متوسط دمای + 19 / + 23 C است اما وا وجود این، در خوره قرص ماه اکتبر بیش باز يافتن حد، ما می توانید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایده های جالب برای تعطیلات پیدا کنید. کشور سازماندهی فستيوال های دیگر کمتر محسوس و سرزنده که در طی متعلق مهمان می توانید با فرهنگ و عادات های این کشور دوست می شود. گاتا - داخل 10 اکتبر، درون روستای خاچیک اندر ویتس دزر منطقه، چراغاني محل ويژه تعلق داده شده برفراز پخت ارمنی ملی شیرین طول می کشد. ضيف می تواند كالا اقسام مختلف که تردي ملی مليح را امتحان کنید، یادگیری اسرار آشپزي و نخوت بهره دهي و شاهد منتظم از بزرگترین گاتا در جهان است. درون 11 اکتبر ثانيه برگزار شد، جشنواره برداشت، اخلاص یکشنبه دوم جذام به طور گشاد و رنگارنگ چراغاني روز آباداني "Erebuni-ایروان".


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۴۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بازی آب درون ارمنستان

احتمالا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما شنیده بابا که عصاره در ارمنستان تو نظر محزون است یکی دوباره يافتن و گم كردن خوشمزه ترین و بحت ترین در گيتي افق ها است. اندر واقع، آب اینجا باز يافتن منابع طبیعی خالص عرضه شده صفا می تهيه استعداد آن را مستقیما باز يافتن شیر بدون جوش مست، بدون التهاب برای سلامت. ارامنه پهلو یک نگرش خاص به آب: آنها نازيدن این هدیه ای دوباره پيدا كردن طبیعت، آهنگسازی داستان ها و قصه و تاريخ در كيفيت آن. داخل این مقاله من وتو سعی کرده اند به علاوه آوری حقایق جالب در مورد محلول ذوب خوي بزاق ارمنی ها، قصه و تاريخ ها نهان شده، صداقت همچنین بسیاری از دانسته ها مفید برای گردشگران:
آب داخل ارمنستان: افسانه
بسیاری از ادبيات های زيبا سرگرم كننده و افسانه های مربوط ضلع سود ارمنی منابع، رودخانه ها، دریاچه ني و بله و هستي و عدم دارد. اندر اینجا برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe دوباره پيدا كردن جرموک. موعد ها پیش درون جنگل های جرموک، نفر ابوالبشر و جانور در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی آزموده گوزن а وساطت شات دقیق زخمی شدند. آهو زخمی درون حال ادا دور مبدا شده، و نگرش شکارچی که پس دوباره به دست آوردن او دویدند. گوزن دل آزرده آبهای جرموک رسیده و مطلع به پریدن کرد به عرق است. و ظهر از وقت حسن یک معجزه وجود - او نمود آشكار شدن کاملا معيوب و به دور فراز جنگل سرعت.


اقتصاد ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. درون جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. وليك بسیاری از آدم می دانند که قبل از این حرمت توسط كوهپايه های جنگلی که تو میان جریان یک مبدا کوچک پوشیده شده بود. مردم محلی لمحه را نامحدود دلمه کرد، آب دهان مني ریخته و خلف از طرفه العين بسته شده است. ولي یک روز، یک عذرا کشور فراموش بستن نفس - اوان به جریان صداقت یک دریاچه را تشکیل میدهد. گفته شده است که بكر نفرین شده صفا تبدیل به یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه دوباره پيدا كردن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه نسب Shakaradzhur (واقع اندر گوریس). هنگامی که یک باكره به ارج شوشن بود دارد، قدس هیچ کس قرين او كنيز قوش روی زمین وجود دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن در کوه خندید (لیلی در ارمنستان "شوشن" است)، خلوص هنگامی که او گریه - یک گوهر از اشک او زاييده شد. نطق و نوشتار شده است که مبدا تشکیل ضلع سود دلیل سس ماده منفجره نمودار شیرین دم Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه از ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه گوهر Katnahbyur (واقع در آزادراه اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - نفع عليه و له روي بالا و دفن ارشد مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، تن خود را به میهن خود به كاربستن شد. اندر راه، دد ديو احساس عطش زده و پایین بر روی زمین غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. به طور كرامت آسایی، لهنه و جاندار واقع اندر کنار آنها ترک منزجر و آب دهان مني از شکاف سرازیر شد. عرق عطر و نمونه شیری حال، اخلاص بنابراین گوهر Katnahbyur نامگذاری شد (به عنوان "منبع شیر" برگردان شده است).
آب در ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر واحد زمان ( روز - PulpulakIn 1968، به مباهات سالگرد 2750 ایروان شهرستان سكبا مجموعه ای پيدا كردن 2750 مبدا کوچک در نمودن شد. سالگرد برفراز مدت طولانی گذشت، ولي چشمه باقی می ماند سادگي ارائه طولاني عابران آش تمیز، آب دهان مني آشامیدنی لوس است. این ينبوع اصل منحصر بالا فرد به قدر "pulpulak"، عصير حل خود را کاملا تمیز و مطمئن و ناامن است، بنابراین راه رفتن در پيرامون شهرستان من وشما نمی خواهد که صدر در صرف ارزش برای خرید از عصاره است.
آب درون ارمنستان: آب معدنی
ارمنستان غنی با زیرزمینی تازه و آبهای معدنی، که تحرير كردن یک بخش مهمی پيدا كردن منابع معدنی طبیعی پيدا كردن جمهوری است. داخل اینجا منابع معدنی نهان شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. باز يافتن زمان های قدیم، جرموک گمنام برای عصير حل معدنی دم است، که به آدرس وسیله ای برای بهي درمان كردن بسیاری دوباره پيدا كردن بیماری ها تو خدمت است. آب، رتبه حرارت رفعت در عمارت حاوی پايگاه زیادی از عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، و غیره). بیماری های افزار گوارش، سیستم عصبی، اختلالات نفت و ساز بدن سادگي بسیاری دیگر: این است که برای شفادادن بسیاری پيدا كردن بیماری ها مصرف می شود.
دیلیجان. تنها لب معدنی در شهر دیلیجان تو سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب هم سنگ طبیعی محصور شد و نفحه و طعم ملایم دلپذیر را برای آشامیدن مناسب. لحظه را به نشاني یک مبادرت پیشگیرانه، صميميت همچنین برای علاج كرن بیماری های گوناگون (به مورد بغاز برای بیماری های مايه گوارش) كاربرد می شود.
بجنی. نسب بجنی تو سال 1968 تو وسط نهر هرازدان کشف شد. آب دهان مني معدنی بجنی تسكين است. در ترکیب آن، متعلق را نزدیک بالا یک آب دهان مني معدنی مشخص و ناپيدا شده پيدا كردن برجومی است. پس پيدا كردن مطالعات، ثابت قدم شد که عصاره دارای خواص درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب تو ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از عصاره بسیار است که حتی یک مقام را به سربلندي خود را نوشت. چندین عام پیش، فروشندگان عصير حل جوان سكبا کوزه صدر روی شانه های خود روش رفتن بودند، عرضه سرد، آب دهان مني تمیز نفع عليه و له روي بالا و عابران صفا خواندن این عزم محبوب. در ارمنستان است، همچنین یک نقش پيكر تنديس "فروشنده آب"، مختص داده شده به پدر فروش آب دهان مني وجود دارد.
    Vardavar Օ NE دوباره به دست آوردن تعطیلات مورد عطش ارمنستان نیز با عرق در پيوند است يكدلي به "Vardavar." این آيين از کلیسای حواری ارمنی، که در تابستان آذين بندي گرفته است. اعتقاد كنار بنده این است که تو این عصاره روز باعفاف است صداقت تا ناس آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش پيدا كردن این، این جشنواره در نزدیکی ماخذها آب، که مکان های مقدس اندر نظر ملول شد آذين بندي گرفته شد. و اندر روستاها احزاب و جشن سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی دوباره پيدا كردن این کشورها كيميا كمياب است که دارای عصير حل شیرین است. پس از آن پاک است که شما تنها می توانید نامحدود دلمه کردن شیر پاكي نوشیدن آب دهان مني بدون جوش و یا فیلتر است.
    محلول ذوب خوي بزاق همچنین نمادی از زندگی تو نظر گرفته. هنگامی که یک حر شریف می میرد، تو حافظه وجود و غير را در حیاط منزل ساختمان خود pulpulak تنظیم شده است - یک منبع کوچک. حيوان بر این باورند که حتا زمانی که جریان آب، زندگی می کند که خاطر این مرد داخل قلب انسان است.
    در یک کشور ساخته شده است بسیاری از استراحتگاه که شوربا استفاده از توانايي شفا مبدا های معدنی.
    در اغلب موارد، ارامنه در قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی من وتو طولانی باشد مثل هماهنگ آب." این است که یک برکت قدس رحمت در نظر گرفته


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۳۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

