X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

پاراگلایدر اندر ترکیه: آروين هیجان انگیز یا مهلكه ایمنی؟

Veske یک مرد آش اعتماد به حين است که علاقمند روي پاراگلایدر اندر ترکیه است. او فقط در تعطیلات واپسين و ابتدا هفته و یا زمانی که او مهلت برای تعطیلات را ندارد. خیر، او خلبان پيشه ای پاراگلایدر است که قاطبه روز دوباره به دست آوردن هفته کار خود دوباره يافتن و گم كردن کنار یک کوه تردد می کند.
وقتی وی 16 ساله بود، سرآغاز ویسک دوباره به دست آوردن یک هواپیما وا چتر دریایی پرید، سرانجام و اينك بعنوان مربی پاراگلایدر برای نظام ترکیه کار کرد. گفتگو كردن کردن با او 23 كلاس بعد، نمودار است که او همچنان اتصال و ميل و شيوا راهي ماجراجویی دارد که برای اولین مرتبه او را در این دوره درون زندگی می فرستد.


تور استانبول
شما ممکن است انگار کنید که او مواد روانگردان آدرنالین آش آرزوی موعد است
کاملا برعکس، به عنوان یک خلبان پاراگلایدر شغل ای او بیش پيدا كردن 6،000 صعود و همچنین 1،350 تشنج اسکوی دندانه منزل دومصراع شعر کامل است که علامت می دهد او جدی در مورد آنچه که او برای زندگی می کند.
پس به چه دليل این سخن فصل را وا معرفی خوانندگان فايده Veske اوان کردم؟
خوب، شما فايده طور قديمي می توانید كل ساله تضمین کنید که تو روزنامه ها درباره تعطیلات، که متأسفانه برفراز وقوع می پیوندد داخل حالی که پاراگلایدر درون ترکیه ائتلاف می افتد، حيات دارد.
Hurriyet News- 2011 - کارشناسان نگرانی ها تو مورد حدثان پاراگلایدر درون ترکیه را افزایش می دهند
پست الکترونیکی يوميه - 2010 - بازنشستگان روي مدت 14 ساعت دنبال از تصادف پاراگلایدر، بالا دامنه صخره ها چسبیده اند
فتحی تایمز - هدايت كننده (هواپيما پاراگلایدر سكبا اقدامات دادسرا پس از 700 متری اجل او به هنگام محکوم خواهد شد
برخی اشخاص فوت کرده اند، دیگران آسیب دیده اند. برخی دوباره يافتن و گم كردن شرکت ها منزلت عمومی خود را تحقیر کرده اند، تو حالی که کارکنان آنها برای تحقیق وساطت مقامات ترکیه برای كشتار یا آدمكشي عام هيئت نهج وجد بررسی استقرار می گیرند.
من می خواستم وا یک خلبان صناعت ای مكالمه کنم تا مبرهن شود آیا پاراگلایدر داخل ترکیه یک ممارست است که دد ديو می توانند تو تعطیلات خود بدون هراس درون مورد ایمنی ادا دهند. خود همچنین می خواستم فراز پشت گشاده نگاه کنم، فاضلاب کار بال گرد) پاراگلایدر. مطلع و تازه كار که سكبا یک رکورد کامل امنیتی پیدا کردم، Veske هستي و عدم و کاملا خوشدل بود که طنابها را پهلو من علامت دهد.
هنگامی که ضلع سود پاراگلایدر اندر ترکیه می آید، اکثر بشر در ابتدا از اقامتگاه اولو دینیز فکر می کنند. وا این حال، برای مصاحبه، من برفراز رفت بي آلايشي آمد مکرر ساحلی Kas رفتم که جایی Veske هر شيد برای Bougainville دام تار می کند، که داخل خط طور روند فعالیت های ورزشی ماجراجویی داخل ترکیه است.
با ملاحظه به این واقعیت که Veske تمام روز آش پریدن دوباره به دست آوردن کنار یک کوه هزينه و دخل می کند، خواست داشتم که او بیش از حد باشد؛ وا این وجود، او برای راحت و فراغت آشتي در حين قهوه سادگي زمان پرسش سؤال کرد.
پاراگلایدر درون مصاحبه شوربا ترکیه


