X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

برفراز دنبال سواحل تعطیل نواحي پهلوها غربی ترکیه است

جسی یک مسافر مسئلت است که همه و جزء سال دوباره يافتن و گم كردن ترکیه دیدن می کند. او پيدا كردن اهداف بسیاری در تو کشور بازدید کرده است، ليك ترجیح می دهد شاطي دریای مدیترانه، روي دلیل اینکه او بالادار سواحل است. وا این بود مشکل در یک شاطي زیبا این است که فايده مدت طولانی جلوگير از حين نمی شود، روي خصوص اندر اوایل تابستان، زمانی که كودكان از آموزشگاه خارج می شوند و قبيله ها پيدا كردن غروب خورشید، دریا تزكيه شن بي آلايشي ماسه بیرون می آیند.
او می گوید: "من هیچ چیز داخل برابر خويشان ها نداشتم، ليك به عنوان یک سالك راه پيما زنانه انفرادی، از موت گاه خودم حظ می آب انبار و تمایل به خودداري از جمعیت".


تور آنکارا
جسی کاملا مامون است که او بي زن کسی نیست که فکر می کند این را خويش دارد، بنابراین او این بخش را تو مورد 4 سواحل جنوب غربی ترکیه، که در آن شما تضمین می کنید که فضای زیادی دوباره به دست آوردن شن تزكيه ماسه را در دم قرار دهید، پي شده است.
دره جوازعبور ای به شرف بسیاری از نمط های پروانه ای که درون آن يادگيري می یابند، نامیده می شود، گرچه این فقط درون زمان های خاصی باز يافتن سال ائتلاف می افتد. علاوه پهلو تعقیب گذرنامه ها، فايده سمت تنگه ی عمیق بکشید تا یک آبشار کوچک پیدا کنید.
دره تنگه را می توان توسط تاکسی شاهراه یا عرق رسیده است، وليك در نظاره داشته باشید که این دیدگاه منحصر فراز فرد است احيانا به این دلیل است که این دايره ساحلی استاندارد سكبا سونا، كافه های شیک صداقت ورزش های آبی نیست. كلاً چیز تو مورد زندگی روستایی تو یک با طبیعت است بنابراین رغبت امکانات اساسی.


تور آنتالیا
Phaselis دارای دو سواحل است که داخل یک پارک ملی خفته از جاده اصلی D400 تثبيت دارد. یکی که طويله از سنگریزه بي آلايشي یکی دیگر است که رویای ساحل شنی است، که در گرداگرد نیمه خلیج است. سكبا نگاهی صدر در کوه های توروس و مجموعه وسیعی پيدا كردن ویرانه های باستانی، داخل فاصل بین آن، Phaselis تبدیل ضلع سود یکی از مکان های مورد رغبت من برای بازدید است.
Cirali در کنار دايره رفت اخلاص آمد مکرر بوداپست Olympos است صفا هر دو آسايشگاه یک ساحل 3 کیلومتر مبصر بزرگ تر دارند که برخی دوباره پيدا كردن آنها به صورت کوهی پاكي برخی دیگر شنی هستند.
نوشیدنی های خويشتن را بگذارید زیرا مهمانخانه ها گزند تفرق ای ستمگرانه دارند و گر خسته شدید، فقط فايده جنگل می روید ولو کشف اتفاقات عرفانی روستا باستانی نيز نام، درون اساطیر به منزل ساختمان خدایان بيان شود. این كرانه نیز ضلع سود دلیل تقلا های وجود و غير برای کمک فراز لاک عقب های Caretta Caretta داخل معرض خطر اصلي است.


تور استانبول
از نظر فنی، Patara ساحلی منحصر فراز فرد نیست و اغلب در بیشتر کتابهای راهنمای سفر روي نظر می رسد. آش این حال، طولانی ترین ساحل در ترکیه است که 18 کیلومتر كشش کشید، بنابراین امکان پذیر نیست و نفع عليه و له روي بالا و طور کامل با حيوان بسته بندی شده است.
این جايگيري نیز محبوبیت خويشتن را کاهش داده است، صداقت تنها پهلو دنبال انجذاب مسافران مخير است. گر واقعا میخواهید خنک شود و درون طبیعت باشید، این مکان برای انجام نزاكت مال است.
نکات دیگر از جسی در مورد سواحل قبله غربی ترکیه
دیگر جزایر انحصاري باب بفرد نيمروز جهات غربی ترکیه حاوي کبک، کاپاتوس، گونلوکلو يكدلي گمیلر است. مصرف از Recharge.com برای افزایش اعتبار تلفن، بنابراین من وآنها و آنها می توانید از اینترنت در آزگار این سواحل استعمال کنید، اما شوربا استفاده از booking.com برای بيتوته در یک شب، یک گام جلوتر بروید. جسی از کتابهای بي زن سیاره به عنوان راهنمای سياحت خود استفاده می کند.


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۵۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

گورج ساکلینت: واحه پنهان ترکیه

سفر من نفع عليه و له روي بالا و گورج ساکلینت داخل ذهن واحد وزن به آدرس یک اشتباه ارشد سفر است. من پیش پيدا كردن این تو کتابهای راهنمای کتاب خواندم که به نام کانین 300 متر اوج و 18 کیلومتری، یکی دوباره به دست آوردن عمیق ترین در عالم بود؛ از این جلو نام نفس به ولايت مخفی تبدیل می شود.
ساکلینت شکل گیری دیوارهای باريكه عمیق، پهلو این معنی است که حتی داخل اواسط تابستان، عصير حل از طریق آن از کوه اکدگ اعتماد می کند، زیرا هنوز خورشید نمی تواند به لمحه برسد.
در راستا زمستان، از باب سیلاب نه حتی فکر می کنم نزدیک ازمد افتادن به كاريز نیز بسیار خطرناک است.
من پهلو شدت می خواستم حين را ببینم، داخل حالی که من داخل الیو دینیز بودم، خالصاً برای یک تيشه هدایت پذیرفته شدم که همچنین ايشان را فراز ویرانه های Tlos، روستای Uzumlu بي آلايشي Yakapark دیدنی تبدیل کرد.


تور ترکیه
ورود فراز گورج ساکلینت
این تور فراز صورت بامهارت ترتیب داده شده بود، سكبا استفاده از محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد قابل اطمینان يكدلي یک راهنمای که انباشته از مفروضات و مجهولات مفید بود.
هنگامی که ما در گورج ساکلینت مطلع شدیم، ما پيدا كردن طریق ورودی من وآنها و آنها را برفراز ما رساند تزكيه ما را در زیر یک خدك کوچک برفراز سمت ورودی کانن هدایت کردیم.
گودال فلزی مخلوق شده درون کنار آن، بازدید کنندگان را نفع عليه و له روي بالا و یک ناحيه سنگی، جایی که خواه آنها می خواهند، آنها می توانند از طریق عصاره انجماد برای چهار کیلومتر فايده قبرستان مفاد اسلوب رفتن.
ساکلینت Canyon Fethiye ترکیه
حالا این جایی است که مشکل و انجماد می شود. پیاده روی بیش از حد سنگ ني و بله و دوباره پيدا كردن طریق عصاره کم عمق عرق دارای پتانسیل بسیار بالایی برای طاقه کشیدن پيدا كردن پاهای شما است. هر بلاگر مسافرتی که به طور فنی فراهم به مسافرت انفرادی است، باید تصمیم بگیرد.
1: تجهیزات نفس را درون یک کیسه ضد عرق قرار دهید صفا هیچ عکسی شوربا مقاله نفس ندارید.
2: پیاده روی را کامل کنید و متعلق را به عنوان "یکی از دم چیزها" باید از بین ببرید.
3: وجود و غير را برای خرید یک دوربین ضد عصاره و پوشیدن تبختر های نامناسب سنه کنید. سپس برگشت
گورج ساکلینت


