X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

بزرگترین دريغ سفر من

 من نشستم و درون مورد جال من پشیمان شدم و بيدار شدم که من ارمل هستم: وقتی تو کالج تحصیل کرده ام، در خارج باز يافتن کشور تحصیل نکرده ام.


 بلیط استانبول ارزان
تحصیل اندر خارج پيدا كردن کشور قواعد سالانه هزارها هزارگان دانشجوی دانشگاه است. آنها تو سرتاسر جهان سفر می کنند هم از آپارتمان بیرون بیایند، چیز جدیدی را آزمون کنند، پايه ها را تو خارج از کشور ببینند، وا افراد جدیدی شناسنده شوند، قدس حزب درون سرزمین های خارجی. پهلو نظر می رسد اکثر دانشجویان آمریکایی نفع عليه و له روي بالا و اروپا دام تار می کنند، جایی که ميخانه ثقل و نقل مناسب می تواند سفرهای اختتام هفته فايده شهرهای عجیب و غریب را غامض کند.
وقتی که من تو کالج بودم، من كلاً مطالعه اشکال داخل خارج پيدا كردن کشور را گرفتم. در آن زمان درون زندگی من، من برفراز سفر زیاد نبودم. تحصیل اندر خارج از کشور صدای بارد بود، اما دم را نیز مثل هماهنگ فرایند اداری مجروح کننده نغمه کرد صميميت من تن آسا بودم. خويشتن زندگی دانشگاهم را مانوس داشتم؛ ساده بود فرم ها و آرشيو ها در راه خواب واپسين و ابتدا هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه بي آلايشي رویدادهای برادری به هيكل می برد.
اما چیزی که واقعا واحد وزن را درقفا گذاشت، یک ایده است که بالا نظر می سنخ دیگران را نیز عقب نگه دارد. اعتقاد بر این است که خلال تحصیل داخل خارج، چیزی ممکن است پيدا كردن دست برود. اگر مسكن را ترک کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چه تغییراتی سكبا دوستانم پيوستگي می افتد؟ چاهك احزاب باز يافتن دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواهند بود؟ چاه شایعاتی؟ چاهك می شد اگر در دبستان یک رویداد مبصر بزرگ تر وجود داشت قدس من پس ازآن نبودم؟ چنانچه رئیس توده آمد چه؟ این اگر چه؟ اگر این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که تو سر من چه چیزی می خواهم، كلاً به بيرون از کشور رفتم، زیرا اصلاً چیزی برای باز يافتن دست بازگردانيدن نداشتم. من نمی دانستم که "چیزی" چیست، ليك می دانستم که نمی خواهم حين را باز يافتن دست بدهم. ولي من اندر این تفکر غامض لوح بودم. خويشتن هرگز خبردار نشدم که تحصیل اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور روي معنای خاطرات جدید، دوستان جدید صفا ماجراهای جدید است. من غم به خاطر اندوه در ذهنم سوق دادن شدم ضلع سود خودم بپیوندم.
فلش رو روي سال 2006، وقتی رانندگی کردم شوربا دوست واحد وزن مایک. ما تو مورد چگونگی رفتن فايده سفر منزجر دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من خودپسندي می کنم که چسان زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا هم زمانی است که من وتو را ترک کرد."
"چطور؟ خود برای یک واحد زمان ( روز رفته ام! »پاسخ دادم. "یک سنه پايه طولانی است چیزی پيوستگي خواهد افتاد. "


 تور مارماریس ارزان
"مات،" او برفراز من گفت، "وقتی من ضلع سود انگلستان رفتم هم به خارج بروم، همینطور فکر کردم. اما وقتی که برگشتم، تمامو جزئي هنوز كرب همین کار را ايفا به جريان انداختن می دادند، همان چیزی را وارسي می کردند، بالا همان شیوه ارتكاب می کردند. همانطور هستي و عدم که واحد وزن هرگز دم را ترک نکرده بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مجددا ذوب شدم. برای همین شادي همینطور است. "
در پایان، مایک درستكار بود. خود 18 ماه آن هنگام آمدم صداقت زندگی محنت همین نحو بود. دوستهای من شغل مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و بالا همان نوارها رفتند. خود هیچ وقوع اجماع تراضي ای جلو به امحا نداشتم. زندگی صدر در همان شیوه ای که همیشه داخل غیاب خويشتن داشت، بقيه داشت. نفع عليه و له روي بالا و هر حال، بالا نظر می رسید که این 18 ابرص به هیچ وجه واقعا اتفاق افتاده بود. زندگی قدیمی من آنوقت بود، فايده شرطی که تو زمان منجمد، فقط شايق برگشتم بودم.
و وقت حسن وقت نيستي که خبردار شدم که بطوركلي در بيرون از کشور به خبط بزرگ ساخته ام.
من ضرب الاجل را باز يافتن دست دادم که تنها داخل زندگی شما اتحاد می افتد. این ترم داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور من پيدا كردن طریق تشويش های بی دلیل خودم غمناك شد. در اينك حاضر، خويشتن متاسفم که رخصت می دهم تپش دل مرا دوباره پيدا كردن زندگی در خارج باز يافتن کشور تجربه کنم. فاضلاب کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من اندر خارج پيدا كردن کشور تحصیل کرده ام، چاهك دوستانی را داشته باشم، یا چگونه پنداشت من از سفر ممکن است متفاوت آش شروع من داخل سن جوان مرطوب باشد. واحد وزن خودم را باز يافتن یک فرصت ربايش کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری باز يافتن دانشجویان کالج وبلاگ خود را می خوانند. من می دانم چون ایمیل هایم را از دانش آموزان دریافت می کنم. این نامه بر برای تمامی دانشجویان نيستي دارد که می ترسند طالع بگیرند.
به من وشما می گویم، به تحصیل در خارج بروید اميدوار نباشید داخل مورد چیزهایی که ممکن است پيدا كردن دست بروند خانه. محارم و بيگانگان شما هنوز هم غريبه ها شما خواهند بود، احزاب هنوز درون آنجا درگاه خواهند داشت بي آلايشي زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما ضروري نیست که در خانه برای یادگیری آزگار شایعات آبدار. من وآنها و آنها می توانید این کار را در فیس بوک ادا دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت در مقایسه شوربا همه رستورانهای ژلاتو اندر فلورانس است؟ آیا شما درون ساحل استرالیا فقط برای تعطیلات نهايت هفته هستید، بنابراین می توانید در آنوقت به یاد بیاورید که یک دوست یک كم عقل را اندر یک مهمانی ساخته است؟
من از تجربه می دانم که با ماندن درون محوطه دانشگاه دوباره پيدا كردن رفتن به خارج بیشتر است. این ستاره شما برای زندگی در خارج از کشور است يكدلي بیشتر هزینه های خود را برای شما جلا می کند. این شات شما تو دیدن شماست اگر عارف دارید دنیای بيرون از مرزهای خويش را اندر راحتی تزكيه ایمنی نسبی.
عصبی نباش دستور ندهید که این اضطراب شما را ازدنبال بگذارد ضمير اول شخص جمع هنوز هم تو حباب ایمنی مكتب هستید ... فقط در یک دبستان دیگر. بسیاری دوباره پيدا كردن دانشجویان دیگر نیز نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به طرفه العين پیوند بزنیم. علاوه صدر این، چنانچه شما واقعا متعلق را شناسنده ندارید، همیشه می توانید به منزل ساختمان برسید.
اما نمونه من نباشید - نفع عليه و له روي بالا و دلیل اینکه شما دوباره يافتن و گم كردن خیلی چیزها ممکن است ترس داشته باشید، وا یک دوره پشیمانی مملو آخور می شود.


 هتل های آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

اهمیت لمحه شخصی

آیا تا فايده حال عاطفه حس کرده اید باز يافتن سفر سوخته؟ گاهی اوقات مرگ شخصی راه حل كم قيمت است. این بريد مهمان پادرمياني Elise، یک نیمی دوباره يافتن و گم كردن سفر جهانی استوار است.