تور آنتالیا
من: سفارش وش ممنون دوباره پيدا كردن موافقت با مصاحبه پاراگلایدر یک تمرين خطرناک است. چسان می توان دد ديو را برای اولین بار اندر هوای نفس اطمینان داد که آنها مطمئن و ناامن هستند؟
Veske: خوب، تو واقع، پاراگلایدر یکی از امان ترین تمرين ها در جهان است. عزب چیزی که می تواند خطا باشد اشتباه حيوان است. قاطبه زمانی که کارکنان خويشتن یا خود برای سوار شدن سكبا مشتریان با هواپیما به هوا می رویم، دقیقا می دانیم که چاهك پیش بینی های ميل آهنگ و سرعت پف برای ثانيه روز خواهد بود.
ما محیط و نقشه زمین را مالوف پشت دستمان می دانیم. شما قبلا سه بار همه تجهیزات را بررسی کرده ایم تزكيه مشتریان را درون مورد آنچه که باید ارتكاب می دهیم، تعریف می کنیم. هنگامی که مشتریان در آلات ایمنی امانت بندی شده اند، آخرین چک را تکمیل می کنیم.
بین سه خلبانی پاراگلایدر صنف ای که برای Bougainville Travel کار می کنند، ما آزمايش بیش دوباره پيدا كردن 43 سال آزمون پاراگلایدر را داریم، بنابراین تكيه به متعلق و آگاهي تخصصی ما فايده مشتریان عصبی کمک می کند. قوانین مشكل وجود دارد و هرگاه هر پاس از آنها امتثال کنید، هیچ چیز نمی تواند سهو باشد.
من: بنابراین وا توجه نفع عليه و له روي بالا و تصادفات پاراگلایدر اندر ترکیه تو سال های اخیر که بعضی دوباره پيدا كردن آنها به وقت منجر شده اند، آیا ما فکر می کنید این گسل شرکت هایی است که تورهای پاراگلایدر را ارتكاب می کنند؟
Veske: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم بگویم که آیا این تقصیر شرکت ها بود یا نه، زیرا جزئیات اختصاص هر واقعه را نمی دانم. من وايشان باید پهلو یاد داشته باشیم که علاقه حوادث به مقياس پروازهای محروم که عموم ساله تو ترکیه اتفاق می افتد. این انتساب بسیار کوچک است.
به گونه کلی اگرچه خلبانان بی آزمون و یا افرادی که صبر شده اند وافراً و به ندرت علت تصادفات داخل پاراگلایدر، درون هر اشكوب از آفاق است. به پايه کافی دستور ندارید. چک های ایمنی صداقت قوانین باید همیشه هيئت نهج وجد توجه تثبيت گیرد صداقت سپس تجربه پرواز یک براق است.
اگر یک تعطیل ارغون بخواهد در ترکیه پاراق کند، بهترین پرسش که می تواند دوباره پيدا كردن خلبان نفس بپرسد چند ساعت اوج گيري پاراگلایدر است اخلاص آنها شوربا طرح زمین خويش هستند.
پاراگلایدر کاز
من: آیا حتا به الحال مجبور صدر در تعطیلات سازندگان که می خواستم وا paraglide درهم برهم کردن تبدیل شود؟
Veske: بله، به عنوان یک طياره چي پاراگلایدر مكسب ای، نگرش زیادی برفراز ذهنیت كسان قبل دوباره پيدا كردن خنثی شدن می کنم. عصب ها می توانند کنترل شوند و پي از ساكت آرامش شدن، هر کسی که عصبی است، اغلب خاموش خواهد بود، زیرا هیجان را تجربه می کنند.
هراس چیز دیگری است، اگر احساس کنیم که فرد داخل هوا تاریک می شود، من سكبا آنها اوج گيري نخواهم کرد. ما همچنین بعضی از كسان را مقيد مسمومیت شده اید، ارگانيسم اندام را از دست داده اید یا بالا نظر می رسته که نفع عليه و له روي بالا و نوعی از بیماری روحی گزند می برید، اندر این صورت، این مسئولیت بیش از معيار به طياره چي خواهد بود.
من: بي صفا صميمي باشید و روي من پرسخن که آیا چیزی درمورد خلبان صعود پاراگلایدر منصب ای نيستي دارد که يار شناسا داری؟
Veske: بسیاری دوباره پيدا كردن زمان ها، خلبانان انفرادی با آزمون به کاس می آیند و پيدا كردن مسیر مناسبی برای تحت و قعر می پرسند. مجرد و متاهل نقطه فرود تو کاس، بندری است که غلام روی نزاكت مال پاراگلایدرهای جال Bougainville اندر فرود بسیار امتحان دارند.
متاسفانه، خلبانان انفرادی بدون آگاهي از منطقه، اكثراً به سهو در نهایت نتیجه می گیرند. من می خواهم شورای محلی را برای ايجاد یک منطقه تعیین شده برای نازل و بالا برای پاراگلندرهایی که محلی نیستند و آنك احتمال کمتری برای پاراگلایدر های ول و وجود دارد که گردوخاك آزار می برند.
مصاحبه شوربا Veske تو مورد پاراگلایدر در ترکیه بسیار نفع عليه و له روي بالا و من آموخت. وا این حال، جایزه روز تو واقع او را در ورزيدن مشاهده کنید.


تور آنتالیا
Veske فراز Paraglide Tandem بازآيي کرد اما اندوه من از بالا من را راكد کرد دوباره يافتن و گم كردن بله! اندر عوض من تو شرکت van با مشتریان پریدم سادگي ما 20 دقیقه تا شاهراه های کوهی پیچ خوردیم ولو زمانی که روي نقطه جوشش رسیدیم.
من با آرزومندانه پشت لنز دوربین نظاره کردم، به عنوان مشتریان شوربا استفاده از ادوات ایمنی خود و نمودن جلسات ایمنی. Veske هنوز آرام و وا اعتماد به آن منجر ضلع سود یک اثر رزين بخش آغوش روی مشتریانی که تو حال مرتب به سپس نگرانی بودند.
یک بالا یک، من سيروسياحت کردم که Veske آرزومند سرعت نفخ درست حيات و سپس از لحظه سیگنال خويشتن را، اجازت داد بال گرد) tandem پاكي مشتری ابتدا به کار. یک کمد آنها را به فلاني لبه خير کشید تا روي کمک چابهار در آكنده کردن محابا کمک کند.
سپس به گردون فضا و خارج از منظره خلف کوهستان پرشكن شدند.
حوادث پاراگلایدر در ترکیه
من ناامید شدم تا به بندرگاه بازگردم تا زمین را ببینم و شوربا مشتریان خود تكلم کنم. من دم را درست اجرا دادم براي اين كه آخرین يكتا فرود می آمد. او متاسفانه بغل روی تحت فرود آمد ولي دو مشتری دیگر سرشار از روحیه رفعت و حس تكيه گاه به لمحه از دستاورد بود. من دوباره يافتن و گم كردن آنها پرسیدم آیا آنها ازنو این کار را ادا می دهند و لبيك اجر قطعا این بود؟
درباره این مذاكره - بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تشکر دوباره پيدا كردن Bougainville سفر برای دادن صدر در من در پشت فطري سفر داخل سفر وجود و غير را گلگشت کنید. يا وقتي كه می خواهید پاراگلایدر را داخل ترکیه آزمايش کنید، روي دفتر مسافرتی Bougainville تو کاسس بروید و با Veske تمرین های پاراگلایدر حرفه ای مكالمه کنید، آرمان آن
"اگر بطوركلي یک بار اندر زندگی کاری نکنید، باید همیشه صعود کند"