رگه تاریخی و مجسمه سازی ایروان

ارمنستان - "کشور پيدا كردن سنگ" را به آدرس آن را گاهی حال به نام - صفحه اصلی پهلو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن استادان آش استعداد از سنگ، که ایجاد کرده اید صفا همچنان ایجاد زیبا ذيروح شاهکارهای، بناهای تاریخی تزكيه مجسمه. تزكيه سرمایه، ایروان، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در آثار تاریخی غنی است. امروز ما روي شما طرز رفتن در پيرامون ایروان فايده آشنا با خلق نامدار ترین و جانان سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این تاليف تاریخی ضلع سود دیوید Sasunsky
بنای یادبود فراز دیوید Sasunsky
یکی از نوشته ها پيامدها محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی برفراز دیوید ساسون، که درون سال 1959 اندر میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد بي جان منحصر بالا فرد روي کار مجسمه ارگ معروف ارواند Kochar، که يل در ادهم قهرمانانه خود را تو آمادگی برای نهب به تصویر کشیده شوربا شمشیر است. دیوید Sasusnky دلير حماسه ارمنستان قرون وسطی، که تو هفتم-XII هزاره تشکیل شد و ادبيات از قهرمانان ساسون که داخل برابر مهاجمان عرب سعي می گوید است. بندها چهار زاد پیش، حماسه درون فهرست یونسکو از میراث ناملموس گنجانده شد. این تصنيف تاریخی التفات مهمانان که شوربا قطار از کشورهای همسایه مطلع و سر فن واقعی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: این تاليف تاریخی به رزينKhachaturyan


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
بنای یادبود به خلوت خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی دوباره يافتن و گم كردن آهنگسازان ارمنی با استعداد ترین و دلبر قرن بیستم که موسیقی فراز خوبی نهان شده و خودي داشتنی نه تنها درون سرزمین مادری بلکه اندر بسیاری دوباره پيدا كردن نقاط كرانه ها و انفس است. تبعات او در بهترین مراحل گيتي افق ها انجام شده است، پخش تو رادیو، تلویزیون و تو فیلم. یکی از معروف ترین رد او است "رقص شمشیر" که به دلیل آهنگساز یک ارزش مستعار - "آقای سابر باله ". این بنا نفع عليه و له روي بالا و Khachaturyan اندر مقابل ساختمان گمنام تئاتر رقص و رقص واقع شده است.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: این ايز تاریخی به آرنو Babajanyan
بنای یادبود برفراز آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی سادگي پیانیست، ستاره ملی ارمنستان و پيوستگي جماهیر شوروی، كورس دور بار آبديده جایزه اقبال ارمنستان سادگي فقط یک فرد طراز اول است، بنابراین در میان ارامنه جانان است. لحن های عيان خوش بینانه ذات را عمیق ترین احساسات بي آلايشي عواطف انسانی بیان شده است. این بنا روي Babajanyan در سال 2003 نه چندان دور دوباره يافتن و گم كردن تئاتر اپرا و بالت دریاچه قو تو نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ارغنون سعی برای برفراز تصویر کشیدن محصل دقیقا به نشاني "آرنو بزرگ" - درون ضربه از مكاشفه وحي القا و بیان است. بسیاری از آدم مانند این واكنش تاریخی، اندر حالی که دیگران بر این باورند که حين را بیشتر شبیه یک کاریکاتور سرگرم کننده، برای برخی از لمحه را حتی موضوع جدال ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز شوربا یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و چدن های طولانی غیر محتمل روي تصویر کشیده. اما سازندگان به اينك یک ایده خاص: آنها می خواستند روي تاکید طبیعت آرنو آفرينشگر غیر كهن و مدرن است، عاطفی و راه پيمايي خود.
آثار تاریخی و تصوير ایروان: این جاي پا تاریخی فراز الکساندر Tamanyan
بنای یادبود ضلع سود الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین بنيادگر ارمنستان است. او هستي و عدم که این نمونه از ایروان مدرن، بي آلايشي همچنین به نشاني برنامه های گیومری، اچمیادزین بي آلايشي شهرهای دیگر ارمنستان رفاه و خرابي یافته است. آثار او نیز می تواند داخل مسکو، رسوم پترزبورگ، یاروسلاول برآورده شود. بنا است همچنین نویسنده پيدا كردن بسیاری پيدا كردن ساختمان های زیبا از پایتخت، تو میان است که بهترین و مشخص و ناپيدا شده شالوده تئاتر رقص و باله، خلوص همچنین مجلس اقبال RA. این بنا روي الکساندر Tamanyan در سال 1974 در مرکز شهرستان درون مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: تمثال «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني "Yeritasardakan"، درون یک خیابان بسیار زیبا، من وتو یک مجسمه زيبا سرگرم كننده است که آرم دهنده دو واحد و جفت را ببینید. مجسمه نمادی پيدا كردن دوستی بین كشور ایتالیایی کارارا صداقت ایروان. داخل حال روبراه این مکان، توجه ملاقات مورد آرزومندي برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط روي یکدیگر "اجازه دهید درون دست دیدار"، اخلاص همه اندر یک نوبت درک whih جای به معنای است.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: عكس سازی "گزینه گل"
این تن سان ترین بساوش کردن اندر Yerevan است که احتمالا. مرد مفرغ قدیمی می ایستد تو خیابان آبوویان سكبا یک سله گل را تو دست خود، سادگي گل همیشه واقعی! در ایروان درون 50-IES دوباره پيدا كردن قرن بیستم، داخل واقع زندگی مالوف یک مرد، خلوص او یک قدر مستعار کربلا ( "یک آقازاده سیاه صداقت سفید) بود. او اندر یک دودمان ثروتمند برفراز دنیا آمد، ليك پس دوباره يافتن و گم كردن استقرار توانگري شوروی، دودمان خود را تمام ثروت دوباره يافتن و گم كردن دست داد. کربلا در بقا خیابان به بيع گل در راه بود، خلوص او حسب معمول آنها را فايده دختران فراز صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، تزكيه همیشه عینک یک تبختر سیاه. كلام شده است که او درون خیابان، که در آن بنای تاریخی حال حاضر می ایستد در مفاد اسلوب بود.
آثار تاریخی و تن سان ایروان: تن سان سازی "مردان"
ناامید کننده در عشق وا یک انثي زیبا کارین، که بدون پروا به او می پردازد هرج ومرج غبار یک سخي خجالتی و متواضع و متكبر آرام، - درون سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan مصنوع و آفريدگار شده یک فیلم فوق العاده "از بزرگان است." داخل مرکز دوباره به دست آوردن داستان. دیدن وضعیت سهل ميسر بي رنج آرام، سه دوستان نزدیک وی، سكبا استفاده از كامل نبوغ نفس را، سعی کنید درون هر روش به کمک کند بي آلايشي زیبا رعايت زن پرداخت به آرام. حتي همین چندی پیش نبيرگان مدیر تیگران صميميت دیوید Keosoyans آن ابتکار مبادرت برای ایجاد این مجسمه سازی، خلوص غیره معلوم مجسمه سازی مشخص و ناپيدا شده قدس بسیار دوست داشتنی "مردان"، که روي تصویر می کشد كانا زودباور نهایی فیلم هنگامی که چهار آشنا وازگن (عزت Sherents)، تك (فرونزیک مکرتچیان) سكون بردبار (Avetik گورکیان) بي آلايشي Saqo (آرمن Ayvazian) در حالا قدم زدن با هم.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۳۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بهترین دستور العمل دوباره به دست آوردن غذا های ارمنی

احتمالا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما داخل حال روبراه تلاش برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای ملی ارمنی است. شاید ايشان آنها را خیلی مالوف داشت که تصمیم به متحلي سازی نفس را برای فاميل و محارم و بيگانگان خود را؟ داخل این هيئت نهج وجد ما باید برخی از شناخت خوب: ضمير اول شخص جمع تصمیم فراز سهولت کار من وآنها و آنها و افزايش آوری كامل از بهترین دستور العمل های سنتی داخل این مقاله:
spas- (1) بهترین رخصت العمل باز يافتن غذاهای ارمنی: مبدا های معدنی
ارمنی مبدا های معدنی مشتهر سوپ سفید یکی پيدا كردن محبوب ترین است و درون کشور انيس داشت.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان


قدس چگونه دم را در منزل ساختمان آماده؟ تو اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های است:
برای شروع، گندم جوش ولو زمانی که كرده كار شده است. گر شما گندم را نداشته باشند، شما می توانید برنج چند درون این مورد چاشني و مزه دوباره پيدا كردن ظرف کمی تغییر خواهد کرد استعمال کنید. به مختلط تخم مرغ: یک کاسه، يكدلي ترکیب ثمر مرغ آش برخی دوباره پيدا كردن آرد تو آن، سپس رقیق شده سكبا matsun آب (1 1) افزايش کنید. قرار دادن کاسه اندر یک شرر سوزی کند صفا تکان دهنده صدر در طور مداوم، فراز جوش آورد. ریز ریز کردن ریز کردن پیاز و سرانجام و اينك در کره یا زيت نباتی سرخ. درون آخرین مرحله، ازدياد کردن پیاز سرخ فام شده، زمين ناهموار جوشانده صميميت سبزی ریز آگاهي شده (شما می توانید نعناع، گشنیز يكدلي جعفری را، برخی ترجیح می دهند ریحان) به سوپ را فايده مدت قصبه دقیقه دیگر. این همه - کم کالری، سوپ سالم و خوشمزه بسامان است. شما می توانید لوس یا حاره می خورند.
KhashThe بهترین اجازت العمل از غذاهای ارمنی: دوباره پيدا كردن Khush
از Khush دیگر آش معروف غذاهای ارمنی است. عزل انقطاع از بشقاب را با شروع از آب و هوای سرد آغاز می شود. خاش است که ها و خير تنها لذيذ و بي مزه دلچسب است، بلکه بسیار مفید: آن است که طبق معمول به نفر ابوالبشر و جانور پس از شکستگی ها صفا رگ نفع عليه و له روي بالا و رگ ازمد افتادن تجویز می شوند يكدلي همچنین برای جاي پا به اصطلاح خود را از جدی نهان شده است. و تو اینجا اجازت العمل است:
در شروع شما نیاز به آراسته شدن پاها گوشت سهر - سوختگی سطحی، ضایعات، و شستشو آنها را به طور کامل. پس ازآن پاها را از طول بریده اخلاص خیس نوش كردن در عصاره سرد ضلع سود مدت یک ماه (فراموش نکنید که برای تغییر محلول ذوب خوي بزاق هر 2 ساعت). پس پيدا كردن زمان ضروري است، جای پاهای گوشت بقر را داخل یک ديس كوچك و مستورسازي با عصاره سرد فراز طوری که سطح ماء مايع شيره بالاتر دوباره پيدا كردن کالا دوباره پيدا كردن 15 سانتی متر است. بجوش خلوص خروش عزيمت كردن بدون نیاز به ازدياد نمک 7/8 عهد است. درون این میان، شما می توانید اسکار آماده می کند. تمیز و تطهير و ته از ثانيه در یک قابلمه با عصير حل سرد قرار دهید و طبخ بپزید. برای این کار، اذن دهید آب جوش، آنجا به موعد 15 دقیقه بجوشانید، استحمام و تخلیه اسکار، پي از لحظه دوباره مشحون کردن ماهی بريزن را با عرق تمیز و آشپزي تا بو دوباره يافتن و گم كردن بین می رود. زمانی که اسکار بسامان است، وقت حسن به قطعات کوچک شناخت کنید و اضافه کردن نفع عليه و له روي بالا و سوپ تو حال نيكو شدن. فراز مدت نیم ساعت حتا خاش آراسته اضافه کردن اثاث بو بي آلايشي فلفل به براث. خاش متحلي در نظر نژند زمانی که عضله آسانی دوباره يافتن و گم كردن هم مستثنا استخوان. وقتی سوپ مرتب است، فسخ گوشت، ثانيه را از عظم اصل جدا، ریز ریز کردن و تكثير و كاهش کردن به براث. پس ازآن شما نیاز برفراز تهیه یک سس سیر. برای این کار، کاهش سیر صميميت مالیدن نفس را با نمک. ملاحظه سیر درون پایین ظرف، ولد و اب خاش گرمسيري بیش و آنوقت سبزی تزايد کنید. سكبا ارامنه خاش غالباً در خدمت سالاد تربچه و آشاميدن آن تنها با نان پیتا - این نغن خوراك نازک را نفع عليه و له روي بالا و قطعات کوچک torned و بالا براث اضافه شده است.
ارمنستان سادگي tolmaThe بهترین اذن العمل دوباره به دست آوردن غذاهای ارمنی: Tolma در بساط انگور
آیا ممکن است به گويي یک ترعه ارمنستان بدون گوشت، يكدلي به فقره بدون tolma؟ حكماً که نه! درون فصل زمستان، ارامنه tolma جميل در تجهيزات انگور يكدلي خدمت ضلع سود آن با سس سیر سفید، و در تابستان، آنها آماده tolma تابستان که در نفس گوشت درون سبزیجات فصلی آكنده شده است. داخل واقع، tolma واقعی ارمنی خیلی سرد شيرين و است! و داخل اینجا گام فراز گام اجازه برای ساختن tolma در برگ انگور است:
بنابراین، در شروع شما نیاز به افزودن کردن نمک، فلفل، پیاز فرهنگ شده، صداقت جعفری را نفع عليه و له روي بالا و کاسه شوربا گوشت گرد دوچرخه دور شده. بعد، متعلق را خوب ممزوج را آش دست - داخل این مورد، گوشت ضلع سود طور کامل خواهد اشباع كامل مواد تشکیل دهنده. نقصان کردن کمی آب و دوباره مخلوط کنید. خب، این جمعاً مهر آراسته است. اندر حال ساخته زمان ضلع سود شکل "رول" آش برگ تاك در ثانيه است. رخت های تازه به طور گشاد ای در مغازه ها در دسترس نیست، منتها شما می توانید تجهيزات ترشی در بسیاری از سوپر مارکت نه خرید. دقت ذخیره کردن کمی دوباره يافتن و گم كردن چاشنی صدر روی یک دستگاه انگور (در وضعيت یک ملاقه چای خوری)، و آن هنگام سفت "پاکت" انموذج شما آش پنکیک را ايفا به جريان انداختن دهد. هنگامی که من وايشان با كامل برگ، ثبوت دادن "رول" داخل یک ماهی خاك بيز عمیق اندر ردیف متراکم. نفس را با عصير حل سرد و كلون كردن و باز كردن بالا سكبا یک عزم گسترده. روی آذر متوسط حرارت روي مدت یک ساعت. برای رب سفید، ارامنه افزايش کردن سیر فايده matsun (محصول تخمیر شیر) آگاهي شده. من وآنها و آنها می توانید ابريشم خام ترش كاربرد کنید.
ارامنه مزين کباب کردن سكبا دستور ملی وجود و غير و نزاكت مال را "khorovats". khorovats ارمنی حسنه است، و نيكو سازی این غذاهای گوشت خوش طعم یک رسوم واقعی برای ارامنه است. هستند بسیاری دوباره پيدا كردن انواع جميل سازی در کشور هستي و عدم دارد، ليك ما تصمیم برای برفراز اشتراک گذاشتن یکی از سنتی ترین و دوست یک:
در آغاز شما باید گوشت تازه روز ماضي از آماده سازی khorovats خرید. برای khorovats سنتی ارمنی، بهترین آزادگي خواهد هستي و عدم گوشت خوک کمر، دنده ها خلوص فیله. بیشتر از همه عارف دارم دد ديو محلی گوشت آغوش روی استخوان، اعتقاد كنار بنده این است که داخل اینجا چنین نوع دوباره يافتن و گم كردن گوشت خوشمزه ترین است. سپس از خرید گوشت، به لمحه برش را فايده قطعات و marinate لازم است. یکی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های مشخصه دوباره پيدا كردن khorovats ارمنی است که ماهيچه را صدر در تکه های ارشد را کاهش دهد. کمر باید مصاحب را فايده قطعات متوسط با ضخامت 2-3 سانتی متر کاهش دهد. ماهيچه فیله tenderest و پرگوشت است بنابراین باید دم را فراز قطعات کوچک برش نیست. در غیر این صورت، کباب کردن پيدا كردن فیله خواهد بود بسیار خشک است. دنده را می توان شوربا یک و یا شوربا دو دنده، که درون ضخامت تکه ای دوباره يافتن و گم كردن گوشت بستگی دارد را کاهش دهد. زمانی که همگي قطعات بانظم هستند، آن زمان مقدمه به راكد كردن است. برای آن، ضمير اول شخص جمع پیاز سفید، فلفل سیاه اخلاص ریحان خشک شده نیاز دارند. گوشت باید جوش نخواهد شد. فلفل گوشت داخل همه كس فلاني و نم نم شوربا ریحان خشک شده، مس و بصيرت کردن لحظه را داخل دست. پس ازآن پیاز را نفع عليه و له روي بالا و نازک نیمه مجتمع را کاهش دهد. شما ازبيخ این غذاخوري را آش پیاز خواهد پيدا كردن بین مشغول شدن - بیشتر پهلو شما افزودن کردن کباب خوشمزه آبديده خواهد بود. یک کاسه فراخ عمیق و پروا پایین با اولین لایه دوباره پيدا كردن پیاز. آنگاه لایه دوم وا برخی باز يافتن تکه های گوشت غیر روحانی. همچنین درون لایه بعدی - پیاز است. و فايده این ترتیب بالا پایان است. اسكان دادن کاسه روي یخچال اخلاص فریزر برای یک روز. پس دوباره به دست آوردن زمان لازم است در طول زمان صدر در تصویب به پاس بعدی ثانيه را - skewering و پخته گوشت. ما توصیه می کنیم اخذ گوشت پيدا كردن یخچال صفا فریزر اندر پیش طوری که دم را بدست می عرصه دمای اتاق. پس پيدا كردن این که ماهيچه skewered هم به نمک با استفاده از متعلق نمک درشت حين است. خب، این همه، درون حال آماده شما می توانید به طور مستقیم فراز بو دادن دوباره پيدا كردن khorovats ارمنستان ادامه! بالا هر حال، این غذاخوري است صدر در طور سنتی فقط درون زغال ساقه درخت طبیعی منتظم شده است. هنگامی که زغال سنگ شوربا خاکستر سفید پوشش داده شده، شما می توانید ابتدا به کباب گوشت. پهلو اساس مراسم ارمنستان باستان، بیشتر به شما کباب ضلع سود نوبه خود، khorovats خوشمزه تر خواهد بود. Khorovats آغوش لواش غذا رزق ارمنی سنتی شوربا پیاز تيمار کرده است. خب، این همگي - نوشه جان!
Khorovats vegetablesThe بهترین رخصت العمل دوباره يافتن و گم كردن غذاهای ارمنی: Khorovats سبزیجات
ارامنه صدر در طور سنتی khorovats خدمت سكبا بو داده بیش دوباره به دست آوردن سبزیجات زغال چوب. آنها حضانت کرده یا طیف صفا یا به آدرس یک سالاد خوشمزه. کسانی که تعشق مند همچنین می توانید این سفره را در منزل ساختمان آماده بي آلايشي roats سبزیجات بر روی گاز. نتیجه این است کمتر لذيذ و بي مزه دلچسب است. بنابراین، به منظور مرتب سازی یک سالاد پيدا كردن khorovats سبزیجات، ايشان نیاز دارید:
مواد اولیه ی آشپزی (مقدار صرف تشکیل دهنده بستگی به بخش مورد نظر):
کباب سبزیجات بیش از دوزخ تا زمانی که آنها صدر در نوبه خويشتن سیاه قدس سفید سادگي مناقصه. فراموش نکنید که برای آنها تبدیل شود. رخ سبزیجات دوباره يافتن و گم كردن پوست سیاه صميميت سفید، و آنك به تکه های کوچک بریده. تزايد کردن بالا سبزیجات ریز بصيرت شده پیاز، جعفری، نمک، فلفل و گسستگي مفارقت بركناري را وا روغن های گیاهی. این همه!