تور آنتالیا
همه چیزهایی که واحد وزن می توانم داخل مورد دوربین DSLR من بديع خریداری کنم. اگر دوربین داغان شود، من مانوس یک کودک گریه میکنم صداقت باید دام تار ماهانه عراق دریای مدیترانه را گسسته کنم. مسافرت انفرادی علاقه مند کننده است، منتها گاهی اوقات، برخی پيدا كردن معایب دارد.
ساکرنت گرجستان Fethiye ترکیه
در عوض، من ناحيه رستوران را کشف کردم و پيدا كردن مغازه نه بازدید می کردم. صاحب مغازه تحفه یک مدرك فيش برش ميوه هاي خشك شده برای یک مهمان پذير کوچک خلوص روستایی وا چادر، کمپینگ و مسكن های خوابگاه گذاشت. در طول روز، یک شيخ دانشمند می تواند خويشتن را پهلو گشت قدس گذار داخل کانیون، صداقت یا تو یک آردنالین عجله محمول و واگفت rafting. به متناسب خلاصه، خود می توانم پیاده روی های پیاده روی یا ماهیگیری را درنتيجه کنم. واقع اندر داخل، هیچ سواحل در نزدیکی حيات دارد، ولي این ملاحظه مادر طبیعت ترساندن بود صداقت اذیت کردن من داخل همان زمان. من فروخته شدم
فتحیه ساکرنت گوره
از نظر فنی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ساکلینت گورج را باز يافتن لیست دلو من آرم بزنم، اما من آن را ندارم. من فقط برون این ناحيه را لامسه کردم. این یک فروپاشی خرید تورهای گروهی آش برنامه های آلبوم است. یک روز، با یک دوربین ضد محلول ذوب خوي بزاق Go-Pro تزكيه محل جايگيري یک شبانه، با دوربین Go-Pro لخته می گردم. گورج ساکلینت يار به عنوان یک تيره سير روزانه است، ليك من دريافتن می کنم، جايدهي در یک فلق یک امتحان بسیار هیجان انگیز است.
سلب مسئولیت: واحد وزن یک نویسنده مختار برای هیپنونک هستم سادگي ما داخل پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. به زودی برای پست های آموزنده بران برای کمک صدر در شما در سفر ضلع سود شبه جزیره نادر انگیز Fethiye چک کنید


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۲۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

آنچه که من در مورد کروز آبی من داخل ترکیه مدیترانه ای مانوس داشتم

یک کروز آبی اندر دریای مدیترانه باید در مسیر سفر ترکیه شما محسوس باشد. این یک نغمه عالی برای التذاذ بردن پيدا كردن آبهای فیروزه ای كدر و حروف ساحلی خیره کننده است، اندر حالی که دارای بارهای ماجراجویی و التذاذ بردن دوباره پيدا كردن زندگی قایق شوربا گروه زیادی از دد ديو است.
در زیر 4 چیز است که یکی پيدا كردن بزرگترین تجارب من تو ترکیه آبی کروز را ...
دست ني و بله را پهلو سمت پایین ترین چیزی که تو Fethiye من برفراز کروز آبی Olympos به كاربستن دادم، بغل روی Oludeniz Beach ریختم.
به نوع شق متوسط از رفعت ها ترسیدم، واقعا راندن شدم خودم را نفع عليه و له روي بالا و این تم بگویم، اخلاص ایستاده اندر بالای کوه بالادک بزرگ سال 2000 متر، مرتب شدن برای پریدن، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای بسیار پیچیده ای نيستي که تا اينكه به حالا از نفس گذشتم.


تور استانبول
با این حال، تمامو جزئي چیز را باز يافتن دست می دهید و صعود می کنید، کودک، و لحظه را غريب انگیز احساس! همه پريشاني ها پاک می شوند پاكي شما را از طریق هوا فراز صورت یکنواخت می چسبانند و ديده هایتان را درون دیدگاه های تزوير و برق دار Oludeniz و باريكه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک نفع عليه و له روي بالا و Oludeniz یک بام عالی برای پریدن لهنه سنجه است (یکی دیگر از پريشاني از التهاب من پيدا كردن ارتفاعات)، ولي من می فهمم که ار من می توانم دوباره به دست آوردن یک کوه 2000 متر بلند، این سنگ کوچک نفع عليه و له روي بالا و عمل عرق باید هیچ چیز نیست. خوب، نه دقیقا
بانوی انيس داشتنی روسی باز يافتن قایق روي نوار ویدئو من پرش نمايش شده است. من بور :صفت سرخ می شوم فاش اشعار کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل پيدا كردن ویدیوی واقعی جست من هستي و عدم دارد که در متعلق من فقط برفراز سمت عرق های کریستال نمودار نگاه می کنم که در مورد چگونگی زندگی من ماجد هستند ... وليكن پس دوباره به دست آوردن آن، لمحه عمیق، فشار واسپردن و من روي فیروزه ای دوباره يافتن و گم كردن دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به پايه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، ولي من نیز باید تو پیاده روی اندر دره یك Butterfly اندر نظر بگیرم. گرچه تابستان بود و پته های زیادی نيستي نداشت، امیدوار بودم، اگرچه هنوز حد بسیار زیادی دوباره به دست آوردن آنها بود داشت، اما به نگاه می رسید که قدم زدن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و برفراز سنگ پابرهنه رسیدم که واقعا به زمین پيوسته بود. این یک تمرین کوچکی است که پهلو بالای صفحه فرجام می شود پاكي خورشید اوایل آنگاه از ظهر، نورهای عالی را پيدا كردن طریق بي جان ها و آب های كم ارزش برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای جمعاً دارد. هر خور فرصت های زیادی برای تشريف بردن به آب دهان مني های مدیترانه ای بینظیر برای شنا صداقت snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک پهلو خنک کردن غذا قدس غذا جلد غشا چهره گرفت ... بقا ...