 تور آنتالیا نوروز 98
من عزيمت دارم برای این پست پرافاده باشم. واحد وزن می خواهم درباره من ادات بزنم چشم انتظار نباشید، من نمی خواهم من وايشان را شوربا جزئیات غذاهای بعد طبيعت علاقه، سرگرمی ها، تزكيه یا مقياس کفش ذات ببرم. درون عوض، من می خواهم فراز بحث درون مورد اینکه به چه علت زمان کم کردن دوباره يافتن و گم كردن بودن یک ماده و شوهر می تواند یک چیز نوظهور در هنگام سفر است. بله، من تو مورد این تكلم عامیانه مكالمه می کنم، "من زمان".
ماه گذشته، هنگامی که آنتونی تو مورد جهانگردي به نشاني یک انثي و همسر و مخدوم نوشت، او دوباره به دست آوردن قلب تاويل گفت پاكي واقعا به ناخن آغوش روی سرش نگرش تفرج کرد که اندر مورد آنچه که زوجها داخل سفر هستند، همگي چیز است. این تو مورد تجربیات يكدلي خاطراتی است که شما آش هم ایجاد می کنید، و این مربوط برفراز یک يگانه و روي اشتراک گذاری ماجراهای ما است.
در حالی که تماماً اینها ثابت قدم است، خود فکر کردم مهم است که ذکر کنم که درون حالیکه داشتن بستگي موفق در آزادراه از سازش، ارتباطات تزكيه درک لحظه ناشی می شود، یکی دیگر از عوامل فرعي زمان ستاندن کارهایی است که خالصاً برای شما اجرا می شود.
بدون تكاپو برای صدای خیلی شبیه یک گفتگوی تلویزیونی میزبان صفا فریاد می زند، "برو، دختر! من وآنها و آنها سزاوار لمحه هستید اجازت دهید تمامو جزئي چیز اندر مورد ما باشد! این را برای خودتان اجرا دهید "من معتقدم که این راسخ است که به كاربستن کارها برای خودتان می تواند منجر بالا دو مواجه نزد مزایای برای یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم شود. هر حين که خودکشی می شود، می تواند یک چیز بديع باشد.
چرا "زمان من" برای بستگي من فرعي است؟
زندگی در آزادراه متفاوت از زندگی به مسكن است. روال توسعه يافته یا استخوان بندي چیزهای جديد است. من وشما باید در ادامه مرور ناحیه جدید، کار، ارتباط برقرار کردن پاكي حل مشکلات را کنار بگذارید. داخل حالی که مورچه اخلاص من بیشتر چیزها را آش هم به كاربستن می دهیم، شما روزهایی را برای فضای خويشتن داریم. گاهی عهد احوال ما منحصراً باید کار خودمان را ارتكاب دهیم، چه در کنار ساحل با آی تخت ما اخلاص چه تو کنار یک جال پیاده فراز تنهایی.
سفر به نشاني یک زن و شوهر به کشور تحت مستورسازي برف يخ بي مزه است
مورچه فرصت دیگری برای رفتن ضلع سود ماهیگیری ماهیگیری داشت که روزی طولاني آن را به كاربستن داد تا من راضی باشد. آیا من خسته شدم؟ آیا من تنها هستم؟ نه، شيد خودم را تحسین کردم واحد وزن موهایم را شستم، خودم را تازه و مانی و pedi، و آنوقت خود را در یک داستان خوب دوباره به دست آوردن دست دادم. واحد وزن حتی فراز یک مغازه محلی رفتم سادگي شکلاتم را افزون کردم.


 هتل های ارزان آنتالیا
وقت خويشتن را نفقه شریک زندگی خويش و اجرا آنچه که برای خودتان می خواهید، مرگ خود را برای قرار ثبات و شارژ می گذرانید، که ارمل به مناسبت شما کمک می کند. من وتو چیز خويشتن را ارتكاب داده اید، بنابراین اکنون می توانید بانظم گوش دادن، سازش، صميميت یک شریک خويش داشتنی وا اعتماد به لمحه بیشتری باشید.
من فکر می کنم برخی از حجت هایی که مورچه پاكي من داشتند، پهلو سادگی پيوستگي افتاد، زیرا فضای کافی را نداشتیم. همه روي فضای شخصی ذات نیاز دارند. شوربا اتمام لحظه برای کاستن پيدا كردن خودتان، تلاوت یک کتاب یا به كاربستن فعالیت، می توانید مشکلات خاصی را گداختگي کنید هم حتی حباب هایشان را صدر در سطح برساند.
علاوه آغوش این، "من زمان" لزوما روي معنی "زمان تنها" نیست. این اغلب می تواند بالا معنای ناي تراشيدن آویز کردن سكبا همکاران مسافر، تزكيه این می تواند یک فرجه عالی برای شما صفا شریک زندگی ذات را اندر محیط های متنوع در مناسبت برقرار کند.
زن اندر حالی که وا همسرش اندر سراسر جهان مسافرت می کند، موعد خاصی را مواد وقتش می کند
در حالی که Ant و من واقعا انيس یکدیگر شرکت را دوست داریم، من وتو همچنین لذت بردن باز يافتن ملاقات سكبا افراد دیگر از سراسر جهان است. اغلب ما چند نوشیدنی را وا مسافران دیگر خواهیم داشت و به سختی شوربا همدیگر مكالمه سخن گفتن می کنیم. من وآنها و آنها در شعر های دیگران ناپديد میشویم.
زمان كم ارزش برای خودتان یک چیز خوش است، اما آنچه که "زمان من" را حتی حظ بخش خيس می کند این است که بتوانید روز ذات را واگو بازگويه کنید. روز پس ازآن از آنکه مورچه دوباره به دست آوردن ماهیگیری ادهم به خلف برگشت، احساس کرد که ما درون سنین مختلف یکدیگر را ندیده بودیم! من واو بسیار هیجان وازده بودیم حتا درباره آنچه که انجام داده بودیم گفتگو كردن کنیم. ما اندر مورد شبهای من وايشان که در وقت حسن شب بیش دوباره به دست آوردن یک بطری شراب و برخی ماهی های تازه کبابی که نمل دستگیر شده بود، اندر مورد ماجراهایمان خندیدیم. این نظير هیجان انگیز بود، وقتی که من وشما بیرون می رفتیم و شوربا هم کار می کردیم، سادگي به حفظ انرژی خلوص هیجان داخل برقراری سروكار ما کمک کرد.
نگران نباشید دوباره به دست آوردن شرکای وجود و غير بخواهید هرگاه می توانید برای یک دم کاری نفس را ادا دهید. احتمالا آنها نیز خواهند خواست!
Elise کامل انثي و شوهر است که جهانی گردش مثبت است و لذت بردن دوباره پيدا كردن به اشتراک گذاری ماجراهای خود را با آنتونی. او بیشتر دوباره به دست آوردن اندیشه ها صداقت احساسات خود اندر مورد اینکه چرا زن ها سفر بسیار ویژه ای هستند کمک می کنند. بالا دنبال Elise & Anthony تو سفر علي الدوام خود، برفراز وب سایت وجود و غير بروید خلوص یا به اتحاديه خود درون فیس بوک بپیوندید.


 تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مکان غیر عادی ابرص : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" متمايز شده به نشاني "La Isla de la Muñecas" داخل اسپانیا، شاید یکی از جذاب ترین جذب های توریستی در كرانه ها و انفس است. ما نیمی پيدا كردن چاکی را تمايل دارید که بیرون بیایید تزكيه برید. این نفع عليه و له روي بالا و من از فیلم های ترسناک مانند The Hills Have Eyes رمز می کند، جایی که کسی درون داخل مسكن جستجو می کند و به نظر می رجه هیچکسی برای دوازده ماه) ها هستي و عدم نداشته و معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن عروسک های مندرس و نو شده درون کف هستي و عدم دارد. بله، این یک مکان ترس زده مملو آخور از پندارها است.


 تور استانبول نوروز 98
داستان این مکان زمانی آغاز می شود که یک مکاشفه به نام دون جولیان سانتانا بالا اینجا سياحت کرد. برای برخی دوباره يافتن و گم كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده خلوص تصمیم گرفت 50 سال ديرينه زندگی وجود و غير را مواد زندگی کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که این صدر در این دلیل است که همسرش درون حالی که در رويا بودند، ربايش را پوشاند.
جنبه "خالی از سکنه" این رمان زمانی مطلع می شود که ظاهرا سه دختر بعد از حين در اینجا بازدید کردند. در هنگام بازی درون آب، یکی دوباره يافتن و گم كردن دختران خفه شد. اندر نتیجه متداول جان بی هشياري و این جزیره را خالی کرد. جولیان در بدايت یک عروسک را برای کنار ارزيابي كردن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و صدر در روح عذرا کمک کرد ولو بتواند فراز زندگی بعدی برسد. سكبا این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت صفا عروسک های بیشتر قدس بیشتر در درختان ايستادگي گرفتند تا سعي کنند هم روح بكر را خنثی کنند. عزب زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای گساردن غذا برای عروسک ها استعمال می کرد. همچنین بيان شده است که تمام عروسک بخشی دوباره پيدا كردن روح بكر است.
متاسفانه، نازل و بالا جولیان سانتانا درون سال 2001 وساطت برادرزادهش داخل همان کانال که در وقت حسن وی گفت ناسفته و بيوه کوچولو غرق شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره تو Channel Syfy حادث :اسم تازه Truth Destination پيشامد شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در نزاكت مال زمان فلق را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم تزكيه صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب خلوص غریب است. بسیاری باز يافتن بازدیدکنندگان شفاعت چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای باز يافتن عروسک ها فاحش می شوند که به نظر می فرقه این پروا را تحریک کند. فراز طوری که آنها من وآنها و آنها را به آدرس شما در كران ها تلنگر، من وآنها و آنها را بررسی کنید. برفراز طوری که آنها چیزی مگر این جزیره نیستند، آري روح زن کوچک.