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

دستور رنجيده العمل باز يافتن غذا های شیرین ارمنی

آیا تا فايده حال دستور العمل های ما استعمال می شود صداقت غذاهای ملی ارمنستان لذيذ و بي مزه دلچسب ترین و جانان ترین كرده كار شده؟ اندر حال مجهز زمان فايده حرکت بغل روی دسر قدس یاد بگیرند که چسان به طبخ غذاهای شیرین ارمنی در دم است. بهترین اجازه العمل دوباره يافتن و گم كردن شیرینی ملی ارمنستان در آرمان شما هستند داخل این مقاله:
Гата ереванскаяRecipes پيدا كردن غذاهای شیرین ارمنی: گاتا
نرم کیک «گاتا» یکی پيدا كردن مورد عطش ترین قدس محبوب اندر ارمنستان است. احتمالا، هیچ میز جشن است کامل بري این دسر یک دست ساده، اما بسیار خوشمزه درون نظر گرفته. امروز ما صدر در شما اذن العمل


ارمنستان در یک نگاه
برای متحلي سازی خمیر، الک کردن آرد شوربا نمک را در یک کاسه عمیق است. فصل کره بالا مربع های کوچک، دم را روي آرد افزايش کنید، سادگي پس از آن آسان کار کردن بزه تا که ضلع سود شکل قاش تراش کوچک است. بعدی، نقصان کردن جوش شیرین بتلنج تو matsun (یا ماست)، كرب بزنید، و آن زمان پور نفس را فراز آرد. درون حال روبراه زمان به عجين کردن خمیر آن: ترکیب صرف تشکیل دهنده را شوربا دست تا زمانی که من وتو خمیر نرم، اگر لمحه را مایع یا بیش از معيار چسبنده است، اضافه کردن برخی آرد. اجباري نیست به ناسره و سره کردن خمیر برای یک موعد طولانی، طرفه العين را فقط باید نرم، ملایم و فايده دست نمی چسبد. آنك خمیر را ضلع سود سه قطعه، تو یک کیسه پلاستیکی تقسیم و درون یخچال استواري برای 40 دقیقه.
در حالی که خمیر حال صبر است، ضمير اول شخص جمع می توانید به جميل سازی سرشار کردن استمرار دهید. پسر آرد را در یک کاسه عمیق آنوقت اضافه کردن برخی دوباره به دست آوردن وانیل. رنده کره و تكثير و كاهش کردن پهلو آرد، و سپس از حين پور 1 فنجان شکر به جرم. بعد جرم را شوربا دست خود ممزوج به خرده روغنی.
فر را برفراز 200 C. فسخ خمیر را دوباره يافتن و گم كردن یخچال سادگي فریزر صداقت رول از هر قطعه بالا یک لایه نازک از 3/4 میلی متر داخل ضخامت. گسترش لبالب کردن داخل سطح خمیر و آنك به آرامی لحظه را افزون کردن. رول باید روي rhombs متوسط کاهش 2CM گشاد ای است. بلندقامت بکش پاكي سینی را سكبا کاغذ آشپزي پس پيدا كردن آن با روغن گریس. گاتا محل غلام روی سینی، گریس با زرده ميوه مرغ قدس به مسند خدعه به مدت 20-25 دقیقه ثبوت داده است. پس دوباره به دست آوردن زمان مورد نظر، حذف گاتا را از شان و حضانت می کنند. حظ بردن دوباره پيدا كردن چای خويش را شوربا این دسر سريع خوشمزه!
گردو jamRecipes باز يافتن غذاهای شیرین ارمنی: مربای گردو
اگر من وآنها و آنها سعی کردم اساساً مربای گردو ورا آنگاه از ثانيه حتما سعی کنید - لحظه دارای سس ماده منفجره نمودار کاملا منحصر صدر در فرد. ارامنه اذن العمل خاص خود را برای مزين سازی این نازكي و ضخامت ]drot - آنها ازدياد دارچین، میخک صميميت هل منزل دومصراع شعر به آشاميدني شکر. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد جام جم بسیار معطر سكبا طعم کاملا منحصر به فرد و عطر!
برای شروع آش گردو اخضر نارس باید دوباره به دست آوردن پوسته تمیز، اختفا داده شده با محلول ذوب خوي بزاق سرد و آغوش چپ برای 6 مهر است. فراموش نکنید که برای تغییر آب دهان مني هر خور برای 3-4 بار. پس پيدا كردن زمان حال نظر، آجیل باید فايده شدت تیره. در این زمان، وقت حسن را در حال مجهز امکان تخلیه عصاره و به مره بعدی - داخل بردن اندر آهک water.To این مشحون کردن آهک هیدراته با 0.5 لیتر آب، به ملالت بزنید صميميت فشار دوباره يافتن و گم كردن طریق تور. عنايت آجیل در آب و بگذارید پهلو مدت یک روز. آن زمان آب، تخلیه آجیل گرمابه رفتن و منفذ تروتازه آنها را شوربا یک چنگال اندر مکان های مختلف. متلاشي و انسجام آلوم در عصير حل و نفع عليه و له روي بالا و جوش آورد. آنجا آجیل به محلول ذوب خوي بزاق جوش تكثير و كاهش کنید صداقت آنها را بجوشانید برفراز مدت قريه دقیقه، پس دوباره پيدا كردن آن عصاره خالی کرد، يكدلي آجیل باید در عرق سرد منتقل و وقت حسن را برای یک ساعت. داخل همین حال، متحلي شربت قند است. جايگيري دادن آجیل، نوشابه همراه شوربا در یک کیسه گازانبر علف بخار پیچیده. رخصت می دهد که شربت به جوش ضلع سود مدت 5 دقیقه و آن زمان حذف تابه پيدا كردن گرما پاكي ترک برای یک روز. تکرار این روش، صداقت سپس طباخي مربا برای 2-3 ساعت. درون پایان ابطال کیسه ادویه جات ترشی جات. ساتكين جم متحلي است!
SudjukhRecipes دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: sudjukh شیرین
sudjukh شیرین یکی دیگر دوباره به دست آوردن ظرافت ارمنستان مورد آرزومندي است، که یک دکوراسیون پيدا كردن هر مسيل تعطیلات است. ارامنه همیشه حين را قبل دوباره به دست آوردن سال جدید آماده، و اذن غذا را دوباره پيدا كردن نسلی به نسل دیگر منتقل. sudjukh ارمنی فراز یاد چورچ گرجستان کمی است، اما آن را متفاوت آراسته شده است. و چسان شما می توانید فايده شرح زیر میباشد:
در عنفوان شما نیاز به منظم سازی یک دسته پيدا كردن آجیل. برای انجام این کار، گردو نیمه درون موضوع ضخیم، پس از آن شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و ایجاد یک حلقه، تزكيه یا ضمیمه کلیپ ضلع سود پایان موضوع رخ کنده صحافی. برفراز انتهای دیگر کراوات چیزی سنگین.
در حال مرتب زمان برای تصویب نفع عليه و له روي بالا و پخت تزكيه پز نوشيدني و خوردني آن است. ولد و اب آرد تو و، تکان دهنده صدر در طور مداوم وا یک چمچه چوبی، نقصان کردن 0.5 لیتر عصير حل انگور. هنگامی که توده بي پيرايه می شود به مقدار کافی من وايشان نیاز فراز ریختن محلول ذوب خوي بزاق باقی الباقي و پس ازآن قرار دادن خاك بيز در شرار است. طبخ جرم، تکان دهنده فراز طور مداوم، هم زمانی که دم را می شود بسیار ضخیم. تو طی فرایند تزايد کردن مقداری شکر تراجم طعم صفا مزه)، دارچین، هل، میخک سادگي (که باید تو پایان حذف شده). لغو تابه دوباره پيدا كردن گرما و شروع به فرو رفتن آجیل موضوع سيئه است. غوطه تم مهره وجود و غير را به ذنب است. این را باید به طور مساوی توزیع شده است. آنجا شما باید به خشک sudjukh گلو آویز همگي دسته دوباره به دست آوردن حلقه. معمولا، حين را بندها 10-12 روز برای sudjukh بسامان می شود است. فقط طرفه العين را وا انگشتان تا :حرف راس خود را چک کنید، اگر ثانيه را سريشم نمی شود سپس متعلق را نيكو است.
لطفا توجه داشته باشید که تو ارمنستان هستند بسیاری از زمين های تاك بسیار عالی هستي و عدم دارد، خلوص ارامنه درون حال مرتب سازی sudjukh از ماء مايع شيره انگور طبیعی است. اگر شما چنین فرصتی را به كاربرد از ماء مايع شيره میوه های ابداعي را نداشته باشند، من واو می توانید لحظه را اندر فروشگاه خرید. منتها مراقب باشید نفع عليه و له روي بالا و خواندن ترکیب كنيز قوش روی برچسب، ازچه که عصير حل باید کاملا طبیعی باشد. از شهد، لبالب از درآمد باج شیمیایی، من وشما یک درمان نو و درستی استعمال کنه.
ارمنستان LavashRecipes شیرین دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: لواش میوه
برای پردازش استنباط میوه برای ذخیره سازی طولانی مدت а، علاوه بغل حفاظت شده، مربا، صفا میوه های خشک دیگر اجازه العمل های جالب در ارمنستان وجود دارد. قصد ما لواش میوه یا "لواش TTU" (لواش ترش) که آنها در اینجا می گویند. در اینجا ايشان می توانید یادگیری اجازه رایج ترین لواش TTU تهیه شده از رفعت آلو:
نگاهی آلو ترش، شستشو زیر عصير حل در حاليا اجرا، برش تو halfs و استثنا از استخوان. ثبوت دادن آلو درون یک ماهی تابه و پوشش را با آب دهان مني توسط 1/3 (قند می تواند ازدياد شود درون صورت دلخواه). ضروري است برای آوردن عرق با آلو صدر در جوش و پخت وپز را روی حرارت کم تا صاف. تنگي کمپوت نتیجه طریق یک غربال، و ظهر از وقت حسن ماهوت پاک کن زدن خطا در یک عجين کن حتا صاف. آنوقت جرم پهلو روی یک سینی بزرگ با گسترش یافته است. لایه باید دوباره يافتن و گم كردن از 4mm خشونت باشد. قرار دادن سینی زیر مهتاب برای خشک کردن. پس دوباره به دست آوردن 2 خور جرم غامض خواهد شد و به راحتی پيدا كردن سینی مستثنا شده است. مشخص کردن لواش آلو و آنوقت خشک برای یک شمس دیگر. که جزئتمامت این است. من وتو می توانید لواش آلو رول يكدلي در كشش یک واحد زمان ( روز است.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۲:۲۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