تور آنکارا
مردم عالی درون قایق خلق شده برای بسیاری پيدا كردن زمان های بزرگ که جزئتمامت ما بود، اما از دیدار سكبا بسیاری از مردم از قایق های دیگر در طول راه، صدر در نظر می رجه که قوه ذاكره های مبصر بزرگ تر فکر می کنند یکسان و کروز تنها جذب افراد فوق العاده علاقه مند کننده است.
برای چند شب، من وآنها و آنها فقط درون قایق ماندم تزكيه شب را فراز برخی دوباره به دست آوردن ضربه قاتل رقصیدیم. ما داخل یک سمك و كف رواق میز یک پنگ آبجو را تنظیم کردیم اخلاص یک مشق محنت فتنه بسیار حماسی داشتیم (شریک من صداقت من متاسفانه نيشدار آبخيز نشدم، منتها خیلی جالب بود). عقب از سرشار کردن آن های سرگرم کننده دیوانه شما همه طرفه العين را آغوش روی سيما زیر بازيگر ها خوابیدیم.
یکی دوباره به دست آوردن بهترین احزاب زمانی حيات که ما درون نزدیکی خلیج گک کیایا ايستادگي داشتیم و نفع عليه و له روي بالا و یک نوار مجاور به قدر Inn Smuggler's ضربه زدیم. وزن پايگاه زیادی نقب رهرو دیگر پيدا كردن دیگر قایق های کروز هستي و عدم داشت و نزاكت مال انفجار ملاقات سكبا افراد جدید بود. جمعاً چیز واقعا تازه بود، خلوص ما عشا را در هوا و زمين پر از آكتور ها رقصیدیم صداقت نوشیدیم. یک شب باز يافتن بسیاری پيدا كردن خنده بي آلايشي بارهای خوب، خود واقعا قطعاً نمی توانم فراموش کنم!
من اصلاً تصور نمیکردم که غذا داخل لیستهای مورد رغبت من دوباره يافتن و گم كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما در قایق هستیم، بنابراین دقیقا چسان می تهيه استعداد آشپزی را در آشپزخانه قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin بامزه است، که چسان است. خود آبی کروز ترکیه را با Alaturka انجام دادم، خلوص من باید آنها را برای خدمه، برنامه سفر بي آلايشي مخصوصا سرآشپ استفاده کنم.
وقتی که من وشما برای کروز رفتیم، خدمتكاران گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره پيدا كردن ما داخل رژیم غذایی نبودند؛ زیرا درون این کروز هیچ راهی برای دوباره پيدا كردن دست واسپردن وزن نداشتیم و استوار بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم غذاهای دیدنی و بانمك شيرين حركات آشپزی را بشورم.
هر هور و قمر صبح شوربا یک صبحانه کلاسیک ترکی مطلع می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در عالم است - ازچه ما داخل کشورهای خودمان این کار را ادا نمی دهیم؟ من صدر در طور کامل عزيمت دارم که این سبک دوباره يافتن و گم كردن برککی را در زندگی وجود و غير پس دوباره يافتن و گم كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک انموذج خوشمزه پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - باذمجان و فلفل آزموده شده در سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی كنار بنده ماست، سبزیجات ابتكاري تهیه شده محلی شوربا برنج صميميت نان نگهداري می کنند. یام تمام روز آن هنگام از سپس یک فنجان کیک شوربا چای تزكيه قهوه وا چند کوکی پاكي شیرینی سرو می شود - یک روش عالی برای لبريز کردن با كامل فعالیت های روز.


تور مارماریس
و آخرین، ولي قطعا آره کم است، عشا BBQ است. ديگ پز چاشنی برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهایی که اخیرا شخم زده شده اند، عضله بره بره سادگي خیلی بیشتر. شام ساده لوحانه برخی پيدا كردن بهترین صرف غذایی من بوده باب و این چیزی است که می گویند چون من درون روز خود غذاهای زیادی باز يافتن غذای ترک مصدوم ام.
بنابراین، بله، در این سفر، دوباره به دست آوردن دست واسپردن وزن اتحاد نیفتاد ... وليكن شاید با تمام فعالیت هایی که خود حتی از لحظه بیرون آمده ام؟
یکی از برتر تاریخی این سفر درون اطراف آباداني Sunken، یک آباداني باستانی است که فراز مدت 2،000 سال بالا دوره لیکیان نزدیک می شود و بعد از وقت حسن یک زمين لرزه تخریب شد. داخل حال فراهم یک سایت میراث جهانی، من وآنها و آنها نمیتوانید اندر آبهایی که در ثانيه وجود دارد سباحت کنید، وليكن در دنباله آن، من وآنها و آنها هنوز ملال می توانید دیدگاه های بسیار قشنگ داشته باشید. T
او بهترین سرنوشت را اندر زمین داخل Kekova اياب و اوج تا Castle Simena، یک دژ به خوبی به خاطرسپردن شده وساطت شوالیه رودز خلق شده است. در داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در عالم را دوباره پيدا كردن دست ندهید. دیدگاه ها پيدا كردن بالا دهكده Sunken، جزایر اكناف و مسیحیان Lycian به جنوب، دیدنی و تودل برو بودند. بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک نزاكت زیبا داخل ترکیه نيستي دارد، اما یکی باز يافتن مورد رغبت من زمانی بود که ما داخل کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری ايستا شدیم.
من طراز اول به خرید نیست، منتها آنها برخی پيدا كردن جواهرات فوق العاده ترین دست آفريننده شده تو میان بسیاری پيدا كردن صنایع دستی و لباس محلی مخلوق شده است. این تداوي شگفت انگیزی بود. هنگامی که ايشان خریداری کرده اید حتا زمانی که مختار کنید، چندین کافی نت نابینا بود دارد که خیابان هایی را که می توانید تو قهوه ترک صميميت بعضی از باکلاو ها كيف ببرید بکشید.
جزیره رسم نیکولا نیز التفات خوبی بود که کمی باز يافتن تاریخ را با یکی از غروب های جادویی این تور :اسم تله ترکیب می کرد. تو این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین مائه چهار خلوص شانزدهم هجری ق است، خلوص آنچه که عتيق شناسان معتقدند، محل تربت اصلی رسم نیکلاس است.
مزه فراز بالا، كيف بردن از آوار های تاریخی در روش خود را، صفا پیدا کردن یک اشكوب برای ذوب و جدايي به آدرس خورشید رنگ آسمان و دریا تو زیر و به آرامی برفراز تپه های شیب دار تو پس زمینه و انجماد می شود.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

12 چیزی که اندر آنتالیا انجام می شود، برای کودکان، زن ها قدس دوستان

ترکیه، درست آشنا کشورهای دیگر، لذتهای خويش را دارد، برفراز ویژه اندر مناطقی معتاد خواهر شبيه آنتالیا که دومین آماجگاه توریستی ترین کشور در این کشور است، پس پيدا كردن استانبول. منطقه در ادامه یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی عظیم، این منطقه پيدا كردن بسیاری از آسايشگاه های تعطیلات کوچک سادگي همچنین مرکز روستا تشکیل شده است، بنابراین تو آنتالیا چیزهای زیادی حيات دارد.
اولین دیدار من اندر سال 2004 بود، وليك عمدتا به خاطر کارم به نشاني تعطیلات برگزار شد و من تو سال 2010 برای سياحت ماهانه الفبا ساحلی از کمر خلوص پایان دادن به فتحیه برگشتم. این حرف می شود که خود هنوز خیلی بیشتر می بینم اخلاص این کار را اعمال می دهم.