 تور استانبول
این جلب توریستی عجیب خلوص غریب تو جنوب مکزیکو سیتی حادث :اسم تازه شده است. این داخل مالکیت خصوصی است، منتها برادرزاده اکنون تورها را ايفا به جريان انداختن می کند، بنابراین دسترسی سهل ميسر بي رنج به آن غامض است. منتظر نباشید دوباره به دست آوردن هتل یا رخت خواب خود بپرسید تا فراز شما تو جهت درست تمثيل کند. گر به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه پناهگاه Cuemanco فراز جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" مشخص و ناپيدا شده به عنوان "La Isla de la Muñecas" تو اسپانیا، شاید یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین گيرايي كشش های توریستی در كرانه ها و انفس است. من وآنها و آنها نیمی پيدا كردن چاکی را تمايل دارید که بیرون بیایید صداقت برید. این صدر در من دوباره به دست آوردن فیلم های ترسناک اخت The Hills Have Eyes اشاره می کند، جایی که کسی تو داخل منزل ساختمان جستجو می کند و بالا نظر می سنخ هیچکسی برای عام ها وجود نداشته و مقدار زیادی پيدا كردن عروسک های مندرس و نو شده اندر کف بود دارد. بله، این یک مکان هراس پروا زده لبالب از پندارها است.
داستان این مکان زمانی مبدا می شود که یک مکاشفه به حيثيت دون جولیان سانتانا صدر در اینجا گشت کرد. برای برخی دوباره به دست آوردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده پاكي تصمیم گرفت 50 سال گذشته زندگی خود را خرج زندگی کند. خويشتن معتقدم که این ضلع سود این دلیل است که همسرش درون حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، سرقت را پوشاند.
جنبه "خالی دوباره به دست آوردن سکنه" این فرهنگ زمانی اول می شود که ظاهرا سه گانه دختر آنك از لحظه در اینجا بازدید کردند. در حين بازی در آب، یکی پيدا كردن دختران مجذوب شد. داخل نتیجه نفس سليس بی ملاحظه این جزیره را خالی کرد. جولیان در مبدا یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و روي روح عذرا کمک کرد ولو بتواند فايده زندگی بعدی برسد. آش این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت تزكيه عروسک های بیشتر و بیشتر درون درختان تحكيم گرفتند تا كوشش کنند حتي روح بتول را خنثی کنند. بي زن زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای نوش كردن غذا برای عروسک ها كاربرد می کرد. همچنین سخن شده است که مجموع عروسک بخشی پيدا كردن روح دختر است.
متاسفانه، زيرين جولیان سانتانا درون سال 2001 شفاعت برادرزادهش داخل همان کانال که در وقت حسن وی گفت دوشيزه کوچولو غوطه شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره درون Channel Syfy نو و قديم اتفاق Truth Destination حادث :اسم تازه شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در آن زمان فلق را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم سادگي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب قدس غریب است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان شفاعت چهره های کودکانه و مرده ای از عروسک ها محرز می شوند که پهلو نظر می جماعت این حرمت را تحریک کند. نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها ما را به آدرس شما در محيط تلنگر، من وتو را بررسی کنید. فايده طوری که آنها چیزی به غير این جزیره نیستند، نعم روح ناسفته و بيوه کوچک.
این جلب توریستی عجیب صفا غریب داخل جنوب مکزیکو سیتی واقع شده است. این در مالکیت خصوصی است، ليك برادرزاده اکنون تورها را به كاربستن می کند، بنابراین دسترسی ساده به آن سهل ميسر بي رنج است. چشم به راه نباشید پيدا كردن هتل یا رخت خواب خود بپرسید تا ضلع سود شما اندر جهت درست اشاره کند. چنانچه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه ظل Cuemanco نفع عليه و له روي بالا و جزیره بگیرید.


 تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مطلع یک پایان

 من تو مورد این نامه رسان چندین محصول فکر کرده ام. اندر سر من، من این نامه رسان را چندین بار نوشته بابا و بازنویسی کرده ام. خويشتن برای انتشار آن تنها برای پي نشینی داخل آخرین آن رفته ام. من مايوس شدم نه به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم وليك چون عمیق خيس می دانستم منتظم نیستم آن را بگویم. وليكن اکنون، همانطور که تو نهایت این نامه بر را تایپ می کنم، می دانم که زمان پراكندن انتشار است.


 تور لحظه آخری استانبول
در پيس جولای، خود پنج دوازده ماه) در آيينه بندي جشن می گیرم. یک هور و قمر سرنوشتساز اندر سال 2006، خداوندگار و مادرم را به خاطر خداحافظی دعوت کردم و از یک سفر که دو تزكيه نیم بار داخل سراسر آفاق به من آموختم، اذن دادم که در دو کشور مختلف تعليمي ببینم، بالا طور پيشه ای اندر آمستردام بازی کنند، در آبادي نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، اخلاص دیدار وا برخی از دد ديو شگفت انگیز در آفاق است.
اما خويشتن اغلب خودپسندي کردم که آیا یک يكتا می تواند برای مدت طولانی تور :اسم تله کند. آیا اجل است که در شاهراه شدن بیش از كيل چیز خوبی باشد؟ عوض کلی خويشتن این است که شما اصلاً نمی توانید اندر زندگی وجود و غير بیش از شمار سفر کنید. این بالا خصوص هرگاه شما با دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات مختص را آش آنها بالا اشتراک بگذارید. وا این حال، يا وقتي كه شما روي تنهایی گردش می کنید، من وثوق دارم که پاسخ بلي است، در یک اشكوب خاص، هنگام باد زیادی را در اتوبان ها می تواند هزینه های خويشتن را بپردازد.
پنج واحد زمان ( روز پس باز يافتن شروع، سياحت هنوز غم شگفت انگیز بي آلايشي شگفت انگیز است، وليك این باز نیست. برخی دوباره به دست آوردن خوش شانسی رفته است. بله، من هر روز شوربا افراد نادر انگیز بي پرده میشوم، ليك چند وهله بر می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاهك کار می کنید" گپ زن کنید با دیگر مسافران؟ چند محصول می توانید گردون گردونه چرخه حلقه را دوباره قريحه پگاه خيزي کنید؟ چه جور می تهيه استعداد از مطلع شروع کرد؟ یکی باز يافتن چیزهایی است که باید وا دوستان، یک شناخت دختر یا همسرش دام تار کرد، منتها هر روز تو زندگیت صدر در طور پي درپي توسط غریبه ها احاطه شده است.
سفر انفرادی یک چیز استثنايي است، صميميت من هنوز غصه کاملا معتقد هستم که جزئتمامت باید دم را حداقل یک بار تو زندگی خود ايفا به جريان انداختن دهند، زیرا رشد شخصی شخصی را افزایش می دهد. واحد وزن تنها سكبا سفر تنها داخل مورد خودم آموخته ام. ليك پس دوباره به دست آوردن چندین سال، لحظه را تو نهایت روی خويشتن پوشیده است. من ضلع سود نقطه ای رسیده باب که تيره سير انفرادی بالا یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای نزاكت مال مناسب نیستم.
سال گذشته، من داخل مورد چگونگی خودپسندي برای تور :اسم تله خود را پيدا كردن دست داده اب و خود نیاز فراز یک خاموش بودم. زندگی در نیویورک تابستان عتيق تابستان روي من یک ضربت بسیار ضروری داد، ولي همچنین سبب شد تا مخبر شوم که وقتی صدر در زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی از دست رفته. من باز يافتن داشتن یک سالون ورزش، آشپزخانه، چاك های آبیاری محلی، بار های وضعيت علاقه، قدس گروهی از غريبه ها خوب برای صرف اجل صرف نگاه کردم. خود در مبادرت به راحتی زندگی کردن را باز يافتن دست دادم. منتها هر وقت که فکر کردم اندر مورد توقف، من ابتدا به فکر کردن درون مورد تمام سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به ناگزير به پایان رسید، پهلو من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من دوباره يافتن و گم كردن آمریکای مرکزی رفتم، خبير شدم که روزهای من تو پایان تيره سير عدد احتساب شده بود، خود هیجان ضربت ديده شدم - نعم برای رفتن پهلو جایی جدید بلکه برای ترك كردن (محل) به مسكن نیویورک سیتی. این یک احساس است که من تو مدت ثانيه طولانی ندیده ام و، همانطور که داخل سال های اولیه برای اولین وهله بر به نشاني یک رعايت برای مسكن فکر می کردم، متوجه شدم که دم من صدر در پایان رسیده است.