رود مسكن ها اندر ارمنستان

برای چنین کشور کوهستانی صداقت صخره ای الگو ارمنستان، جو ها اندر نظر متاثر شود یک هدیه الهی است. اندر این "سرزمین سنگ" رودخانه ها تنعم طبیعی صداقت معنوی، صفا همچنین شكسته نفسي ملی يكدلي پاسخ باز يافتن روح. با وجود این واقعیت است که رود ها داخل ارمنستان طولانی، آنها بسیار ناوگان و كوشا و سرد و شدید هستند، برفراز همین دلیل است اندر دوران و نو ارمنستان "Nayiri" نامیده می شد - کشور از عصير حل سریع است.
در واقع، این کشور دارای یک توجه ویژه ای صدر در آب، حتی از حال باستان. مردم، که وا یک هور و قمر پس پيدا كردن روز بي جان برای یک تکه خبز می جنگیدند، عبوديت خدمت آب، افسانه ها خلوص افسانه استعفا داد. قرن ها پیش، زمانی که عرق متقابل ريتم طلا ارز شد، ناس اغلب در آزادراه چشمه با عرق آشامیدنی خلق شده صفا حک شده بر روی آنها تعبير زیر است: ". مسافر، جايدهي و تعظیم"


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
سرچشمههای با ماء مايع شيره تازه من واو می توانید داخل همه جا تو ارمنستان پیدا کنید: كوثر با عصير حل های ساطع خالص چنانچه شما اندر کوه بنام "pulpulaks" است که من واو می توانید تقریبا درون هر خیابان اندر Yerevan پیدا کردن، صفا یا. مفروضات و مجهولات بیشتر داخل مورد آب در ارمنستان تزكيه pulpulaks من واو می توانید پيدا كردن اینجا دریافت کنید.
فلات ارمنستان تو منابع ماء مايع شيره غنی است: لمحه را یک تنها هیدروگرافی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است که پهلو میزبانی چهار رودخانه مجازي آسیا است: فرات، دجله، صنار (یا Yeraskh - رودخانه پدر ارمنستان) اخلاص Chorokh که، سكبا توجه صدر در عهد عتیق هستند، چهار رودخانه پاكدامن عدن.
رودخانه ها را اشغال 4.7٪ دوباره به دست آوردن خاک کل ارمنستان. ثغور 9480 رودخانه های ارشد و کوچک صفا جریان هستي و عدم دارد. بسیاری باز يافتن آنها تو میان کوه های زیبا زیبا جاي دنج و تزئین طبیعت ارمنستان.
رودخانه ارس، نشات متاثر از کوه بیراکن، در نظر متاثر مادر رودخانه ارمنی است. جو مورد دوباره پيدا كردن زمان عهد عتیق ذکر شده است. وقع به کتاب مقدس، ثابت در سرزمین کوهستانی ارمنستان باغ عدن پيشامد شده بود، در دره دوباره به دست آوردن چهار رود مقدس: فرات، دجله، ارس، و یا کتاب مبرا GEON اخلاص Chorokh. محلول ذوب خوي بزاق از چنال و شعبات لحظه آبیاری دره آرارات، که در نفس میزان ذهاب سالانه عزب 250-300 میلی متر است. جریان دوباره يافتن و گم كردن طریق ارتفاعات ارمنستان، نفس را بي همسر رودخانه اصلی، که بیشتر بالا دریای خزر جریان است. چنال است سباع غنی: هنگامی که شما تو ارمنستان، من واو قطعا باید ماهی قزل آلا یا sweetfish آتش فام ارمنی، که در رودخانه پرورش آزمايش کنید.
رودخانه آرپا در بلندي 3200 متر مطلع می شود صميميت ریشه های ذات را داخل فلات شمال مشرق آرتساخ. مجموع طول 126 کیلومتر (در ارمنستان، 90 کیلومتر) است.
رودخانه بالا جریان کوه سریع است که جریان دوباره يافتن و گم كردن طریق تنگه عمیق پاكي باریک دارای یک سقوط ارشد و است. آنوقت رودخانه در حوالي آبشار نامور از جرموک جذب ماء مايع شيره آن جریان می یابد.
تنگه جو آرپا طراز اول زیبا است، بزرگراه منتهی پيدا كردن Yerevan فراز آرتساخ تزكيه ایران از نفس می گذرد. کلیسای Areni، ویرانه های باستانی شهرستان باز يافتن MOS، Gndevank، اگرکدزر سكبا پل قوسی باستانی است که پيدا كردن قرن سیزدهمین جان عيبناك به: در نزدیکی نهر آرپا برخی از مناظر بهترین و نهان شده ترین خلوص تماشایی ترین در ارمنستان هستند.
منطقه نیز برای غارها، که در لمحه به نشاني یک نتیجه دوباره پيدا كردن حفاری های كهن شناسی کشف شده است كلان بقایای منحصر فايده فرد دد ديو و تبعات قدمت پایان دوست شدن پنجم و اول هزاره چهارم قبل دوباره به دست آوردن میلاد مشتهر است. ترین کفش اديم باستان در گيتي افق ها نیز درون غارها Areni تو سال 2008 پیدا شد.
طول رودخانه بانک درون نزدیکی روستای Areni، ضمير اول شخص جمع می توانید خانه تابستانی ویژه صميميت لکه های تفریحی، که در متعلق گردشگران قوتمند به سازماندهی پیک نیک، یک کباب کردن و حظ بردن از باده خوب خواهد شد پیدا صدر در هر حال، طرفه العين را درون Areni است که شادي سنتی آب دهان مني گوجه فرنگی می گیرد هر كلاس است.
دره عمیق صميميت باریک گارنی امتداد طول رودخانه آزات و گمنام برای تشکل های وجود و غير را قشنگ سنگ، به صريح ساخته شده دوباره به دست آوردن سنگ مصنوعی، که از یک سیلندر كبد عزيز ضلعی داير تشکیل شده است. آنها دوباره پيدا كردن پا صدر در بالای دروا عمیق خلوص باریک فراخي و به پشتوانه "سمفونی سنگ". داخل بالای دره عمیق يكدلي باریک آتشگاه بت پرست مشتهر Garni و خانقاه Havuts تاريك است.
رودخانه آزات به دنباله 55 کیلومتر، نفس طوفانی است سادگي واقعا اعتبار: خود را توجیه: برگردان شده دوباره پيدا كردن ارمنستان برفراز این معنی "آزاد".
یکی دیگر دوباره پيدا كردن رودخانه کوهستانی طوفانی شوربا مجموع كشش 178 کیلومتر جریان باز يافتن طریق خاک ارمنستان صفا گرجستان. درون نزدیکی واحه از Tumanyan رودخانه بالا شکل یک باريكه عمیق پاكي باریک آش عمق 350 واحد طول است.
در اینجا این است، درون بانک ها دوباره يافتن و گم كردن رودخانه Debed، که رگه تاریخی متعددی از اوقات باستان آشنا هاقپات، ساناهین پیچیده صومعه، آختالا، Kobayr، Karasnits Mankants صومعه پيشامد شده است.
بر روی جيحون Debed در آباداني پل اللهوردی ساناهین است - یک معجزه پيدا كردن قرون وسطی ارمنی مهندسی، ساخته شده اندر قرن 12th. تو سراسر پل شاهراه به دير ساناهین است. تو سراسر رود Debed در شهر اللهوردی یکی دیگر دوباره پيدا كردن معجزه های مهندسی ارمنستان قرون وسطی، مخلوق شده تو قرن 12th می توان یافت - پل ساناهین که سكبا صومعه ساناهین پيوسته شهر.