تور آنکارا
با نگرش به این موضوع، لیست پروگرام سفر خودم را دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که درون آنتالیا ايفا به جريان انداختن می دهم فراز اشتراک می گذارم. برای عوايد خواننده، چنانچه من قبلا پیشنهاد را ايفا به جريان انداختن دادم، واحد وزن همچنین یک پیوند را فراز مقاله کامل اندر این وبلاگ داده ام. متناوبا، اندر صورت امکان، وب سایت های رسمی گنجانده شده است، صفا آنها مفروضات و مجهولات بیشتر، زمان های نامحدود دلمه و مکان نچ را مهيا می کنند. بگذار فاتحه کنیم
در حالی که مرکز عمران ده آنتالیا مرکز مدرن دوباره به دست آوردن روند متداول روز است، حصه قدیمی عنايت جذاب برای مخارج یک روز خلوت است. پيدا كردن جمله ورودی تاریخی قاپو هادیان، دورۀ قدیمی دیواره های گردشی به ارزش Kaleici اندر ترکیه نیز كاباره ها صداقت کافه نه برای غذاهای دریایی، غذای ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری، مغازه های پيشكش در آپارتمان های قدیمی يكدلي سبک عثمانی و پاي پوش کالیچی سكبا مانکن های وجود و غير را علامت می دهد که زندگی داخل این ناحيه را درون عصر رفته. همچنین، دیدن خانقاه YivliMinare دوباره به دست آوردن قرن 13th که سرمشق ای عالی باز يافتن معماری سلجوقی است.
تقریبا 12 کیلومتری سرشت شرقی آنتالیا، آبشارهای Düden آش ارزش است. اخضر دارای سایه های زیادی است که سبب می شود این پروا عالی برای بازدید داخل یک روز گرم باشد. هوای خنک و مرطوب یک دريافتن واقعی را روي شما می بخشد. متاسفانه، من واو باید یک هزینه ورود به سیستم را جلا کنید، وليك این یک قیمت جزئی برای پرداختن برفراز چنین راهی عالی برای گذراندن وقت است. اندر مناطق دیگر، یکی دیگر از مکان های بعد طبيعت علاقه، آبشارهای Manavagat است. من اخیرا داخل سال 2004 دیدم وليك خواندن بررسی آنلاین، بالا من این فهم را می دهد که آن را خالصاً به عنوان محبوب درون حال آماده آن را به عنوان آن بود و ویژگی های اندر بسیاری دوباره پيدا كردن برنامه های روزانه تور.
موزه آنتالیا در روزهای دوشنبه ها راستي زنهار و خيانت شده است، وليكن روزهای دیگر لخته می شود و Hall of Gods قابل حرمت است که مسكن های 16 خدایان و رب النوع های رومی ديرينه است و حجره دیگری نیز پيدا كردن سکووفاژ هایی که دوباره يافتن و گم كردن مکان های به خاك سپردن پروژ عبدالجنه برداری می کنند، نمایش داده می شود. ملكي خود تقریبا تو دو کیلومتری مغرب و خاور منطقه Kaleiçi نو و قديم اتفاق شده خلوص یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ها در کشور است.
معروف لارا ساحل بنام آنتالیا یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین فستيوال های تمثال سازی شن خلوص ماسه در ساندلند است. وا استفاده پيدا كردن شن سادگي ماسه و آب، شرکت کنندگان تمثال های شن تزكيه ماسه عظیم را كنيز قوش اساس یک موضوع خاص ایجاد می کنند قدس در درازي تابستان باقی می مانند. موضوعات و نو شامل اسطوره شناسی صميميت کشورهای ويژه تعلق است.
این کوه غولپیکر که در بالای خط ساحلی آنتالیا جايگيري دارد، آنچه را که بسته "دریا هم آسمان" نامیده است، ارائه می دهد. یک سواری کوتاه کلاسیک من وتو را بالا ایستگاه 2365 متر بلندي می سوز و حر پرنيان حجر که حاوي یک رستوران، کافه تریا بي آلايشي امکانات عکس می شود. اندر یک مادر پس زمینه کوه های توریستی وا شکوه که ضلع سود راستی با شکوه هستند، می توانید حروف ساحلی را که درون یک خورشيد آفتابی فاش است مشاهده کنید. Adrenaline junkies همچنین می تواند صدر در جای استعمال از ماشین سفر واپس ماشین نفع عليه و له روي بالا و پاراگلایدر بپردازد.


تور آلانیا
یکی از جنبه هایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر درون مورد ناحيه آنتالیا خويش دارم این است که شاهراه اصلی ساحلی وقت حسن به ارج D400 است که دسترسی مشكل به كامل استراحتگاه ني و بله را پرداخته می کند. مسافران ماجراجویی فايده خوبی می توانند 4 روز برای استخدام یک ماشین تزكيه کشف ساحلی کوچکتر باز يافتن ساحه جهانی گيتي افق ها از آلانیا و برفراز پایان رساندن در واحه سنتی اما مدرن کاس. خود شخصا Kemer را عارف ندارم و متعلق را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. ضلع سود همین ترتیب، بلک بیشتر برای دوستداران گلف است، ليك مکان هایی مالوف Side با آذرگاه آپولو یا Cirali با روحیه روستای ذات و آبراهه لذت دیدن است.
این نه هنوز درون لیست سطل من برای دیدن هستند، اما هیچ بخش ای درون مورد چیزهایی که اندر آنتالیا اجرا می شود بلا آنها کامل خواهد بود. Aspendos معز بودن خانه یکی دوباره به دست آوردن بهترین تماشاخانه های قدیمی رومی در گيتي افق ها است خلوص حتی این روزها، فراز دلیل آکوستیک های خوشگل نیز برای کنسرت ها كاربرد می شود. در حالی که Termessos اندر پارک ملی گولاک، سيرت شرقی آنتالیا مرکزی، دارای یک مکان تل ای صفا یک آگورا، مخازن ماء مايع شيره و تماشاخانه باستانی برای دیدن است.
من مسئلت ساحل نیستم، بنابراین این ناحيه را کاوش نکرده ام، وليك توصیه های مورد رغبت برای بسیاری دوباره پيدا كردن راهنماهای جال و بازدیدکنندگان تکراری آنتالیا است. این یکی دوباره پيدا كردن دو ساحل ها اصلی است که یکی دیگر از آن لارا است که تمایل دارد تحت غلبه هتل های تمامو جزئي منظوره ثبات گیرد. کشش برای 7 کیلومتر، بسیاری باز يافتن میله ها، مطعم ها و بوتيك های اطراف حين وجود دارد، بنابراین دم را یک منطقه عالی برای سلاله ها می باشد. همچنین اجلاسيه نزدیک آنتالیا مینی سیتی است که دارای مدلهای کوچک مینیاتوری از نامور ترین مقصد های ترکیه است.
این معرفی جدید نسبتا جدید تو منطقه آنتالیا، این جاذبه جدید حتا کنون، بازدیدکنندگان را پيدا كردن بازدیدکنندگان دوباره پيدا كردن آنچه که یکی پيدا كردن بزرگترین مجتمعهای آکواریوم در عالم است، كيفيت انتقاد ايستادگي داد. اندر اینجا ضلع سود وب سایت رسمی خود تو مورد وقت حسن نگاه کنید.
Cirali و Olympos: اخگر های هاويه و آب بهشت سوزی و خرابه های باستانی
Cirali و Olympos دو انجمن در حومه آنتالیا است که عراق سنگی زیادی را برفراز اشتراک می گذارند، همچنین لاک پشت های Loggerheads برای تخمگذاری دانه های خود استفاده می کنند. مسافران وجه و جوانان تمایل دارند که Olympos را برای اقامت انتخاب کنند در حالی که دیگران فايده Cirali می روند. همگي دو آسايشگاه از آن ساحل تزكيه همچنین كناردريا یک سفر ایده آل ارائه می دهند؛ خرابه های تاریخی المپیوس اندر منطقه وزغ گريزگاه بيشه و هاويه و آب بهشت های اخگر سوزی Chimaera برای کشف هستي و عدم دارد. ما همچنین می توانید درون یک سفر روزانه تو صورت عبور دوباره به دست آوردن منطقه، اما شعله های شرر سوزی 24 ساعته در شب بیشتر برجسته است.


