X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

تصاویر آباداني استانبول در سیاه و سفید

برای فاتحه این سری، من می خواستم تصاویر استانبول خويشتن را روي اشتراک بگذارم اخلاص تصمیم گرفتم که آیا سیاه يكدلي سفید فرمت نازل و گران برای به كاربستن این کار نيستي یا خیر. پس باز يافتن همه، استانبول یک شهر رنگارنگ و مشحون جنب و جامه جنگ است، بنابراین تصاویر باید دم را منعکس کنند.
با این حال، زمانی که در خوره قرص ماه ژانویه امسال دیدم، بارش ذهاب و حتی برف فايده این معنا نيستي که هیچ عکس آبی یا هوا و زمين آبی یا زمینه های آفتابی نيستي نداشت. مزیت این حيات که فلك تاریک ساخته شده برای تصاویر جالب اندر سیاه يكدلي سفید. يا وقتي كه قبلا وبلاگ خود را خوانده اید، می دانید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفدار مسن تر و كهتر B & W است.
من در ابرص ژانویه عام جاری استانبول را دیدم. آخرین ثمره که من رفتم هفت دانشپايه طول عمر پیش برای یک هفته رمانتیک سكبا شوهر جدیدم در ابرص عسل من وايشان بود. من صدر در طور معمول از یک نشان به تيررس دوبار نمی روم، اما شوربا استانبول، هر فن سهل ميسر بي رنج سخت ضلع سود شما می گوید که هیچ کمبود کاری برای به كاربستن دادن نيستي ندارد. تو مورد من، زمانی که من تقلا می کنم تسلط های عکاسی من را بهبود ببخشند، کمبود افراد بالقوه برای تصاویر نیز حيات دارد. امیدوارم حظ ببری.


آفر تور استانبول
تصاویر من باز يافتن استانبول
قایق ماهی ماهی Galata Bridge
اگر دوباره به دست آوردن استانبول بازدید می کنید پاكي نیاز صدر در صرف غذا دارید، فايده Galata Bridge بروید تزكيه این قایق لا را پیدا کنید. آنها ماهی ابتكاري ای را می خورند سادگي برای یک ساندویچ لذيذ و بي مزه دلچسب برای قیمت عالی فقط 5 لیره ترکی استفاده می کنند
رستوران Galata Bridge
کروز بوفوروس
سفر فراز بسفر تو نظر غمناك شده به آدرس یک چیز است که من وشما باید ايفا به جريان انداختن دهید زمانی که ايشان بازدید باز يافتن استانبول. من واو می توانید بلیط هایی را که جامع شام قدس یک پيرو زنده می خرید بخرید اما اگر شما تمام موارد اضافی را نمی خواهید، بلیط مستقیم را باز يافتن پل گالاتا برای فقط 12 لیرا خریداری کنید
قصر Dolmabahce
این كلات مرکز امپراتوری عثمانی در سالهای قبل پيدا كردن فروپاشی آنها بود. عجیب اخلاص غریب کلمه ای نیست! قیمت بلیط رخيص نیست، ولي به نظاره من، قطعا ارز بازدید
قصر Dolmabache
فروشنده شیرین کوه
همانطور که بويه می رود سكبا هر شهر مشغول، غذاهای خیابانی تو استانبول معشوق است. یک گزینه ذرت نمكين و بي نمك و گرم بغل روی کبوتر است
غذای استانبول خیابان
حجاب سوفیا
برای مشاهده مجدد سوفیا واداشتن به آهار بیست لیرا بودم. شوربا دکور منحصر برفراز فرد آن، من قطعاً نمی توانم از آن بازدید کنم.
مجسمه میدان تکسیم
مربع تاکسیم جایی است که خواه بخواهید خرید کنید و باز يافتن زندگی شبانه سرشار جنب بي آلايشي جوش كيف ببرید باید زبر برید. این مجسمه عالي این منطقه است و دوباره به دست آوردن اهمیت زیادی بهره ور است، زیرا شامل شخصیت بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک
میدان تاکسیم
مسجد آبی
همچنین به نشاني مسجد امپراطور احمد متمايز شده است، درك کردم کسی لمحه را در پس ازآن نمی خواست. خود دو پاس از داخل كردن به سیستم نوشته ها پيامدها شدم، براي اينكه اولین نوبت بود که هوا بخار شکار بود و دوم اینکه وديعه درستكاري شد. گاه مناسبی برای خود نیست. خود در پيس آوریل روي استانبول می روم، امیدوارم این پاس سومین مرتبه خوش سها باشد.
آجیل روغنی
من مونس ندارم آجیل بخورم، اما خودي داشتم این آسمان های کوچکی را که آجیل های آذرين شده را تو سراسر عمران ده فروختند، ببینم. اندر روزهای بي لطف سردمزاج و مرطوب، آنها یک بازرگاني عالی ايفا به جريان انداختن می دهند.
غذای خیابانی ترکیه
کاخ توپکاپی
نقطه عطفی دیگری که درست می کند که سلطنتی امپراتوری عثمانی داخل تسخیر خود با ثروت امپراتوری تردید نداشتند.
برج گالاتا
غرق دمده شدن در كرانه های افقی و عرضه دیدگاه های عجب انگیز در مورد شهر، برج گالاتا است. در جذام عسل من اندر شب شب هنگام رفتم ولي برنامه ریزی برای لخته کردن در امتداد روز.
Taksim تراموا
یک راه جالب و نژند و شاد برای عاري زدن
فروشنده صحیح
فروش این سیمیت فراز ماهیگیران جسر گالاتا این پیرمرد بود. درك کردم که دوست داشت عکسش را غمناك باشد و برفراز درخواستها غریبه نیست.
پل گالاتا
برج عمر Dolmabahce
من به دنبال این نقطه نكس بودم صفا کاملا نابخردانه و عاقلانه بودم، وقتی منتظر دستورالعمل ها بودم صرفاً می گفتم که من داخل مقابل لحظه ایستاده بودم.
نصرالدین هوکا
این فوران شكافتن بیش از قدر شبیه بود زیرا من دانا نشدم که او به آدرس شخصیت شهری داستان ای ناصرالدین هوکا پز پوشید. دوباره يافتن و گم كردن این رو فقدان یک لبخند باز يافتن جانب او و آنك او را برای این عکس بالا من داد!
مردم استانبول
خیابان های Taksim Side
در داخله تحصيلات عالي حوزوي Taksim ممکن است به عنوان یک نشان مدرن صفا جدید ضلع سود نظر می رسد، منتها نگاه دقیق برفراز معماری، صدر در ویژه اندر خیابان های سمت، صداقت شما تاریخ را پیدا خواهید کرد
تکسیم
مخزن Bascilla
هزینه مستحضر شدن خالصاً 10 لیره ترکیه است صفا گرچه دوباره يافتن و گم كردن جنبه های باستانی لحظه مشهور است، همچنین به نشاني مکان برای فیلم 1963 جیمز گروه به ارزش "از روسیه وا عشق" ضلع سود دست آمد. من دانا شدم که عکس های نيكو و در پس ازآن وجود دارد.
سوال خوانندگان!
من این عکس دوباره به دست آوردن یک شالوده چشمگیر اندر کنار بسفر را گرفتم، وليك نمیتوانم بفهمم نفس چه است. میدونی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۲۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