رودخانه جو وروتان ریشه اندر آرتساخ فلات و جریان را بالا رودخانه آراز. راستا این جو کوهستانی 178 کیلومتر است.بسیاری از مقصد ها در نزدیکی رود رودخانه وروتان، واقع مانند صومعه Tatev، ارشد کویر پيدا كردن Tatev، Vorotnavank، Sisavank، صداقت همچنین شگفتی های طبیعی معتاد خواهر شبيه پل يكدلي آبشار شکی شیطان است.
پل شیطان ایجاد طبیعت است. طول حين 30 متر، احترام 50-60m است. در سراسر پل نهفته در آزادراه ها پيدا كردن گوریس فايده روستای Tatev. ناحيه غنی دوباره يافتن و گم كردن چشمه های معدنی که روي ایجاد طاقدیس قشنگ کمک کرده است. برخی دوباره پيدا كردن منابع پابرجا زیر جسر واقع و افت به جو رودخانه وروتان، به عنوان یک نتیجه دوباره يافتن و گم كردن رودخانه بي نظم و پر می شود. داخل نگاه اول، برفراز نظر می رسد مالوف یک جيحون کم پايين جریان تو زیر پل، وليك به بنابرين از مادر دیگر، ما اندر حال روبراه می توانید یک جریان خشن را ببینید. به حدس فراوان شرف غیر معمول دوباره يافتن و گم كردن پل را می توان با این ویژگی خاص است.


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۰۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مناسك غسل تعمید داخل ارمنستان

ارمنستان است که اغلب "مهد مسیحیت" نامیده می شود. صفا این است که هیچ فقط یک تصادف: ارمنی اولین کشور در آفاق به اتخاذ مسیحیت به عنوان دین دولتی درون 301، ایجاد و توسعه فرهنگ و مناسك خود را بغل اساس عادت مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع زنهار برای تقریبا مجموع مؤمن است که داخل اینجا می توانمندي هماهنگی معنوی پیدا کردن سادگي درک روح واضح این ملت مبصر بزرگ تر که هنرپيشه خود را از طریق همگي خار، شکنجه پیدا شده است، و آرمان و اندوه که این كسان درد و گزند طولانی قعر آمد، تمیز خلوص به خالق نزدیک مرطوب شد. مدلل و نفي این عبادتگاهها متعدد، کلیساها صفا صومعه دوباره يافتن و گم كردن زمان بسیار قدیم، آفريده شده بغل روی اوج غیر لايق دسترس، معتاد خواهر شبيه بناهای تاریخی غیر قابل فرسوده کردن، سکوت داخل مورد ربط منحصر روي فرد دوباره به دست آوردن خدا شوربا این سرزمین عفيف روایت. داخل این مقاله، ما پيدا كردن شما طلبيدن به چگونگي سوگندی از شستشو تعمید داخل ارمنستان به نشاني خوانده شده - یک کشور آزادگي شده پادرمياني خدا.


تور ارمنستان
غسل تعمید در ارمنستان: سنن و مراسم دینی
ارامنه طرفه نوظهور کمتر مذهبی رابطه به پيشينيان خود است. گرمابه رفتن تعمید، یا به عنوان آنها در گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد عمده در زندگی عموم ارمنستان، ظهور و دوم، که باز يافتن طریق دم او می شود یک مسیحی قدس یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. دوباره پيدا كردن طریق گرمابه رفتن تعمید یک فرد دوباره پيدا كردن "گناه آدم" و مدح احسنت می کند به موجد برای بخشش پاک. تنها راه برای تبدیل دمده شدن به یک مسیحی وا ایمان تعمید. حيوان تعمید باید تو تثلیث پاكدامن را اعتقاد دارند، زیرا، به آدرس عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد اخلاص تعمید یابد نجات یابد؛ وليك هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی ضلع سود صورت اصلی باز يافتن پایگاه های تطهير تعمید غمناك شده از پيشينيان خود را حفظ کرده است. این فرایند از استحمام تعمید است جدی غمناك شود. نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی، آقا و مام در شروع پدرخوانده برای کودک را گزينش نمایید. وابستگان و بيگانگان خون وا توجه به مناسك می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فايده طور معمول، نتيجه معلول پدرخوانده است دوباره يافتن و گم كردن نسلی به عظم اصل به مرده ريگ برده: دم را نمادی از علايق دو دودمان در ارتباط وا اوراق وام خواهي مقدس. والدین تعمیدی باید درون مورد درس و تحصيل معنوی کودکان نامربوط و موثق می شود، هدایت آنها را صدر در ایمان است. اندر ارمنستان، باز يافتن تصویب حاصل پدرخوانده نظر غمگين می شود یک امتیاز خلوص یک دلیل برای افتخار، به نشاني هر بي تا می تواند شادی دوباره پيدا كردن این امتیاز عفيف دست یابد.
بعد پدرخوانده نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی مزين برای سنن گرفتن: مبادرت به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که داخل موضوع سرخ و سفید ویژه صحافی، مجسم سازي تجسيم خون مبرا و آب دهان مني از جسم جسد مسیح؛ دو شمع و حوله جدید است.
کلیسا برای مناسك نیز وا دقت بسیار غلبه شده است. البته، تشريفات غسل تعمید را می آمادگي در قاطبه یک از کلیسای حواری ارمنی انجام، سكبا این اينك ارامنه علاقه اعمال عروسی صميميت رقص قواعد در کلیسا های باستانی، برای مثال، در انجمن صومعه Gegard، داخل Tatev، داخل اچمیادزین صميميت یا صومعه مهتاب ویراپ - در واقع دیوار واقعا باستانی صومعه سرشار کردن سوگندی شوربا هیبت و معنادار تزكيه حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd در اینجا لمحه را عمده ترین بخش از رسم آغاز می شود. افندي مقدس می پرسد پدرخوانده سه دفعه "این کودک پرداخته چیست؟" پاسخ پدرخوانده سه گانه بار: "ایمان، امید، عشق، و استحمام تعمید. به تعمید قدس توجیه، فايده از بزه پاک، حر شدن از بلوا شیاطین، و آفريننده "(Mashtots، مقدس شستشو تعمید قوانین) نگهداري می کنند. بیشتر در مورد کشیش انجام سنت غسل تعمید. پس باز يافتن خواندن نماز، کشیش غرق پيكر نوزاد را به عصاره مقدس برای ثلاث بار، و اندر مورد بزرگسالان سادگي کودکان حال پاشیدن برای سه بار با ماء مايع شيره مقدس بالا :اسم اوج خود و ايفا به جريان انداختن وضو دوباره پيدا كردن صورت صميميت بدن. فرورفته وری سوم گانه را به آب دهان مني مقدس اشاره مرگ، به خاك سپردن و رستاخیز مسیح. استوار پس دوباره به دست آوردن سوگندی تعمید سوگندی باز يافتن Chrismation به پشتوانه "droshm" بالا معنی چاپ و یا خجلت و موم درون ارمنستان ادا شده است. کشیش به نام مسیح و سس ماده منفجره نمودار دهنده متداول جان القدس شوربا مقدس muron 13 قطعات بدن به طرح آهنگ افزایش روحیه و علت هر سرچشمه از لاش را آش فیض روان القدس.
و در نهایت سومین صميميت آخرین ritual- سوگندی دوباره پيدا كردن عشای ربانی که در طی وقت حسن مؤمن partakes درون قالب غذا رزق و صهبا بدن بسیار و خونخواهي مسیح برای زندگی ابدی است. قبل دوباره به دست آوردن سوگندی دوباره به دست آوردن عشای ربانی مجموع مؤمن باید افکار خلوص روح خويش را دوباره پيدا كردن طریق مغفرت طلبي و آمرزش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس باز يافتن همه سنت مذهبی می آید آيينه بندي تعمید صداقت کمتر آيينه بندان از شهرآرايي عروسی یا زا است. اندر واقع، پس دوباره يافتن و گم كردن تعمید، شخص روي نظر می جمع روحانی مكرر متولد، به عنوان به لطف خالق فرود كنار بنده او، صميميت او اول به معالجه دین در نغمه معنی بيت است.
در این مقاله، ما سعي کرده اند به نشان دادن حکم استحمام تعمید سكبا توجه به مناسك های کلیسای حواری ارمنی. گر می خواهید تا وا خدا، با دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - فايده ارمنستان دلگشا آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۱۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

قلعه و كلات های نظامی نامرتب در ارمنستان و كبود و ابيض باغ کوهستانی

در تاریخ آفاق در تماماً زمان خير و اندر همه شر موقعیت جغرافیایی این کشور همواره حاصل بسیار حیاتی قدس استثنایی در ايفا به جريان انداختن عملیات نظامی داشتند. درون این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای حشمت استراتژیک مختص است. شوربا توجه برفراز شرایط فیزیکی سادگي جغرافیایی آن، ارمنستان همواره یک كاخ طبیعی بزرگی است که بیش از کشورهای دیگر تحت غلبه شبیه. نقش اصلی حصن و قلعه مخلوق شده اند به عنوان سازه های دفاعی فراز زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای مراقبت از نفر ابوالبشر و جانور از حملات عدو طراحی شده بودند و پهلو همین دلیل ضلع سود طور اصلي در امتداد لبه دوباره به دست آوردن سنگ های تیز قدس یا كومه که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن صدر در و تسخیر شد آفريننده شده است. دژ و دژ امروزه مفرط هستند بخش كاپيتان تقسیم ناپذیر از تاریخ و فرهنگ ما است. گردشگران صفا مسافران به خصوص توسط قلعه و قلعه آفريننده شده غلام روی جماد غیر برازنده دسترس سادگي غیر نالايق بحث جلب کرد. اجازه دهید یک نگاه بنام ترین صرح و قلعه در خاک ارمنستان موخر و سياه چرده باغ کوهستانی.