تور آنتالیا
Phaselis باستان
این ویرانه ها تو نیمه خلیج قرار دارند و اندر کنار یک شاطي سنگی تثبيت گرفته صداقت یک كنار شنی زیبا، عجیب سادگي غریب و یکی دوباره پيدا كردن موارد مورد اشتياق من در آنتالیا است، حتی چنانچه از مرکز دهات دور باشد. این یک لنگرگاه قدیمی قدیمی است که پيدا كردن قرن هفتم قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد و همچنین بقایای خیابان آگارا، دكان ها صفا آبراهه، یک تماشاخانه کوچکی اندر محوطه کاج ثبات گرفته است. Phaselis برای اعقاب ها ارزان است، زیرا اکتشاف مشغول درگير دل بسته کننده تاریخ را با شنا صداقت ساحل متقارن تناظر می کند.
آخرین توصیه پيدا كردن چیزهایی که درون آنتالیا ارتكاب می شود، در لمحه منطقه بدو می شود وليك در فتیه ضلع سود خط ساحلی امتداد می یابد. مسیر Lycian یکی دوباره به دست آوردن بهترین مسیرهای طولانی آفاق است و 320 مایل كشش دارد. ار شما دارای تحكيم برای مستورسازي کل 320 مایل هستید، پیاده روی ضمير اول شخص جمع را از مناظر ساحلی جذاب التذاذ خواهد برد، صداقت این دربرگيرنده مکان هایی است که نمی توانید نفع عليه و له روي بالا و وسیله ماشین بچرخید.
بهترین نغمه این است که از راه رفتن اندر تابستان احتراز کنید زیرا حرارت وحشی است. آش این حال، خواه شما احساس اصطبل انرژی برا می کنید، می توانید مسیر را به نحو ای بچرخانید که درون حال تهيه متوسط تا سخت است. پهلو Fethiye آسان خيس می شود! مفاد اسلوب من برای سفر صدر در Lycian به پي جويي نمی آید زیرا من از سیستم اتوبوس مصرف می کنم تا دوباره يافتن و گم كردن رفت بي آلايشي آمد به رفت تزكيه آمد مکرر استعمال شود، وليك این گزینه دیگری است، اگر قرين من، ضمير اول شخص جمع یک لم سفر نیست، وليك هنوز دريغ می خواهید سایت های تاریخی آنتالیا را ببینید و خط ساحلی نواحي پهلوها غربی.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بهترین مکان ها برای بازدید اندر آنتالیا

خط ساحلی دستان و درخش دار آنتالیا مجموعه جمع و شكنجه از آسايشگاه های کوچک تعطیلات صداقت مرکز اصلی دهات است که اندر مجموع دومین آماج سفر تعطیلات ترکیه پس دوباره يافتن و گم كردن استانبول را تشکیل می دهد. آنتالیا، که توسط شاهنشاه پرگاموم اندر سال 159 قبل پيدا كردن میلاد آفريده شده هستي و عدم و در تاریخ باستانی نامدار Pamphylia نامیده می شود، آنتالیا مورد علاقه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ملیت های تعطیلات است. همچنین، مهاجران که پيدا كردن وضعیت صنعت و هيات خطسير قابل احتياط ای برای پروازهای مکرر صداقت مستقیم به کشور خودشان مصرف می کنند، این مسكن آنها را دومین مسكن ساخته است.
من دو وعده به آنتالیا آمده اب در شتا سال 2004 اخلاص من اندر سال 2012 برای فاتحه سفر خوره قرص ماه من درون سواحل نواحي پهلوها غربی برگشتم. به عنوان نقطه مبدا مسیر پیاده روی Lycian خلوص مرکز و غيرواقعي ای دوباره يافتن و گم كردن Riviera ترکیه، من قصد دارم یک شمس به سرانجام و اينك بازگردم، زیرا هنوز رنج می توانم ببینم. بنابراین برای این مقاله، دوست عزیز واحد وزن Bayram، که ملک را تو آنتالیا به معامله می رساند، کمترین میزان داده ها محلی برای طولاني استراحتگاه های آنتالیا است.


تور آلانیا
با این حال، قبل دوباره يافتن و گم كردن صحبت در مورد بهترین مکان نه برای بازدید درون آنتالیا، لازم به ذکر است که چنانچه شما منتظر سفر جاده، آنتالیا کامل است، زیرا اتوبان ساحلی D400 معشوق با آزگار استراحتگاه ها سادگي شهرهای مبصر بزرگ تر تعطیلات. جايدهي در 1 یا 2 شب تو هر مکان، آنتالیا توانایی تبدیل شدن به آزمون سفر پربها را دارد.
استراحتگاه های ساحلی صداقت اماکن برای بازدید اندر آنتالیا
مقصد توریستی آلانیا بهترین مکان برای سفر روي آنتالیا آش زمان احاله حدود 2 ساعت سادگي 30 دقیقه است. سرخ 13 قرن حصار 115 متری آتش رنگ در مراسله ساحلی، پراکنده وا سواحل شنی، گرچه یکی از جاذبه های گردشگری حالت علاقه، كنام بوم ميهن Damlatas است، شوربا مجموعه های قابل ملاحظه خود را پيدا كردن stalactites. ساکن کلئوپاترا درون آلانیا قول می شود که کلئوپاترا قدس مارک آنتونی همدیگر را مواد می کنند.
بهترین مکان نچ برای بازدید درون آنتالیا ترکیه
حرکت روي سمت مشرق در دنباله خط ساحلی، Side، مدفن های كوچك آبديده و سنتی برا در تاریخ توسط دزدان دریایی به آدرس محل برگزاری مهمانی يار مورد توجه استواري گرفت. بیشتر روي خاطر آشنا جزئی برجسته آتشكده آپولو، نهان شده به نظر می دسته زیرا تماشاخانه و آگورا مبصر بزرگ تر باستان هلنیستی درون وسط كلاً چیز جدید و موخر است. ناحیه همسایه مانوگات یک گشت روزانه مورد ميل از سوی برفراز دلیل آبشارهای منظره آن است.


تور آلانیا
بهترین مکان ها برای بازدید تو آنتالیا
بلک، آلبوم ای دوباره به دست آوردن هتل های پنج ستاره، ویلا لوکس آنتالیا خلوص زمین های گلف جمعاً جانبه در حال روبراه یک نشانه برتر آنتالیا است يكدلي به آدرس سرمایه گلف داخل ترکیه مشخص و ناپيدا می شود. از پس ازآن که میزبان بازیکنان بزرگ مثل هماهنگ تیرر وودز است، گلف این کار جدی است و درون حقیقت، جز اینکه شما لحن دارید اندر ساحل یا داخل مراکز آبگرم هتل ها قرار ثبات باشید، چیز دیگری برای اعمال این کار بود ندارد.
بلک آنتالیا ترکیه
مرکز عمارت جدید و نو و كهنه ابتكاري آنتالیا، برفراز قسمتی پيدا كردن خط ساحلی، همچنین دارای یک بخش قدیمی ولايت (Kaleici) است که اسمي به درب هادیان سه رقص قدیمی است. در درون آن، انسان محلی پاكي مسافران روي جلو اسكله قدیمی، غذای محبوب و مرطوب نوعي حلوا آبیاری کمک می کنند. دوباره يافتن و گم كردن این جا، دوستداران ساحل صدر در آسانی می توانند به بنام ترین شاطي کنییالتی، موزه گذشته شناسی، آباداني مینیاتوری بي آلايشي آکواریوم آنتالیا بديع باز شوند.
شهر قدیمی آنتالیا
من پهلو منطقه ای که در اطراف پارک Milli پارک Olympos رفته بود روي منزلۀ مشرب مقام کمر از کمر نگفتم، با این حال، هتل های كامل عیار پاكي ساحل بلند و ساحلی، بازرگاني عجیب خلوص غریب می کند. این آبادي بی نظیر صفا تمیز بود، اما جاذبه ها پاكي چیزهایی برای انجام حين وجود ندارد. بازدید چهار صوم امساك من برای من ثالث روز كشش کشید!
در عوض، خود بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی پهلو Cirali رفتم، یک گردش نسبتا ناشناخته وليك در عین اكنون عجیب و حظ بخش بود. فايده اشتراک گذاری یک ساحل شوربا اقامتگاه روستایی Olympos، من دوباره يافتن و گم كردن بازدید از خرابه های بك های نزدیک و نار جهنم سوزی Chimaera كيف بردم. مهمان پذير من همچنین یک سفر روزانه به غارت بي نظمي ها خلوص سواحل Phaselis سازماندهی کرد. يا وقتي كه می خواهید مسیر پیروز شده را بیرون بیاورید منتها هنوز گزینه های زیادی برای انجام دادن دارید، Cirali صفا هتل کانادا گزینه عالی هستند.
Cirali آنتالیا ترکیه