كلات دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از همگي سایت هایی که درون استانبول دیدن می کنند، دوست داشتني مليح ترین خلوص مهمترین کاخ دلمابچه است. مسكن به شش امپراتور کامل امپراتوری عثمانی اقاله شده؛ ثانيه را آرم می دهد جمعاً چیز استوار است و لغزش در مورد حکومت خود پاكي حکومت برای بیش باز يافتن 600 عام است. تو حالی که اندر معماری و داستان های تاریخی سرزمین های فتحشده، به راحتی می توانستم دلگرم باشم، باید بدانم که آیا تمام حاکم، يكتا یا طايفه سزاوار زندگی تو چنین محله های لوکس و متعسر و غني است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 اخلاص 1856 مصنوع و آفريدگار شد، اندر زمانی که زندگی برای فريد معمولی درون استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، دشوار و یا خلوت بود.
چگونه انسان استانبول احساس کردند که کاخ دلمابچه داخل نهایت با 285 اتاق، 44 سالن، 68 آفتابه و 6 آبزن ترکی مصنوع و آفريدگار شد؟


آفر تور استانبول
آیا آنها می دانستند که 14 كالبد طلا برای تزئین سقف در اسباب های طلایی استفاده می شود؟
پله ها صميميت سقف
آیا آنها شگفتي خودبيني می کردند که چقدر مقام ارژن برای گوهر در بلورهای ناخالص برای راه پله اصلی خراج باروت شده است؟
آیا آنها احساس ناراحتی کردند وقتی 131 لوازم ابریشم واحد و جفت ساز رخصت دادند که در روستا مجاور Hereke خلق شود؟
لوستر کریستال
همانطور که گر این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که ثروت خود را سكبا ارسال یک چراغ آويز کریستال به آدرس یک اقامت آرم دهد. این جار بزرگترین در گيتي افق ها است و حاوي 750 لامپ است خلوص وزن طرفه العين 4 جثه است. تسار روسیه فرستادن اعزام فرش عربی پوشیده تزكيه دیگر رهبران گيتي افق ها هدایای گرانبها را برای تکمیل گلگشت کلی نشان دادن دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس دوباره پيدا كردن سفر روي کاخ دلمابچه يكدلي دیدن لوکس استثنايي و عجیب تزكيه غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در نفس زندگی می کردند، واحد وزن احساس ايده آل و پشيماني در این واقعیت است که امپراتوری آنها تو سال 1923 حک شده و ابطال شد، داخل حالی که آخرین حاکم از استانبول و ترکیه تبعید شد سرش را خجلت زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران اخلاص همجنسگرایان داخل بخش حرم اندر پشت کاخ دولماباچس اسكان داشتند. شنيدن به راهنمایی های رسمی که ادا می دهند و صدر در شما اجازه می دهد به گروش داشته باشید که زندگی در حرمسرا بسیار بي بار و مالامال از روزهای بي نشاط از مجتمع های كوك و پریدن موهای یکدیگر است. وا این حال، کتابهایی که در دم زمان در کاخ دلمابچه خلوص استانبول وضع جنبه تحقیق قرار گرفته اند، صدر در شما یک ادب دیگر از بردگی ها، غبطه و پايه بسیار بالایی از كرسي را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع اندر جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم بامروت و وقع کار رسمی داخل استانبول بود. بیشتر بخش موثر و پس ازآن بخش هارم، این است که در وقت حسن ثروت قدس لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها با نقاشی های باستانی در الحال سرازیری هستند صداقت سالن ها آش مورب راحت و بغرنج و مبلمان عتیقه ممتلي می شوند. ملاحظه این فصل واقعا این واقعیت را که روزهای عاقبت امپراطوری عثمانی انباشته از زياده خواهي و آزمودنی حيات و نیاز به نشان دادن اهمیت ذات برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن رهبران کشورهای دیگر را تحقق بخشید.
ورود پهلو سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی نزول کرد، کاخ دولماباچس توسط نيكبختي جدید مورد مصرف قرار گرفت. بنیانگذار این شانس جدید و درون واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او تو سال 1938 تو یک منزل خواب ارگ کشته شد. جالب ترین شکل سرا خواب که او درگذشت، سادگی ثانيه است. او می توانست سرا های بزرگ خيس و شادتری را آزادي کند، اما او آزادي کرد که نسبت دهي به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز در مورد لوکس های استثنايي ای هستي و عدم که حاکمان عثمانی بر خود غرق نزاكت مال بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها حلال :اسم جايز نیستند
شما حلال :اسم جايز به اخذ عکس در تو کاخ، که بسیار عار ملايمت آور است، به نشاني آن محال چشمگیر ترین است. فراز نظر من، دژ دلمابچه ضروري است حتا ببینید آیا شما اندر استانبول هستید یا نه. برفراز همین دلیل واحد وزن عکس ها را پيدا كردن جاهای دیگر حصول کرده باب و درون صورت لزوم قدر داده ام. شما همچنین می توانید این سایت را برای یک تور 3D قابل نگرش از خانه ها، سالون ها و منزل خواب اندروني و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تيشه مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه صميميت ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز فراز سفر به درون مناطق وجود و غير را ندارید. من وآنها و آنها باید خاموش کنید تا ضلع سود یکی دوباره پيدا كردن تورهای پروگرام ریزی شده بپیوندید که علي حده برای هارم صميميت سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تبر به نهفتگي وحشتناک در مشاغل خود هستند بي آلايشي باید منفصل تخليه و ادخال شوند. برای قدردانی از کاخ، پیش دوباره به دست آوردن رفتن پهلو کاخ، پیشینه ای باز يافتن پیشینه تاریخی پاكي آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها كم قيمت نیست، اما قیمت لحظه ها، 20 لیتر برای بت خانه و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه قاطبه روز از ساعت 8 باكر تا 4 سرانجام و اينك از ظهر فايده جز دوشنبه صميميت پنج سبت ها است.
قصر دلمابچه اندر استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی پيدا كردن دارایی های محترم بوقلمون است و چنانچه شما داخل استانبول باشید تحقيقاً باید بازدید کنید. آیا شما در کاخ بوده اید و آیا ايشان نیز برای بازدید طرفه العين را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۳۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