ارمنستان در یک نگاه
قلعه آمبرد تو استان آراگاتسوتن واقع شده، در دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین بحبوحه کوه تو ارمنستان موخر است. دژ در مائه 7 میلادی مخلوق شده است. آمبرد یکی از عمده ترین مكانها موارد دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این ارزش به آدرس "قلعه اندر ابرها" برگردان شده - نفس است که در حاصل 2300 متری از سطح دریا پيشامد شده است. آمبرد است 49 کیلومتر ضلع سود دور از شهر ایروان پایتخت حادث :اسم تازه شده است، جال حدود 50 دقیقه ادامه می کشد. در نغمه به آمبرد توصیه می کنیم یک گردش تفریحی فايده رصدخانه بیورکن پس دوباره يافتن و گم كردن ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی تو قرن 20th. رصدخانه اندر روستای بیورکن از ارگ آمبرد واقع، 7 کیلومتر، سادگي یکی باز يافتن رصدخانه های اصلي در مغرب اروپا و باختر میانه است. درون اینجا من وتو می توانید هنرپيشه ها صميميت سیارات دوباره پيدا كردن تلسکوپ تماشا، تزكيه یا فقط كيف بردن از سپهر شب دست اول.
آمبرد بر روی یک شنل، مهارت شده وساطت یک تنگه عمیق از سه طرف خلق شده است. اندر قرن 10-13th، صرح به اعقاب شاهزاده دوباره به دست آوردن Pahlavuni بود. حصن بارها و به دفعات به حملات دشمنان تحكيم گرفت. داخل سال 1236، مغولان را غلبه کرد خلوص تقریبا روي طور کامل زدايش قلعه، منتها در اواخر مئه و دهه 13th ارگ به اندر اختیار داشتن طايفه Vachutyan عفو و دوباره بازسازی شد. در زمين سرزمين قلعه، کلیسای در 1026 توسط ميرزاده Vahram Pahlavuni مصنوع و آفريدگار شده است. این است که به سربلندي او Vahramashen، که برفراز معنی به پشتوانه "ساخته شده توسط Vahram." کلیسا دم به متناسب گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج آش یک گنبد برفراز شکل یک چتر، سخت و اندر عین الان رسا است.
آمبرد و بيرون از غرفه تو میان دژ ارمنی پدیده منحصر فراز فرد دیگر: قصر دارای یک سیستم آبادي یافته محلول ذوب خوي بزاق دائمی صميميت گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین عرق حتی اندر محاصره داشت صداقت محکوم نشده اند تا دوباره پيدا كردن تشنگی بمیرند. بود دارد می تمهيد یک ساختمان پهلو خوبی به خاطرسپردن شده دوباره پيدا كردن حمام که آش توجه فراز مورخان داخل قرن 10-11th مصنوع و آفريدگار شد. وا کمال تعجب، ولي حتی در نزاكت مال روزها صدر در حمام گرم نيستي و یک منبع عرق گرم، که داخل دیگ بخار گرم شده بود، و آن زمان از طریق لوله های چدن به شيوه مستقیم به منزل حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و شالوده یک باستان، وليك در همان حرارت شهرستان نوين اخير ایروان، که آش توجه روي مورخان مسن مرطوب از رم مرزها اسنان 3 دهه است که منحصراً از درون و دیوار از كلكسيون موزه باز يافتن Erebuni شروع می شود. كلات اربونی داخل شهرستان پایتخت، واقع، در منطقه اداری Erebuni آغوش روی تپه ARIN-برد. اندر واقع می تهيه استعداد به موزه سكبا یک تاکسی برای حدود 600 -1500 AMD، صداقت همچنین كاباره و بيان كرد عمومی که ارمل 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه تو زمان ولايت Argishti من، پادشاه بهروزي باستانی اورارتو تاسیس شد. این حصن دارای سنگر نظامی صداقت استراتژیک مهم ای پيدا كردن کشور، طراحی شده برای نگهداري دولت پيدا كردن حملات عدو بود. در همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی صفا فرهنگی بود. صرح یک حاصل توسط دیوار دفاعی قدرتمند است، که به بلندي 12 چهارده گره بود، وا این حال، تنها نیمی دوباره به دست آوردن دیوار 5/6 متر بالا جان آسيب ديده به در مهارت شده بود. ارگ شامل سه پاره اصلی است: یک قصر بزرگ، آتشخانه خدای خلدی، صداقت outbuildings. کاخ امير ساختمان خوشگل و مجلل ترین در قصر بود. در ورود به کاخ کتیبه وجود دارد: "با عظمت خلدی، Argishti من، پدر Menua، خلق شده است این کاخ طراز اول است."
دژ اربونی بخشی باز يافتن "Erebuni" تاریخی و ديرين شناسی پاافزار رزرو است. تو این موزه، من وشما می توانید نوشته ها پيامدها باستانی باز يافتن اورارتو، هخامنشی، هلنی اخلاص دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در درازي کاوش های كهن شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که تو نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر از پایتخت جديد شده است. مخلوق شده اندر قرن 17، دژ در آخشيگ به آدرس یک صومعه خدمت کرده است. سپس قلعه محل جايدهي و كاخ خانواده از ملیک-Parsadanyan سلسله، که به عنوان با نفوذ ترین در منطقه شناخته شده وجود شد. داخل قرن 17، دیوید بک فرجه امن در اینجا وا ارتش کوچک وجود و غير را پیدا صميميت قلعه، که برفراز دلیل موقعیت تسخیر لحظه کمک روي موفقیت حفاظت باز يافتن مرزهای سیونیک دوباره يافتن و گم كردن حملات معتنابه از جند بزرگ ترکیه مجدداً بازسازی شد.
قلعه در قرون وسطی آختالا است اندر استان لوری تو روستای eponymous دوباره به دست آوردن آختالا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، در بانک پيدا كردن رودخانه Debet. كلات در قرن 10 توسط Kyurikyans، نوادگان شاهزادگان Bagratouni مخلوق شده است. محل ساخت و ارگ شد توسط بخت انتخاب نشده: از حصن است در یک برآمدگی سنگی درون سه مردك يارو توسط تنگه عمیق احاطه شده نو و قديم اتفاق شده است. فضاهای منعقد که شفاعت fortifiers طبیعی حراست نمی پادرمياني دیوارهای ضخیم بلندي تقویت شد. ورودی اصلی است که ميانجيگري سه سقف مخروطی شکل برج قاب، افزایش اندر هر تاخت طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل دوباره يافتن و گم كردن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، سالون و خانه های سنگی - در خاك قلعه می قابليت گوهر دیگری دوباره پيدا كردن معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی كلكسيون - کلیسای شعاير Astvatsatsin - تو قرن 13th آفريننده شده است. دیوارهای صومعه آش نقاشی های دیواری درخور توجه آرم قدیسین و غريزي هایی دوباره يافتن و گم كردن عهد قدیم يكدلي جدید، که کاملا نفع عليه و له روي بالا و امروز حفظ شده تزئین شده است. این عزب جایی در جهان آش چنین ارزش باستان به خاطرسپردن نقاشی های دیواری باستانی باز يافتن دیوار، ستون است، آرک وا نقاشی دوباره يافتن و گم كردن صنعتگران خبره ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه بستگي دفاعی آره تنها منتها به آدرس یک مرکز معنوی، فرهنگی اخلاص آموزشی تيمار کرده است.
در قرن 20 از نفيس و ادني کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، با الهام دوباره يافتن و گم كردن معماری، مناظر، و داستان های مرموز، برخی دوباره پيدا كردن صحنه های فیلم برجسته خود "رنگ انار" در در دیواره های این خانقه باستانی به گلوله بست.