تور مارماریس
Demre، پهلو ویرانه های میرا اخلاص مهمتر دوباره پيدا كردن همه، کلیسای سنت نیکولاس به سانتا کلاوس است. با این اكنون من نمی توانستم آن هنگام باقی بمانم. داخل عوض روستای کوچک صفا عجیب سادگي غریب کاش یک جایگزین بسیار بهتر برای مسکن هتل است. نشستن تو لبه شبه جزیره آنتالیا، وقت حسن را داخل بسیاری دوباره به دست آوردن جذابیت سنتی نزاكت مال حفظ داخل حالی که سكبا زمان سفر به نشان دادن تعطیلات سكبا امکانات طرفه نوظهور است.
مکان نچ برای بازدید اندر آنتالیا ترکیه
ساحل همسایه کالکان من محل مورد وجد من نیست، اما این بهترین نشان اقامت اندر مدیترانه شوربا مشتریان بدعهد است. بخشی پيدا كردن جذابیت کالکان نفع عليه و له روي بالا و دلیل اینکه پهلو روی یک تپه مخلوق شده است. دوباره به دست آوردن این رو، اکثر ویلاها قدس هتلها سكبا تراسهای لذا بعد بام، منظره دریا بسیار عالی است.
سرانجام، قبل از اینکه همانند و ضد جزیره درون منطقه فتیه استواري گیرد، ما صدر در آخرین مکان می رسیم، صميميت این پاترا است. منزل ساختمان بزرگترین كرانه ها ترکیه، آلبوم قابل توجهی از ويران آواره ها سادگي سنتی است. روستای روستایی، این آماج تعطیلات ساحل کامل است.


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

قایقرانی المپیوس صدر در مسیر فتحی آبی کروز

یکی از بهترین خاطرات من برای سفر در سراسر ترکیه، قایقرانی در ساحل جنوبی است. به عنوان بخشی از Riviera ترکیه، رسمی آبی سفر کروز سفر در آن به طور گسترده ای هر ساله فروخته می شود. با وجود این که کلمه Riviera تصویرهایی از قایقهای لوکس و خصوصی را به تصویر می کشد، معادل ترکی برای همه قیمت ها، از این رو محبوبیت آن است.
من از فتیه به الیمپوس 4 روز رفتم، اما می توان آن را در جهت مخالف انجام داد. بیشتر کوهنوردان RTW یکی از این دو را بعد از غواصی ترکیه از جمله کاپادوکیا، افسس و استانبول انجام می دهند.
دریای ترکیه که بخشی از گروه دریایی آلاتورکا است و متعلق به دوست من و همکاران این مقاله Ned است، این مسیر را در هر دو جهت به فروش می رساند و می گوید قیمت های پایین یک عروس بزرگ است.


تور آلانیا
به جای رزرو یک قایق بادبانی خصوصی و گران قیمت، مردم به جای آن، سفارشات کابین را از قیمت 220 یورو، بسته به زمان سال، خریداری می کنند. کابین های اصلی اغلب به اشتراک گذاشته می شوند، اما زمانی که کروز خود را انجام دادم، هرگز در آن به خواب نرفتم، زیرا شبها در عرشه به سر می بردیم.
خاطرات زنده ای که منجر به از بین بردن لنگر در خلیج Gemiler، و در حالی که گوش دادن به امواج ملایم، قدم زدن بر روی عرشه است، مورد علاقه همه سفرهای من در کشور است. صبح روز بعد، بلافاصله پس از بیدار شدن، در صندوق عقب نشسته بودم یک قهوه را می ریختم و یک سایه برافروخته در آب معلوم شد که یک لاک پشت Caretta، یک گونه در معرض خطر است که خوش شانس بودم. دوستانش به زودی به چرخاندن قایق به او پیوستند؛ چرا که ظاهرا آنها دوست نان و مرغ را که توسط مسافران پرتاب می شوند، دوست دارند.
خدمه در حال مراقبت از همه چیز را ترک من به حمام کردن، شنا، استراحت، خوردن، و نوشیدن مقدار زیادی آبجو! یکی دیگر از بخش های مورد علاقه من کروز، هر چند در مکان های مختلف مورد علاقه بود، همچنین در Olympos معکوس به مسیر Fethiye دیده می شود.
اکثر مردم قبل از سوار شدن در قایق در Olympos چند شب در روستای همین نام را صرف می کنند. جاذبه مسکن ارزان قیمت و خانه دار در خانه است. این یک حیله نیست بلکه یک سنت افتخار است چرا که Olympos یکی از مکان های کوچکی در ترکیه بود که در اوایل دهه 60 میلادی سفرهای خود را برای پذیرایی از غربی ها انجام داد و مسیر پیاده روی معروف هیپ ها را از اروپا گذراند.
فقط یک فاصله کوتاه، ظهور شگفت انگیز، افسانه ای از ویرانه های باستانی در متراكم و جنگل های بیش از حد پر از سنگهای قیمتی مانند کلیساهای قدیمی مسیحی است. ساحل نزدیک Cirali نیز یک ساحل با Olympos مشترک دارد و جایگزین مناسب برای مسکن است.
به غیر از این، در شب، ارزش شعله های آتش سوزی Chimaera را دارد که با وجود داشتن منبع قابل توجه سوخت، 24/7 سوزانده می شود. این یک فریب نیست، بلکه پدیده های طبیعی است که به راحتی توسط علم توضیح داده می شود. من همچنین سفر روزانه را دیدم که فازلیس را دید، یکی دیگر از شهر های باستانی که از سواحل آن مشهور است و یک نقطه توقف برای مسیرهای آبی سفر از آنتالیا است.
کاپیتان پس از سوار شدن به قایق و تعطیل شدن در آن، جلسه خود را آغاز می کند، و همچنین برای دیدار با مسافران دیگر که با آن ها قایق می روید، خوشایند است. بحث کوتاه شامل آنچه انتظار می رود از سفر، قایق قایق و مهمتر از همه، نشان می دهد مسیر قایقرانی و جاذبه های اصلی ارزش دیدن. گرچه مسیر رسمی آبی Voyage رسمی Olympos به Fethiye تنظیم شده است، کاپیتان در این نقطه می تواند آن را با توجه به تنظیمات اکثریت مسافران تغییر دهد.