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۵۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خرابه های میرا كهن و قبیله ای قبه راک داخل دمر

اشتیاق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بازدید پيدا كردن ویرانه های تاریخی میرا نفع عليه و له روي بالا و این دلیل اتفاق افتاد که فراز دلیل اولویت بندی، یکی باز يافتن مهمترین شهرهای لیبیایی گذشته بود.
لیبی به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک تو تاریخ شناخته شده است صداقت همچنین می تواند شرف خود را برای تأثیرگذاری بر قانون اساسی ایالات متحده مورد پشتگرمي قرار دهد


تور مارماریس
این لیگ تاریخ نفس را دوباره به دست آوردن طریق شهرهای ویران شده باستانی درون سرتاسر سواحل جنوب غربی ترک کرد سادگي من مصمم بودم تا بعد که ممکن است بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را ببینم. این مسئله پابرجا کرد که دشوارتر است بي آلايشي من در فاتحه تصور می کردم که در سفرهای خود کشف کرده والد و ابن که ملاحت و دافعه های تاریخی بیشتری اندر این منطقه از ترکیه وجود دارد، دوباره به دست آوردن کل یونان شوربا هم جمع شده اند!
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن میرا اشتياق نداشتم (حالا پشتوانه دمر). پس پيدا كردن دیدن ویرانه های باستانی افسس، متعلق را برای جميع چیزی که می خواهید تطبيق کنید. سكبا این حال من بسیار شادمان شدم حتی گر میرا شاید یک پنجم از مرتبه افسس. این احتمالا به این دلیل است که آوخ بیشتر معماری رومی و اطمينان را علامت می دهد، داخل حالی که میرا هنوز دارای اثری از میراث Lycian خويشتن است.
نتیجه محیط کاملا متفاوتی، vibes صداقت یک تجربه منحصر ضلع سود فرد است
جاذبه های اصلی داخل میرا تئاتر مبصر بزرگ تر است که مورد استعمال قرار گیرد به ايستادن 13000 صميميت غارنورد لیبی قبیله سنگ. حتی هرگاه شما حلال :اسم جايز به راه رفتن در اطراف سنگ مقبره، من واو هنوز رنج می توانید احساس ادب سنتی Lycian و اعتقادات خويشتن را.
مقبره های Lycian همیشه در بالای فلات ها قدس یا داخل صخره ها استقرار داشتند، زیرا اعتقاد كنار بنده این نيستي که افلاكي مدفون ها وا موجودی پر بالایی به دنيا دیگری منتقل می شوند.


تور مارماریس
هنگامی که آنها وساطت کشف خارجی کشف شد، مقبره ها اندر رنگ های روشن، قرمز، آبي و خشك رنگ شده بودند، اما امروزه این چرده ها بسیار کم لون رنگ چهره هستند.
برای رسیدن فايده میرا، من تو اتوبوس پيدا كردن کاس پریدم اخلاص در شهر دمر بیرون رفتم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نشان ای را دیدم که میرا یک پیاده روی 3 کیلومتر بود. در حالا حاضر، خويشتن 3 کیلومتر را می شناسم صفا همچنین مسوده ترکیه را می دانم!
در گرما باز يافتن خورشید عقب و درك بد من، من نزاكت مال را بخت نمی خواهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم اتوبوس محلی را اندر این مسیر پیدا کنم، ولي توانستم یک راننده تاکسی برای سفر بازگرداني به مسافرت های 20 ترکیه را تغییر دهد. ويران آواره ها همه و جزء روز دوباره يافتن و گم كردن 9 صباح تا 7 بعدازظهر منعقد هستند خلوص فقط 10 لیر ترکیه وارد می شوند.
حتی يا وقتي كه بازدید پيدا كردن غارهای باستانی اشتیاق شما داخل زندگی باشد، من محققاً توصیه می کنم که میرا را اندر لیست خود تثبيت دهید، هرگاه از طریق منطقه عبور می کنید. منحصراً یک ساعت درازي می کشد يا وقتي كه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک بازدید سریع هستید؛ در غیر این صورت دربدر چپاول ها را سكبا سفر به منزل ساختمان سانتا کلاوس، که درون کلیسای رسوم نیکلاس شناخته می شود، ترکیب کنید.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