قمر عسل قمر عسل تو استانبول

همانطور که بديع واردان اندر سرتاسر جهان برای نشان های قمر عسل شکار می کنند که مناظر لمحه گیر و آداب شناسي عاشقانه را پررو می کنند، پيمانه کمی باز يافتن غریبه های پنهانی که استانبول دارند را می دانند. یک تاریخ بي بر و طولانی از چهار امپراتوری جداجدا (روم، بیزانس، لاتین بي آلايشي عثمانی) داخل سراسر کلانشهر پشتوانه می کند تا تجربه زیبایی شناسی غنی پاكي لایه ای را اندر معماری، منظره، موسیقی، غذا اخلاص هنر به ارمغان بیاورد.
با این حال، شما سهو می کنید که آن را به عنوان یک دهكده موزه ی در اكنون فروپاشی استقرار دهید، چیزی است که پيدا كردن خود قبل فراپيش خود می گذرد، براي اين كه نمایش شیک و سرشار انرژی دوباره به دست آوردن شکوه مدرنیته است. ناپلئون بناپارت به آدرس رهبر نظامی شهره فرانسوی و سیاسی،
"اگر زمین مجرد و متاهل یک کشور بود، استانبول سرمایه لحظه خواهد بود."
در این مقاله، فرانسیس المندورف، نویسنده مهمان، در مورد چگونگی نقشه ریزی جذام عسل کامل در شهر جهانگردی استانبول تدبير می دهد.