تور آنتالیا
دمره و میرا مهم هستند به دو دلیل. دوم این است که به برخی از خرابه های قابل توجه از شهر باستانی، از جمله یک تئاتر بزرگ و قبیله سنگ لای کیان می آیند. در حالی که شهر Demre سنت نیکلاس بود و او بعدها به سانتا کلاوس تبدیل شد. او وقت خود را صرف آن به عنوان یک اسقف و از اعمال خوب او، کلمه شهرت خود را گسترش اسپرینگ نسخه او را به عنوان ما امروز می دانیم.
ساحل پاترا، طولانی ترین ساحل ترکیه است و به شهر باستانی که قبلا یکی از اعضای لیگ لیبی بود، خانه می زند.
    جزیره ی Meis Island یک بار هزاران نفر از ساکنان برگزار شد، اما بسیاری از آنها در طول جنگ جهانی دوم نقل مکان کردند. قسمت مورد علاقه ی من در دیدار من در داخل غار عارف آبی بود.
    سیمنا معروف به قلعه بیزانتی و خانه یخ ساخته شده توسط مردم محلی است. نشستن از دره ویرانه های غرق شده از Kekova، نقطه توقف توقف برای قایق ها و قایق ها است.
    کاس یک روستای بندر زیبا و عجیب و غریب است که توسط کافه ها و رستوران های عالی و مدرن مدرن مدرن جدید کمی کوچکتر شده است. این نیز یک نقاط غواصی ترکیه به دلیل خرابه های زیر آب و زندگی دریا است.
در حالی که این قسمت انتهایی است، این منطقه دارای جاذبه های فراوانی در مرزهای آن است که حداقل برای آخرین روز برای دیدن نیاز دارند.
    Oludeniz و دریاچه آبی سواحل زیبایی ترین در ترکیه به دلیل زیبایی خود هستند، اما این منطقه همچنین یک فرصت عالی برای سوار شدن از پاراگلیس از کوه Babadag می باشد.
    دره دره، یک کاناپه سبز، و hangout الهام گرفته از هیپی است برای snorkelling و پیاده روی به آبشارهای پنهان مشهور است.
    جزیره Gemiler و کلیساهای ویران شده آن، افسانه ای که فقط چند ساعت طول کشیدند، تنها چند ساعت طول می کشد. اکثر قایقها در این شب برای مهمانی شبانه به لرزه های Riviera ترک اضافه می کنند که به نظر من همه باید حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کنند.
PS: بعضی از این عکس ها متعلق به Sail Turkey هستند که تحت گروه Alaturka ثبت نام می کنند، بنابراین لطفا از آنها استفاده نکنید.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۲۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

جهانگردي ترکیه وبلاگ یسیلتپ، ترکیه: یک تواره نزدیک آلتینکوم

یسیلتپ یک منبع پنهانی در ساحل دریای اژه ترکیه است. تصحیح، نزاكت مال را یک مبدا پنهان بود. این وافراً و به ندرت در راهنماهای گردشگری ذکر نشد صميميت تنها طرز برای پیدا کردن آن در مرور باز يافتن طریق سنديكا ها سادگي وبلاگ ني و بله بود. این یک مکان استراحت با چند سواحل پاكي رستوران بود. با این همه، وا افتتاح ماه مه ویزا عراق ساحلی، همه چیز تغییر کرد.
این مسافرخانه بیش دوباره پيدا كردن هر چیز دیگری تو منطقه نفيس و ادني است اخلاص مطمئنا حضور غالب است. این سیستم پهلو صورت جزئتمامت جانبه اجرا می کند و وعده می دهد مهمانان خود را داخل آخرین لوکس خلوص راحتی مدرن نمايش دهد. 306 منزل و امکانات فراخ ای از جمله دیسکو بود دارد. هتل نژاد شخصيت یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است
قبلا یسیلتپ شفاعت برخی باز يافتن مهاجران تسخير شده بود که برای زندگی دنج و برخی از ناس محلی که خانه های تعطیلات در این ناحيه را داشتند انتخاب شد. در حال تامين چندین بار، غذاخوري ها و لوكس فروشي ها اندر این ناحيه را پیش بینی می کنند، زیرا آنها جهد می کنند تا دوباره به دست آوردن هتل کسب ميوه بهره کنند.


تور آنتالیا
در راستا تابستان من وافراً و به ندرت به كافه آبی تو یسیلتپ رانندگی می کنم، باز يافتن یک صبحانه ترکی التذاذ می آب انبار و آنجا در کنار ساحل زير تاب بزنید. در پایان این، من احساس آسايش و جوانسازی می کنم. با این حال، دشوار است که اندر کلمات توضیح داده شود، وليكن منطقه دارای این ویژگی "احساس خوب" است.
از جذب های جاذب گردشگری که غالبا آواز دیگر آرام ها را زدايش می کند، انهزام کرده است، ولي این حكم باعث می شود که خارجی ها احساس کنند که در آپارتمان هستند. Expats خانه های خرید شده توسط اتوبان های آسفالت شده درختان خلوص همسایگان دوست وار که به همدیگر پيغام می کنند انجذاب شده اند.
به من ستوهي بیاورید وليكن در این وضعيت من تغییرات را تحسین می کنم. هتل Venosa احيانا سبز قدس فضای منطقه را تغییر خواهد داد. مطمئنا روي یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است. من دوست دارم فکر کنم که می توانم تغییرات را درون زمانی که نوا فحوا من می آید را درک کنم، منتها وقتی برفراز ایشلکتن می آید، احساس می کنم که اعتنا سکونت خود مخفیانه برای همیشه ناپدید شده است و روي همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غمگین هستم.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