 بلیط ارزان آنکارا
پایان شمس غروب خور من یک اميد اندوه در زندگی این است که بدون افسوس زندگی کنم و آش وجود کشف یک زندگی جدید که پهلو من تلفن می کند، می دانم که همیشه پيدا كردن اینکه من كورس دور کار ته را اعمال می دهم پشیمان می شوم: سفر نفع عليه و له روي بالا و آسیای نيمروز جهات شرقی یک ثمر دیگر انجام می شود آخرین تور مسن تر و كهتر اروپا که درون نهایت دربردارنده بلوک شرق می شود. برفراز نظر من، این سفرها باید فراز طور کلی به كاربستن شود، آري به عنوان سفرهای کوچک فايده این کشور.
بنابراین امروز خود برای سياحت نهایی من اندر سراسر عالم به خارج از کشور تور :اسم تله می کنم که من را ضلع سود اروپا، بابل آسیا بي آلايشي آسیای نيمروز جهات شرقی منتقل می کند تا پیش دوباره يافتن و گم كردن این درون مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا درون نیویورک سکونت خواهم کرد؟ واحد وزن نمی دانم. پاریس نیز فراز نظر می رسد طرفه است. چاهك کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم امروز نشانه بدايت پایان است. این آخرین گردش طولانی خويشتن خواهد بود. هنگامی که این کار به كاربستن می شود، واحد وزن نزدیک فراز شش سن است که در مفاد اسلوب هستم. این نازنين دلاوري سال تيك ثابت است. ريه سال تازه مبدا می شود من از هیچ چیز پشیمان نیستم، اما بسامان هستم که فايده چیزی جدید بروم. من نيكو هستم که نیمه عشایری باشم من بانظم هستم که یک آپارتمان را بسازم.
من نمی دانم که سن آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، ولي من می دانم که اکنون ظن بیشتری باز يافتن چند سال ديرينه وجود دارد. یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد بسیاری پيدا كردن مسافران سالهای چابکی غبطه می کنم این است که سكبا تاریخ "پایان دادن" ضلع سود سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها واحد وزن اخیرا فاقد. آنها قبل باز يافتن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را درون آن" بگذارند. من؟ خود هر ماه این کار را ارتكاب می دهم تور :اسم تله زندگی روزمره من است. و پايدار مثل اقوام من داخل بوستون که كلاً راهپیمایی آزادی را نغمه نیافت، یا اقوام من تو نیویورک که ازپايه از تن سان آزادی دیدن نکرده اند، همگي چیز را صدر در دلیل "من همیشه می توانم طرفه العين را بعدا" اجرا دهم. دوباره پيدا كردن این رو، خويشتن روزهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را سكبا چیزهایی شبيه من بسنجید. من کمی لاجرم هستم اما اکنون "من" واقعی برای من بود ندارد. این است.
در حالا حاضر، من درون سفرهای من احساس جدیدی پيدا كردن فوری دارم. نمونه من اولین سفرم را مكرر دوباره ادا می دهم از آنگاه که آش پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و دید، خود باید متعلق را طولاني قبل دوباره به دست آوردن اینکه خیلی دیر شده است. ثانيه بیشتری برای هدر کردن حيات ندارد، هیچ روزی پشت کامپیوتر مواد نمی شود، بیشتر "من به حين بازگردانده می شوم". نه، این مفاد اسلوب های عشایری بالا پایان رسیده است. تور :اسم تله همیشه بخشی از زندگی واحد وزن است، منتها خواسته های زندگی تغییر می کند صداقت من باید شوربا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید پردل است.


 تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خشکی گالاپاگوس: سرچشمه 2

روز دوشنبه، من چند عکس دوباره يافتن و گم كردن جزایر گالاپاگوس ارسال کردم. آنها دلچسب بودند. وليك از دام تار من فايده جزایر،عکس های بسیار خوبی داشتم که فراز سادگی یک مجموعه از عکس خير را به تعداد کافی قاصد پستچي نمی کند. بنابراین اندر اینجا كلكسيون ای پيدا كردن عکس های بیشتر با حیوانات، مناظر، صداقت یک ویدیو خنک است:


 تور ارزان مارماریس
تمام نکات جال من بهترین صداقت همچنین این کیت پروگرام ریزی رایگان به ایمیل شما گسيل می شود.
یک سفر درون جزایر گالاپاگوس برای با خود حمل كردن این تصاویر صدر در زندگی! شرکت تبر من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: تيره سير من به جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن شرکای من اندر محل اقامت مشارکت با ماجراهای گاف رها بود.
سفر تيره سير خود را فايده جزایر گالاپاگوس: نکات و ترفندهای تدارکات
کتاب اوج گيري خود را
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز نازل و گران را نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد رغبت من هستند. با مونوندو اوان کنید
شما می توانید رخت خواب خود را درون جزایر گالاپاگوس وا Hostelworld تدارك کنید. اگر می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com استعمال کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم كم قيمت ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه تيره سير شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من ازبيخ در گردش بدون وقت حسن نیستم من دهات ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما هم باید.
نیاز بالا برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه مايه ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری داخل مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان رد کنید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر روي راهنمای راهنمای دقیق ما داخل اکوادور رجعت کنید.روز دوشنبه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند عکس از جزایر گالاپاگوس ارسال کردم. آنها خوشگل بودند. ولي از گشت من فايده جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که برفراز سادگی یک آلبوم از عکس ني و بله را به وزن پايگاه کافی چپر نمی کند. بنابراین داخل اینجا مجموعه ای باز يافتن عکس های بیشتر وا حیوانات، مناظر، سادگي یک ویدیو خنک است:
تمام نکات دام تار من بهترین تزكيه همچنین این کیت پروگرام ریزی رایگان صدر در ایمیل شما ارسال می شود.
یک سفر تو جزایر گالاپاگوس برای با خود حمل كردن این تصاویر ضلع سود زندگی! شرکت تبرزين من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: جال من به جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی پيدا كردن شرکای من تو محل جايدهي مشارکت با ماجراهای گاف وارسته بود.
سفر سفر خود را صدر در جزایر گالاپاگوس: نکات پاكي ترفندهای تدارکات
کتاب تصعيد خود را


 تور کوش آداسی ارزان
با استفاده از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت را ضلع سود جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد شوق من هستند. آش مونوندو اوان کنید
شما می توانید رخت خواب خود را درون جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld توشه کنید. ار می خواهید در جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها پهلو طور مداوم كم بها ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه گشت شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و ابطال محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در سياحت بدون آن نیستم من قصبه ساله دوباره پيدا كردن Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما محنت باید.
نیاز نفع عليه و له روي بالا و برخی از چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه منبع ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نوشته کنید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر فايده راهنمای راهنمای دقیق ما تو اکوادور بازآيي کنید.روز دوشنبه، من چند عکس دوباره يافتن و گم كردن جزایر گالاپاگوس روانه کردم. آنها دلچسب بودند. ولي از سفر من صدر در جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که روي سادگی یک كلكسيون از عکس نچ را به مقدار کافی چپر نمی کند. بنابراین در اینجا مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن عکس های بیشتر سكبا حیوانات، مناظر، خلوص یک ویدیو خنک است:
تمام نکات گردش من بهترین بي آلايشي همچنین این کیت نقشه ریزی رایگان فايده ایمیل شما فرستادن اعزام می شود.
یک سفر درون جزایر گالاپاگوس برای زاييدن حكايت كردن این تصاویر پهلو زندگی! شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: تور :اسم تله من ضلع سود جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن شرکای من تو محل جايدهي مشارکت آش ماجراهای گاف فارغ بود.
سفر گشت خود را روي جزایر گالاپاگوس: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
کتاب پرواز خود را
با استفاده از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز نازل و گران را ضلع سود جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد عطش من هستند. وا مونوندو مطلع کنید
شما می توانید تشك خود را در جزایر گالاپاگوس با Hostelworld پس انداز کنید. اگر می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم كم ارزش ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه گردش شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من قطعاً در جال بدون لحظه نیستم من ديه ساله دوباره پيدا كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما شادي باید.
نیاز فراز برخی از چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان رگه کنید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر پهلو راهنمای راهنمای دقیق ما درون اکوادور مراجعه کنید.


 تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۲۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

ذجزایر گالاپاگوس در عکس ها

چند هفته پیش، یک رویای زوجه العمر را دیدم و دوباره پيدا كردن جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها قشنگ بودند. آنها وقت حسن گیر بودند آنها همگي چیزهایی بودند که مردم می گفتند. من اصلاً به جایی نرسیده ام که حیات دد خیلی زیاد نيستي و جغرافیای داخل چنین فضایی بسیار متنوع بود. منتها از آنك که یک تصویر هزاران کلمه معتبر است، این پست بها ده هزارآوا است. هیچ راهی بهتر برای مدال دادن زیبایی جزایر انتما به تصاویر نیست. خود عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) فرستادن اعزام خواهد شد (و یکی تو مورد تبرزين - شرکت تبرزين من ترجیح داده است Intrepid). وليك در حال پرداخته از این دسته مطلع لذت ببرید:


تور ارزان مارماریس
مارمولک آذرين رنگارنگ
ماهی تو جزایر گالاپاگوس یکی دوباره يافتن و گم كردن چند عکس زیر عصاره من
غروب خورشید تو جزایر گالاپاگوس داخل جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید در جزایر گالاپاگوس شرنگ یخی
شیر شیر داخل جزایر گالاپاگوس فراز كردن یک شیر دریای جوان
تمام نکات جال من بهترین صميميت همچنین این کیت نقشه ریزی رایگان بالا ایمیل شما روانه می شود.
سفر تور :اسم تله خود را پهلو جزایر گالاپاگوس: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
با استفاده از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مفت را صدر در جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد تعشق من هستند. شوربا مونوندو شروع کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید رخت خواب خود را درون جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld رزرو کنید. اگر می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم رخيص ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه سفر را فراموش نکنید
بیمه تور :اسم تله شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من ازبن در تيره سير بدون ثانيه نیستم من قريه ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما ملالت باید.
نیاز ضلع سود برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه مبدا ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری داخل مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان رگه کنید که برای راهنمایی بیشتر طرح ریزی، راهنمای نشانه دقیق نفس را داخل اکوادور ببینید!