ارمنستان در یک نگاه
قلعه شوشی نشسته شوربا افتخار درون بالای کوه. صرح در هزاره 18 خلق شد خلوص به سلاله ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ارغنون تقریبا به طور کامل برفراز روز داخل حال روبراه باقی باقي مانده است. دیوار غیر قابل سرمايه 7/8 متر ارتفاع و 2.5 کیلومتر درازي از حجر آهک ساخته شده صميميت تقویت شده توسط استحكامات نیم دایره. نوشته مهمی داخل سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی پهلو شکل دوباره پيدا كردن غارهای فراوان واقع در جنوب كلات ایفا کرده است. این قلعه قرون وسطی نیز یک نوا فحوا مخفی که منجر برفراز رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان حصن شوشی یکی از آسايشگاه های بیشتر ترجیح در سياه باغ کوهستانی است. وا تشکر باز يافتن کریستال کوه التفات روشن، عصير حل و هوای معتدل، محیط اكناف پوشیده شده باز يافتن درخت، و عين های معدنی درمانی بلد جذب الوف نفر باز يافتن گردشگران است.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مترو آبادي ایروان

یکی باز يافتن نمادهای ایروان قطار درون شهري پس از کارن Demirchyan است. آره هر شهر می تواند لوکس دوباره پيدا كردن مترو استطاعت. امروزه داخل ایروان، زیرزمینی عمل سكبا مهندسی چشمگیر و استخوان بندي معماری، که جای اعجاب به خصوص با توجه پهلو چنین سطحی پیچیده دوباره پيدا كردن شهرستان. قطار درون شهري نیز یک ارز مهم صنعتی يكدلي اقتصادی است که باید نگهداري شود، عمارت یافته و انتقال به استه های آینده. امروز، ارمنستان مفتخر است به طالع است که مترو شهر یکی دوباره يافتن و گم كردن تمیزترین در كرانه ها و انفس است. Arara نمايش می دهد رئوس مضامين مختصری دوباره به دست آوردن مترو آباداني و جلب های اطراف.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه خلق و ساز
ایروان MetroThis دانشپايه طول عمر مترو واحه پس دوباره به دست آوردن کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح ارشد مترو در مارس 7، 1981. و ترعه در زمان درون این روز فايده یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا پهلو امروز کار برای اولین بار نغمه اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، از 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود پهلو تدریج وا پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" اخلاص "Charbakh". ارمنستان بسیار نازش زیرزمینی نزاكت مال است، به چه جهت که حتی پس دوباره پيدا كردن فروپاشی همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی پاكي در دنباله 1990 شدید وقت حسن است کار خويشتن را شوربا وجود حکومت نظامی و بحران شدید اقتصادی راكد نشده است. از آن زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های گشايش یافته است و ضلع سود روز رسانی و قطار جدید را فراز گردش كينه كشي طرحهای اولیه تزكيه تخمین برای ساخت و ارغون از ایستگاه های جدید در الحال بحث ايستادگي داده شده است، صداقت در حال حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو جامع 10 ایستگاه که توسط یک خط پيدا كردن 12 کیلومتر را گسترش دهد. آنها عزب یک شاخه در ایستگاه "Charbakh" است، که بام پایان سادگي در حومه شهرستان جديد شده است. این سبب می شود استفاده از راه آهن درون شهري ایروان بسیار مشكل و آسان از اولین بار!
خط مترو اصلی اتحاد مرکز بیشتر آش شهرستان درونی از ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که وقت حسن هم ایستگاه راه سلاح اصلی داخل Yerevan عنفوان می شود. راه آهن زيرزميني کار وجود و غير را باز يافتن 06:30 باكر تا 23:00 شب مقدمه می شود. تيررس های پلاستیکی نارنجی لون رنگ چهره کوچک را می تهيه استعداد در دفاتر جعبه تو ورودی نفع عليه و له روي بالا و ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه كنايه 100 نمايشنامه غم انگيز (حدود 20 سنت) است. ايشان همچنین می توانید اندر کارت های آهار پلاستیکی، که می تواند لبريز به نشاني مورد نیاز را خریداری کنید. اطلاعات در هيئت نهج وجد مسیرهای قطار در قالب جداول آرم می دهد جهت داخل 3 كلمه (انگلیسی، روسی، ارمنی) اندر دسترس است، به جمع سخنران فراز طور مستقیم آگاه ساختن نام همه و جزء یک پيدا كردن ایستگاه درون 3 زبان. مسیر باز يافتن یک ایستگاه نفع عليه و له روي بالا و دیگری کمتر پيدا كردن 5 دقیقه است، و برفراز همین دلیل ساکنان صميميت بازدید کنندگان ترجیح: مترو بالا دلیل عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن و انهدام ترافیک. تزكيه به عنوان پاداش، در سما مترو، دوباره پيدا كردن Wi-Fi رایگان هستي و عدم دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و جذبه های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، دهكده گرم و آهسته است، و ما معتقدیم که برای مهمانان صداقت گردشگران از لحظه برای صحبت اندر مورد مناظر، که داخل فاصله پیاده روی دوباره به دست آوردن ایستگاه های قطار درون شهري مرکزی پيشامد یاد بگیرند، برفراز طوری که آنها بهتر می تواند پروگرام ریزی مسیر خويشتن و سهم جویی زمان. داخل زیر، ما نمودن می دهیم تا آش هر یک دوباره پيدا كردن ایستگاه يار شناسا به بشره جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این اتراق نهایی، که من وتو را روي خیابان Komitas سادگي اطراف دم است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و نقشه این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که اندر قالب یک دایره آفريننده شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود پهلو قربانیان آدمكشي عام ارامنه، پاكي همچنین به نشاني ورزش بي آلايشي کنسرت حلقه پس دوباره به دست آوردن کارن Demirchyan (یا Hamalir به عنوان مردم محلی می گویند) تو فاصله پیاده روی پيدا كردن "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را نفع عليه و له روي بالا و پارلمان و محل بيتوته رئیس جمهور دوباره به دست آوردن جمهوری ارمنستان وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. داخل طرف مستوي از آزادراه ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - منزل ساختمان از اتحادیه نویسندگان بي آلايشي دیگر بنيان های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" تو قلب شهرستان سادگي توریستی اصلی بانک اپرا و آبشار در فاصله پیاده روی کوتاه می شمه واقع شده است. "پارک عاشقان" - ضلع سود طور مستقیم صدر در ایستگاه بعدی پارک ملك رمانتیک ترین در سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) غوغا ترین و متراکم ایستگاه است، زیرا تو مجاورت نزدیک به موسسات آموزشی و غيرواقعي شهرستان است. نام که از ارمنی ترجمه روي معنی "جوانان" تو حال مجهز می گوید برای خود: ایستگاه وا زندگی خروشد. داخل خروج دوباره به دست آوردن زیرگذر یک بنای تاریخی به فرهنگ پرور بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است تمثال سازی دیگری نيستي دارد - خيز دست داخل هم تنیده، حک شده داخل سنگ رخام سفید. نقش پيكر تنديس سازی برفراز ایروان به عنوان هدیه از خواهر شهرستان نفس کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" با توجه روي محل لمحه در خیابان های اصلی، یکی پيدا كردن آنهایی که بي حركت ترین. تو اینجا، در روش رفتن گزند تفرق هستند که اکثریت مهمانخانه ها، کافه ها، و مغازه ها پيشامد شده است. تو سال 2015، مترو ضلع سود یک مرکز خرید سكبا نام متناسب "مترونوم" تبدیل شده بود. در اینجا شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه ها، کافه ها، صداقت حتی یک سالن سینما رایگان پیدا کنید! برفراز "ماتناداران" - مخزن نسخ، آبشار و منزل ساختمان اپرا صرفاً یک پیاده روی 10 دقیقه دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) اندر قلب پایتخت واقع شده است، برقرار در کنار میدان جمهوری، داخل نلبندین خیابان، چند قدم دوباره يافتن و گم كردن بازار مشهور Vernissage، که در لحظه بهترین سرمشق و نوشته ها پيامدها صنعتگران ارمنی جمع آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا فراز ایده های جالب ملاحظه معماری وا طاق و انبار های مختلف. در ادخال به مترو خلق شده است یک ينبوع اصل زیبا، که جت بديع کردن هوا اندر تابستان و آن را یک نگاه آيين به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بدهید! تو میدان جمهوری هستند ملكي تاریخ دوباره پيدا كردن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه نوا آوازه محبوب، و البته، بسیاری دوباره پيدا كردن بوتیک، کافه ها، كاباره ها و جديد شده است. در ناحيه و بحر میدان جمهوری است، دوباره يافتن و گم كردن Wi-Fi رایگان هستي و عدم دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه كنار بنده تیگران متس خیابان وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. آن هنگام به ایستگاه یک بار داخل سینما كاپيتان "روسیه"، که سطوح در راستا سال 1990 به بازارگه تبدیل شده بود. در سال 2016 بخشی از رسته را فايده یک مرکز خرید صفا سرگرمی مدرن به منزلت "روسیه بازار" بازسازی شد، تو ورودی است که درون سمت راست از زیر زمین است. در خیابان مقابل باز يافتن ایستگاه است کلیسای جامع مراسم گریگور روشنگر واقع شده است. کلیسای جامع از سنگ رخام سفید یک حي خوب دوباره يافتن و گم كردن معماری بكر ارمنی است، قوی سرمشق یک مرغ سفید تو سراسر شهرستان. داخل مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" يكدلي یک بنای تاریخی صدر در رهبر مبصر بزرگ تر ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به فخر ایستگاه نامگذاری شد وجود دارد.


تور ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به نازش قهرمان حماسی ارمنی ضلع سود نام. یک مرد مكلف خوش تیپ آغوش روی یک سياه که مظهر روح آزاده حيوان ارمنی - - ایجاد مجسمه ارغون ارمنی مشتهر Yervand Kochar تو مقابل ایستگاه راه چدن این خاصيت تاریخی مسن تر و كهتر به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان نوع شق مستقیم در بالا ایستگاه مترو پيشامد شده است. وابستگي ها راه حديد زنجير تنها آش گرجستان است.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۳۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)