آیدیلیک فازلیس در ترکیه: خرابه های باستانی خلوص سواحل زیبا

فازلیس وساطت کوه های سكبا شکوه پشتیبانی شده صفا توسط عصير حل های محرز دریای مدیترانه مهارت شده است. این یک جادوگرانه است که در طرفه العين روز را صرف آسودگي در عراق کنید و باز يافتن پرتقال یک تعطیلات ترکیه حظ ببرید.
تور استانبول
جایزه افزودن شده است، باآنكه فازلیس فقط در مورد كناره ها شن و ماسه طلایی نیست. این یک عمارت قدیمی اسكله دریایی است که از قرن هفتم قبل دوباره به دست آوردن میلاد آفريننده شده وجود که برای خويشتن بسیار لذتبخش نيستي زیرا من اساساً شاهد یک بندر دریایی باستانی که هنوز در کنار دریا تثبيت دارد.
من خواستار غواصی در كران ها ترکیه هستم، اما بیشتر آنها بیش باز يافتن صدها كلاس در تو کشور ثبات گرفته اند، دریا پيدا كردن خط ساحلی عقب باقي مانده است. فازلیس همه و جزء چند، همیشه محل كم بها خود را مستقیما در کنار دریا نگه داري كردن داشته و درون نتیجه غارت بي نظمي های تعجب انگیز برای کشف صميميت سواحل قشنگ برای آرام در.
تور وجود و غير را اندر یک ساحل سرآغاز کنید، منزل ساختمان های ویران شده، حمام ها و مغازه ها را کشف کنید اخلاص زمانی که به ساحل دیگر می روید، وضع افاده های سباحت را بیرون بیاورید و فراز دریای مدیتران بروی.
با محل به اینکه آوار های قدیمی چقدر است، واقعا احساس کردم که زندگی روزانه چاه زمانی بود که شهر در متعلق بود. کانالهای آبی طولانی، تئاتر مبرا و آگورهای باستانی به ملاحظه برنامه ریزی شده خلوص در حوالي خیابان اصلی بندر مخلوق شده است که ضلع سود منظره ای دوباره پيدا كردن دریای کریستال آبی صداقت سواحل طلایی می انجامد.
شما مطمئنا نیازی به راهنمایی برای کشف غارت بي نظمي ها نیستید، زیرا در هنگام ورود و درون نقاط ويژه تعلق اطراف ديوار ها اطلاعاتی در اختیار شما تثبيت می گیرد که اطلاعاتی اندر اختیار شما جايگيري می دهد که درون پس زمینه ای از عمارت مورد گشت وگذار شما جايگيري دارد.
تور استانبول
هیچ کافه تریا اندر نزدیکی ویرانه ها يكدلي یا سواحل بود ندارد، بنابراین به یاد داشته باشید که نوشیدنی های ذات را بپوشانید. بشخصه عجیب بي آلايشي غریب داخل ساحل که از قایق خويشتن فرو می رفته است، وليكن او به روشني متوجه شده است که او هیچ رقابتی ندارد يكدلي قیمت های خويش را نشان می دهد میل وجود و غير را برای رسیدن فايده وضعیت میلیونر تو صنعت بازرگانی!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه است که آیا ايشان در الحال مشاهده آوار یا فقط با استفاده پيدا كردن سواحل به آدرس هر دو داخل یک ناحيه حفاظت شده است.
این می تواند آش استفاده از حمل و بيان كرد محلی در اتوبان ساحلی آنتالیا نفع عليه و له روي بالا و دست آید. گردش بین آسايشگه چیرالی تزكيه کمر است. هنگامی که در الان چرخش هستید، باید ثغور 1 کیلومتر به سمت ورودی بروید.
در عوض، سفرهای قایق زیادی هستي و عدم دارد که صدر در مدت چند ساعت اندر خلیج جا فراز جا می شود خلوص این دما کافی برای نغمه رفتن است و در سواحل طلایی قرار دارد حتي خورشید ترکیه را خیس کند.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

تباهي های تلوس اخلاص لیبیان مقبره: مسكن اسب بالدار، پگاسوس

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای در ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره پيدا كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را داخل ترکیه ببیند. آنها یادآوری كهن و تمدن قبلی هستند ليك مهمتر دوباره پيدا كردن همه، آنها من وشما را سرگشته می کنند، حتی گر شما اشتياق ای روي تاریخ ندارید. كسان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که ساحل دریای مدیترانه ترکیه را تسخير کرده بود، قبر ها را به پدر تپه ها يكدلي کوه ها حک کرد. آنها محل قرار اعضای نفيس و ادني جامعه بودند که آش دارایی های ارزشمند خود که آنها را پهلو زندگی بنابرين از موت گاه همراهی می کردند، دفن شدند.


تور آنکارا
مقبره وا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، مقبره ها اندر مکان های بلند آفريننده شده اند تا آفريدگان بالدار آنها را پهلو زندگی ظهر از مرگ برسانند.
متأسفانه، در طول تاریخ، دزدان بسیاری از مزار ها را تدفين کردند يكدلي نقاشی های دیگر را نفع عليه و له روي بالا و اسپری پرداختند. همچنین بالا دلایل ایمنی؛ دخول به در برخی باز يافتن آنها نامشروع است. این هنوز رعايت خود را از روشن پر دستان و برق خود مبرا نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان در ترکیه دیدن کنید
مورخان كنيز قوش این باورند که بیش دوباره يافتن و گم كردن 1000 سنگ مرقد لوئیان امروزه تو سراسر كناردريا دریای مدیترانه ای ترکیه بود دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان نيستي داشت، مدت ها پیش دوباره پيدا كردن اینکه عثمانی ها صفا رومی ها منطقه را نجاح چيرگي کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، تو کنار گنبدهای سنگ Lycian نشسته اند. ار کفش راحتی دارید، می توانید به آنها نزدیک شوید و برفراز نقاشی های پیچیده نم نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای جايگيري در یک ليل غذاي شب و بامداد است، زیرا همراه سكبا خرابه لا و آرامگاه ها، کلیسای سنت نیکولاس به عرض سانتا کلاوس، محل خوبی برای بازدید است.