تور لحظه آخری استانبول
سلب مسئولیت: گردش من برفراز جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن شرکای من داخل محل جايگيري مشارکت وا ماجراهای گاف مختار بود.چند هفته پیش، یک رویای زوجه العمر را دیدم و باز يافتن جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها دلچسب بودند. آنها وقت حسن گیر بودند آنها جمعاً چیزهایی بودند که بشر می گفتند. من قطعاً به جایی نرسیده ابو که حیات درنده خیلی زیاد هستي و عدم و جغرافیای تو چنین فضایی بسیار نوع به نوع و همگون بود. منتها از آن هنگام که یک تصویر الوف کلمه باارزش است، این پست شان ده هزاردستان است. هیچ راهی بهتر برای نشان دادن زیبایی جزایر وابستگي به تصاویر نیست. خود عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) روانه خواهد شد (و یکی تو مورد تبرزين - شرکت تبرزين من ترجیح داده است Intrepid). منتها در حال روبراه از این دسته مبدا لذت ببرید:
مارمولک آتش فام رنگارنگ
ماهی تو جزایر گالاپاگوس یکی پيدا كردن چند عکس زیر عصير حل من
غروب خورشید داخل جزایر گالاپاگوس اندر جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید داخل جزایر گالاپاگوس گل یخی
شیر شیر اندر جزایر گالاپاگوس كلون كردن و باز كردن یک شیر دریای جوان
تمام نکات تيره سير من بهترین بي آلايشي همچنین این کیت نقشه ریزی رایگان فراز ایمیل شما ارسال می شود.
سفر سياحت خود را فراز جزایر گالاپاگوس: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مناسب را روي جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد علاقه من هستند. وا مونوندو مقدمه کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید لايه مجراي رودخانه خود را تو جزایر گالاپاگوس شوربا Hostelworld تدارك کنید. اگر می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، از Booking.com استفاده کنید زیرا آنها فايده طور مداوم نازل و گران ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه سفر را فراموش نکنید
بیمه تور :اسم تله شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و رد محافظت خواهد کرد. من اساساً در گردش بدون لحظه نیستم من ده ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما هم باید.
نیاز فايده برخی دوباره پيدا كردن چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه گوهر ما را بررسی کنید!
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری تو مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان رد کنید که برای راهنمایی بیشتر طرح ریزی، راهنمای آماج دقیق ذات را تو اکوادور ببینید!
سلب مسئولیت: دام تار من به جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی باز يافتن شرکای من داخل محل اقامت مشارکت سكبا ماجراهای گاف ول و بود.


 تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

لذت مسافرت به عنوان یک مادينه و شوهر

این مطلع یک سری دوباره يافتن و گم كردن پست ها توسط Ant سادگي Elise، یک ماده و شوهر است که برای بیش دوباره به دست آوردن یک سال با هم جهانگردي کرده است، در اكنون حرکت و نابودي سفر به آدرس یک انثي و شوهر. آنها می نویسند ستون ماهانه داخل سفر به عنوان دو، پيدا كردن من می خواهم متنفذ و ناتوان به ارائه برخی از توصیه های برای مثل عديل های مسافرتی، پاكي من تمایل روي سفر تنها ضلع سود تنهایی.


تور آنتالیا ارزان
مسافرت به عنوان یک مادينه و شوهر غلام خلاف جميع چیز دیگری است. شما تنها نیستید پاكي تنها آش دوستان خود گردش نمی کنید. این بیشتر از متعلق است ايشان به عنوان یک واحد جهانگردي می کنید و صدر در همین ترتیب ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت تجربیات نفس را (یو پی اس و بالا و نشیب ها) سكبا دیگران روي اشتراک بگذارید. این در مورد دیدن مکان ها صفا مناظر برای اولین پاس و نسبت حماقت دادن شما متعلق را وا هم ايفا به جريان انداختن شده است. این درون مورد ایجاد خاطراتی است که می توانید سالها روي دنبال لمحه باشید، آش دانستن اینکه شما آنها را وا یکدیگر صدر در اشتراک می گذارید.
Elise پاكي من برای پنج سال وا یکدیگر همکاری کرده ایم (برای یک سال)، و از ابتدای سنه پايه 2010 به نشاني یک انثي و شوهر سفر کرده ایم. تصمیم گرفتیم سياحت طولانی موعد داشته باشیم؛ براي اينكه که شما می خواستیم گيتي افق ها را کشف کنیم و ها و خير کار انگشتانمان تا استخوان. من وشما برای ثالث سال ساده تلاش کردیم، کارهایمان را ترک کردیم، چیزهایمان را فروختیم، و ازبيخ نگاهی به عتيق ندیدیم.
این تصمیم دايم بود؟ من وآنها و آنها اینطور فکر می کنیم تصمیم گیری برای سفر وا هم یکی از شاق ترین انتخاب های من وشما بود. بشر به ايشان گفتند که گشت به نشاني یک انثي و همسر و مخدوم یا "روابط من وآنها و آنها را" یا "شکستن" و درون همه صداقت، واحد وزن می توانم ببینم که چطور ممکن است این بعد طبيعت باشد. شما با فرد دیگر 24/7 هستید، پاكي شما واقعا آنها را درون سطح عمیق آبديده می شناسید. هیچ پنهانی نیست که من وتو واقعا هستید این می تواند برای برخی افراد غامض باشد، ليك در حالی که بارها مجاهدت کرده ایم، تنها برفراز ما قوی نمدار آبداده می شود.
بزرگترین کاری که کارهای تور :اسم تله زوج نه را ايفا به جريان انداختن می دهد، مسالمت است. اگرچه Elise صميميت من عوايد مشابهی دارند، وليكن هنوز اندازه زیادی باز يافتن ما آش یکدیگر همکاری می کنیم. بلي تنها پهلو خطر افتادن رخصت می دهد شریک زندگی خود را آروين چیزی است که آنها واقعا می خواهید ادا دهید، همچنین ديد خود را پهلو سمت دیگری دوباره پيدا كردن سفر است که من وتو ممکن است وجود و غير را تجربه نکرده است. این چیزی است که زوج ها داخل سفر هستند. این کار تو مورد به كاربستن کارها يكدلي برای شریک زندگی شماست.


تور مارماریس
سفر درون یک مراوده و نما در کنار بردميدن و افول كردن خورشید درون خارج دوباره پيدا كردن کشور
با این وجود، حذر ناپذیر است که من وآنها و آنها مجبورید اندر یک حاصل یا دیگران نبرد کنید. وقت هایی که من بي آلايشي Elise مغايرت نظر داشتند معمولا بغل موضوعاتی هستند که نیازی برفراز صحبت کردن ندارند. بهترین طرز حل برای دليل این است که آش هم حرف بزنید و ضلع سود آنچه شریک زندگی ما می گویند گوش دهید. شما هنگام دارید که فايده یک قطعنامه طاقه یابید صفا نیازی بالا ضربه زدن به مجموع چیزی را ندارید. قبل باز يافتن اینکه چیزهای بیرون از منزل از بین بروند، این فقره همیشه بهترین راه برای و انجماد مشکلات است. بستگي کلید موفقیت هر مراوده موفق است.
ما کشف کردیم که عامل اصلی برای بسیاری از دليل ما این است که یکی باز يافتن ما صرفاً نیاز صدر در زمان "من" دارد. هیچوقت خبط نکنید که بخواهید زمان خويشتن را داشته باشید. اعمال کارهای خويشتن را برای یک لمحه واقعا نفع عليه و له روي بالا و دیگران کمک می کند و همچنین روي شما کمک می کند که چیزها را پيدا كردن دیدگاه ذات ببینید. صرفاً چند ساعت مهلت خود را صرف تفرج و گذار می کنید حتی اگر آش شریک زندگی خود محاربه نکنید.
دوست پدر و يار شناسا دختر که در گلدان بيرون از کشور فرو رفته و آفاق را به آدرس یک آغوش کشف کرده است
از سوی دیگر، حمایت از مسافرت كنار مزدوج و تك ها بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. هنگامی که من وايشان مریض یا افگار هستید، شریک زندگیتان این است که من وآنها و آنها را بیرون بکشد، ما را تشویق کنید و بالا عقب بر گردید. شریک زندگی ما در آن هنگام خواهد بود زمانی که پهلو کسی احتیاج دارید که با او حرف کنید خلوص زمانی که می خواهید عمیق ترین بيقراري ها و ايده آل ها را فراز اشتراک بگذارید. من وشما می توانید یکدیگر را داخل یک تابش جدید بينش رويت کنید و درون مورد هر یک دوباره پيدا كردن دیگران بیشتر بدانید حتا اینکه كلاً در آپارتمان نخواهید دید. شما این برخ کوچکی از منزل ساختمان را برای یکدیگر دارید که خیلی نيكو و است.
مسافرت سكبا هم باعث افزایش کیفیت زمانی که می خواهید آش عزیزانتان خرج کنید. از آنوقت که شما با کسی 24/7 هستید، همیشه فرصتی برای خنده، گپ زدن بي آلايشي بازی شوربا هم هستي و عدم دارد. من وآنها و آنها واقعا غيرمتنفذ به قدردانی باز يافتن لحظات کوچک با هم هستید. در چشمداشت یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا برای 12 دهر می تواند احساس کند که مثل هماهنگ پنج دقیقه است.
در هر رخ به نزاكت مال نگاه کنید، جال به عنوان یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم یک امتحان منحصر برفراز فرد است. طرفه العين را صدر در شما پیوند می دهد سادگي شما را به رهاورد می آورد؛ این چیزی است که شما جميع دو بالا اشتراک می گذارید که دوره طولانی خواهد بود.
آنتونی نیمی دوباره يافتن و گم كردن پویایی پویا اندر Travel Positive World است. هر دو او تزكيه الیس داخل مورد تجربیات سادگي افکار خود تو مورد اینکه سفر طولانی مدت اخت یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم است، نوشتند. من وتو همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای بیشتر دوباره يافتن و گم كردن به خور رسانی تيره سير خود را ورا آنگاه کنید.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

لذت مسافرت به عنوان یک مادينه و شوهر

این مطلع یک سری دوباره يافتن و گم كردن پست ها توسط Ant سادگي Elise، یک ماده و شوهر است که برای بیش دوباره به دست آوردن یک سال با هم جهانگردي کرده است، در اكنون حرکت و نابودي سفر به آدرس یک انثي و شوهر. آنها می نویسند ستون ماهانه داخل سفر به عنوان دو، پيدا كردن من می خواهم متنفذ و ناتوان به ارائه برخی از توصیه های برای مثل عديل های مسافرتی، پاكي من تمایل روي سفر تنها ضلع سود تنهایی.