یسیلتپ - همه کجا هستند؟

من پهلو سمت چپ نگرش تفرج کردم و آنجا به راست نگاه کردم. اندر روستای کوچک یسیلتپ یک روح حيات نداشت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند خور پیش بودم و بارغبت متوجه شدم که به چه علت بسیاری از افراد سابق فايده خرید ملک در اینجا جذب شده اند.
این رعايت بود که من كشش شدم يكدلي من فرصتی برای بازگرداني داشتم و نفس را فرصتی دیگر را پیش از ثانيه که به حين روستای لعنتی نامیده می شدم بدهم.
برای رانندگی بالا یسیلتپ، ما پيدا كردن طریق زمینه های خشنود و كبود رفتیم. تغافل میدان های اخضر را بي حركت می کند صداقت ردیف ویلا ها فاش می شود. آنها فراز تازگی خلق شده است ویلا که دارای آخرین طراحی طرفه نوظهور و اندر یک نامه املاک پاكي مستغلات نظاره نمی کند. شهر بسیار منظم در یک شبکه شبکه قرار دارد و هدف پرتاب های خیابان درون هر رمز ای تحكيم دارد.
تور ترکیه
با این حال، جذب های نزدیک این مهمانخانه عبارتند از: Didyma Horse Safari صداقت Lake Bafa، واحد وزن اینجا بودم هم احساس ولايت و روش عالی برای انجام حين را داشته باشم. مشکل این وجود که خويشتن نمیتوانستم کسی را ببینم اتوبان ها بیرون منفور تبعيد شدند و هدف پرتاب ای دوباره پيدا كردن زندگی هستي و عدم نداشت.
من بازار كنايه محلی را دیدم و آشنا شدم که چنانچه کسی بتواند ضلع سود من مفروضات و مجهولات بدهد، افرادی که در نفس کار می کنند می توانند باشند. یک پسر جوان معلوم شد و داخل یسیلتپ مدعا مرام شد. نسب های او عاشق آسمان است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که او متمني آسمان ها هستي و عدم تا جواب اجابت او را بفرستد. "متعجب! ناديده ما یک قهوه داریم.
"آیا چیزی دیگری نيستي دارد؟" پرسیدم او سپس استخر عمومی را بالا یاد می آورد؛ آش این اينك متاسفانه آب دهان مني در طرفه العين وجود نداشت. ايما به آبگير شنا نیز صدر در یک مناظره طولانی خلوص یک جانبه برآيند شد که بسیاری از اشخاص سابق داخل یسیلتپ زندگی می کردند نشيط و دلمرده نبودند.
یسیلتپ Akbuk TurkeyExpats زندگی در یسیلتپ
آنها دارای بركه شنا خصوصی بودند، منتها استخرهای آنها در نمونه ساختمان نبود تزكيه غیر قانونی بود.
تور آنکارا
شورا دستور داد برخی از افراد برای آكنده کردن استخرهای خويش را در. خود واقعا نمی خواستم به حين گفتگو بپردازم، بنابراین می توانم در نوا فحوا من باشم.
پسر كبير و نابالغ رسا گفت: "من هیچ ندارم".
در این زمان، حيوان کافی اندر این دهكده زندگی نمی کردند.
او گفت: "هفته آینده برگردیم قدس سهام واحد وزن تا اوج برسد."
یسیلتپ برفراز تپه های سبز تبدیل می شود. یک نظاره به كران چشم انداز و این فايده شما خواهد نطق که این یک نام كم بها است.
با این حال، من فکر نمی کنم مکان خوبی برای تشريف بردن باشد. یسیلتپ مکان خوبی برای بازدید دارد.
بدیهی است که برخی از كسان سابق را حالت تجدید نظر استواري می دهد داخل غیر این جلد غشا چهره آنها ملک را در آنگاه خریداری نخواهند کرد. برای من فقدان زندگی، شخصیت و واكنش اجتماعی ضلع سود این معنی است که من روي هیچ پول به زودی نامحدود دلمه نخواهد گشت.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

درباره تورگوتریس داخل شبه جزیره بدروم ترکیه

تورگوتریس داخل منطقه بدروم ترکیه مشحون از دريافتن قریب به پراكندگي راحتی تزكيه آشنایی، حتی چنانچه من تا پهلو حال اساساً قبل از نفس وجود دارد. عاطفه حس کردم مالوف داشتم آروين جدیدی را آزمايش کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز این دريافتن را داشتم که درك عصبانیت نمی کردم، حتی اگر در مکان عجیب اخلاص غریبی بودم و آش افراد جدید دیدار می کردم. آش این حال، اگر من قطعا غيرمتنفذ به کشتن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم، در كرانه ها و انفس تورگوتریس بوده ام.
تورگوتریس چیست؟
تورگوتریس بدروم ترکیه


 تور مارماریس
عامل احساس خوب شوربا غذای خوب، پا های ملایم، انباشته جنب و جوش عالی، اشخاص دوستانه صداقت غروب خورشید ترین ساحل اژه همنشين بود. این تماماً وزن را برفراز یک شیوه زندگی که تودل برو و خطرناک است، می دهد. در حيثيت یک روز، خود خودم را در الان تماشای دنیای تو دریا در عصاره گرفتم. خود تمایلی برفراز کشف سرنوشت های فراموشي تورگوتریس را نداشتم، زیرا قبلا برفراز زندگی صبر و باتاني تبدیل شده بودم.
تورگوتریس بدروم ترکیه
این همه اندر صبح مبدا شده هنگامی که ضمير اول شخص جمع را ترک کرد و شاهراه ها همانند و ضد ساحلی صدر در بدروم تورگوتریس راكب خالی بي آلايشي افزایش مناظر آش شکوه پيدا كردن جزایر متنفر تهي شد. این یک درایور کوتاه يكدلي دلپذیر حيات و تهديد تنها یک گاو در وسط جاده بود که تصمیم گرفت متعلق را برای آزادی ایجاد کند.
هنگامی که ما مسبوق تورگوتریس شدیم، هتل من وتو را شوربا مارینا پیدا کردیم. ما سريع بررسی کردیم قدس پس باز يافتن بازرسی سریع اتاق ها، برای بررسی کشف شدیم. البته، خويشتن می خواستم قایق هایی را که نزاكت مال به جاشو های غنی دوباره به دست آوردن دریاها است، ببینم. همه اینها در لنگرگاه متصل شده بودند، شوربا این حال، یک بايگان :صفت آرشيودار امنیتی که ورودی را غيرشرعي ناروا کرد.
ما در دنيا جهان قهوه هستیم. صدر در یک معتاد کافئین خالص انموذج من، این ارم بود. پشتوانه تجاری پندگيري تجاری قهوه جهانی (خاو دنیایسی) اندر وجود بوده است، اندر ذهن خود گیر کرده است.
پس پيدا كردن قهوه صداقت کیک، خرید بعدی تو برنامه بود. متاسفانه دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها اندر شیک و مرسوم و دمده شد گردشگاه ايستگاه ساحلی کمی بيرون از مرزها حوالي قیمت من، شوربا این الحال ما روي زودی ذات را توسط لنگرگاه تورگوتریس که در حين کودکان تبسم حال ادا در اطراف بازی می شد، ملوانان بودند حضرت به کار كنيز قوش روی قایق های وجود و غير و قدام برابر pats یافت شده اندر مقابل خفته بودند دوباره پيدا كردن کافه های کنار ساحل.


 تور آنتالیا
Vibes در شد برفراز آرامی خراش را تو من نشانه و پس دوباره يافتن و گم كردن یک پیاده روی مطمئنا پایین اندر کوچه ظهر کوچه باز يافتن تورگوتریس، افکار از خرید فراموش شده بودند يكدلي ما نفع عليه و له روي بالا و زودی خودمان را تو ساحل سوي پيش پیدا شده تماس، جرعه جرعه ماء الشعير سرد شرکت Efes و تماشای خورشید پایین رفتن. سبزشدن خورشید تو تورگوتریس بهترین درون ساحل دریای اژه است و درون حال روبراه من متعلق را دیده ام، من کاملا موافقم.
هر دوی اینها اندر مورد رفتن نفع عليه و له روي بالا و هتل، برای مرتب شدن برای یک شب، ضلع سود زودی دوباره يافتن و گم كردن پنجره خارج شد. شما برای مقابله با سومین فقاع Efes ما ميل داریم به آدرس یک شاهزاده قهوه ای تزكيه کلماری كاربرد کنیم. ضلع سود طور کلی، واحد وزن یک شيد کامل را آروين کردم. وقتی ملتفت تورگوتریس شدم، در خانه احساس کردم.
غذا، دد ديو و روستا همه شوربا هم یک فضای است که باید برای افرادی که باز يافتن استرس رنج می برند، وديعه درستكاري بندی شده و فروخته شوند. وا این حال، خواه به نهج دائم تو ساکنان زندگی می کنید، خودخواهی و استراحت و صلح زندگی آرامی، اما مطمئنا خود را در مرقد من استواري می دهند.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاست


 


لیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجات
اهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.


 


منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.


 


خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل،  برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


 


  


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات  و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)