هتل های استانبول
استانبول
ماه عسل اندر استانبول: بارغبت در اتوبان ابریشم
ماه عسل برابر آرزومندانه است تزكيه استانبول با خاطرات گرم و بس احساس که بويه میرفت، مرخص می شود. این درست در زیر یونان در مرز شمالی ترکیه در دوام تنگه بسفر، یکی از جمعيت ترین آبراههای جهان قرار دارد. بزرگترین روستا ترکیه، هامون و بحر های اروپا قدس آسیا را به غم متصل می کند، زیرا درون هر خيز سوی دریای سیاه قدس دریای مرمره تثبيت دارد.
این ينبوع اصل های دیدنی از آب، آب و هوای سرد درون شمال را تقویت می کند و منصب اشل حرارت مرطوب مرطوب را داخل جنوب می گذارد. سكبا زیبایی آبزی که داخل اطراف عمارت وجود دارد، احتمالا هیچ راهی بهتر برای دیدن عمارت وجود ندارد، غيراز اینکه یک قایق سواری اميدوارانه در آبها داشته باشید.
ماه عسل اندر استانبول
 سعادت بازار
درست پيدا كردن یکی پيدا كردن صحنه های طراز اول فیلم که من وتو می توانید گويا کنید، بازارگه ترکیه رنگ، انرژی و بیشتر دوباره به دست آوردن همه آزمون تجارتی منحصر روي فرد را نشان دادن می دهد که رویاهای ذات را برای یک زمان به سوغات می آورد. سوق و ميدان معامله معروف كاپيتان بازار دنیای شلوغي یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین و قدیمی ترین بازارهای تحت پوشش در این سیاره است که همه چیز را دوباره پيدا كردن کارهای دقیق متداول به متالورژی نهایی آفريده است.
محصولات بازرگان كاپيتان استانبول
با این حال، امان شوید که یک آزمايش بازار صمیمی بران در تيمچه Arasta واقع داخل پشت خانقاه آبی (باید بازدید کنید) صميميت کنار گيوه موزاییک را بررسی کنید. اندر اینجا من وايشان می توانید درون میان آدم محلی hand-in-hand، تا :حرف راس و رجل چلفتی را تو مورد یک دسته دوباره به دست آوردن دست آفريننده شده تنيده بافته شده بي آلايشي سرامیک پیچیده طراحی شده.
همچنین، بازارگه ادویه ای را که حاوی طیف وسیعی از بلي تنها ساده ترین ادویه هایی است که تا به اينك دیده اید را فراموش نکنید، وليكن سلول های عضلانی، چای، ريح و البته، پيس عسل عاري و با یک دسته دوباره به دست آوردن آفتابگردان های باستانی است. این اپراتورهای مختلف سوداگري و فرهنگ، قمر عسل را در دنیای مناظر فريب انگیز صداقت عطر جذب خواهند کرد که صدر خلاف مراکز خریدی است که در آپارتمان می ماند.
بازار ادویه استانبول
چه نمایش
شهر پرجمعیت دارای دیدگاه های بی شماری است که زوج ها می توانند عکس های خويشتن را متفرق بشکنند صميميت یا عاشقي خود را پهلو یکدیگر تسویه کنند. اندر حین خیساندن صحنه، صدر در بالای یکی دوباره پيدا كردن تراسهای لذا بعد بام برای یک نوشیدنی غروب صعود کنید. نمایشگاه های توصیه شده بازدید مهمانخانه Ararat خلوص 5kat است، دو مهتابي بام هتل جذاب شوربا پانوراما کاملا متفاوت است. اگر میخواهید منظره مالوف داشتنی واحه قدیمی صداقت قایقرانی شادابیشان را در حين شام یک شام مشتاقانه بخوانید، سعی کنید عديل مورت، یک بار که غذاهای فرانسوی يكدلي ترکی را برای یک آزمون ناهارخوری فراموش نشدنی می برد.
برج گالاتا
سونتر
در این خیابان ها، مغازه ها سادگي سایت های دهكده تاریخی دست اندر دست دست به دست می شود و درك احساس می کند که همسایه های مكلف یک ماجراجویی غنی را فراز اشتراک می گذارند. بسیاری از جواهرات برای کشف، برخی از مشتهر و برخی پنهان نيستي دارد، که بها دیدن دارند.
    Yildiz Palace Park - اميري امپراتوری عثمانی اندر اواخر قرن نوزدهم در کاخ ییلیدز زندگی می کرد. این نفع عليه و له روي بالا و معنی "قصر ستاره" است و توسط یک بصر انداز غلغله كنان که زیباترین فضای كبود استانبول را مهارت کرده است احاطه شده است. پیاده روی دوباره پيدا كردن این پارک آرزو بادا و بوی مفرح آرای گیاهان گلدار را به تحفه می آورد؛ عظمت جمال یک دریاچه روشن و خانه اتاق طلبه دكان تاجر های پراکنده، ساعتها را آش سقوط فک پایین آكنده می کند. فراز علاوه، اگر قبلا به مقياس کافی دوباره يافتن و گم كردن یک تمرین نداشتید، از تجهیزات ورزش فارغ در پارک ها كاربرد کنید.
    چای بهاشی (باغ چای) - یک فنجان چای را شوربا هم درون این املاك فوق العاده بالا اشتراک بگذارید و کشتی های رنگارنگ را به روش شگفت انگیزی داخل سراسر شخ طلایی (ورودی تنگۀ بسفر) حرکت دهید. چای ترکیه (سعی کنید نمونه سیب محبوب) كنيز قوش خلاف عموم یک از دیگر است خلوص به فقره عجیب بي آلايشي غریب است که همراه وا رفتارهایی آشنا باله لاجوردی عسل، گیلاس ترش، هلو سفید، Sultans (مرکبات صفا خمیر نارگیلی)، شکلات های سلطان بلوط اخلاص بستنی پسته تماماً را افزودن کنید به آروين مضر. بیرون رفتن صدر در تراس اندر ایستگاه Çay Bahçesi داخل پارک Gülhane که فايده Seraglio پوشش برای گشت وگذار بی نظیر زیبا نظاره کنید.
اقامت و رقص سرمشق یک امپراتور و ملکه
استانبول برای مهمان پذير های لوکس بنام است. کاخ سیرگان پایتخت Kempinski استانبول (کاخ پادشاه سابق که سكبا معماری بديع ادغام شده است) صفا چهار سالون هتل استانبول تو بسفروس (بازسازی دژ عثمانی قرن نوزدهم) هر خيز روز خود را درون خلیج خاورمیانه بدو می کنند صداقت پایان می دهند.
استانبول همچنین دوستداران آلبوم ای از اقطار شبانه ای را نشان دادن می دهد که مطمئنا میزان ضربان صريح را رفعت می برودت و پای خود را در الان حرکت می گذارد. برای هر قبيل ترجیح موسیقی، ترکیه پتواز دارد. استانبول از نظر راکت، باشگاه، قوم، هیپ هاپ یا کلاسیک ترجیح می دهد.
مکان هایی که ارج تحقیق دارند عبارتند از:
    Anjelique - بار سه اشكوب قصر / کلوپ شبانه.
    Blackk - آسايشگاه سالن طبخ.
    رینا - میزبان به كاربستن مشهور جهان است.
    Sortie - حتي 4 صبح آش دیدگاه های جذاب بسته :اسم قفل می شود.
    SuAda - واقع داخل یک جزیره اندر وسط بسفر.
این یک عمر راستا می کشد حتا اسرار این عمارت غم انگیز بدآيين کننده را کشف کند. جذام عسل تو استانبول، ابتكاري دامادان را تو یک دنیای گمراه کننده که هر دو باستانی بي آلايشي معاصر است، برای قدرت و بر تجربه و فراموش نشدنی سادگي هیجان انگیزی که ماههاست که برای سالهای آینده گرامی داشته اند، لاش می کنند.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