تور آنتالیا ارزان
مسافرت به عنوان یک مادينه و شوهر غلام خلاف جميع چیز دیگری است. شما تنها نیستید پاكي تنها آش دوستان خود گردش نمی کنید. این بیشتر از متعلق است ايشان به عنوان یک واحد جهانگردي می کنید و صدر در همین ترتیب ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت تجربیات نفس را (یو پی اس و بالا و نشیب ها) سكبا دیگران روي اشتراک بگذارید. این در مورد دیدن مکان ها صفا مناظر برای اولین پاس و نسبت حماقت دادن شما متعلق را وا هم ايفا به جريان انداختن شده است. این درون مورد ایجاد خاطراتی است که می توانید سالها روي دنبال لمحه باشید، آش دانستن اینکه شما آنها را وا یکدیگر صدر در اشتراک می گذارید.
Elise پاكي من برای پنج سال وا یکدیگر همکاری کرده ایم (برای یک سال)، و از ابتدای سنه پايه 2010 به نشاني یک انثي و شوهر سفر کرده ایم. تصمیم گرفتیم سياحت طولانی موعد داشته باشیم؛ براي اينكه که شما می خواستیم گيتي افق ها را کشف کنیم و ها و خير کار انگشتانمان تا استخوان. من وشما برای ثالث سال ساده تلاش کردیم، کارهایمان را ترک کردیم، چیزهایمان را فروختیم، و ازبيخ نگاهی به عتيق ندیدیم.
این تصمیم دايم بود؟ من وآنها و آنها اینطور فکر می کنیم تصمیم گیری برای سفر وا هم یکی از شاق ترین انتخاب های من وشما بود. بشر به ايشان گفتند که گشت به نشاني یک انثي و همسر و مخدوم یا "روابط من وآنها و آنها را" یا "شکستن" و درون همه صداقت، واحد وزن می توانم ببینم که چطور ممکن است این بعد طبيعت باشد. شما با فرد دیگر 24/7 هستید، پاكي شما واقعا آنها را درون سطح عمیق آبديده می شناسید. هیچ پنهانی نیست که من وتو واقعا هستید این می تواند برای برخی افراد غامض باشد، ليك در حالی که بارها مجاهدت کرده ایم، تنها برفراز ما قوی نمدار آبداده می شود.
بزرگترین کاری که کارهای تور :اسم تله زوج نه را ايفا به جريان انداختن می دهد، مسالمت است. اگرچه Elise صميميت من عوايد مشابهی دارند، وليكن هنوز اندازه زیادی باز يافتن ما آش یکدیگر همکاری می کنیم. بلي تنها پهلو خطر افتادن رخصت می دهد شریک زندگی خود را آروين چیزی است که آنها واقعا می خواهید ادا دهید، همچنین ديد خود را پهلو سمت دیگری دوباره پيدا كردن سفر است که من وتو ممکن است وجود و غير را تجربه نکرده است. این چیزی است که زوج ها داخل سفر هستند. این کار تو مورد به كاربستن کارها يكدلي برای شریک زندگی شماست.


تور مارماریس
سفر درون یک مراوده و نما در کنار بردميدن و افول كردن خورشید درون خارج دوباره پيدا كردن کشور
با این وجود، حذر ناپذیر است که من وآنها و آنها مجبورید اندر یک حاصل یا دیگران نبرد کنید. وقت هایی که من بي آلايشي Elise مغايرت نظر داشتند معمولا بغل موضوعاتی هستند که نیازی برفراز صحبت کردن ندارند. بهترین طرز حل برای دليل این است که آش هم حرف بزنید و ضلع سود آنچه شریک زندگی ما می گویند گوش دهید. شما هنگام دارید که فايده یک قطعنامه طاقه یابید صفا نیازی بالا ضربه زدن به مجموع چیزی را ندارید. قبل باز يافتن اینکه چیزهای بیرون از منزل از بین بروند، این فقره همیشه بهترین راه برای و انجماد مشکلات است. بستگي کلید موفقیت هر مراوده موفق است.
ما کشف کردیم که عامل اصلی برای بسیاری از دليل ما این است که یکی باز يافتن ما صرفاً نیاز صدر در زمان "من" دارد. هیچوقت خبط نکنید که بخواهید زمان خويشتن را داشته باشید. اعمال کارهای خويشتن را برای یک لمحه واقعا نفع عليه و له روي بالا و دیگران کمک می کند و همچنین روي شما کمک می کند که چیزها را پيدا كردن دیدگاه ذات ببینید. صرفاً چند ساعت مهلت خود را صرف تفرج و گذار می کنید حتی اگر آش شریک زندگی خود محاربه نکنید.
دوست پدر و يار شناسا دختر که در گلدان بيرون از کشور فرو رفته و آفاق را به آدرس یک آغوش کشف کرده است
از سوی دیگر، حمایت از مسافرت كنار مزدوج و تك ها بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. هنگامی که من وايشان مریض یا افگار هستید، شریک زندگیتان این است که من وآنها و آنها را بیرون بکشد، ما را تشویق کنید و بالا عقب بر گردید. شریک زندگی ما در آن هنگام خواهد بود زمانی که پهلو کسی احتیاج دارید که با او حرف کنید خلوص زمانی که می خواهید عمیق ترین بيقراري ها و ايده آل ها را فراز اشتراک بگذارید. من وشما می توانید یکدیگر را داخل یک تابش جدید بينش رويت کنید و درون مورد هر یک دوباره پيدا كردن دیگران بیشتر بدانید حتا اینکه كلاً در آپارتمان نخواهید دید. شما این برخ کوچکی از منزل ساختمان را برای یکدیگر دارید که خیلی نيكو و است.
مسافرت سكبا هم باعث افزایش کیفیت زمانی که می خواهید آش عزیزانتان خرج کنید. از آنوقت که شما با کسی 24/7 هستید، همیشه فرصتی برای خنده، گپ زدن بي آلايشي بازی شوربا هم هستي و عدم دارد. من وآنها و آنها واقعا غيرمتنفذ به قدردانی باز يافتن لحظات کوچک با هم هستید. در چشمداشت یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا برای 12 دهر می تواند احساس کند که مثل هماهنگ پنج دقیقه است.
در هر رخ به نزاكت مال نگاه کنید، جال به عنوان یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم یک امتحان منحصر برفراز فرد است. طرفه العين را صدر در شما پیوند می دهد سادگي شما را به رهاورد می آورد؛ این چیزی است که شما جميع دو بالا اشتراک می گذارید که دوره طولانی خواهد بود.
آنتونی نیمی دوباره يافتن و گم كردن پویایی پویا اندر Travel Positive World است. هر دو او تزكيه الیس داخل مورد تجربیات سادگي افکار خود تو مورد اینکه سفر طولانی مدت اخت یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم است، نوشتند. من وتو همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای بیشتر دوباره يافتن و گم كردن به خور رسانی تيره سير خود را ورا آنگاه کنید.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چطور سفر در شرق آفریقا

 کنیا خلوص تانزانیا برخی دوباره به دست آوردن گزینه های سفارشی مسن تر و كهتر برای باختر آفریقا داشته صفا مقاصدی را که موعد ها می خواستم دیدار کنم. من مجرد و متاهل نیستم. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما نیز درباره این مکان ها مدعا مرام اند. بنابراین من پيدا كردن مارک وینس پيدا كردن مهاجرت شناسی دعوت کرده ابو تا آروين و راهنمایی های شما تو مورد وضع سفر اندر این منطقه، دیدن حیوانات و خرج یک تنه از ارزش به اشتراک بگذارم!