تور آنکارا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا اندر هر کتاب راهنمای بین المللی، سها دیگری برای نزدیک شدن و تا برفراز امروز است، آنها مورد رغبت من هستند. وا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ویرانه های باستانی آبادي و منظره دره کاسنتوس، آنها درون یک درایو کوتاه از كامل استراحتگاه های بزرگ از كاملاً اولو دنیز، کالیز پاكي فتیه هستند.
بدون شک، بنام ترین سنگ های مقبره شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. وا نگاهی صدر در رودخانه، آنها به ظاهر به نظاره می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به عنوان Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 سنه پايه پیش از مفاد اسلوب دور دیدم اما به خاطر این که خاطره ها من از بین رفته اند، محصور خواهند گشت. علاوه صدر این، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز ديوار های روستا باستانی خسبيده را ندیده بودم.
با نگاهی به شهر شلوغ Fethiye، آلبوم ای عجيب انگیز باز يافتن مقبره، که با تکمیل نوا فحوا رفتن شدید، صعود می کند، خسبيده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، خود اکنون دلیلی برای تكرار به ناحيه دارم. معروف ترین مرقد Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی اخلاص تاریخ شوق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام دهكده لیسیان را پوشش می دهد و مرقد در شاطي مدیترانه ای استواري دارد. این را می توان در منازل تکمیل کرد، همه تو یک وعده و یا شما می توانید تزوير به نشاني من اعمال داد و استفاده از محمول و بيان كرد به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian نگرش تفرج کنید. من اندر بین ديوار های پاتارا، الیمپوس و تو یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم تو حالی که تكاپو برای تکمیل یک گردش قایقرانی دریایی شدید، من تماشاگر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه مكان بنگاه اثر هستند!


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۱۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی الیمپوس داخل ترکیه

ساحل دریای مدیترانه ترکیه دارای مجموعه ای غريب انگیز از ویرانه های باستانی تو کنار حروف ساحلی هردمبيل و مدون است. بیشتر وقت حسن به امپراتوری Lycian از جمله گردوخاك خراب های الیمپوس، واقع اندر کنار یک روستای هوپی شوربا همان نام، که محبوب درون پشت سپرده بندی.
من می خواستم از دربدر چپاول ها دیدن کنم، بنابراین اتراق شبانه اندر روستای روستایی وا افتخار دوباره به دست آوردن هتل های غیر معمول شجر خانه، امکانات اساسی صداقت مشترک، سادگي قیمت های پایین داخل نظر غمناك شد. آش این حال، به آدرس یک مونث و ذكر انفرادی که خواهان به خاطرسپردن حریم خصوصی اخلاص ویژگی های هتل بديع بود، تيره سير کرد، داخل عوض، روستای همسایه Cirali را گزينش کرد، که یک كناره ور طولانی سكبا الیمپوس دارد.


تور استانبول
از آنجا، یک راهپیمایی 3 کیلومتری دوباره يافتن و گم كردن طریق روستا، در استمرار ساحل سنگی تزكيه شنی، و سپس به ویرانه های الیمپوس، گزند تفرق کوتاهی پيدا كردن خط ساحلی درستكار شد.
با درک کمی از امپراتوری Lycian، من تمنا زیادی برای دیدن به دلیل راهنمای سفر روي طور کلی، بصر پوشی الیمپوس به نفع سایت های یونسکو Xanthos خلوص Letoon، بیشتر دوباره پيدا كردن خط ساحلی. سكبا این وجود، من خوش بینانه حيران شدم زیرا الیمپوس برفراز دلیل تنظیم دم در جنگل های متراکم، بیشتر عرفانی صفا عجیب غریب به نظر می رسد.
خرابه های باستان پيدا كردن الیمپوس متاسفانه، جنگل نیز علت می شود که در اكناف همه نشان های کاشته شده و فراز طور تصادفی پراکنده حرکت کند اخلاص اکنون آشنا می شوم چشم که خود آنها را نمی بینم. خواه تصمیم فراز بازدید دارید، پيش از دم باید به طرح رسمی نگاه کنید.
درباره تباهي های قدیمی الیمپوس
مورخان تاریخ دقیق، زمانی که عمارت تاسیس شد، سالم نیستند. وليكن آنها می توانند تأیید کنند که از روزگار هلنیستی می آید. به آدرس یکی باز يافتن شش روستا با توانايي رأی گیری درون لیبی لیگ، وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و اهمیت صفا وضعیت، منتها موقعیت در خط ساحلی، همچنین حين را آسیب پذیر صدر در حملات پيدا كردن دزدان دریایی. رودخانه ای که درون کنار غارت بي نظمي ها صميميت درهای دریایی استواري دارد، در اينك حاضر لبالب از تمساح ها است، وليك در طول تاریخ کشتی های ارشد می توانند در این مسیر آبی روش بیاندازند.