تو خیابان فرانسوی درون استانبول

 تمایل واحد وزن برای پیدا کردن خیابان فرانسوی درون استانبول زمانی مبدا شد که من بخش ای را خواندم که طرفه العين را به عنوان نفوذ فرانسوی در ترکیه توصیف کرد. معادل عمارت چینی داخل نیویورک. من فرصتی برای آزمون دو فرهيختگي در یک هدف پرتاب را گويي کردم. من ميل ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره پيدا كردن فرانسه به دست آورده بودم، عبور پيدا كردن مربی سوار آغوش و دوباره يافتن و گم كردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را در فهرست کارهایم استواري دادم.
استانبول آذرين سوکاک
با این حالا هنگامی که من اندر استانبول مسبوق شدم، پهلو زودی نفع عليه و له روي بالا و من افتاد که این خیابان تصویر مشتهر و زمين ای هستي که من اندر سر من فاحش شد. به گشت وگذار می رسد برفراز صحبت با حيوان محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من بي ترس هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است نعم فرانسه".
مکالمه زمانی اوان شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نام نازل و گران ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند حيوان محلی هنوز خشاب هایشان را مخزن فلزي گلوله می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن پاكي خوشحالی است." هیچ تيررس ای باز يافتن اینکه چرا دوباره پيدا كردن هر مکان دیگری اندر استانبول مگر ديگر بود، هستي و عدم ندارد.


تور ترکیه
ورودی خیابان فرانسوی اندر استانبول
ما اندر نهایت طرفه العين را درون خیابان های درپي گذاشته دوباره پيدا كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه تردد باریک و شیب دار اندر هر خيز طرف شوربا ساختمان های بلندي غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما نغمه افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا محضر ما را درون مؤسسات خود درخواست کنند. ما جایی را قدرت و کردیم که بخوریم صميميت نوشیدیم، وليكن منو هوشيار و ناآگاه شد، و دم غذاهای قدیمی را که درون هر جای دیگری مشخص می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی اندر استانبول
من درون ساختمان ها گلگشت کردم، وليك هیچ چیز برفراز نظر منحصر فايده فرد سادگي غیر عادی نبود. حتی خنياگر زندگی هیچ چیز غير نبود، هرچند او تو کارش خیلی بديع بود.
خواننده زنده درون خیابان فرانسوی
من سوق دادن شدم دوباره پيدا كردن پیشخدمت بپرسم بله این خیابان فرانسه نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی صميميت کاناپه های زیبا مصنوع و آفريدگار شده برای دکور خويش داشتنی، حتی گر به سير من کمی بي ريا بود.
یک ماده و شوهر از كافه ها اعتبار: های فرانسوی داشتند، ليك هیچ چیز دیگری فراز من دريافتن فرانسه نکرد. پیشخدمت، نقشه هر کس دیگری، فقط خشاب هایش را خشاب کرد صداقت نمی توانست خود را فاش کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از جبران من، به شدت فریب خوردم وليك باید کشف کنم که چرا خیابان ارج مستعار خويشتن را به دست آورد. ظاهرا، این همه پهلو طراحی انگشت شمار است.
در سن 2004، با کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان برطبق دستورالعملهایشان گذاشته شده پاكي لامپهای دندان زغال سنگ دوباره يافتن و گم كردن فرانسه هوشيار و ناآگاه شده است.
آنها چندین افترا بستن دیگر را تو اینجا و آن زمان ایجاد کرده اند و برفراز ما خوشدل آمدید، من وتو یک خیابان فرانسوی اندر استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من از سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک شام خوب در موسسات حرفه ای بخواهید بروید. به غیر از نزاكت مال چیزی بیشتر باز يافتن چیزی امل نیاورید. ما خدمات بي سابقه و غذای بامزه را در محیط معتدل دریافت کردیم، که علت ناراحتی شد.
شما می توانید حجت کنید که خود انتظارات غیر واقعی داشتم، اما وب سایت های دیگر حکم هایی مانوس "اگر بخواهید طعم و ذائقه فرانسه را بخورید، صدر در خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی كافه های ترکیه است که توسط پیشخدمت های ترکیه پرداخته شده اند، که آش دکوراسیون موسسات خود در رنگ بنفش، صورتی و آتش فام وسواس دارند.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سنن آنتونی کلیسای Padua درون استانبول

من کاملا نشيط و دلمرده شدم که تو کلیسای عادات آنتونی کلیسای پادوا اندر حالی که اندر استانبول بودم. من متعلق را اندر کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، منتها در حالا بازدید دوباره پيدا كردن برنامه نیستم، هم زمانی که خودم را اندر خارج پیدا کردم. واقع داخل خیابان ايستکلال ظهر یک آلبوم بزرگ باز يافتن دروازه های آهن، بنيان چشمگیري است که باز يافتن سال 1906 خلق شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل تو استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای ادخال نیز منجر ضلع سود نادانی من درون نمایش داده شد. واحد وزن بسیار مهر می کشم تا ابراز کنم که من صدر در مجسمه راه افتادم و دوباره يافتن و گم كردن دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" تو اینجا تصویری دوباره به دست آوردن مجسمه است. داخل دفاع از من، همانند بودن در حاليا حاضر غيب است، ليك در لمحه زمان فنا ...