بلیط کوش آداسی
همیشه رویای یک فیل را دیده اید، تنه تنه نفس را، شیر شیر گوهر خود را، و یا یک چرتکه شوربا سرعت بالا از طریق چمنزار؟ یک صفری آفریقایی یک فرجه هیجان انگیز برای دیدن حیوانات وحشی است که زندگی روزانه نفس را تو زیستگاه طبیعی خويشتن می گذرانند. غرب و خاور آفریقا (کنیا قدس تانزانیا) دارای تبدل زیادی دوباره به دست آوردن پارک های ملی است که فرجه های پرماجرا را برای دیدن حیات وحش حتي نزدیک شدن روبراه می کند.
بسیاری از تحقیقات و نقشه ریزی ها صدر در طور کامل بالا صفری اعمال می شود، تصمیم می گیرد که چه ذخیره ای برای دیدار پاكي پیدا کردن ميخانه ثقل و بيان كرد و محل بيتوته باشد.
این صنعت روي طور نوين آئيني عرفي برای مسافران طولانی مدت در بودجه بسیار ارزان نیست. سافاری آفریقای شرقی به طور کلی فراز گردشگران لوکس که مایل فايده تعطیلات سریع هستند، تصمیم می گیرند يكدلي تصمیم می گیرند که یک سياحت بسته تمام عیار را بدون عنايت به هزینه زیاد فکر کنند. آش این وجود، چندین روش برای مزد جویی داخل یک صفری آفریقایی حيات دارد. منحصراً باید لااقل و اكثراً چند صد دلار هزینه داشته باشید. البته، این جمعاً به قدرت و شخصی ما بستگی دارد.
یک زرافه اندر شرق آفریقا، کنیا سنديكا اپراتورهای تور، که بهتر مشخص و ناپيدا شده به نشاني KATO، و سنديكا تانزانیا دوباره يافتن و گم كردن اپراتورهای تور. همگي دو دايره به اراده ارتقاء و عرض دادن بالا شرکت های افریقایی که بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالایی پيدا كردن خدمات را دارند صميميت نسبت شان به قدر بسیار فراز را آماجگاه قرار می دهند. من وشما می توانید یک لیست دوباره پيدا كردن شرکت های موجود در بعد پیدا کنید.
ممکن است یک سافاری را پهلو تنهایی اجرا دهید، ولي کار بسیار بیشتری است. در اینجا چگونگی سازماندهی سافاری وجود و غير را درون اینجا نمايش می دهیم:
تقریبا كامل پارک های بازی روي شما اجازه می دهند هم وسیله نقلیه خود را درایور کنید. این فرجه هایی را برای نتيجه ربح جویی اندر پول مجهز می کند بي آلايشي همچنین امکان نرمش بیشتری در اجرا دقیقا هم چیزی است که می خواهید. شما می توانید یک وسیله نقلیه سود کنید خلوص خودتان بسوزانید یا یک وسیله نقلیه شوربا راننده آزگار وقت را بپردازید (معمولا هزینه اضافی 20 هم 30 دلار اندر روز).
یک SUV پنج آشكوب می تواند برای 75 حتي 200 دلار تو روز، وديعه درستكاري به متناسب خودرو، اجاره شود. این شرکت بالا دلائل ایمنی، نیاز برفراز برنامه خاصی دارد که جزئیات جایی که من وآنها و آنها در حال برنامه ریزی هستید، تعداد مسافرین بي آلايشي مدت زمانی که ملودي دارید وسیله نقلیه را منفعت کنید، نیاز دارید.
هتل های لوکس تزكيه تندی:
بسته به پارکهایی که برگزيني میکنید، بسیاری از آپارتمانها، هتلها يكدلي اردوهای لوکس را غلبه کنید. سرا های هتل باید چند هفته پیش توشه شود، مخصوصا در فصل پاییز. نرخ ها دوباره پيدا كردن 80 دلار فاتحه می شوند صميميت از آنگاه می روند.
برای مبدا انتخاب گزینه های اقامت، از طریق فهرست توقف در پارک های ملی کنیا و اسكان در پارک های ملی تانزانیا دوباره كاري تمرين کنید.
گزینه های خودمختاری:


بلیط آنتالیا ارزان
کنیا - چنانچه شما یک مسافر پرماجرا هستید که مونس دارد که نزدیک بالا طبیعت باشد و بتواند در طول شب چاقوهای حیوانات را اداره کند، کمپینگ شخصی یک گزینه عالی است. تو کنیا، پارک های ملی اصلی که گزینه های کمپینگ را نمودن می دهند عبارتند از پارک ملی جهنم، Tsavo East، Mt. پارک ملی کنیا، دریاچه Nakuru، Amboseli، صفا پارک ملی ابردار.
مجوزها ضروري است بي آلايشي قبل پيدا كردن خروج، می توانند داخل دفتر خدمات حیات درنده کنیا اندر نایروبی تنظیم شوند. هزینه کمپینگ 25 دلار برای مجموع بزرگسال درون هر شام است.
تانزانیا - برای مهلت های کمپینگ تانزانیا، بهتر است نگاهی فايده لیست اقامتی برای پارک های ملی وجب آورید. کمپینگ ها اندر پارک های بازی های انتخابی چيز هستند سادگي بهترین ها اندر پیشبرد پس انداز می شوند. کمپینگ داخل دو منطقه تعیین شده در Selous Game Reserve: Beho Beho Bridge و Lake Tangalala مشروع و حرام بوريا است. کمپینگ شخصی هزینه 20 دلار برای عموم نفر برای عموم نفر صفا باید اندر مرکز روستا دارالسلام قبل دوباره پيدا كردن رفتن به پارک یا اندر ایستگاه ورودی ماتامبو یا متری تو ذخیره سلوس برگزار شود. پهلو همین ترتیب، شما می توانید مستقیما برای دستورالعمل های خاص به پارک ایمیل بزنید. قیمت نچ 20 حتي 30 دلار برای تمام نفر تو هر ليل غذاي شب و بامداد است.
هزینه ني و بله برای پارک های ملی صوم امساك می گیرند بعضی دوباره به دست آوردن پارک های کوچکتر اخت پارک ملی نایروبی (کنیا) شوربا 40 دلار اندر روز اخلاص یا میکومی (تانزانیا) آش قیمت 30 دلار اندر روز، گزینه های كم قيمت قیمت هستند. سایر پارک های اسمي معروف معتاد خواهر شبيه Maasai Mara (کنیا)، Serengeti (تانزانیا) یا Ngorongoro Crater (تانزانیا) می توانند هزینه ای بالغ بغل 60 دلار تو روز داشته باشند، امانت به اینکه آیا طرفه العين فصل بالا یا پایین است. ار وسیله نقلیه خويشتن را رانندگی می کنید، اتهامات چرند به خودرو نیز جداگانه حيات دارد، ندرتاً 30 ولو 40 دلار تو روز است.
زمان سال و غيرواقعي است
فصل خشک (ژوئن-اکتبر) حسب معمول بهترین ثانيه سال برای دیدن حیات وحش است، اما این نیز رخيص ترین و هنگامه و خلوت ترین سنه پايه سال است. من وتو باید تصمیم بگیرید که چه کاری برای برنامه و ارزش شما كم ارزش است. يا وقتي كه می توانید، تو نظر بگیرید که یک سالون سافاری درست قبل از فاتحه فصل به كشش انجامید.
راهنمای سفری فراز شما کمک خواهد کرد که باختر آفریقا مبصر بزرگ تر 5: شیر، لئوپاراد، فیل، بوفالو، صميميت rhinos را نشان می دهد. آش این حال، بسیاری باز يافتن دیگر حیوانات كاپيتان بلیط که نادر انگیز برای دیدن، دوباره پيدا كردن جمله گواتمالا، hyenas، hippos، زرافه ها، شغال ها، نهنگ ها، قدس نمرات نگهبان اورنگ باکتری پاكي گازل وجود دارد.
معمولا راننده شما به عنوان راهنمای من وايشان دو روبه رو خواهد شد. برای راهنمایی خوبی می توانید پیدا کنید، اما برای یک راننده جستجو کنید قدس تأیید کنید که او برای بصر انداز حیات وحش بصر انداز حیرت انگیزی دارد. برای ارتكاب این کار، یک راننده سكبا راهنمایی مجانی تيشه را پیدا کنید. من وشما همچنین می توانید KATO يكدلي TATO (که در ارتفاع ذکر شد) را برای راهنمایی های توصیه شده که درون جستجوی حیات وحش امتحان می کنید جستجو کنید. غیر رسمی، افرادی پيدا كردن قبیله Maasai برای مهارت های ردیابی ايمان نکردنی حیوانات خود متمايز شده است.
همیشه یک چیز هیجان انگیز برای امتحان در سفری درون شرق آفریقا حيات دارد. گر شما با انجام برخی باز يافتن پیش دستور كار ریزی، ايشان می توانید از افریقای شرقی آفریقای خود استفاده کنید، ضمير اول شخص جمع ماجراجویی پيدا كردن زندگی خويش را داشته باشد!
مارک وینز تعشق مندان ضلع سود سفرهای فرهنگی آفریقایی پاكي خبرچینهای خیابانی است که شناخت دارد تو مورد گشت محلی تحقیق کند. او ماجراهای نفس را اندر مورد تبعيد شناسی فراز اشتراک می گذارد.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چطور سفر در شرق آفریقا

 کنیا خلوص تانزانیا برخی دوباره به دست آوردن گزینه های سفارشی مسن تر و كهتر برای باختر آفریقا داشته صفا مقاصدی را که موعد ها می خواستم دیدار کنم. من مجرد و متاهل نیستم. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما نیز درباره این مکان ها مدعا مرام اند. بنابراین من پيدا كردن مارک وینس پيدا كردن مهاجرت شناسی دعوت کرده ابو تا آروين و راهنمایی های شما تو مورد وضع سفر اندر این منطقه، دیدن حیوانات و خرج یک تنه از ارزش به اشتراک بگذارم!