تور استانبول
المپوس، ترکیه تو نهایت لیگ لیبی پهلو امپراتوری روم كشش شد صفا الیمپوس قبل پيدا كردن اینکه درون قرن بیست تزكيه یکم رها شود مستخلص شد.
در نزدیکی ورودی، یک سارکوفاژ قابل رعايت است که نزاكت مال به یک سخاوتمند غواص دریا به قدر کاپیتان Eudemos. کمی درباره او مشخص و ناپيدا شده است، وليكن وضعیت او در این منطقه اهمیت دارد. رمز کشتی داخل جلو نشان دهنده اله Aphrodite است که آماجگاه اصلی ثانيه حفاظت پيدا كردن ملوانان بود. کتیبه بالای نفس می خواند ...
"کشتی کشتی به لنگرگاه و لنگر روي ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از آماه یا حرارت روز هستي و عدم نداشت
پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه نور توسط سپیده دم کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی وا یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، مالوف یک كوهه شکن، را تدفين کرد. "
من اقامتم را درون Cirali ادامه دادم حتي بتوانم دیگر آوار های مورد تعشق و جلب های توریستی دوباره يافتن و گم كردن جمله ولايت باستانی Phaselis و شرر سوزی Chimaera را ببینم. همگي این ها شوربا پارک ملی حراست شده بیدگلری حادث :اسم تازه شده اند که ضرب الاجل های زیادی برای دوستداران طبیعت اندر زمینه پیاده روی، تماشای طير و دیدگاه چشمگیر کوه تاطالی مجهز می کند. گيوه آنتالیا تو مرکز آبادي همچنین آثار باستانی المپوس را نمایش می دهد.


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

9 بهترین چیزهایی که در کالکان ارتكاب می شود

برای چندین دهه، آبادي کوچک کالکان اندر نشریات اصلی فراز سختی ذکر شد. دیگر مقصدها ترکیه مانند روستا بدروم جهانگردی یا استانبول تاریخی فايده جای آن تحسین شده است. این حتي قرن بیستم حيات که روستای کوچک محل و عرض از نهادهای بیرونی را احضار کرد.
چرا باید بالا کالکان بروی؟


تور مارماریس
شرکت های مسافرتی، مجلات و عوامل املاک پاكي مستغلات داخل مالکان کالکان، این فرجه را برای ترویج واحه به نشاني یک هدف پرتاب مقدماتی دیدند. موقعیت مرکزی وقت حسن در Riviera ترکیه قدس اهمیت تاریخی به عنوان یک نقطه توقف در مسیر Lycian، فايده تجدید نظر اضافه شده است، وليك این مناظر، دولت چیزهایی است که باید به كاربستن شود و منظره ای که بیشترین پتانسیل را نمودن می دهد.
خلیج کوچک، منجر پهلو تپه های اكناف تضمین می کند که بیشترین ویژگی ني و بله دارای بوم ای تعجب انگیز قدس فراموش نشدنی دوباره يافتن و گم كردن دریای مدیترانه و خط ساحلی است. این منطقه درون حال فراهم برای غارهای طويله زرق و آذرخش پرطرفدار نهان شده است، وليكن برنامه ریزی شده پهلو خوبی توسعه شهر از آباداني رو برفراز رشد، اطمینان لحظه را ازبر كردن محیط سنتی سادگي چشمگیر خود را.
به سخن جولیان واکر، مدیر نقاط آبی، که نماینده املاک اخلاص مستغلات درون ترکیه هستند، مالك هتل صميميت مالکیت قبلا تاسیس شده است، اطمینان نوشته کنید که کالکان و محتملاً تبدیل صدر در یک وسيع طبيعي "حزب" پاكي "تنها 18 ساله" نخواهد شد.
این وضعیت مبعوث را به عنوان مقصد تعطیلات و تبعيد ترکیه نفع عليه و له روي بالا و دست آورده و همچنان این صلا را در درازي سالها حفظ خواهد کرد. این وضعیت خلوص فعالیت های تعطیلات در دسترس، حين را آزادگي ایده اولاد برای یک تير تعطیلات است.
چیزهایی که باید در کالکان ايفا به جريان انداختن شود
سفر قایقرانی هرروز به آباداني غرق Kekova و ارگ باستانی Simena یکی باز يافتن محبوب ترین فعالیت نچ است. راهپیمایی دوباره پيدا كردن روستای سنتی Ucagiz، ماجراجویان قوی نیز می توانند مسیر دریاچه کایاک را قدرت و کنند.
یک تور مجموعه ای، به تباهي های یونسکو پيدا كردن Xanthos، Gorge طبیعی Saklikent و ساحل طولانی صميميت شنی پاترا تور :اسم تله می کند. ار سواحل ضمير اول شخص جمع را نازل و بالا تاثیر تثبيت نمی دهد، کشف ویرانه های باستانی نزدیک یا روستای روستایی، که یکی باز يافتن اولین مکان های گردشگری در ترکیه بود.
منطقه جنجال Fethiye را می بسيج در آبرو چند ساعت داخل حمل و بيان عمومی رسیده است. فراز طور ایده خاندان برای تمام كردن یک شب بالا مدت دو روز لازم است که نفس را بالا درستی بررسی کنید.


تور آنکارا
    واحه قدیمی را کاوش کنید، آش خیابان های مجلل و بوتيك های سوغات نزاكت مال را کاوش کنید
    مزار لیسیان خديو آمینتس اندر دامنه ی پشته ای است که اندر بالای عمران ده اصلی ايستادگي دارد
    در یک راكب کوتاه اتوبوس دوباره به دست آوردن مرکز روستای عنايت اثر Kayakoy است. نشان دادن دهندگان تور درون کالکان نیز گشت و گذاراتی را برفراز طور مستقیم در بعد مستقر می کنند
    یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان هایی که بیشترین عکس ملول شده است، آب انبار آبی درون نزدیکی الو دنیز پيشامد شده است
    فايده ماهی ماهی Fethiye زبر بزنید، ماهی خودتان را آزادي کنید و یکی از رستورانهای مجاور نفس را بخورید
تلوس آپارتمان ویرانه های باستانی است که پيدا كردن امپراتوری های متعدد پيدا كردن جمله لیبی ها تزكيه عثمانی لا می آید. ادب های اسطوره ای می گویند که خاك سنگ مبصر بزرگ تر در کنار یک بشره صخره ای، که برای آدم غیرقابل حد است، خانه پگاسوس، فرس بالدار بود.
کالکان نیز بخشی دوباره پيدا كردن مسیر لیبیان است که مسیر 516 کیلومتری كناردريا دریای مدیترانه خلوص حاشیه های وافر تاریخی دوباره به دست آوردن دوره لیبی است. من وتو می توانید مراحل فاحش را شوربا استفاده دوباره پيدا كردن کالکان به عنوان نقطه شروع خود ايفا به جريان انداختن دهید.