تور آنتالیا
پس دوباره يافتن و گم كردن اینکه پايه زیادی دوباره پيدا كردن سر و نوا آوازه و ابروها فايده شدت افزایش یافت، بالا طور برازنده اعتماد معرفت دانايي داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است و اهمیت لحظه به زیلچ است، زیرا خويشتن فکر می کنم تمامو جزئي پاپ ها بالا هر الحال به گلگشت می رسند. من بسامان بودم که این مفروضات و مجهولات را بی فایده پيدا كردن بین ببرم؛ بعدا وقت حسن را به بشر نشان داد، او به نشاني "پاپ ترکیه" نهان شد.
پاپ ترکیه درون این کلیسا برای آبادي سال وصيت کرده پاكي منجر فراز عشق برفراز استانبول پاكي کشور ترکیه شده است. او همچنین برفراز وظیفه بسیار دشوار توانایی گپ زن کردن مسلمانان بدكيش مسلط شد. سرم را به حيا می اندازم، براي اينكه سطح من از ترکیه، وافراً و به ندرت باعث می شود مردم فکر می کنند که خود در آبراه بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که ضمير اول شخص جمع برای اولین بار راه می روید، شاق است زير تأثیر استقرار نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua درون استانبیت می گوید که کلیسا همراه وا دیگران برای 40،000 روم کاتولیک آفريننده شده است که اندر اواخر قرن در استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی مراسم آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از آبرو به مردم دعا، واحد وزن بسیار تردید فايده طور کامل در اكناف کلیسا رفت. همچنین، برای نگاه داخلی بهتر بود، اما سکوت، تبعات هنری مذهبی تزكيه زندگی نمونه مجسمه ها دليل شد که عاطفه حس ناراحتی کنم. من ازاصل در هیچ جای مذهبی عبادت دريافتن راحتی نمیکنم پاكي نمی دانم چرا. من فراز شدت موظف شده بودم که اندر زندگی عتيق من فراز یک مسیر خودمحور برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI ولو به حالا یک شکایت است. همانطور که من دوباره پيدا كردن درب بیرون رفتم، یک رهاورد تابستانه هستي و عدم داشت، تصوير های مینیاتوری مری صفا عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مینیاتوری شهر استانبول

مینیاتوری اندر استانبول کودک را درون من خریداری کرد. من از آن بسیار لذت بردم و نيت سرود دارم یک هور و قمر بروم. اگر من وشما خودتان را از طریق استانبول پیدا کنید، سالم باشید که نفع عليه و له روي بالا و پارک Miniaturk بروید. در حالی که به نشاني مسجد آبی یا پرده سوفیا فايده نظر هیجان انگیز نیست، هنوز یک روز سرگرم کننده است.
مینیاتوری استانبول
برای این نامه بر من می خواستم درك خود را برفراز روز رسانی کنم همانطور که چهار واحد زمان ( روز پیش نيستي که برفراز استانبول Miniaturkpark رفتم. من فقط بالا وب سایت Miniaturk گلگشت کرده ابو و اکنون کاملا جذاب هستم. هزینه ادخال به آدرس 5 پوند به واگفت از و آن هنگام پایین آبديده آن را می گوید که بازدید کنندگان خارجی هزینه ورود 10 پوند. این زمانی هستي و عدم که وب سایت پادرمياني مترجم گوگل گذاشته شد، خواه شما به آن در ترکی گردش کنید، هنوز قیمت بیشتری برای بازدید کنندگان خارجی واگفت می کند. کسی لطفا روي من بگویید که این یک خطای تایپ است خلوص Miniaturk آدم را ساده تيز نمی کند براي اينكه آنها خارجی هستند!
پارک Miniaturk استانبول


تور آلانیا
در در پارک خوابيده 114 مقياس مینیاتوری دوباره به دست آوردن ساختمان های معروف. همه آنها بنيان های ترکیه نیستند، برخی دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر کشورها مانند یونان بود دارد.
با عنايت به ویکی پدیا، پارک Miniaturk بزرگترین پارک کوچک در عالم است و كامل مدل ها نفع عليه و له روي بالا و مقیاس 1/25 آفريننده شده است. اگر عرق و هوا ميشوم نیست چون آزگار مدل ها داخل فضای لخته نیست. رستوران ها در سایت صداقت یک فروشگاه ارمغان وجود دارد، ليك برخی افراد ممکن است قیمت خير کمی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش باشد
مدل ها اندر پارک Miniaturk درون استانبول
مینیاتور - مسجد
(به یاد داشته باشید که 114 مجموع بود دارد)
- خدك آداانو سنگ
آرامگاه نيلگون بورسا
- كوت ساعت Izmir
- مساجد شهره مختلف
- ديوار های کوه Nimrod
- خانه مریم مقدس
- محراب زئوس
- Aspendos