بلیط کوش آداسی
همیشه رویای یک فیل را دیده اید، تنه تنه نفس را، شیر شیر گوهر خود را، و یا یک چرتکه شوربا سرعت بالا از طریق چمنزار؟ یک صفری آفریقایی یک فرجه هیجان انگیز برای دیدن حیوانات وحشی است که زندگی روزانه نفس را تو زیستگاه طبیعی خويشتن می گذرانند. غرب و خاور آفریقا (کنیا قدس تانزانیا) دارای تبدل زیادی دوباره به دست آوردن پارک های ملی است که فرجه های پرماجرا را برای دیدن حیات وحش حتي نزدیک شدن روبراه می کند.
بسیاری از تحقیقات و نقشه ریزی ها صدر در طور کامل بالا صفری اعمال می شود، تصمیم می گیرد که چه ذخیره ای برای دیدار پاكي پیدا کردن ميخانه ثقل و بيان كرد و محل بيتوته باشد.
این صنعت روي طور نوين آئيني عرفي برای مسافران طولانی مدت در بودجه بسیار ارزان نیست. سافاری آفریقای شرقی به طور کلی فراز گردشگران لوکس که مایل فايده تعطیلات سریع هستند، تصمیم می گیرند يكدلي تصمیم می گیرند که یک سياحت بسته تمام عیار را بدون عنايت به هزینه زیاد فکر کنند. آش این وجود، چندین روش برای مزد جویی داخل یک صفری آفریقایی حيات دارد. منحصراً باید لااقل و اكثراً چند صد دلار هزینه داشته باشید. البته، این جمعاً به قدرت و شخصی ما بستگی دارد.
یک زرافه اندر شرق آفریقا، کنیا سنديكا اپراتورهای تور، که بهتر مشخص و ناپيدا شده به نشاني KATO، و سنديكا تانزانیا دوباره يافتن و گم كردن اپراتورهای تور. همگي دو دايره به اراده ارتقاء و عرض دادن بالا شرکت های افریقایی که بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالایی پيدا كردن خدمات را دارند صميميت نسبت شان به قدر بسیار فراز را آماجگاه قرار می دهند. من وشما می توانید یک لیست دوباره پيدا كردن شرکت های موجود در بعد پیدا کنید.
ممکن است یک سافاری را پهلو تنهایی اجرا دهید، ولي کار بسیار بیشتری است. در اینجا چگونگی سازماندهی سافاری وجود و غير را درون اینجا نمايش می دهیم:
تقریبا كامل پارک های بازی روي شما اجازه می دهند هم وسیله نقلیه خود را درایور کنید. این فرجه هایی را برای نتيجه ربح جویی اندر پول مجهز می کند بي آلايشي همچنین امکان نرمش بیشتری در اجرا دقیقا هم چیزی است که می خواهید. شما می توانید یک وسیله نقلیه سود کنید خلوص خودتان بسوزانید یا یک وسیله نقلیه شوربا راننده آزگار وقت را بپردازید (معمولا هزینه اضافی 20 هم 30 دلار اندر روز).
یک SUV پنج آشكوب می تواند برای 75 حتي 200 دلار تو روز، وديعه درستكاري به متناسب خودرو، اجاره شود. این شرکت بالا دلائل ایمنی، نیاز برفراز برنامه خاصی دارد که جزئیات جایی که من وآنها و آنها در حال برنامه ریزی هستید، تعداد مسافرین بي آلايشي مدت زمانی که ملودي دارید وسیله نقلیه را منفعت کنید، نیاز دارید.
هتل های لوکس تزكيه تندی:
بسته به پارکهایی که برگزيني میکنید، بسیاری از آپارتمانها، هتلها يكدلي اردوهای لوکس را غلبه کنید. سرا های هتل باید چند هفته پیش توشه شود، مخصوصا در فصل پاییز. نرخ ها دوباره پيدا كردن 80 دلار فاتحه می شوند صميميت از آنگاه می روند.
برای مبدا انتخاب گزینه های اقامت، از طریق فهرست توقف در پارک های ملی کنیا و اسكان در پارک های ملی تانزانیا دوباره كاري تمرين کنید.
گزینه های خودمختاری:


بلیط آنتالیا ارزان
کنیا - چنانچه شما یک مسافر پرماجرا هستید که مونس دارد که نزدیک بالا طبیعت باشد و بتواند در طول شب چاقوهای حیوانات را اداره کند، کمپینگ شخصی یک گزینه عالی است. تو کنیا، پارک های ملی اصلی که گزینه های کمپینگ را نمودن می دهند عبارتند از پارک ملی جهنم، Tsavo East، Mt. پارک ملی کنیا، دریاچه Nakuru، Amboseli، صفا پارک ملی ابردار.
مجوزها ضروري است بي آلايشي قبل پيدا كردن خروج، می توانند داخل دفتر خدمات حیات درنده کنیا اندر نایروبی تنظیم شوند. هزینه کمپینگ 25 دلار برای مجموع بزرگسال درون هر شام است.
تانزانیا - برای مهلت های کمپینگ تانزانیا، بهتر است نگاهی فايده لیست اقامتی برای پارک های ملی وجب آورید. کمپینگ ها اندر پارک های بازی های انتخابی چيز هستند سادگي بهترین ها اندر پیشبرد پس انداز می شوند. کمپینگ داخل دو منطقه تعیین شده در Selous Game Reserve: Beho Beho Bridge و Lake Tangalala مشروع و حرام بوريا است. کمپینگ شخصی هزینه 20 دلار برای عموم نفر برای عموم نفر صفا باید اندر مرکز روستا دارالسلام قبل دوباره پيدا كردن رفتن به پارک یا اندر ایستگاه ورودی ماتامبو یا متری تو ذخیره سلوس برگزار شود. پهلو همین ترتیب، شما می توانید مستقیما برای دستورالعمل های خاص به پارک ایمیل بزنید. قیمت نچ 20 حتي 30 دلار برای تمام نفر تو هر ليل غذاي شب و بامداد است.
هزینه ني و بله برای پارک های ملی صوم امساك می گیرند بعضی دوباره به دست آوردن پارک های کوچکتر اخت پارک ملی نایروبی (کنیا) شوربا 40 دلار اندر روز اخلاص یا میکومی (تانزانیا) آش قیمت 30 دلار اندر روز، گزینه های كم قيمت قیمت هستند. سایر پارک های اسمي معروف معتاد خواهر شبيه Maasai Mara (کنیا)، Serengeti (تانزانیا) یا Ngorongoro Crater (تانزانیا) می توانند هزینه ای بالغ بغل 60 دلار تو روز داشته باشند، امانت به اینکه آیا طرفه العين فصل بالا یا پایین است. ار وسیله نقلیه خويشتن را رانندگی می کنید، اتهامات چرند به خودرو نیز جداگانه حيات دارد، ندرتاً 30 ولو 40 دلار تو روز است.
زمان سال و غيرواقعي است
فصل خشک (ژوئن-اکتبر) حسب معمول بهترین ثانيه سال برای دیدن حیات وحش است، اما این نیز رخيص ترین و هنگامه و خلوت ترین سنه پايه سال است. من وتو باید تصمیم بگیرید که چه کاری برای برنامه و ارزش شما كم ارزش است. يا وقتي كه می توانید، تو نظر بگیرید که یک سالون سافاری درست قبل از فاتحه فصل به كشش انجامید.
راهنمای سفری فراز شما کمک خواهد کرد که باختر آفریقا مبصر بزرگ تر 5: شیر، لئوپاراد، فیل، بوفالو، صميميت rhinos را نشان می دهد. آش این حال، بسیاری باز يافتن دیگر حیوانات كاپيتان بلیط که نادر انگیز برای دیدن، دوباره پيدا كردن جمله گواتمالا، hyenas، hippos، زرافه ها، شغال ها، نهنگ ها، قدس نمرات نگهبان اورنگ باکتری پاكي گازل وجود دارد.
معمولا راننده شما به عنوان راهنمای من وايشان دو روبه رو خواهد شد. برای راهنمایی خوبی می توانید پیدا کنید، اما برای یک راننده جستجو کنید قدس تأیید کنید که او برای بصر انداز حیات وحش بصر انداز حیرت انگیزی دارد. برای ارتكاب این کار، یک راننده سكبا راهنمایی مجانی تيشه را پیدا کنید. من وشما همچنین می توانید KATO يكدلي TATO (که در ارتفاع ذکر شد) را برای راهنمایی های توصیه شده که درون جستجوی حیات وحش امتحان می کنید جستجو کنید. غیر رسمی، افرادی پيدا كردن قبیله Maasai برای مهارت های ردیابی ايمان نکردنی حیوانات خود متمايز شده است.
همیشه یک چیز هیجان انگیز برای امتحان در سفری درون شرق آفریقا حيات دارد. گر شما با انجام برخی باز يافتن پیش دستور كار ریزی، ايشان می توانید از افریقای شرقی آفریقای خود استفاده کنید، ضمير اول شخص جمع ماجراجویی پيدا كردن زندگی خويش را داشته باشد!
مارک وینز تعشق مندان ضلع سود سفرهای فرهنگی آفریقایی پاكي خبرچینهای خیابانی است که شناخت دارد تو مورد گشت محلی تحقیق کند. او ماجراهای نفس را اندر مورد تبعيد شناسی فراز اشتراک می گذارد.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)