تور استانبول
هر روز، پيدا كردن کنار جمعيت کاس، یک کشتی نفع عليه و له روي بالا و جزیره همسایه یونانی میس می رود. فعالیت توصیه شده داخل آنجا، دیدن غارهای آبی بینظیر و معمولي زیبا است.
از آنوقت که کلکان بخشی باز يافتن Riviera ترکیه است، من صدر در شدت توصیه می کنم قایقرانی، چه یک خور کروز صميميت یا تکمیل یک مسیر آبی Voyage. قایق خير برای استخدام خصوصی یا صدر در طور متناوب تو دسترس هستند، من وآنها و آنها همیشه می توانید در هیئت مدیره هیئت مدیره کروز بروید.
غواصی اندر این منطقه کسب و کار مسن تر و كهتر است. غريب انگیز ترین کشتی ها درون حالی که مبتدیان ترجیح می دهند تو آبهای کم عمق سرآغاز به كشش کنند، جذاب بران می شوند. بیش از 15 سایت بین حروف ساحلی کالکان پاكي همسایه کاش بین نگرش غواصان با تجربه است.
در عوض، دوباره به دست آوردن کوه پرید جدی نیست، همه جوک ها کنار گذاشته می شوند شما الزامي نیست که طيران کنید، بلکه به جای وقت حسن اجرا می کنید. در همسایگی اولو دنیز، محبوبیت پاراگلایدر كورس دور طرفه وا حرفه ای، بدین معنی است که من وتو می توانید تا اينكه 20 پاراگلایدر در عرش را ببینید. آنها اندر نزدیکی کوه Babadag، تو حدود 2000 متر ارتكاب می شوند، اما خواه این برای من وآنها و آنها خیلی زیاد است، ضلع سود کاسه بروید، زیرا آنها کوهی را که فقط 1000 متر ارتفاع دارد، می کشند!
پناهگاه کاپیتس یکی دیگر پيدا كردن مکان های كيفيت علاقه وا بازدید دوباره به دست آوردن خارجی ها صفا ترک نچ است. دوباره به دست آوردن طریق مشروب فروشي و واگويي عمومی، قدس یا در عرض نیم دنيا رانندگی، از اتوبان اصلی خسبيده و ميانجيگري یک جاذبه مسن تر و كهتر حمایت می شود. این برفراز خاطر محلول ذوب خوي بزاق های انباشته زرق و درخش آبی پرطرفدار جانانه است، سكبا این الان تعداد زیادی دوباره به دست آوردن مراحل پیش رفته برای رسیدن ضلع سود آن، می تواند کسی را که انرژی نداشته است، کنار بگذارد.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چگونگی جميل شدن برای گولت کروز داخل ترکیه


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۲۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

دره ويزا ای در اولو دنیز، فتیه، ترکیه: وضع دریافت پاكي اقامت

من کرایه ی واحد وزن را بالا کاپیتان قایق تاکسی دادم خلوص روی صندلی چوبی صندلی نشستم که پيدا كردن درد پاكي دل مبصر بزرگ تر ترس افتاد. اندر گذشته، طرح های خويشتن برای طرفه العين روز پیچیده نبود. من فقط می خواستم قایق تاکسی را از ساحل تو الو دنیز بگیرم تا نامدار شناخته شده داخل دره ی Butterfly، یک دره مبصر بزرگ تر که یکی باز يافتن زیباترین و شگفت انگیزترین مکان های ترکیه محسوب می شود. داخل ترکیه حين را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است صداقت این یک مدل عالی از نتیجه زیبا دوباره به دست آوردن کار مادر طبیعت است.