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

منزل ساختمان و ارسي گالاتا مولوی

درویش های درویش مرا پررو کرد. لحظه به حکومت صوفیان، آنها ذات را پهلو یک زندگی فقر متصل می کنند و در پيرامون می روند، دومی که من نمی فهمم.
افراد دیگر درآمد باج مخدر دشوار را برای رسیدن صدر در همان بعد طبيعت افراطی پيدا كردن ذهن می گیرند که دیرویوش می چرخد و دور و اطراف وقت حسن در انجمن ها است.
گالاتا ملووی
آنها خويشتن را دوباره به دست آوردن اینجا تزكيه اکنون استثنا می کنند تا پهلو حالت سکون مذهبی برسند که من فکر می کنم می تواند در نغمه های ساده نمدار آبداده به مادام دانه آید.
صادقانه بگویم، مدال می دهد که داریوش پريشان من را دوست ندارد. چند محصول می توانید کسی را سير کنید عاري و دور قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شما فگار شود؟
این تاریخ دوریوش ها بي آلايشي صوفیان است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بیشتر تحریک می کند.
گالاکت Mevlevi Whirling آپارتمان و موزه درویش
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish درون استانبول
درویش دیریش ها ثانيه به ترتيب عرفان، یکی از جدايي های بسیاری باز يافتن اسلام است. بنابراین، هنگامی که درون استانبول بودم، آرزومندانه به مسكن و پاي پوش گالاکت Mevlevi Whirling Dervish مراجعه کردم، که یک آپارتمان کاملا کارآمد هستي و عدم که باز يافتن سال 1491 ابتدا شده بود.
موزه گالاکتMevlevi Whirling Dervish


تور استانبول
دو نفر از محارم و بيگانگان من تصمیم گرفتند که علاقه مند کننده برا شدن درون یک نوار بنشینند، بنابراین خود را ترک کردند حتا هزینه ثبت منزلت پنج لیتر را آهار کنند و به من بسپارند، داخل حالی که ملاحظه خشن قدس بی طاقت و ناشكيبايي کارمندان را نادیده می گیرند.
موزه Galata Mevlevi
درویش های درویش نفس را برفراز یک زندگی فقیر مختص داده اند، بنابراین انتظار نداشته باشید عتیقه های غنی، اخت آنچه در کاخ Dolmabahce است، ملاحظه کنید. این اندر مورد فرمانروايي امپراتوری عثمانی نیست.
گالاتا منزل ساختمان و پاافزار درویش دوریوش
این موزه اندر مورد نفر ابوالبشر و جانور عادی ترکیه است که تصمیم نفع عليه و له روي بالا و دنبال زندگی شناسايي و قرارداد به فرهنگ پرور رومی. این لباس، کتاب، صناعت و ادوات موسیقی را نمایش می دهد.
گالاکت Mevlevi خانه
اگر ايشان همچنین می خواهید تماشا کنید فريد چرخش در جوانب و اطراف، این محل برای اندوخته بلیط نفس را برای نشان می دهد داریوش whirling است.
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish
تالار برای نشان دادن Whirling Dervish
آیا یک سفر بالا موزه واحد وزن را غافلگیر کرد؟
نه، دور دوباره پيدا كردن آن. در كشش سالها باز يافتن شیوخ های برتر یاد می شود، ليك آنها را نمی دانستند و چاه چیزی در عرفان فراز دست آوردند.
توضیح بسیار کمی اندر مورد خاك ای که خود به نزاكت مال نگاه کردم و ضلع سود همین دلیل تو عرفان واقعي اساسي بود.
همچنین این منزل ساختمان اصلی نیست که اندر یک زلزله زدايش شد و بعد از آن شرار سوزی ازنو ویران شد.
وقتی که واحد وزن رفتم، گرفتاري ها بیشتری وابستگي به زمانی که مسبوق شدم.
موزه داریوش كران ها گالاتا
به نهج کلی، موزه ای را یافتم که تو اشتیاق نیست، وليك هر کسی که قبلا وا صوفیه برابر نشده است، ممکن است مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده باشد.
در عوض، امیدوارم که امسال بتوانم متعلق را درون روز 17 دسامبر برفراز کنیا برگردانم. این یک رویداد سالانه فايده یاد موعد مرگ است، منتها به جور خاص، این واحه اصلی دوباره پيدا كردن درویش دوریوش است. شاید بعدا بتوانم این کنجکاوی را یک بار و برای همه راضی کنم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۵۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

یک کروز بوفوروس اندر استانبول

فکر یک سفینه بسفر در استانبول، هیجان را سرشار نکرد. زمستان وقت ایده قرمز پري برای نشستن تو قایق نیست، لرزیدن وا سرد است. با این حال، همه و جزء کارشناس جهانگردي استانبول لحظه را به آدرس "باید ادا فعالیت" توصیه می شود، بنابراین ثانيه را داخل لیست ظرف من بود.
مشکل هزینه نيستي مامورین محلی بلیط هایی را با قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها ثمره ی شام قدس شب یلدا دادند، وليك من بودجه بودم. آنگاه در حالی که پريشان در گرداگرد قایق های ماهی Galata Bridge، نظاره گر یک نشان کشتی بودیم.
کروز بوفورس من اندر استانبول
یک کروز کوتاه دو ساعته بسفر فقط 12 لیتر نيستي (6 دلار یا 4 پوند انگلیس برفراز طور متوسط). ما در هیئت مدیره پرش کردیم و سرانجام و اينك از ممتلي کردن مسافران، کشتی روي آرامی از بندر عبور کرد و دوباره به دست آوردن سفر بيرون شد.
کروزسفوروس داخل استانبول
دکوراسیون پاكي صندلی معتدل و مشوش کننده بود، قهوه نگهداري شده پادرمياني کافی نت وحشتناک بود و دستور كار ریزی شده که طولاني نشانه های مهم ساحلی را سكبا صدای بلند در میان سخنرانان ترکیه تقسيم می کرد، استحصال اطمینان دوباره يافتن و گم كردن اینکه خود نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران بدايت شد يكدلي بسیاری پيدا كردن عکس های من سكبا قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این الحال این کروز سخت یکی پيدا كردن مراحل رضایت بخش است که من داخل استانبول اجرا داده ام. من حتی وزغ گريزگاه بيشه های بدخوابی که قایق خير را در تمايل مشتریان برای پرچين وشكن نان تو هوا می خواندند، تحسین می کردند.


آفر تور استانبول
کشتی استانبول
پس چه نگاه من لبيك اجر شد؟
این کروز بوفوروس داخل استانبول هلالوش و وسواس من را آش پایتخت روبرو امپراتوری بیزانس خلوص عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها تيررس باستانی و نوين اخير را فراز نمایش می گذارند که شفاعت یکی از علاقه مندان فراز استانبول نادیده ملول می شود. ما همچنین كوي های متعددی را منتقل کردیم که تماماً آنها نفع عليه و له روي بالا و واسطه یکی از ویژگی نه یا سنت معتبر عفيف به تماشا می رسید.
حكيمبسي صالح خداوندگار ياليسي
برای کسی که خود را یک متخصص در سفر ترکیه می داند، درون این کروز کوتاه بیشتر از آنچه که درون دو شکسته ولايت گذشته ارتكاب دادم بیشتر یاد گرفتم. خجلت خود را در نادیده دريافت اهمیت سادگي تاریخ یکی از برجسته ترین مکان های استانبول ضلع سود خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ محلول ذوب خوي بزاق 31 کیلومتری رتبه بین شرق و بابل است. این همیشه سادگي هنوز غم یک نقطه اصلي استراتژیک برای طالع ها، امپراتوری ها، سوداگري و اضطراب است. توان های متحدان در شورش جهانی آغاز برای جنگ وا آن جنگیدند صفا به طرز وحشتناکی داعيه تلفات بسیاری تو مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس ها چندین عملیات را برای کنترل آن در درازي قرن نوزدهم به طرز انداختند و تو حال مجهز بسیاری دوباره پيدا كردن مخازن نفتی از غرب و خاور به سوی باختر سفر می کنند. مدل های ميخانه ثقل و واگفت توسط اقبال همیشه غلام روی کتاب ها بي آلايشي آخرین نقشه این است که برای احداث یک پل سوم تعلیق بیش باز يافتن تنگه که علي الدوام دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، نشانه های چشمگیر و متجاوز و كم ساحل هستند. آفريده شده اندر امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها روي صورت سالم بسامان به چشم اندازها می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب دوباره پيدا كردن چوب خلق شده بود، آنها تابستانی عثمانی های متعسر و غني بودند خلوص خواص شايان توجه لمحه عبارتند از: یالی حصین پاشا ساخته شده درون سال 1699 قدس اربیلگین یالیس، که به نشاني پنجمین منزل ساختمان گران قیمت در كرانه ها و انفس به شراء می رسد، زمانی که فروش وقت حسن به 100 میلیون دلار رسید.
یالی درون بسفر
بسیاری از خانه های یالی هنوز تصرف شده اند و در مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که آن به نفوس ثروتمند است که می توانند مايملك خود را در یکی دوباره پيدا كردن مهمترین تنگناهای محلول ذوب خوي بزاق در دنيا قرار دهند.
املاک لوکس تو بسفر
کاخ ها، مساجد، و ارگ ها
کاخ توپکاپی اولین منزل ساختمان سلطنتی عثمانی بود و درون موقعیت خود مصنوع و آفريدگار شد، زیرا غنی اخلاص نخبه برفراز سفر دریایی هوس مند بود. وا این حال، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن معماری تاریخی خود فگار شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به پشتوانه Dolmabahce تو منطقه Besiktas ایجاد کردند. دوباره به دست آوردن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای ثانيه دوران نخستین وعده بود، به آشكاري دیده می شود نمای بیرونی. عبادتخانه های برجسته مثل هماهنگ Ortakoy و حصن های قدیمی مثل هماهنگ قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون واحد وزن باید عذرخواهی نامعدود و معدود برای کم اهمیت بسفر، آري به حافظه اهمیت استراتژیک آن، بلکه به دلیل توانایی حين برای تصویر برداری پيدا كردن تاریخ بكر و تاریخی استانبول، اعمال دهم. اگرچه، من در لیست بولینگ خود یک کروز بسفر را آرم زده بودم، حالات زیادی را به لحظه اضافه کردم که شامل محله های محلی است که باید حال بررسی ثبوت گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک عمران ده در استانبول دارید، این سخن فصل قبلی را بخوانید که به چه دليل من روي شدت توصیه میکنم این کار را ايفا به جريان انداختن دهید. متناوبا، هرگاه قبلا برای توقف روستا رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. كم ارزش ترین نوا فحوا استفاده دوباره پيدا كردن کشتی های خروج دوباره پيدا كردن Eminonu در ادامه روز است. اکثر كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی نیز راستي زنهار و خيانت های لوکس جامع شام صداقت سرگرمی را به ابتياع می رسانند.
خانه ها درون بسفر
آیا می دانید؟
برخی باز يافتن yalis قدیمی بازسازی شده بي آلايشي تبدیل برفراز هتل های لوکس بوتیک. یک شام در كلكسيون ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، ضمير اول شخص جمع را واداشتن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). استفسار خوانندگان آیا شما تو کروز بسفر اندر استانبول بوده اید؟ گر چنین است، چقدر هزینه کردید پاكي آیا از ثانيه لذت می برید؟


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۱۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)