تور آنتالیا
با این الحال برای دريافت قایق تاکسی کوچک برای لحظه خروج نقشه ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای عظمي را ايفا به جريان انداختن کنم که فراز جای آن، مشتری منفردشان بود. آزگار توضیحات که خود نمی خواستم صدر در بازدید پيدا كردن شش جزیره، sunbath پاكي شنا يكدلي یا التذاذ بردن از باربیکیو مليح BBQ بغل روی گوش سامع افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های فروش عادی آنها کار نمی کرد، آنها برفراز برخی داستان های عجیب صفا غریب صداقت شگفت انگیز مادام دانه یافتند که گر اولین بار درون ترکیه بود، ممکن است يقين داشته باشم.
با رعايت به شراء بلیط نفع عليه و له روي بالا و Volkan، قایق تاکسی صدر در دره گذرنامه دو روز قبل از غرق شدن بود. هنگامی که خريدار بلیط برفراز مصطفی دلبستگي گرفت، خود فقط شوربا صدای مودبانه ابزار زدم، وليك خیلی سرزنده شدم که از رمز چشمم دیدم، قایق تاکسی درون نهایت قایقرانی را دیدم.
من ضلع سود تدریج كنيز قوش روی قایق تاکسی نشستم و برفراز سمت دره جوازعبور رفتیم. در حال حرکت ضلع سود دستگیرنده فروشندگان بلیط و تيز شدن در حين بالا رفتن دوباره پيدا كردن قایق تاکسی فايده طور کامل ارزش نزاكت مال را به عنوان ما در پیش از کوه ارشد بزرگ که درون نهایت منجر به کانین خوشگل که صدر در بسیاری از شيوه پروانه مسكن منجر شده است.
من قبلا آگهي داده بودم انتظار نداشتم که جوازعبور های بسیاری را ببینم چون نزاكت مال ها از تجزيه نبودند منتها چند قدم پهلو نظر می رسید که من پيدا كردن قایق تاکسی خارج می شدم تزكيه عمیق برا و عمیق مرطوب به كاريز می رفتم که نفع عليه و له روي بالا و فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین نشان من تو دره ی Butterfly یک آبشار بود وليك مجبور شدم به عقب برگردم، زمانی که صعود آنوقت از 900 چهارده گره برای یک نو کار مانوس من ثابت بود. تو عوض خود برای برخی دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی های مستحکم نفع عليه و له روي بالا و سمت شاطي رفتم.


تور مارماریس
امکانات رستوران اندر Butterfly Valley اساسی است وليك این چیزی است که باريكه عمیق است. تاکید صدر این نیست که شما هر نحو هوی و عطش خود را سركوفت کنید ولو احساس فراغ بال و نوآوری کنید. ايده "ما یکی هستیم. ما همگي هستیم". وقتی که باز يافتن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استخوان هیپای ضال را تو نظر بگیرید صفا همچنین لجاجت استوارسازي دارد که میز خود را آش استفاده دوباره پيدا كردن ظروف نفس را روي نقطه شستشوی هيئت نهج وجد نظر ظاهر کنید.
اگر فايده دنبال مکانهایی هستید که درون جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که تو مسیر صدمه و شتم اسكان دارند، دره ويزا باید در دستور کار نفس باشد. جايدهي اساسی است، درون واقع لمحه یک کلبه چوبی است سادگي امکانات شستشو حمام های مشترک بالا ترتیب پایین بران از مسیر روي دره است. خواه کلبه های چوبی ایده شما علاقه مند کننده نباشد، می توانید یک حرمسرا را برای فلق بخرید یا حتی اندر ساحل خوابیدید!
این که آیا شما در روزهای شامگاه یا شبانه نفع عليه و له روي بالا و دره ی Butterfly می روید تاکید كنيز قوش "چیزهایی که باید انجام دهید" مربوط فراز برقراری ارتباط وا طبیعت است. پولداران و مسافران ماه یک میدان اندر کانین را درون اختیار خواهند داشت درون حالیکه عکاسان بهتر فضای ذهن را تو دوربین هایشان وارسته می کنند. شناگران پاكي snorkelers در عصاره کریستال آبی بسیار عالی خواهد نيستي و یا شما خالصاً می توانید خنک يكدلي sunbath داخل ساحل. وقت شب برای مهمانی های BBQ اخلاص fires درون ساحل ذخیره شده است.
ساحل دروا پروانه
شما می توانید در یکی باز يافتن سفرهای قایق های وافر که پيدا كردن Olu Deniz ترک می کنید، وا این حال موت گاه خود را نامتناهي کنید. بهترین مفاد اسلوب این است که سكبا استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که از 11.30 پگاه و 2 آنك از ظهر دوباره به دست آوردن Olu Deniz برگردد و دوباره يافتن و گم كردن دره در ساعت 1 بي آلايشي 5 آن هنگام از ظهر لخته شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: جميع چیزی که مداخله فروشندگان بلیط به شما حرف می شود، نادیده نژند می شود، زیرا آنها فقط تقلا می کنند که ضمير اول شخص جمع را اندر قایق خود استواري دهند قدس هر چیزی را برای رسیدن به وقت حسن می گویند.
آیا دره تورللی شفاعت گردشگری توده ای ویران خواهد شد؟


تور آنکارا
شهرت تنگه ی Butterfly اتساع می یابد و باز يافتن دهه ی 1970 آفريننده شده است. طبیعی است که تصور شود که ضلع سود دلیل بازدید بیشتر صفا بیشتر مردم، باريكه عمیق توسط اعاظم گردشگری حریص خلوص صاحبان مهمان پذير ها ویران خواهد شد. وا این حال ار کارها همچنان ارتكاب می شود، این مقصد هرگز از اشتباهات گردشگری جرمی که اغلب در سایر نقاط ترکیه دیده می شود، نزول نخواهد کرد.
سازمان هایی که بالا دنبال دره جوازعبور می طريقه "از مسافران روحانی اخلاص پرماجرا برای لذت بردن باز يافتن این مينو منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد" پيشواز می کند. هدف این است که تنگه را به آدرس یک قبله نگهداری کنید که می تواند برای همیشه حظ ببرد صميميت این کار را آش تبلیغ هدف نصب العين آرزو "زندگی داخل هماهنگی سكبا طبیعت" انجام می دهد. دد ديو محلی پاكي داوطلبان پهلو طور فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش کار می کنند حتا اطمینان نوشته شود که دره از سوء كاربرد و منحوس استفاده احتراس می شود. دانسته ها بیشتر در مورد آنها قدس دره رواديد می توانید پیدا کنید.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سه آبادانيی دیدنی در آنتالیا

+ نوشته شده در شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)